Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 65 z dnia 21.02.2009 r.
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 642
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
Aro napisał(a):
kajman napisał(a):. Przyznam się, że tego utworu na szczycie też się nie spodziewałem.
1. czas zacząc nowe przesłuchanie.. juz sie boje co sie moze stać....
kajman napisał(a):2. A u mnie może być ich nawet 9, chociaż nie wiem, czy tym dwóm ostatnim nie będzie znacznie trudniej, bo i podobają mi się nieco mniej i może nastąpić przesyt.
to ja juz mówie ze te dwa u mnie "chyba" nie zadebiutują, [chyba dałem asekuracyjnie, bo nie mogę tak naprawdę przewidzieć jeszcze do konca zachowania , figli i innych psot Goryli]
kajman napisał(a):. Ja słucham utworow pojedyńczo, więc nie mam takich problemów. Icon_biggrin3
3. No wlasnie moze to jest dobry sposób, ale z drugiej strony jak wpadnie mi w ucho cos swietnego, lubię ryzykować i zapoznaje się z całym albumem danego wykonawcy , bo byc może znajdzie sie inny utwór o wiele lepszy]
kajman napisał(a):6. Tak, z EP-ki (4 utwory; chętnie bym poznał pozostałe 3) i nic nowszego nie powstało i na razie ani słychu ani widu na ten temat.
kontunuuje poszukiwania, na razie bez skutku....
kajman napisał(a):8. Został jeszcze tylko P.U.R.H., ale u niego to raczej takiej rewolucji, żeby zagwarantować piąte miejsce to raczej nie będzie, a szóste zależy od ruchów innych wykonawców.
nie pamietam co było na 6 i 7 ale widocznie byli to tacy którzy zupełnie mnie interesowali i nie bede sie smucił z tego powodu jak wypadną z czołowki.
kajman napisał(a):9. Tam przynajmniej jeden załapie się do mojego SSTWC.
BTW. Czy planujesz w tym roku taki TOP ??? Tak czy inaczej zapowiadałby sie ciekawie.
1. Ja już zacząłem i... też się boję. W tym tygodniu mam 3 nowości, wszystkie będą na pewno w top41, a na razie zajmują miejsca między 21 a 25, a to dlatego, że pierwszej dwudziestki jeszcze nie zacząłem przesłuchiwać.
2. Ta dziewiąta to miał być debiut w tym tygodniu u Ciebie, więc jeżeli go nie przewidujesz, to u mnie na ośmiu się skończy. Strasznie to namieszane. Icon_wink2
3. Gdybym jeszcze miał czas na przesłuchiwanie płyt? Zrobiłem dla 4 wyjątek i teraz nie wiem, jak się wyrobię z topem Porcupine 3.
6. Gdyby mój chomik poprawnie funkcjonował, to może wrzuciłbym coś z moich Faunów. Mam ich trochę i może nie masz ich wszystkich. Arabeska boczna: Czytałeś w innym miejscu, że nagrali także utwór Such a landscape (taki pejzaz) - tłumaczenie nie moje, lecz tak jest ponoć na płycie. I ciekawostka - przy Karuzeli jest kompozytor Krzysztofa Kamila Baczynskiego Icon_eek2
8. Akurat awans Puppet u P.U.R.H.-a zagwarantował Gorylom 6 miejsce i ogólnie to gdyby np. ksch nie wrzucił Formicary na 40 miejsce, to zabrakłoby właśnie tego punktu.
A na 6 był Bigelf, więc akurat tego mogłoby Ci być żal, szczególnie, że Goryle odebrały im bezpośrednio tyle punktów, że spadły aż na 9 miejsce.
9. Jak już raz zrobiłem, to drugi będzie łatwiej. Gdyby jeszcze Konrad przesunął o 5 dni termin forumowego topu wszechczasów to już w ogóle byłoby świetnie.
26.02.2009 09:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #22
 
kajman napisał(a):1. Ja już zacząłem i... też się boję. W tym tygodniu mam 3 nowości, wszystkie będą na pewno w top41, a na razie zajmują miejsca między 21 a 25, a to dlatego, że pierwszej dwudziestki jeszcze nie zacząłem przesłuchiwać.
Ponownie ciekawie sie układa Twoje nowe notowanie.... Ja zostałem w blokach startowych i przesłuchanie dziś bede kontunuował , a własciwie jestem w pierwszej fazie przesłuchań. Jesli się wyrobię lista moze i dzis wieczorem .
kajman napisał(a):2. Ta dziewiąta to miał być debiut w tym tygodniu u Ciebie, więc jeżeli go nie przewidujesz, to u mnie na ośmiu się skończy. Strasznie to namieszane.
W tej chwili jest 7. Nad debiutem ewentualnie może zastanawiac się Ossuary i cos jeszcze u... a u Yacy'go zadebiutowało cos z konca płyty. Ale z tego co mówisz to debiutu nie przewidujesz....
kajman napisał(a):3. Gdybym jeszcze miał czas na przesłuchiwanie płyt? Zrobiłem dla 4 wyjątek i teraz nie wiem, jak się wyrobię z topem Porcupine 3.
U mnie tez jest cienko z czasem, a na TOP Porków pozostał tydzień. :roll: Mysle ze bedzie mozna go przedłużyć o kilka dni, ale chyba nie więcej bo zaraz startuje nowa edycja Naszej Listy...
kajman napisał(a):Mam ich trochę i może nie masz ich wszystkich. Arabeska boczna: Czytałeś w innym miejscu, że nagrali także utwór Such a landscape (taki pejzaz) - tłumaczenie nie moje, lecz tak jest ponoć na płycie. I ciekawostka - przy Karuzeli jest kompozytor Krzysztofa Kamila Baczynskiego
W ostatnim tygodniu skupiłem się na poszukiwaniach EPKI , zdołałem jednak przesłuchać inne (drugie) nagranie które wgniotło mnie w podłogę Icon_lol . Ale za nic nie moge złapać mp3 Icon_confused2 . Z Karuzela popelnili nietakt ....Baczynski czy Białoszewski no cóż dla nich dwa podobnie brzmiące nazwiska Icon_lol
kajman napisał(a):8. Akurat awans Puppet u P.U.R.H.-a zagwarantował Gorylom 6 miejsce i ogólnie to gdyby np. ksch nie wrzucił Formicary na 40 miejsce, to zabrakłoby właśnie tego punktu.
A na 6 był Bigelf, więc akurat tego mogłoby Ci być żal, szczególnie, że Goryle odebrały im bezpośrednio tyle punktów, że spadły aż na 9 miejsce.
Własnie zauwazyłem wczoraj jak przeglądałem nowa forumową, i gdy spojrzałem co spadło z 6 totalnie mnie to rozbawiło, jak sobie przypomniałem moją wypowiedź na ów temat.
kajman napisał(a):9. Jak już raz zrobiłem, to drugi będzie łatwiej. Gdyby jeszcze Konrad przesunął o 5 dni termin forumowego topu wszechczasów to już w ogóle byłoby świetnie.
Twój top zapowiada sie niezwykle ciekawie w tym roku . Mysle też ze da się przedłużyc termin o tydzień nawet..... A ja natomiast wciaz nie moge się zabrac do swojego takiego TOPu- .Ale może za mało jeszcze znam aby się wziąć ????
27.02.2009 10:39 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 642
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
Aro napisał(a):1. Ja zostałem w blokach startowych i przesłuchanie dziś bede kontunuował , a własciwie jestem w pierwszej fazie przesłuchań. Jesli się wyrobię lista moze i dzis wieczorem .
kajman napisał(a):2. Ta dziewiąta to miał być debiut w tym tygodniu u Ciebie, więc jeżeli go nie przewidujesz, to u mnie na ośmiu się skończy. Strasznie to namieszane.
W tej chwili jest 7. Nad debiutem ewentualnie może zastanawiac się Ossuary i cos jeszcze u... a u Yacy'go zadebiutowało cos z konca płyty. Ale z tego co mówisz to debiutu nie przewidujesz....
kajman napisał(a):A na 6 był Bigelf, więc akurat tego mogłoby Ci być żal, szczególnie, że Goryle odebrały im bezpośrednio tyle punktów, że spadły aż na 9 miejsce.
3. Własnie zauwazyłem wczoraj jak przeglądałem nowa forumową, i gdy spojrzałem co spadło z 6 totalnie mnie to rozbawiło, jak sobie przypomniałem moją wypowiedź na ów temat.
kajman napisał(a):9. Jak już raz zrobiłem, to drugi będzie łatwiej. Gdyby jeszcze Konrad przesunął o 5 dni termin forumowego topu wszechczasów to już w ogóle byłoby świetnie.
Twój top zapowiada sie niezwykle ciekawie w tym roku . Mysle też ze da się przedłużyc termin o tydzień nawet..... A ja natomiast wciaz nie moge się zabrac do swojego takiego TOPu- .Ale może za mało jeszcze znam aby się wziąć ????
1. No ja to się muszę dzisiaj wyrobić, a weekend przeznaczyć na Porcupinkę. Chociaż najważniejsze rozstrzygnięcia w nim dokonają się jednak za tydzień.
2. Bo ja wyszedłem jednak trochę dalej w przyszłość. W tym tygodniu to oczywiście Ossuary czyli siódma, ale liczyłem, że w przyszłym będę głosował na to, co jest u Yacy'ego i co być może u Ciebie wejdzie (czyli singiel).
3. Tak też przypuszczałem, że zapomniałeś co było na 6.
9. Nie musi przedłużać, bo ubzdurało mi się, że termin jest do 10 kwietnia, a wygląda na to, że jest do 21, więc ferie wielkanocne dadzą mi czas.
A jeżeli chodzi o top, to ja też jeszcze się za mało znam, ale jeżeli będę miał czekać, aż będę znał się wystarczająco dużo, to nigdy bym go nie stworzył.
27.02.2009 11:22 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #24
 
kajman napisał(a):1. No ja to się muszę dzisiaj wyrobić, a weekend przeznaczyć na Porcupinkę. Chociaż najważniejsze rozstrzygnięcia w nim dokonają się jednak za tydzień.
U mnie też pewne rozstrzygnięcia zapadna w przyszlym tyogdniu, natomiast w TOP 5 beda tylko małe korekty .
kajman napisał(a):Bo ja wyszedłem jednak trochę dalej w przyszłość. W tym tygodniu to oczywiście Ossuary czyli siódma, ale liczyłem, że w przyszłym będę głosował na to, co jest u Yacy'ego i co być może u Ciebie wejdzie (czyli singiel).
Ja juz mówiłem że to co u Yacy'ego nie zadebiutuje ,ale to drugie wejdzie . I wciąz nie moge przekonac sie do "The Greenless Wreath" na razie...
kajman napisał(a):A jeżeli chodzi o top, to ja też jeszcze się za mało znam, ale jeżeli będę miał czekać, aż będę znał się wystarczająco dużo, to nigdy bym go nie stworzył.
To jednak jest dobry argument zeby sie wreszcie wziąć , bo faktycznie i za 20 lat mogłbym go nie ułozyć.



EDIT ; Szukajcie a znajdziecie Icon_lol , Mam EPkę FF .
już się cieszę z co najmniej jednego utworu . Icon_wink2 Dzis na podwieczorek podrzuce chomikowi. Icon_biggrin3
27.02.2009 01:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  notowanie 109 z dnia 26 grudnia 2009 r. Aro 0 715 30.12.2009 08:39 PM
Ostatni post: Aro
  notowanie 108 z dnia 19 grudnia 2009 r. Aro 2 876 30.12.2009 12:46 PM
Ostatni post: Aro
  notowanie 107 z dnia 12 grudnia 2009 r. Aro 3 895 19.12.2009 01:55 PM
Ostatni post: Aro
  notowanie 106 z dnia 05 grudnia 2009 r. Aro 2 785 14.12.2009 09:27 AM
Ostatni post: Aro
  notowanie 104 z dnia 21 listopada 2009 r. Aro 7 1 767 27.11.2009 02:37 PM
Ostatni post: tadzio3
  notowanie 103 z dnia 14 listopada 2009 r. Aro 6 1 333 25.11.2009 01:11 AM
Ostatni post: ku3a
  notowanie 102 z dnia 07 listopada 2009 r. Aro 7 1 313 16.11.2009 09:05 PM
Ostatni post: Aro
  notowanie 101 z dnia 31 października 2009 r. Aro 7 1 617 11.11.2009 03:14 PM
Ostatni post: ku3a
  notowanie 100 z dnia 24 października 2009 r. Aro 15 3 746 02.11.2009 05:56 PM
Ostatni post: Aro
  notowanie 99 z dnia 17 października 2009 r. Aro 11 2 176 27.10.2009 11:43 PM
Ostatni post: Konrad

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości