Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 65 z dnia 21.02.2009 r.
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #1
notowanie 65 z dnia 21.02.2009 r.
Notowanie 65 z dnia 21.02.2009 r.




01 . 25 . 02 . SALT CROWN - Sleepytime Gorilla Museum (1)
02 . 01 . 13 . COUNTING SHEEP – Bigelf
03 . 03 . 05 . THE COMPANIONS - Sleepytime Gorilla Museum
04 . 02 . 24 . ALL NIGHTMARE LONG – Metallica
05 . 05 . 13 . GRAVEST SHOW ON EARTH – Bigelf
06 . 06 . 05 . FORMICARY - Sleepytime Gorilla Museum
07 . NN . 01 . THE OSSUARY - Sleepytime Gorilla Museum
08 . 08 . 43 . SUMMERS LOST – Hurt
09 . NN . 01 . THE WILLING VICTIM - Von Hertzen Brothers
10 . 07 . 08 . BRING OUT THE SUN (SO ALIVE) - Von Hertzen Brothers

11 . 11 . 02 . ANGLE OF REPOSE - Sleepytime Gorilla Museum
12 . 13 . 03 . THE MONKEY’S PAW INCLUDING CODA: PENTACLE – Fractal
13 . 10 . 12 . THIS I LOVE - Guns N' Roses
14 . 04 . 10 . HYDRA – Bigelf
15 . 16 . 04 . PRZED PRAWEM – Armia
16 . 09 . 15 . CISZA I OGIEŃ â€“ Coma
17 . NN . 01 . THE MAN I LOVE - Rokia Traore
18 . 12 . 13 . ABERINKULA – The Mars Volta
19 . 14 . 27 . THE DAY THAT NEVER COMES – Metallica
20 . 15 . 10 . TIME MUST HAVE A STOP – Votum

21 . 23 . 06 . LOST INSIDE - Overhead
22 . 18 . 09 . APPALACHIAN SPRINGS – The Verve
23 . 19 . 13 . HARMONY KORINE – Steven Wilson
24 . 20 . 47 . ANESTHETIZE - Porcupine Tree
25 . NN . 01 . PUPPET SHOW - Sleepytime Gorilla Museum
26 . 21 . 16 . SNUFF – Slipknot
27 . 24 . 26 . PIGEON DRUMMER – No-Man
28 . NN . 01 . A TABLE FORGOTTEN - Faun Fables
29 . 30 . 07 . SORRY- Guns N' Roses
30 . 36 . 02 . ROZPRAWA O ROBOKACH – Kazik

31 . 22 . 30 . PRZEBICIE DO ŚRÓDMIEŚCIA – Lao Che
32 . 27 . 56 . JESZCZE W ZIELONE GRAMY - Raz Dwa Trzy
33 . 37 . 03 . SOMEWHERE IN THE MIDDLE – Von Hertzen Brothers
34 . 39 . 02 . THAT WAS JUST YOUR LIFE – Metallica
35 . 41 . 02 . THE EVILS OF ROCK AND ROLL– Bigelf

36 . NN . 01 . AFTERMATH – Fractal
37 . 31 . 28 . TO TAME A LAND – Dream Theater
38 . 17 . 11 . NA KULAWEJ NASZEJ BARCE – Nosowska
39 . 26 . 07 . LIFELESS – Stolen Babies
40 . 28 . 13 . EXPERIMENTS IN MASS APPEAL – Frost*

41 . 45 . 02 . STATEK BURZ– Armia
42 . 29 . 05 . BŁOGOSŁAWIONE DNI – SBB
43 . 34 . 05 . NAWET GDY NOC POKRYWA CIENIEM ZIELONĄ ZIEMIĘ â€“ Osjan
44 . 35 . 06 . UNDERNEATH THE STARS – The Cure
45 . 38 . 03 . TAKE A BREATH - David Gilmour
46 . 50 . 02 . THE TREE OF LIFE – Anthropia
47 . 42 . 04 . WHAT KIND OF GOD - Uriah Heep
48 . 43 . 05 . FALLING TO THE GROUND - Thirteen Senses
49 . 44 . 55 . M.I.A. - Avenged Sevenfold
50 . 32 . 14 . THE GARDEN – Unitopia


Wypadło :

33. 08. SALVAGING – Steven Wilson
40. 09. THE SPACE FOR THIS – Cynic
46. 03. WORLD AIN’T RIGHT - Hurt
47. 15. MALIN CZAR – Grzegorz Bukała
48. 21. ZAMKNIJ WSZYSTKIE DRZWI – Strachy Na Lachy
49. 06. FRENCH CARTOON - Brainstorm
21.02.2009 09:28 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #2
 
Lista płyt
Notowanie 6 z dnia 21.02.2009 r.



01 . 02 . 06 . IN GLORIOUS TIMES - Sleepytime Gorilla Museum
02 . 01 . 06 . CHEAT THE GALLOWS - Bigelf
03 . 03 . 06 . DEATH MAGNETIC - Metallica
04 . 04 . 06 . LOVE REMAINS THE SAME - Von Hertzen Brothers
05 . NN . 01 . GRAND OPENING AND CLOSING - Sleepytime Gorilla Museum
06 . 05 . 04 . DER PROZESS - Armia
07 . 07 . 06 . POWSTANIE WARSZAWSKIE – Lao Che
08 . 06 . 06 . OSIECKA - Nosowska
09 . 08 . 06 . IN THE COURT OF THE CRIMSON KING - King Crimson
10 . 09 . 03 . THE CHAIN REACTION - Anthropia
21.02.2009 09:45 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #3
 
Aro napisał(a):05 . NN . 01 . GRAND OPENING AND CLOSING - Sleepytime Gorilla Museum

płyta z 2001
ale nieraz fajnie odkryć coś po latach, niż wcale
mam tak samo Icon_smile2
21.02.2009 10:58 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 390
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
Re: notowanie 65 z dnia 21.02.2009 r.
Wprawdzie postanowiłem sobie, że listy z tego tygodnia (czwartek-środa wg daty listy, a nie zapostowania) będę komentował od poniedziałku, ale wobec czegoś takiego obojętnie przejść nie mogę. Po pierwsze Goryle na pierwszym (czyli w tym tygodniu 2 na szczycie).
Po drugie dwa kolejne debiuty czyli 6 Goryli na liście (u mnie za tydzień będzie 7, bo dojdzie Ossuary).
Po trzecie jeden z tych debiutów na miejscu 7. I tutaj jednak zaskoczenie, bo komentarze komentarzamj, a ja zasugerowałem się poczekalnią i spodziewałem się Helpless.
Po czwarte Villing debiutuje na miejscu 9, a dla mnie to zdecydowanie najlepszy z poznanych Vonów.
Po piąte debiut na 17 Rokii czyli mojego 7-krotnego lidera w genialnej wersji starego tematu.
Po szóste pojawia się Faun w tegorocznym znakomitym nagraniu.
Poza tym z takich małych radości to Hurt obronił miejsce, co było tym razem niesamowicie trudne i mimo tych ruchów żaden ze spadków poza 30 nie spowodował wypadku poza moją listę.
No i jako liczyrzepa mogę stwierdzić, że jeżeli nie zdarzą się jakieś katastrofy lub dziwne zbiegi okoliczności to na Forumowej Formicary utrzyma się w top50, powróci tam Rokia, a w poczekalni powinny się znaleźć Puppet show (to nawet jest szansa na top50) oraz Villing Victim i przy sprzyjającym zbiegu okoliczności Salt crown oraz Companions.
No tak, jak napisałem, wiedziałeś coś więcej niż ja. Oceniałem, że możesz dołożyć jakieś 50 punktów, a Ty dołożyłeś 74 i w związku z tym 8 miejsce dla Goryli powinno być pewne. Myślę, że jeszcze 50 (jest na to spora szansa) da miejsce 6, ale z piątym będzie piekielnie trudno.
Goryle w płytach na 1 i 5. To cieszy, chociaż myślę, że pierwsza płyta może być jeszcze wyżej.
21.02.2009 11:27 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 390
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Listoholik napisał(a):
Aro napisał(a):05 . NN . 01 . GRAND OPENING AND CLOSING - Sleepytime Gorilla Museum
płyta z 2001
ale nieraz fajnie odkryć coś po latach, niż wcale
mam tak samo Icon_smile2
Szczególnie gdy się odkrywa coś tak znakomitego.
21.02.2009 11:33 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #6
 
Listoholik napisał(a):płyta z 2001
ale nieraz fajnie odkryć coś po latach, niż wcale
mam tak samo Icon_smile2
wspaniale, ze mozna odkrywac takie rzeczy, lecz obawiam się że jest sporo "podobnych" do ktorych nigdy sie nie dotrze.
21.02.2009 07:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #7
 
Rokia! Icon_biggrin3
A Puppetsi są moi i już zawsze będę się chwalił, że byłem pierwszy. Icon_mrgreen
Przebicie...
Osjan.
21.02.2009 07:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #8
 
Aro napisał(a):wspaniale, ze mozna odkrywac takie rzeczy, lecz obawiam się że jest sporo "podobnych" do ktorych nigdy sie nie dotrze.
ja w tym tyg. odkryłem płyty z 2001 i 2006... Obie Von Hertzen Brothers! Świetne!!! Może nie aż takie jak ostatni ich album, ale są świetne!
abd3mz napisał(a):A Puppetsi są moi i już zawsze będę się chwalił, że byłem pierwszy.
to ja tak bedę mówił o pięknej nowości
Aro napisał(a):09 . NN . 01 . THE WILLING VICTIM - Von Hertzen Brothers
niesamowite... Coś musi być w powietrzu [a może raczej w tym utworze Icon_smile2] skoro u Kajmana i Aro tak wysoko debiutuje, a u mnie... Napiszę tylko, że para THE WILLING VICTIM i BRING OUT THE SUN u mnie i Aro maja ze sobą coś wspólnego... Rozwiązanie może jeszcze dziś...

Z SGM cały czas jestem do tyłu... Chociaz w tym tygodniu kilka razy udało mi sie posłuchać ostatniego albumu...i pozycja 7 podoba mi sie bardziej od Puppets i od lidera...
Jednak Metallica, a raczej jej spadek troszkę mnie zaskoczył... Zadziwia też Hurt... Icon_wink2
Więcej spodziewałem sie po miejscu 11 [myślałem, że top 10 bez problemu] i po najwyższej Armii. Na ale skoro jest tyle nowości w tym3 w top 17 - to nie mogło być tak, ze wszyscy awansują Icon_wink2
to na razie tyle bo lp3 i ML czekają Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
21.02.2009 08:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #9
 
Co jakis czas bede doskakiwał do kompa, rodzinka mi sie zwaliła do domu.....

kajman napisał(a):Wprawdzie postanowiłem sobie, że listy z tego tygodnia (czwartek-środa wg daty listy, a nie zapostowania) będę komentował od poniedziałku, ale wobec czegoś takiego obojętnie przejść nie mogę.
Z przesłuchaniami wyrobiłem sie późno w nocy. Za to dziś miałem bardzo mało czasu, i postanowiłem przed sinadaniem wrzucic swoja listę . Przyznam ze musze zrobic sobie pauze, poniewaz to notowanie zupełnie mnie wykończyło. Icon_lol
kajman napisał(a):Po pierwsze Goryle na pierwszym (czyli w tym tygodniu 2 na szczycie).
Juz w zeszłym tygodniu spodziewałem sie ofensywy Goryli i byłem prawie pewny że zaliczą szczyt , moze nie do końca akurat z tym utworem Icon_lol
kajman napisał(a):Po drugie dwa kolejne debiuty czyli 6 Goryli na liście (u mnie za tydzień będzie 7, bo dojdzie Ossuary).
No nieżle. U mnie szanse ma takze jeden jeszcze.
kajman napisał(a):trzecie jeden z tych debiutów na miejscu 7. I tutaj jednak zaskoczenie, bo komentarze komentarzamj, a ja zasugerowałem się poczekalnią i spodziewałem się Helpless.
I pozostał własnie ten. Choc pod koniec tygodnia zaczynał mnie wkurzać i chyba dlatego czeka go jeszcze jedno podejście .
kajman napisał(a):Po czwarte Villing debiutuje na miejscu 9, a dla mnie to zdecydowanie najlepszy z poznanych Vonów.
Gdy dorwałem płyte po jej przesluchaniu nie zrobił na mnie takiego wrażenia...(coś mi zgrzytało, byc może samo zakonczenie taaak nie powinno sie konczyc to piekne nagranie), a tydzien temu załapało. Byc może był to efekt cofki, tzn. gdy przesluchałem go zupelnie oddzielnie od całego albumu.
kajman napisał(a):Po piąte debiut na 17 Rokii czyli mojego 7-krotnego lidera w genialnej wersji starego tematu.
Zupelnie mnie to nie dziwi, i przyznam że poznalem go dzieki Tobie własnie. Icon_smile2
kajman napisał(a):Po szóste pojawia się Faun w tegorocznym znakomitym nagraniu.
To chyba z EPKi 2008 , ale faktycznie nic nowszego nie ma zdaje się....
kajman napisał(a):Poza tym z takich małych radości to Hurt obronił miejsce, co było tym razem niesamowicie trudne i mimo tych ruchów żaden ze spadków poza 30 nie spowodował wypadku poza moją listę.
to jeden z nielicznych szcześciarzy ktorym udalo sie obronić pozycję z przed tygodnia, po przejsciu stada Goryli.
kajman napisał(a):No i jako liczyrzepa mogę stwierdzić, że jeżeli nie zdarzą się jakieś katastrofy lub dziwne zbiegi okoliczności to na Forumowej Formicary utrzyma się w top50, powróci tam Rokia, a w poczekalni powinny się znaleźć Puppet show (to nawet jest szansa na top50) oraz Villing Victim i przy sprzyjającym zbiegu okoliczności Salt crown oraz Companions.
Najlepszymi zbiegami byłaby cała piatka, tylko czy wszyscy dadza radę, o ile Rokia i Formicary mają juz porzadne wsparcie to jednak w pzozostałych przypadkach przydałaby sie wieksza inicjatywa w innych cześciach wybiegu Icon_wink2
kajman napisał(a):No tak, jak napisałem, wiedziałeś coś więcej niż ja. Oceniałem, że możesz dołożyć jakieś 50 punktów, a Ty dołożyłeś 74 i w związku z tym 8 miejsce dla Goryli powinno być pewne. Myślę, że jeszcze 50 (jest na to spora szansa) da miejsce 6, ale z piątym będzie piekielnie trudno.
Fakt na TOP 5 moze byc bardzo trudno. Choc nie pojawiły sie jeszcze wszystkie listy na których hasają Goryle .
kajman napisał(a):Goryle w płytach na 1 i 5. To cieszy, chociaż myślę, że pierwsza płyta może być jeszcze wyżej.
Tez tak mysle , choć przesłuchałem ją tylko raz i przyznam ze sa niej rewelacyjne utwory .
21.02.2009 09:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #10
 
abd3mz napisał(a):A Puppetsi są moi i już zawsze będę się chwalił, że byłem pierwszy. Icon_mrgreen
ee tam Icon_wink2
a ja się bede chwalił ze na forum wpusciłem Vonów, Bigelfów , Fractalów, Overhead'ów, Frost*, i Votum , Anthropię ostatnio Icon_razz Icon_wink2 Icon_mrgreen [ i miałem w planie cos z tego repertuaru wrzucic na nowa edycje NL ale chyba sobie daruje bo duzo osób to juz zna ]
23.02.2009 09:43 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #11
 
Yacy napisał(a):ja w tym tyg. odkryłem płyty z 2001 i 2006... Obie Von Hertzen Brothers! Świetne!!! Może nie aż takie jak ostatni ich album, ale są świetne!
ja na razie poznałem tą 2006 a do 2001 nie mogłem dotrzeć Icon_wink2
Yacy napisał(a):09 . NN . 01 . THE WILLING VICTIM - Von Hertzen Brothers
niesamowite... Coś musi być w powietrzu [a może raczej w tym utworze ] skoro u Kajmana i Aro tak wysoko debiutuje, a u mnie... Napiszę tylko, że para THE WILLING VICTIM i BRING OUT THE SUN u mnie i Aro maja ze sobą coś wspólnego... Rozwiązanie może jeszcze dziś...
widziałem , widziałem jak dla mnie bomba , napewno tam zajrzę jeszcze dziś .... Icon_wink2
Yacy napisał(a):Jednak Metallica, a raczej jej spadek troszkę mnie zaskoczył... Zadziwia też Hurt...
no cóż wczesniej czy póxniej i tak musiało sie stać. Ponad 20 tygodni na pudle, czas na zmiany, choc napewno Meta nie odpuści tak łatwo to samo z Hurtem Icon_smile2
Yacy napisał(a):Więcej spodziewałem sie po miejscu 11 [myślałem, że top 10 bez problemu] i po najwyższej Armii. Na ale skoro jest tyle nowości w tym3 w top 17 - to nie mogło być tak, ze wszyscy awansują Icon_wink2
Przyznam ,ze mam migrenę jak sobie pomysle , że co najmniej trzydziestka powinna znależć sie w TOP 10.
23.02.2009 09:52 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #12
 
Aro napisał(a):a ja się bede chwalił ze na forum wpusciłem Vonów, Bigelfów , Fractalów, Overhead'ów, Frost*, i Votum , Anthropię ostatnio
I słusznie, bo jest czym. Icon_smile2
Ale to trochę inny rodzaj chwalenia.
23.02.2009 03:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #13
 
Aro napisał(a):a do 2001 nie mogłem dotrzeć
jeśli to aktualne to służę pomocą Icon_wink2
Aro napisał(a):Przyznam ,ze mam migrenę jak sobie pomysle , że co najmniej trzydziestka powinna znależć sie w TOP 10.
to chyba normalne... tak co 2-3 notowania wszyscy chcą awansować, a nikt nie chce spadać Icon_wink2

i z innej beczki:
od kilku dni nie mogę wejść na stronę radia The Rogues' Gallery. Czy tylko ja???

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
24.02.2009 10:03 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 390
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
Aro napisał(a):
Listoholik napisał(a):płyta z 2001
ale nieraz fajnie odkryć coś po latach, niż wcale
mam tak samo Icon_smile2
wspaniale, ze mozna odkrywac takie rzeczy, lecz obawiam się że jest sporo "podobnych" do ktorych nigdy sie nie dotrze.
Mimo wszystko podejrzewam, że nie jest aż tak wiele. To taki fenomen jak SGM to zdarza się raczej rzadko. Szkoda tylko, że to nie jest muzyka, o której wszędzie można się dowiedzieć, kiedy wykonawcy znacznie mniej wartościowi pchają się drzwiami i oknami i nawet w lodówce...
24.02.2009 11:51 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 390
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
Aro napisał(a):
kajman napisał(a):Po pierwsze Goryle na pierwszym (czyli w tym tygodniu 2 na szczycie).
1. Juz w zeszłym tygodniu spodziewałem sie ofensywy Goryli i byłem prawie pewny że zaliczą szczyt , moze nie do końca akurat z tym utworem Icon_lol
kajman napisał(a):2. Po drugie dwa kolejne debiuty czyli 6 Goryli na liście (u mnie za tydzień będzie 7, bo dojdzie Ossuary).
No nieżle. U mnie szanse ma takze jeden jeszcze.
kajman napisał(a):Po czwarte Villing debiutuje na miejscu 9, a dla mnie to zdecydowanie najlepszy z poznanych Vonów.
3. Gdy dorwałem płyte po jej przesluchaniu nie zrobił na mnie takiego wrażenia...
4. (coś mi zgrzytało, byc może samo zakonczenie taaak nie powinno sie konczyc to piekne nagranie), a tydzien temu załapało.
kajman napisał(a):Po piąte debiut na 17 Rokii czyli mojego 7-krotnego lidera w genialnej wersji starego tematu.
5. Zupelnie mnie to nie dziwi, i przyznam że poznalem go dzieki Tobie własnie. Icon_smile2
kajman napisał(a):Po szóste pojawia się Faun w tegorocznym znakomitym nagraniu.
6. To chyba z EPKi 2008 , ale faktycznie nic nowszego nie ma zdaje się....
kajman napisał(a):No i jako liczyrzepa mogę stwierdzić, że jeżeli nie zdarzą się jakieś katastrofy lub dziwne zbiegi okoliczności to na Forumowej Formicary utrzyma się w top50, powróci tam Rokia, a w poczekalni powinny się znaleźć Puppet show (to nawet jest szansa na top50) oraz Villing Victim i przy sprzyjającym zbiegu okoliczności Salt crown oraz Companions.
7. Najlepszymi zbiegami byłaby cała piatka, tylko czy wszyscy dadza radę, o ile Rokia i Formicary mają juz porzadne wsparcie to jednak w pzozostałych przypadkach przydałaby sie wieksza inicjatywa w innych cześciach wybiegu Icon_wink2
kajman napisał(a):8 miejsce dla Goryli powinno być pewne. Myślę, że... [nawet] 6, ale z piątym będzie piekielnie trudno.
8. Fakt na TOP 5 moze byc bardzo trudno. Choc nie pojawiły sie jeszcze wszystkie listy na których hasają Goryle .
kajman napisał(a):Goryle w płytach na 1 i 5. To cieszy, chociaż myślę, że pierwsza płyta może być jeszcze wyżej.
9. Tez tak mysle , choć przesłuchałem ją tylko raz i przyznam ze sa niej rewelacyjne utwory .
1. Przyznam się, że tego utworu na szczycie też się nie spodziewałem.
2. A u mnie może być ich nawet 9, chociaż nie wiem, czy tym dwóm ostatnim nie będzie znacznie trudniej, bo i podobają mi się nieco mniej i może nastąpić przesyt.
3. Ja słucham utworow pojedyńczo, więc nie mam takich problemów. Icon_biggrin3
4. To będę musiał zwrócić uwagę na zakończenie, bo mi nic nie zgrzytało.
5. A to mnie z kolei nie dziwi. Ja to poznałem z listy Niedźwiedzia i pewnie dlatego się skusiłem, że wcześniej na mojej liście była Tounka.
6. Tak, z EP-ki (4 utwory; chętnie bym poznał pozostałe 3) i nic nowszego nie powstało i na razie ani słychu ani widu na ten temat.
7. Wygląda na to, że do top50 wejdzie tylko Rokia (i utrzyma się Formicary), a innym utworom trochę zabraknie (najbliżej pewnie będzie Villing Puppet).
8. Został jeszcze tylko P.U.R.H., ale u niego to raczej takiej rewolucji, żeby zagwarantować piąte miejsce to raczej nie będzie, a szóste zależy od ruchów innych wykonawców.
9. Tam przynajmniej jeden załapie się do mojego SSTWC.
24.02.2009 12:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 390
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
Aro napisał(a):
Yacy napisał(a):Więcej spodziewałem sie po miejscu 11 [myślałem, że top 10 bez problemu] i po najwyższej Armii. Na ale skoro jest tyle nowości w tym3 w top 17 - to nie mogło być tak, ze wszyscy awansują Icon_wink2
Przyznam ,ze mam migrenę jak sobie pomysle , że co najmniej trzydziestka powinna znależć sie w TOP 10.
Znam doskonale ten rodzaj migreny. Ale to wielka zasługa mychartsa, bo to dzięki niemu mam takie problemy.
24.02.2009 12:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #17
 
Yacy napisał(a):jeśli to aktualne to służę pomocą Icon_wink2
o tak tak, ja bardzo poproszę Icon_wink2 Icon_smile2
Yacy napisał(a):to chyba normalne... tak co 2-3 notowania wszyscy chcą awansować, a nikt nie chce spadać Icon_wink2
to może sobie zrobimy przerwe na 2-3 tygodnie Icon_lol A potem wszystko wróci do normy Icon_wink2
Yacy napisał(a):od kilku dni nie mogę wejść na stronę radia The Rogues' Gallery. Czy tylko ja???
przyznam szczerze ze ostatnio nie słucham , ale sprawdziłem przed chwilą i u mnie jest OK .
24.02.2009 06:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #18
 
kajman napisał(a):. Przyznam się, że tego utworu na szczycie też się nie spodziewałem.
czas zacząc nowe przesłuchanie.. juz sie boje co sie moze stać....
kajman napisał(a):2. A u mnie może być ich nawet 9, chociaż nie wiem, czy tym dwóm ostatnim nie będzie znacznie trudniej, bo i podobają mi się nieco mniej i może nastąpić przesyt.
to ja juz mówie ze te dwa u mnie "chyba" nie zadebiutują, [chyba dałem asekuracyjnie, bo nie mogę tak naprawdę przewidzieć jeszcze do konca zachowania , figli i innych psot Goryli]
kajman napisał(a):. Ja słucham utworow pojedyńczo, więc nie mam takich problemów. Icon_biggrin3
No wlasnie moze to jest dobry sposób, ale z drugiej strony jak wpadnie mi w ucho cos swietnego, lubię ryzykować i zapoznaje się z całym albumem danego wykonawcy , bo byc może znajdzie sie inny utwór o wiele lepszy]
kajman napisał(a):6. Tak, z EP-ki (4 utwory; chętnie bym poznał pozostałe 3) i nic nowszego nie powstało i na razie ani słychu ani widu na ten temat.
kontunuuje poszukiwania, na razie bez skutku....
kajman napisał(a):7. Wygląda na to, że do top50 wejdzie tylko Rokia (i utrzyma się Formicary), a innym utworom trochę zabraknie (najbliżej pewnie będzie Villing Puppet).
Dobre i to na poczatek, moze zprzyjdzie lepszy czas i moment dla tych pozostałych.
kajman napisał(a):8. Został jeszcze tylko P.U.R.H., ale u niego to raczej takiej rewolucji, żeby zagwarantować piąte miejsce to raczej nie będzie, a szóste zależy od ruchów innych wykonawców.
nie pamietam co było na 6 i 7 ale widocznie byli to tacy którzy zupełnie mnie interesowali i nie bede sie smucił z tego powodu jak wypadną z czołowki.
kajman napisał(a):9. Tam przynajmniej jeden załapie się do mojego SSTWC.
BTW. Czy planujesz w tym roku taki TOP ??? Tak czy inaczej zapowiadałby sie ciekawie.
kajman napisał(a):Znam doskonale ten rodzaj migreny. Ale to wielka zasługa mychartsa, bo to dzięki niemu mam takie problemy.
Moze i zasługa ale ciezko to czasami zcierpieć Icon_lol . Przyznam sie że takie łamigłowki uwielbiam, najbardziej ekscytujacy jest moment przesłuchań kiedy wszystko zaczynamy ustawiać i wszystko okazuje sie swietne gdzie drobne elementy decydują o ich miejscach w danym tygodniu.
24.02.2009 06:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #19
 
Aro napisał(a):o tak tak, ja bardzo poproszę
mam nadzieję, że doszły Icon_mrgreen
Aro napisał(a):sprawdziłem przed chwilą i u mnie jest OK .
u mnie już też, ale brak playlisty, wiec może coś u nich było nie tak...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
25.02.2009 01:38 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #20
 
Yacy napisał(a):mam nadzieję, że doszły Icon_mrgreen
dotarły dotarły Wielkie Dzieki Icon_biggrin3 juz się za nie biore własnie Icon_wink2
Yacy napisał(a):u mnie już też, ale brak playlisty, wiec może coś u nich było nie tak...
moze byc że cos było nie tak , ja jestem troche do tyłu z audycjami czas... czas.. kilka audycji mam na dysku ale nie przesłuchane jeszcze .
25.02.2009 08:37 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  notowanie 109 z dnia 26 grudnia 2009 r. Aro 0 715 30.12.2009 08:39 PM
Ostatni post: Aro
  notowanie 108 z dnia 19 grudnia 2009 r. Aro 2 876 30.12.2009 12:46 PM
Ostatni post: Aro
  notowanie 107 z dnia 12 grudnia 2009 r. Aro 3 895 19.12.2009 01:55 PM
Ostatni post: Aro
  notowanie 106 z dnia 05 grudnia 2009 r. Aro 2 785 14.12.2009 09:27 AM
Ostatni post: Aro
  notowanie 104 z dnia 21 listopada 2009 r. Aro 7 1 762 27.11.2009 02:37 PM
Ostatni post: tadzio3
  notowanie 103 z dnia 14 listopada 2009 r. Aro 6 1 333 25.11.2009 01:11 AM
Ostatni post: ku3a
  notowanie 102 z dnia 07 listopada 2009 r. Aro 7 1 313 16.11.2009 09:05 PM
Ostatni post: Aro
  notowanie 101 z dnia 31 października 2009 r. Aro 7 1 617 11.11.2009 03:14 PM
Ostatni post: ku3a
  notowanie 100 z dnia 24 października 2009 r. Aro 15 3 699 02.11.2009 05:56 PM
Ostatni post: Aro
  notowanie 99 z dnia 17 października 2009 r. Aro 11 2 176 27.10.2009 11:43 PM
Ostatni post: Konrad

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości