Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paweł TOP 30 /20.02.09/
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #21
 
Boli, boli, lalala ^_^

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
21.02.2009 09:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #22
 
w sumie sporo różnych gatunków u Ciebie. Zapraszam do głosowania na Listę Przebojów na e-migrant.eu. Jest równie ciekawa. Tak mi się wydaje.
22.02.2009 12:08 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #23
 
dużo jak dla mnie "dziwnych" nowości, ale u mnie też taka jedna się pojawiła Icon_razz
22.02.2009 02:01 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #24
 
a jaka jest definicja niedziwnych nowości?

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
22.02.2009 04:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #25
 
chris975 napisał(a):Zgadza się. Dlatego nie rozumiem manii w nadużywaniu tego słowa (nie wiem, może po to aby siebie podwartościować?)
Coś jest komercyjne znaczy wypromowane do bólu przez stacje radiowe. Oczywiście taka jest moja prywatna definicja i mówię tak, ponieważ jak widzicie nie odkrywam tutaj mało znanych zespołów (od tego jest Stelmi i Listoholik Icon_mrgreen ), tylko te nagrania są tu zasłyszane z radia. Dlatego mogę powiedzieć o tej liście, że jest raczej komercyjna.
emigrant napisał(a):w sumie sporo różnych gatunków u Ciebie.
No taki już mój gust... generalnie lubię dużo gatunków i w każdym potrafię znaleźć coś fajnego.
michal91d napisał(a):dużo jak dla mnie "dziwnych" nowości, ale u mnie też taka jedna się pojawiła Icon_razz
Nawet dwie. Icon_mrgreen
Icon_razz
aaktt napisał(a):a jaka jest definicja niedziwnych nowości?
Oj już nie prowokuj. Icon_razz
22.02.2009 05:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
Dziwna nowość to właśnie taka ode mnie albo Listoholika pewnie Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
22.02.2009 05:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #27
 
Dziwna nowość to jest taka, której gatunek muzyczny zazwyczaj odbiega od poprzednich utworów np. na liście Icon_wink2 Icon_razz
22.02.2009 06:11 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
Paweł napisał(a):Coś jest komercyjne znaczy wypromowane do bólu przez stacje radiowe.

Raczej wypromowane przez wytwórnie bo zdaje się że to stacjom trzeba słono płacić aby grały dane utwory.

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
22.02.2009 07:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #29
 
chris975 napisał(a):
Paweł napisał(a):Coś jest komercyjne znaczy wypromowane do bólu przez stacje radiowe.

Raczej wypromowane przez wytwórnie bo zdaje się że to stacjom trzeba słono płacić aby grały dane utwory.
Nie zawsze i nie wszędzie. W końcu coś muszą grać.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
23.02.2009 01:39 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #30
 
michal91d napisał(a):Dziwna nowość to jest taka, której gatunek muzyczny zazwyczaj odbiega od poprzednich utworów np. na liście Icon_wink2 Icon_razz
Jak to mówią, każdego trzeba spróbować.
W każdej muzyce dostrzegam coś fajnego. Przy jednej można potańczyć, przy drugiej pobujać a przy innej się wykrzyczeć. Icon_wink2
23.02.2009 09:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
A przy innej pomyśleć - zapomniałeś tego dodać, a sam mi na gg pisałeś Icon_razz

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
23.02.2009 10:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #32
 
no dobra, dostałam pisemne zezwolenie na komentowanie listy, więc:
Paweł napisał(a):01. 01. 04. Coldplay - Life In Technicolor II
02. 03. 08. Razorlight - Wire To Wire
06. 02. 10. Guns N' Roses - This I Love
11. 14. 02. Snow Patrol - Crack The Shutters
15. 19. 06. Franz Ferdinand - Ulysses
17. 13. 05. AC/DC - Big Jack
19. 12. 06. Nosowska - Kto Tam U Ciebie Jest?
22. 26. 10. Kings Of Leon - Use Somebody
WYPADLI:
Lipali - Barykady
Totentanz - Zimny Dom
Coma - Wola Istnienia
ładnie. dobry kierunek.
Paweł napisał(a):03. 10. 05. James Morrison Feat. Nelly Furtado - Broken Strings
04. 07. 04. Brainstorm - French Cartoon
09. 05. 03. MGMT - Kids
10. 08. 07. Snow Patrol - Take Back The City
12. 17. 03. Guns N' Roses - Better
Icon_confused2
Paweł napisał(a):20. 29. 03. U2 - Get On Your Boots
oo, cos Ci się pomieszało. przecież miały Booty spadać, czyż nie?...
Paweł napisał(a):23. NE. 01. Doniu&Liber - Dzień Dobry Polsko
[*]
przyjmij ode mnie w prezencie:
[Obrazek: CM_LP_header.jpg]
chłopcze, wziąłbyś się za jakiś ambitniejszy hip hop. zapodaj sobie Afro tudzież młodego Wagla... a nie... [*]

a z tymi radiami... zaczyna się nieźle, Trójka... ale jak przeczytałam co na drugim, to zemdlałam, później się ocknęłam, spojrzałam jeszcze raz... i znowu zemdlałam... cóż powiedzieć... hmm...: [*]
:*
24.02.2009 12:26 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #33
 
uzi napisał(a):chłopcze, wziąłbyś się za jakiś ambitniejszy hip hop. zapodaj sobie Afro tudzież młodego Wagla... a nie... [*]
zapodaj sobie ATCQ, Mos Defa, Roots, Gang Starr, De La Soul, NWA czy coś Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
24.02.2009 12:36 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #34
 
aaktt napisał(a):zapodaj sobie ATCQ, Mos Defa, Roots, Gang Starr, De La Soul, NWA czy coś Icon_wink2
podałam tylko przykłady czegoś na wyższym poziomie niż to, co Paweł ma na liście. nie miałam na myśli tego, że jedynie Afro i Wagiel to ambitniejszy hip hop.
jak znajdę czas i ochotę na inny hip hop, to sobie zapodam to, co wymieniłeś. na razie nie mam. Icon_wink2
24.02.2009 12:41 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #35
 
uzi napisał(a):
aaktt napisał(a):zapodaj sobie ATCQ, Mos Defa, Roots, Gang Starr, De La Soul, NWA czy coś Icon_wink2
podałam tylko przykłady czegoś na wyższym poziomie niż to, co Paweł ma na liście. nie miałam na myśli tego, że jedynie Afro i Wagiel to ambitniejszy hip hop.
jak znajdę czas i ochotę na inny hip hop, to sobie zapodam to, co wymieniłeś. na razie nie mam. Icon_wink2
to raczej to Pawła było skierowane, chciałem dorzucić mu coś od siebie po prostu Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
24.02.2009 01:05 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #36
 
aaktt napisał(a):to raczej to Pawła było skierowane, chciałem dorzucić mu coś od siebie po prostu Icon_wink2
a. aha. Icon_razz sorry, z tym cytatem wyglądało [przynajmniej dla mnie] jakby to było do mnie. Icon_razz my fault. Icon_wink2
ale jeśli to do Pawła, to ja się dołączam do rozszerzonego apelu. Icon_mrgreen
24.02.2009 01:11 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #37
 
uzi napisał(a):ładnie. dobry kierunek.
Ahh te Twoje zagmatwane komentarze. Zamiast napisać, które kawałki Ci się podobają a które nie muszę patrzeć na to, który z nich idzie do góry a który w dół i które posunięcie wg Ciebie jest dobre. Icon_razz Ale cóż..
Widzę, że Gunsów nie lubisz... toć to klasyka. Icon_razz
Cytat:oo, cos Ci się pomieszało. przecież miały Booty spadać, czyż nie?...
Z butami to było tak....najpierw mi się bardzo spodobały, weszły na 16-te... stwierdziłem, że je przeceniłem, spadły na 29-te. Teraz z kolei stwierdziłem, że zbyt pochopnie podjąłem decyzję o tak wielkim spadku i przesunąłem troszkę do góry. Icon_mrgreen Powinnaś się cieszyć.
uzi napisał(a):chłopcze, wziąłbyś się za jakiś ambitniejszy hip hop. zapodaj sobie Afro tudzież młodego Wagla... a nie... [*]
Afro był u mnie już... Icon_wink2
aaktt napisał(a):zapodaj sobie ATCQ, Mos Defa, Roots, Gang Starr, De La Soul, NWA czy coś Icon_wink2
Phi.. ja w ogóle takiego rodzaju muzyki nie znoszę.
No i brawa dla Uzi za mistrzowsko ironiczny komentarz. Icon_mrgreen
24.02.2009 03:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #38
 
Paweł napisał(a):uzi napisał/a:
ładnie. dobry kierunek.

Ahh te Twoje zagmatwane komentarze.
faktycznie, nie do zrozumienia. Icon_cool2
Paweł napisał(a):Zamiast napisać, które kawałki Ci się podobają a które nie muszę patrzeć na to, który z nich idzie do góry a który w dół i które posunięcie wg Ciebie jest dobre. Icon_razz
ooo, biedactwo, zmęczysz się... Icon_mrgreen ja czytając listę też muszę patrzeć co awansuje a co spada - nie możesz po prostu pisać co Ci się w tym tygodniu bardziej podobało, a co mniej? Icon_razz Icon_mrgreen
Cytat:Z butami to było tak....najpierw mi się bardzo spodobały, weszły na 16-te... stwierdziłem, że je przeceniłem, spadły na 29-te. Teraz z kolei stwierdziłem, że zbyt pochopnie podjąłem decyzję o tak wielkim spadku i przesunąłem troszkę do góry. Icon_mrgreen
hmm... aż się chce powiedzieć:
Paweł napisał(a):Ahh te Twoje zagmatwane komentarze.
Icon_mrgreen
Paweł napisał(a):Powinnaś się cieszyć.
cieszę się. nie można się jednocześnie dziwić i cieszyć? Icon_wink2
Paweł napisał(a):Afro był u mnie już... Icon_wink2
łaaaaał, ile? tydzień? Icon_razz na dodatek Przepraszam... słabsza strona Kropek i na dodatek w słabszej wersji... Icon_razz
Paweł napisał(a):Phi.. ja w ogóle takiego rodzaju muzyki nie znoszę.
taaak, Doniu & Liber są cacy, a wszystko co wymienił aaktt - be.
a ić Ty. Icon_wink2
Paweł napisał(a):No i brawa dla Uzi za mistrzowsko ironiczny komentarz. Icon_mrgreen
uczę się od mistrzów. Icon_wink2
24.02.2009 07:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #39
 
uzi napisał(a):cieszę się. nie można się jednocześnie dziwić i cieszyć? Icon_wink2
To się nazywa po prostu 'miłe zaskoczenie' Icon_wink2
uzi napisał(a):łaaaaał, ile? tydzień? Icon_razz na dodatek Przepraszam... słabsza strona Kropek i na dodatek w słabszej wersji... Icon_razz
A Ty zawsze narzekasz. Icon_razz
uzi napisał(a):taaak, Doniu & Liber są cacy, a wszystko co wymienił aaktt - be.
a ić Ty. Icon_wink2
Nienawidzę W OGÓLE hip hopu. Słuchałem w podstawówce paru wykonawców, stąd mam do nich sentyment. Nawet nie mam ochoty poznawać ich obecnej twórczości. A rap zagraniczny to już w ogóle kupa z makiem dla mnie.
uzi napisał(a):uczę się od mistrzów. Icon_wink2
Nie wiedziałem, że masz jakieś powiązania z Listoholikiem. :roll:
24.02.2009 08:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #40
 
Paweł napisał(a):To się nazywa po prostu 'miłe zaskoczenie' Icon_wink2
no, coś w tym stylu. Icon_wink2
Cytat:A Ty zawsze narzekasz. Icon_razz
ja? skąd! Icon_mrgreen
Paweł napisał(a):Słuchałem w podstawówce paru wykonawców, stąd mam do nich sentyment.
wstyd się przyznać, ale dobra: nie byłam wychowywana wśród ambitnych, dobrych utworów, bo rodzice słuchali [niefajny epitet] rzeczy, więc w podstawówce lubiłam Ich Troje.
wstyd i hańba, sentymentu brak. nie wyrzekam się, ale zdaję sobie sprawę, że to było żałosne, więc się wstydzę.
Paweł napisał(a):Nie wiedziałem, że masz jakieś powiązania z Listoholikiem. :roll:
bo nie mam. Icon_wink2 [mam powiązania z tymi spod mojej sygnatury. Icon_razz]
24.02.2009 08:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości