Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przeprosiny
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #1
Przeprosiny
Phi... no to czas tym razem na mnie... słuchać uważnie! Icon_razz

Tak więc chciałem przeprosić wszystkich użytkowników forum, których obraziłem lub poczuli się urażeni moimi chamskimi wypowiedziami. Mimo wszystko nigdy nie miałem tego na celu, a to że czasem odbija... taki jestem... cóż. Pozostaje mi tylko przeprosić. Postaram się od tej pory zachowywać normalnie i mam nadzieję, że te moje wpadki pójdą w zapomnienie, albo chociaż wybaczycie mi to.
Zdaję sobie z tego sprawę, że jestem tylko mało znaczącym małoletnim bachorem, który g* się na muzyce.


W szczególności piszę o Listoholiku, Uzi i Saferłelu...bo to chyba główne osoby z którymi się tu sprzeczałem, ale piszę także o wszystkich innych.

Pozdrawiam, Paweł
19.02.2009 08:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #2
 
Paweł napisał(a):Zdaję sobie z tego sprawę, że jestem tylko mało znaczącym małoletnim bachorem, który g* się na muzyce.
A kilka zdań wyżej, że będziesz się starał pisać normalnie...

Nie pisz oświadczeń. Przeproś kogo chcesz na privie i zacznij pisać normalnie. [Sam tak to nazwałeś.]
19.02.2009 09:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości