Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
425 MOJA LISTA
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #41
 
Ale sie progmetalowo na szczycie płyt zrobiło Icon_smile2 . Votum spodobał się Tobie najbardziej w tym tygodniu, Icon_biggrin3
Dla mnie niespodzianka , ale miła, bo jednak pokonac w tak niesamowitej formie Braci to....No nieźle.
A za Marillion to chyba czas sie wziąć .
19.02.2009 11:56 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #42
 
Aro napisał(a):Votum spodobał się Tobie najbardziej w tym tygodniu,
Dla mnie niespodzianka , ale miła, bo jednak pokonac w tak niesamowitej formie Braci to....No nieźle.
Braci słucham sobie, od czasu do czasu i to wystarcza na miejsce nr 2 Icon_wink2 Ale Votum właściwie nonstop w autku gra: do pracy, z pracy, do T-ego miasta i z T-ego miasta. Na moment Trójka i znów... Po prostu mnie opętało Icon_mrgreen
Marillion... własnie słucham Script For A Jesters Tear i chcę posłuchac kolejne 3 płyty, bo Fish to Fish Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
19.02.2009 12:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #43
 
Yacy napisał(a):ta kolejka do wagonika dotarła po 4 godzinach!!! Podobno! Bo nam zabrakło cierpliwości Icon_smile2
Ale rekord . Przyznam ze i mnie szlag by trafił gdybym miał tyle czekać Icon_lol
ja czekałem tylko 2 godz. w kolejce aby wejść z Hali Kondratowej do Krzyza na Giewoncie.
19.02.2009 12:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości