Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paweł TOP 20 /13.02.09/
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #21
 
uzi napisał(a):temu forum brakuje offtopa.
Przyszła se gdakara co na forum być chciała.
Listy nie tworzyła, a wszystkim wkoło tylko pierniczyła. Icon_mrgreen
Weź że się kobieto do tworzenia własnej listy upragnionej w końcu a nie spamujesz. Icon_razz
A co do tamtego nie chodziło mi o to,by Ci co tu od dawna komentują się usunęli, tylko, żeby nie pisaly tu w kółko te same osoby i na ten sam temat, ale by wypowiedzieli się też inni.
Cytat:Widzę, że Gunsi nie zamierzają się poddawać i mogą walczyć o powrót na tron.
Oj z tym ciężko, Coldplay jest liderem murowanym na luty... prędko się nie podda, Gunsi nadal utrzymują świetną formę, jednak to nie jest już to co wcześniej.
17.02.2009 05:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
Niestety nie ponoszę winy za to, że inny nie piszą w tym temacie, tylko ja + kilka innych osób Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.02.2009 05:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 754
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
Paweł napisał(a):
uzi napisał(a):temu forum brakuje offtopa.
Przyszła se gdakara co na forum być chciała.
Listy nie tworzyła, a wszystkim wkoło tylko pierniczyła. Icon_mrgreen
Weź że się kobieto do tworzenia własnej listy upragnionej w końcu a nie spamujesz. Icon_razz
A co do tamtego nie chodziło mi o to,by Ci co tu od dawna komentują się usunęli, tylko, żeby nie pisaly tu w kółko te same osoby i na ten sam temat, ale by wypowiedzieli się też inni.
Jedni tworzą listy, drudzy tylko komentują. Tutaj nie ma żadnego obowiązku. A komentarze uzi bardzo mi się w większości podobają.
A Twój wpis można było zrozumieć różnie. Domyślałem się, że chodzi Ci o to, co napisałeś teraz, ale mogło to zostać zrozumiane zupełnie inaczej. A jeżeli chodzi o komentujących, to jak brakuje czasu (teraz mam ferie, więc jest go trochę więcej, ale normalnie bywa fatalnie) to jeżeli już znajdzie się czas na komentarz, wybiera się w pierwszej kolejności listy bliższe duchowo.
17.02.2009 05:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
kajman, to ty chyba widziałeś tylko 5% komentarzy uzi skoro tak twierdzisz Icon_lol

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.02.2009 05:45 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
uuu, U2 Icon_razz.
ale Nosowska poleciała...
hehe, "Broken Strings" Icon_razz.
o nie, czemu "Hóman" wypadł?!! jaka szkoda...
17.02.2009 05:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 632
Dołączył: May 2008
Post: #26
 
saferłel napisał(a):kajman, to ty chyba widziałeś tylko 5% komentarzy uzi skoro tak twierdzisz Icon_lol
może nie wchodzi do tematów o u2 Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
17.02.2009 08:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 754
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
aaktt napisał(a):
saferłel napisał(a):kajman, to ty chyba widziałeś tylko 5% komentarzy uzi skoro tak twierdzisz Icon_lol
może nie wchodzi do tematów o u2 Icon_razz
No fakt, śledzę dokładnie tylko listy forumowiczów i Forumową z przyległościami, a do innych zaglądam okazyjnie.
17.02.2009 08:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #28
 
Paweł napisał(a):Przyszła se gdakara co na forum być chciała.
Listy nie tworzyła, a wszystkim wkoło tylko pierniczyła. Icon_mrgreen
cała przyjemność po mojej stronie :*
Paweł napisał(a):Weź że się kobieto do tworzenia własnej listy upragnionej w końcu
upragnionej przez... Ciebie? Icon_wink2
a co do spamowania przy Twojej liście - Pawełku, a pamiętasz takie cuś:
"Paweł (28-01-2009 21:18)
wezcie pospamujcie w komentarzach do mojej listy;d"
? so - do usług :*
kajman napisał(a):A komentarze uzi bardzo mi się w większości podobają.
a dziękować. Icon_wink
Cytat:kajman, to ty chyba widziałeś tylko 5% komentarzy uzi skoro tak twierdzisz Icon_lol
ja na szczęście wszystkich Twoich komentarzy nie czytam, bo już bym dawno zwariowała :*
17.02.2009 10:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #29
 
kajman napisał(a):to jak brakuje czasu (teraz mam ferie, więc jest go trochę więcej, ale normalnie bywa fatalnie) to jeżeli już znajdzie się czas na komentarz, wybiera się w pierwszej kolejności listy bliższe duchowo.
No i to jest złe na tym forum... tworzą się grupki osób stale się znających i komentujących zamykających na listy innych. O ile by ciekawiej było, gdyby inni także komentowali.
ku3a napisał(a):uuu, U2 Icon_razz .
No uuu, uuu... a żebyś wiedział, że uuu Icon_wink2
ku3a napisał(a):o nie, czemu "Hóman" wypadł?!! jaka szkoda...
Wyczuwam ironię... prawidłowo? :->
kajman napisał(a):Forumową z przyległościami
To forumowa jest z przyległościami? a co to takiego? Icon_razz
Cytat:? so - do usług :*
Ratuuunkuu!
uzi napisał(a):upragnionej przez... Ciebie? Icon_wink2
Tak... bo Ci zablokuję możliwość pisania tutaj. Icon_mrgreen
uzi napisał(a):ja na szczęście wszystkich Twoich komentarzy nie czytam, bo już bym dawno zwariowała :*
Skoro czytanie postów Kajmana jest wyznacznikiem tego, czy ktoś zwariował czy nie to ja leżę i kwiczę w psychiatryku... Icon_eek2
18.02.2009 08:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 754
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
Paweł napisał(a):
kajman napisał(a):to jak brakuje czasu (teraz mam ferie, więc jest go trochę więcej, ale normalnie bywa fatalnie) to jeżeli już znajdzie się czas na komentarz, wybiera się w pierwszej kolejności listy bliższe duchowo.
1. No i to jest złe na tym forum... tworzą się grupki osób stale się znających i komentujących zamykających na listy innych. O ile by ciekawiej było, gdyby inni także komentowali.
ku3a napisał(a):o nie, czemu "Hóman" wypadł?!! jaka szkoda...
2. Wyczuwam ironię... prawidłowo? :->
kajman napisał(a):Forumową z przyległościami
3. To forumowa jest z przyległościami? a co to takiego? Icon_razz
uzi napisał(a):upragnionej przez... Ciebie? Icon_wink2
4. Tak... bo Ci zablokuję możliwość pisania tutaj. Icon_mrgreen
uzi napisał(a):ja na szczęście wszystkich Twoich komentarzy nie czytam, bo już bym dawno zwariowała :*
5. Skoro czytanie postów Kajmana jest wyznacznikiem tego, czy ktoś zwariował czy nie to ja leżę i kwiczę w psychiatryku... Icon_eek2
1. Ma to swoje wady, ale i tak chyba jest lepsze od komentowania każdej listy, ale na przykład raz na jakieś dwa miesiące, przyjmując pięć list do komentowania na tydzień.
2. To chyba niemożliwe. Przecież ku3a jest wielbicielem tego utworu. Icon_wink2 Nawet na jego liście jest powyżej miejsca pierwszego i dlatego go nie widać.
3. Np. podsumowanie miejsc pierwszych czy też podsumowania okrągłonumeryczne.
4. Od kiedy jesteś modo? Icon_mrgreen A może admin?
5. Jakby to rzec: myślałem tak jak Ty, ale ta gwiazdka nasuwa mi podejrzenia, że nie o moje posty tu chodzi. No ale może to ja jestem w błędzie.
18.02.2009 09:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
m@rek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 599
Dołączył: Apr 2008
Facebook Last.fm
Post: #31
Re: Paweł TOP 20 /13.02.09/
Paweł napisał(a):01. 01. 03. Coldplay - Life In Technicolor II
02. 04. 09. Guns N' Roses - This I Love
04. 03. 06. Edyta Górniak - To Nie Tak Jak Myślisz
06. 10. 04. Bruce Springsteen - Working On A Dream
07. 15. 03. Brainstorm - French Cartoon
08. 07. 06. Snow Patrol - Take Back The City
10. 24. 04. James Morrison Feat. Nelly Furtado - Broken Strings
13. 11. 04. AC/DC - Big Jack
14. NE. 01. Snow Patrol - Crack The Shutters
15. 21. 02. Rafał Olbrychski - Tatango
16. 14. 05. Alicia Keys & Jack White - Another Way To Die
17. 17. 02. Guns N' Roses - Better
20. 19. 02. Katie Melua - Toy Collection
22. 20. 15. Coldplay - Cemeteries Of London
29. 16. 02. U2 - Get On Your Boots

Jest trochę tych utworów, które i mnie kręcą. Nawet Edysia mi się podoba. Bardzo dobra piosenka.
18.02.2009 09:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #32
 
Paweł napisał(a):Tak...
proponuję stworzyć dział listowy: "UziChart by Paweł". będzie prościej. i nie będziesz musiał [ani Ty, ani nikt inny] dopytywać, kiedy w końcu pojawi się moja lista.
Paweł napisał(a):bo Ci zablokuję możliwość pisania tutaj. Icon_mrgreen
łał, widzę, że mam do czynienia ze świeżo upieczonym modem? fajnie ^^
Paweł napisał(a):Skoro czytanie postów Kajmana jest wyznacznikiem tego, czy ktoś zwariował czy nie [...]
a umiesz Waść czytać? czy ja odpowiadałam Kajmanowi?...
kajman napisał(a):myślałem tak jak Ty, ale ta gwiazdka nasuwa mi podejrzenia, że nie o moje posty tu chodzi. No ale może to ja jestem w błędzie.
1. nie miałabym powodu pisać tak w odniesieniu do Twoich komentarzy
2. cytując saferłela i pod tym cytatem używając słowa "Twoich" chyba logiczną rzeczą jest, że to do osoby cytowanej Icon_wink2
3. w błędzie jest Paweł.
18.02.2009 10:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 754
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
 
uzi napisał(a):
Paweł napisał(a):Skoro czytanie postów Kajmana jest wyznacznikiem tego, czy ktoś zwariował czy nie [...]
a umiesz Waść czytać? czy ja odpowiadałam Kajmanowi?...
kajman napisał(a):myślałem tak jak Ty, ale ta gwiazdka nasuwa mi podejrzenia, że nie o moje posty tu chodzi. No ale może to ja jestem w błędzie.
1. nie miałabym powodu pisać tak w odniesieniu do Twoich komentarzy
2. cytując saferłela i pod tym cytatem używając słowa "Twoich" chyba logiczną rzeczą jest, że to do osoby cytowanej Icon_wink2
3. w błędzie jest Paweł.
Chcę powiedzieć, że ja się mu nie dziwię, że się pomylił. Ja też nie byłem zbyt uważny i też się pomyliłem. Jeżeli cytujesz czyjeś słowa, to nie zaszkodziłoby dopisać czyje. Ja się zasugerowałem tym, że poprzednie gwiazdki odnosiły się do Pawła i nie pomyślałem o tym, że przecież to cytat z saferłela.
18.02.2009 11:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #34
 
kajman napisał(a):Jeżeli cytujesz czyjeś słowa, to nie zaszkodziłoby dopisać czyje.
używam cytowania selektywnego. czasem zawodzi.
przepraszam.
18.02.2009 11:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 754
Dołączył: Jun 2007
Post: #35
 
uzi napisał(a):
kajman napisał(a):Jeżeli cytujesz czyjeś słowa, to nie zaszkodziłoby dopisać czyje.
używam cytowania selektywnego. czasem zawodzi.
przepraszam.
Na moje wyszło całkiem zabawne nieporozumienie. Paweł myślał, że pisałaś o mnie, ja że o Pawle.
A mnie cytowanie selektywne zawodzi prawie zawsze (czasem i przy zwykłym muszę evować swoje posty, bo mi quoty nie wychodzą jak powinny), więc go nie używam.
18.02.2009 11:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #36
 
Zakończmy ten spór bo jak dla mnie jest on bez sensu. Icon_wink2
m@rek napisał(a):Nawet Edysia mi się podoba. Bardzo dobra piosenka.
No nie? Icon_wink2 z Dziwnych powodów nadal mi się nie nudzi!
19.02.2009 10:38 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #37
 
kajman napisał(a):2. To chyba niemożliwe. Przecież ku3a jest wielbicielem tego utworu. Icon_wink2 Nawet na jego liście jest powyżej miejsca pierwszego i dlatego go nie widać.
Icon_lol Icon_lol
19.02.2009 11:07 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #38
 
Eh... nie rozumiem was kompletnie. Icon_razz
19.02.2009 07:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości