Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 64 z dnia 14.02.2009 r.
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 703
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
Aro napisał(a):2. Właściwie to sie boję nastepnych kilku, bo to oznacza ze wykosisz niektore bliskie mi rewelacyjne utwory Icon_wink2
4. Koniecznie musze przesłuchac wcześniejsze ich dokonania, juz mam je na dysku. [i znowu nie wiem czy dobrze, ale jak sie spodoba to u mnie nie ma ograniczeń Icon_lol ]
6. Tym razem jeszcze raz postanowiłem przesłuchac Puppetów, i faktycznie nie do konca rozumiem dlaczego ich zabrakło w dzisiejszym notowaniu Icon_lol (ale to juz bedzie 5 lub 6 utworów jednego wykonawcy i jak to pomiescic w TOP 4 Icon_mrgreen ]
7. Ja takze nie widze materiału na singla, ale skoro ten nim jest to chyba dobrze ze Ci nie przypasił Icon_lol
10. No tak abd3mz mógłby takze dołaczyc , ponieważ mysle ze i on lubi takie pokrętasy Icon_smile2
11. Gdyby p.u.r.h wyskoczył z czyms podobnym , naprawde zacząłbym sie zastanawiac nad niekonwencjonalną odmianą listy przebojowych dziwolągów.
2. No istnieje takie prawdopodobieństwo, szczególnie że np. w tym tygodniu oprócz 4 Goryli będą jeszcze dwie wysoko uplasowane nowości. Na razie sześć absolutnych nowości zajmuje miejsca 37-42, ale to tylko dlatego, że drugie przesłuchania zakończyłem na miejscu 37, a w trzecim jestem na miejscu 39 czyli na razie nie znalazłem pogromców. A te dwie pozostałe debiuty są tak silne, że jedna (przynajmniej chwilowo) przedzieliła Goryle. Powiem Ci, że co najmniej jedna z nich powinna Ci się spodobać.
4. Z tego co pisałeś w innym miejscu o ich wcześniejszych dokonaniach, to faktycznie mogą się dziać na Twojej liście rzeczy dziwne a ciekawe. Jako że ja mam ograniczenia, nawet jeżeli pojawi się coś z pierwszej płyty, to nie będę Cię wspierał, chociaż będę mocno kibicował.
6. To nic staconego, żeby Puppeci za tydzień się pojawili. Ja też będę miał problemy jak sześć Goryli pomieścić, a Puppety to już na pewno.
7. Nie przypasił? To jest rewelacyjny utwór tylko inne wydają mi się jeszcze bardziej rewelacyjne. Podejrzewam, że gdybym tworzył listę singli XXI w. to top10 byłby murowany (pod warunkiem, że nie przycieli lub nie wygładzili utwory na potrzębę singlowania).
10. Już dołączył i jest jeszcze bardziej ciekawie, chociaż wygląda na to, że osiągnąć 20 topu wykonawców będzie trudno, ale za to za tydzień może być top10.
11. Mogą być z tym trudności, bo podejrzewam, że takich rzeczy to nie ma w ilościach niewyobrażalnych, a podejrzewam, że to może być zjawisko wyjątkowo, chociaż ten utwór Faun Fables, który poznałem...
17.02.2009 01:18 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 703
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
p.u.r.h. napisał(a):1. Ale się namnożyło tych Goryli tutaj Icon_eek2 A sądząc po poczekalni, to jeszcze nie koniec. Ja, prekursor gorylomanii na tym forum, wyraźnie zaczynam zostawać w tyle Icon_mrgreen
2. Ale może zacznę powoli zadrabiać straty Icon_wink2
kajman napisał(a):A swoją drogą P.U.R.H. nieźle ich przytrzymał. Zastanawiam się czy ma jakieś podobne niespodzianki w zanadrzu.
3. Sam nie wiem czemu wcześniej się nimi nie zainteresowałem, bo pojedyncze ich utwory jakie znałem pokazywały duży potencjał Icon_wink2 Jak zwykle zadecydował przypadek, ale nie przypuszczałbym że to będzie aż taka sensacja Icon_smile2
1. No fakt, że się namnożyło, ale Ty masz trochę inną metodę wpuszczania utworów, więc nie może być mowy o zostawaniu w tyle...
2. ale absolutnie nie mam nic przeciwko temu, żebyś nadrabiał straty.
3. No ale jak dla mnie to dobrze, że zdążyłeś, ale gdybyś poczekał jeszcze z pół roku, to ja już bym miał problemy. A już pierwsze przesłuchanie od razu było dla mnie sensacją i czułem, że na mnie się to nie skończy.
17.02.2009 01:25 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 703
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
Aro napisał(a):
abd3mz napisał(a):Ale Cię wzięło na te Goryle. Ja już mam dwóch kandydatów do listy i z tego co widzę to jeden jest wymieniony w tym temacie.
. Ciekawy jestem jakie to dwa. Jesli dobrze kojarze to mówisz o Puppetach zapewne Icon_wink2 u mnie tez mogą byc niebawem, tylko nie zastanawiałem sie jeszcze nad jedna ważna sprawą . Skąd ja taka duzą klatkę na nich znajde w tym zoo Icon_lol
Nie mówmy o klatce. Po prostu zbudujemy im jeden ogromny wybieg. Zdecydowanie na niego zasłużyły.
17.02.2009 01:33 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #24
 
kajman napisał(a):2. No istnieje takie prawdopodobieństwo, szczególnie że np. w tym tygodniu oprócz 4 Goryli będą jeszcze dwie wysoko uplasowane nowości. Na razie sześć absolutnych nowości zajmuje miejsca 37-42, ale to tylko dlatego, że drugie przesłuchania zakończyłem na miejscu 37, a w trzecim jestem na miejscu 39 czyli na razie nie znalazłem pogromców. A te dwie pozostałe debiuty są tak silne, że jedna (przynajmniej chwilowo) przedzieliła Goryle. Powiem Ci, że co najmniej jedna z nich powinna Ci się spodobać.
Cztery sztachety to było za mało w tym tygodniu. Bardzo jestem ciekawy tych dwóch debiutów, które sa na tyle silne, aby wmieszały sie w towarzystwo słodkich małpek.
kajman napisał(a):4. Z tego co pisałeś w innym miejscu o ich wcześniejszych dokonaniach, to faktycznie mogą się dziać na Twojej liście rzeczy dziwne a ciekawe. Jako że ja mam ograniczenia, nawet jeżeli pojawi się coś z pierwszej płyty, to nie będę Cię wspierał, chociaż będę mocno kibicował.
tez o tym myslałem, ale postaram sie jednak skupic na ostatniej płycie, choc kto tam wie co może sie okażać za kilka tygodni.
kajman napisał(a):6. To nic staconego, żeby Puppeci za tydzień się pojawili. Ja też będę miał problemy jak sześć Goryli pomieścić, a Puppety to już na pewno.
U mnie Puppety sa mniej wiecej na tym samym poziomie co The Ossuary oraz Helpless Corpses Enactment .A jesli to ten podobny poziom to .... ech ... 7 utwórów jednego wykonawcy w tak krótkim czasie nie miałem na swojej młodej liscie. Abym czasami od tego nadmiaru nie sfiksował . Icon_mrgreen
kajman napisał(a):a podejrzewam, że to może być zjawisko wyjątkowo, chociaż ten utwór Faun Fables, który poznałem...
nie znam jeszcze , ale po tak tajemniczej i intrugującej rekomendacji trzeba się zapoznać Icon_wink2
kajman napisał(a):Nie mówmy o klatce. Po prostu zbudujemy im jeden ogromny wybieg. Zdecydowanie na niego zasłużyły.
No fakt. Na siedem utworów potrzeby sa o wiele większe .
17.02.2009 11:57 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 703
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
Aro napisał(a):1. Bardzo jestem ciekawy tych dwóch debiutów, które sa na tyle silne, aby wmieszały sie w towarzystwo słodkich małpek.
kajman napisał(a):6. To nic staconego, żeby Puppeci za tydzień się pojawili. Ja też będę miał problemy jak sześć Goryli pomieścić, a Puppety to już na pewno.
2. U mnie Puppety sa mniej wiecej na tym samym poziomie co The Ossuary oraz Helpless Corpses Enactment .
3. A jesli to ten podobny poziom to .... ech ... 7 utwórów jednego wykonawcy w tak krótkim czasie nie miałem na swojej młodej liscie.
4. Abym czasami od tego nadmiaru nie sfiksował . Icon_mrgreen
kajman napisał(a):a podejrzewam, że to może być zjawisko wyjątkowo, chociaż ten utwór Faun Fables, który poznałem...
5. nie znam jeszcze , ale po tak tajemniczej i intrugującej rekomendacji trzeba się zapoznać Icon_wink2
kajman napisał(a):Nie mówmy o klatce. Po prostu zbudujemy im jeden ogromny wybieg. Zdecydowanie na niego zasłużyły.
6. No fakt. Na siedem utworów potrzeby sa o wiele większe .
1. Myślę, że jak się przejrzy inne listy, to w jednym przypadku jest to oczywiste, a w drugim wchodzą w rachubę 2 utwory.
2. Ossuary musiałbym jeszcze raz przesłuchać, chociaż to te same okolice, Helpless chyba jednak byłoby u mnie nieco niżej.
3. Ja też, a w moim przypadku może to być osiem.
4. Ja już teraz prawie fiksuję, kiedy słucham 4 utworów en bloc i próbuje je po kolei ustawić. Teraz przynajmniej przynajmniej przy jednym przesłuchaniu będzie przerywnik. A te przesłuchania pewnie jeszcze minimum 2 będą, bo teraz 5 nowości zajmuje kolejno miejsca 21-25.
5. To trochę inna stylistyka. Bliższe Gorylom jednak jest ich w pewnym sensie poprzednik czyli Idiot Flesh. No i jeszcze gdzieś tam w pobliżu są Charming Hostess, ale tutaj znam (podobnie jak u FF) tylko jeden utwór.
6. Jeżeli wybieg mamy budować wspólnymi siłami to tam ich może 8 być, a do tego P.U.R.H. się odgrażał, chociaż jednak jest większe prawdopodobieństwo, że wybierze coś z tej siódemki (bo Formicary już ma).
17.02.2009 12:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #26
 
kajman napisał(a):1. Myślę, że jak się przejrzy inne listy, to w jednym przypadku jest to oczywiste, a w drugim wchodzą w rachubę 2 utwory.
Przyznam ze jesli dwa utwory o których mowa pochodza z dwóch list to i tak niewiele mi mowi (choc na dobra sprawe doslownie przed chwila (jak się zalogowałem) mogłes mi to podpowiedziec Icon_smile2
kajman napisał(a):2. Ossuary musiałbym jeszcze raz przesłuchać, chociaż to te same okolice, Helpless chyba jednak byłoby u mnie nieco niżej.
Alez to brzmi. Przyznam ze chciałbym zobaczyc 8 utworów Goryli na Twojej liście, zco oznaczałoby przejście tornada w wyzszych jej rejonach....
kajman napisał(a):bo teraz 5 nowości zajmuje kolejno miejsca 21-25.
czyli dopiero jedna z nich gdzies się zagubiła miedzy 39 a 25 miejscem . Icon_wink2
kajman napisał(a):No i jeszcze gdzieś tam w pobliżu są Charming Hostess, ale tutaj znam (podobnie jak u FF) tylko jeden utwór.
ja poznałem juz kilka nagrań FF i przyznam ze wszystkie mnie sie bardzo spodobały i a jeden totalnie powalił. Cz mowi Ci cos nagranie "Carousel With Madonnas" ???
17.02.2009 06:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 703
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
Aro napisał(a):
kajman napisał(a):1. Myślę, że jak się przejrzy inne listy, to w jednym przypadku jest to oczywiste, a w drugim wchodzą w rachubę 2 utwory.
Przyznam ze jesli dwa utwory o których mowa pochodza z dwóch list to i tak niewiele mi mowi (choc na dobra sprawe doslownie przed chwila (jak się zalogowałem) mogłes mi to podpowiedziec Icon_smile2
kajman napisał(a):2. Ossuary musiałbym jeszcze raz przesłuchać, chociaż to te same okolice, Helpless chyba jednak byłoby u mnie nieco niżej.
Alez to brzmi. Przyznam ze chciałbym zobaczyc 8 utworów Goryli na Twojej liście, zco oznaczałoby przejście tornada w wyzszych jej rejonach....
kajman napisał(a):3. bo teraz 5 nowości zajmuje kolejno miejsca 21-25.
czyli dopiero jedna z nich gdzies się zagubiła miedzy 39 a 25 miejscem . Icon_wink2
kajman napisał(a):No i jeszcze gdzieś tam w pobliżu są Charming Hostess, ale tutaj znam (podobnie jak u FF) tylko jeden utwór.
4. ja poznałem juz kilka nagrań FF i przyznam ze wszystkie mnie sie bardzo spodobały i a jeden totalnie powalił.
5. Cz mowi Ci cos nagranie "Carousel With Madonnas" ???
1. Ten pierwszy z jednej, ten drugi z innej. Pierwszy praktycznie podałem na talerzu w jednym miejscu, a w innych jeszcze podlałem sosem. Ten drugi jest jednym z dwóch z pewnej listy, które miały prawo mi się spodobać i myślę, że problemem może być, który z nich. Ale muślę, że który bym nie wybrał, to nie byłbyś niezadowolony.
2. Tornado to już w tym tygodniu przejdzie. Wprawdzie nowości się trochę rozsypały, ale obecnie są wszystkie w top25 i myślę, że większość z nich poprawi swoje miejsca. Jedna z nich do tego można powiedzieć dodała efekt echa.
3. Ciekawe, że ta zgubiona wyprzedziła tą, która jako pierwsza rozdzieliła Goryle. Nota bene kiedy w poprzednim przesłuchaniu doszedłem do miejsca 7, Goryle znalazły pogromców (ale nie wiadomo czy nie zrzucą łańcuchów i nie pójdą jeszcze w góry).
4. To masz dobrze. Musi ktoś mnie kiedyś nauczyć, jak szukać muzyki w sieci. Ja na razie umiem w mule i trochę w chomiku (ale nauczyłem się jednego, że jeżeli coś jest to należy ściągać od razu, bo potem może być za późno). Ja na razie słuchałem jednego FF i 2 następne ma zadyscowane.
5. Jeżeli mi powiesz, że to cover Demarczyk... Icon_eek2 Icon_eek2 Icon_eek2
17.02.2009 08:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #28
 
kajman napisał(a):1. Ten pierwszy z jednej, ten drugi z innej. Pierwszy praktycznie podałem na talerzu w jednym miejscu, a w innych jeszcze podlałem sosem. Ten drugi jest jednym z dwóch z pewnej listy, które miały prawo mi się spodobać i myślę, że problemem może być, który z nich. Ale muślę, że który bym nie wybrał, to nie byłbyś niezadowolony.
a to mi juz swita , ale jesli dobrze kumam to się bardzo ciesze z tego powodu Icon_biggrin3 [i mysle ze oba nagrania mi sie spodobają Icon_wink2 ]
kajman napisał(a):2. Tornado to już w tym tygodniu przejdzie. Wprawdzie nowości się trochę rozsypały, ale obecnie są wszystkie w top25 i myślę, że większość z nich poprawi swoje miejsca. Jedna z nich do tego można powiedzieć dodała efekt echa.
to w takim razie szykuje sie mocno ociekająca czerwienią lista Icon_smile2
kajman napisał(a):Nota bene kiedy w poprzednim przesłuchaniu doszedłem do miejsca 7, Goryle znalazły pogromców (ale nie wiadomo czy nie zrzucą łańcuchów i nie pójdą jeszcze w góry).
A ja mysle ze dadza rade a kto wie moze ktory dotrze i na wierzchołek . {i chyba takie rozwiązanie najbardziej by mi sie podobalo ]
kajman napisał(a):To masz dobrze. Musi ktoś mnie kiedyś nauczyć, jak szukać muzyki w sieci. Ja na razie umiem w mule i trochę w chomiku (ale nauczyłem się jednego, że jeżeli coś jest to należy ściągać od razu, bo potem może być za późno). Ja na razie słuchałem jednego FF i 2 następne ma zadyscowane.
Jak znajde troszke wiecej czasu postaram się Cie doszkolic na tyle ile ja umiem szukać tu i tam . Icon_wink2 Oczywiscie na PW słuze pomocą.
kajman napisał(a):5. Jeżeli mi powiesz, że to cover Demarczyk... Icon_eek2 Icon_eek2 Icon_eek2
ja znaleazłem te 5 na razie utworów z tej oto strony ; http://profile.myspace.com/index.cfm?fus...d=38973455 [tylko nie wiem czy Twój sprzęt pozwoli to lyknąc i da sie choc ich odsłuchać ]. Dzis wprawdzie mam krucho z czasem , ale jutro z rana postaram sie je wrzucic do chomika .
I przyznam że ta wersja Ewy jest rewelacyjna Icon_smile2 ,
I jest jeden z tej piatki calkiem swieży z 2008 roku i ktory walczy o wejscie na moja listę Icon_wink2
17.02.2009 09:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 703
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
Aro napisał(a):
kajman napisał(a):2. Tornado to już w tym tygodniu przejdzie. Wprawdzie nowości się trochę rozsypały, ale obecnie są wszystkie w top25 i myślę, że większość z nich poprawi swoje miejsca. Jedna z nich do tego można powiedzieć dodała efekt echa.
to w takim razie szykuje sie mocno ociekająca czerwienią lista Icon_smile2
kajman napisał(a):Nota bene kiedy w poprzednim przesłuchaniu doszedłem do miejsca 7, Goryle znalazły pogromców (ale nie wiadomo czy nie zrzucą łańcuchów i nie pójdą jeszcze w góry).
3. A ja mysle ze dadza rade a kto wie moze ktory dotrze i na wierzchołek . {i chyba takie rozwiązanie najbardziej by mi sie podobalo ]
kajman napisał(a):To masz dobrze. Musi ktoś mnie kiedyś nauczyć, jak szukać muzyki w sieci. Ja na razie umiem w mule i trochę w chomiku . Ja na razie słuchałem jednego FF i 2 następne ma zadyscowane.
4. Jak znajde troszke wiecej czasu postaram się Cie doszkolic na tyle ile ja umiem szukać tu i tam . Icon_wink2 Oczywiscie na PW słuze pomocą.
kajman napisał(a):5. Jeżeli mi powiesz, że to cover Demarczyk... Icon_eek2 Icon_eek2 Icon_eek2
ja znaleazłem te 5 na razie utworów z tej oto strony ...[tylko nie wiem czy Twój sprzęt pozwoli to lyknąc i da sie choc ich odsłuchać ]. Dzis wprawdzie mam krucho z czasem , ale jutro z rana postaram sie je wrzucic do chomika .
I przyznam że ta wersja Ewy jest rewelacyjna Icon_smile2 ,
I jest jeden z tej piatki calkiem swieży z 2008 roku i ktory walczy o wejscie na moja listę Icon_wink2
2. Oj tak. Będzie sześć razy czerwono, raz niebiesko i raz pomarańczowo i wszystko w top32.
3. Nie wykluczam, że masz rację, ale to się na pewno nie będzie podobało Rokii Traore, a to bardzo fajna kobieta.
4. Bardzo chętnie skorzystam z Twojej pomocy, chociaż najpierw muszę zrobić sobie sporo miejsca na dyscu, bo mi się totalnie zaklinuje.
5. Zaraz na tą stroę zajrzę, ale przy moim cieniutkim sprzęcie to mogą być problemy.
Już się cieszę na zawartość chomika i mam wrażenie, że jak Faun u Ciebie wejdzie to i ja nie będę gorszy. A swoję drogę to ciekawie będzie u Ciebie jeżeli do Elfów i Goryli jeszcze jakiś Faun dołączy.
17.02.2009 10:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #30
 
kajman napisał(a):3. Nie wykluczam, że masz rację, ale to się na pewno nie będzie podobało Rokii Traore, a to bardzo fajna kobieta.
Zdecydowanie sie zgadzam, no i czy załapie sie jeszcze na inna listę, wciaz walczy...
kajman napisał(a):4. Bardzo chętnie skorzystam z Twojej pomocy, chociaż najpierw muszę zrobić sobie sporo miejsca na dyscu, bo mi się totalnie zaklinuje.
Jak bedziesz miał czas i posprzatasz w swoim komputerze, to daj mi znać.
kajman napisał(a):Już się cieszę na zawartość chomika i mam wrażenie, że jak Faun u Ciebie wejdzie to i ja nie będę gorszy. A swoję drogę to ciekawie będzie u Ciebie jeżeli do Elfów i Goryli jeszcze jakiś Faun dołączy.
Własnie załadowałem do foldera Faun Fables . Zycze miłym muzycznych wrażeń. A co do zwierzyńca , ja na swojej liście mam dodatkowo krzyzówke małpy z pawiem.
18.02.2009 09:46 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 703
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
Aro napisał(a):
kajman napisał(a):3. Nie wykluczam, że masz rację, ale to się na pewno nie będzie podobało Rokii Traore, a to bardzo fajna kobieta.
Zdecydowanie sie zgadzam, no i czy załapie sie jeszcze na inna listę, wciaz walczy...
kajman napisał(a):4. Bardzo chętnie skorzystam z Twojej pomocy, chociaż najpierw muszę zrobić sobie sporo miejsca na dyscu, bo mi się totalnie zaklinuje.
Jak bedziesz miał czas i posprzatasz w swoim komputerze, to daj mi znać.
kajman napisał(a):Już się cieszę na zawartość chomika i mam wrażenie, że jak Faun u Ciebie wejdzie to i ja nie będę gorszy. A swoję drogę to ciekawie będzie u Ciebie jeżeli do Elfów i Goryli jeszcze jakiś Faun dołączy.
5. Własnie załadowałem do foldera Faun Fables . Zycze miłym muzycznych wrażeń.
6. A co do zwierzyńca , ja na swojej liście mam dodatkowo krzyzówke małpy z pawiem.
3. Trzymam za nią kciuki, bo u mnie to jedynie Goryle potrafią podjąć z nią walkę. Ale z kobietą, która walczy o swojego mężczyznę to naprawdę ciężko.
4. Mam nadzieję, że pójdzie to szybko, ale moja metoda wymaga wiele wysiłku przy niewielkich efektach. Dzisiaj czekają mnie Beatlesi, do których chyba z rok się zabieram. Mam jedną płytę, na której chyba wszystkie utwory są opisane o 1 w złą stronę. Icon_lol
5. Na razie kończy się 3 potwór. Wrażenia świetne. Karuzelę zostawiam na koniec.
6. Ja starałem się trzymać po jednej stronie i w stworach bardzo człekopodobnych. Bo tak poza tym to jeszcze jest Drzewny Jeżozwierz, a po drugiej stonie Hydrę, Owcę, Gołębia perkusistę, jakieś roboki, a jak dobrze poszukać to jeszcze w innym miejscu można znaleźć nosorożca i hipopotama w Malinach oraz psa na Barce.
5. (raz jeszcze) Madonny bardzo dobre, ale dosyć podobnie brzmiące jak oryginał. Za to A table forgotten to zdecydowanie najlepszy z ośmiu poznanych przeze mnie utworów (wczoraj jeszcze dwa znalazłem).
18.02.2009 12:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #32
 
kajman napisał(a):3. Trzymam za nią kciuki, bo u mnie to jedynie Goryle potrafią podjąć z nią walkę. Ale z kobietą, która walczy o swojego mężczyznę to naprawdę ciężko.
ja natomiast jesetm po pierwszej czesci przesłuchań swojej listy i na razie sie łapie, ale kilka innych nowych utworów także .
kajman napisał(a):6. Bo tak poza tym to jeszcze jest Drzewny Jeżozwierz, a po drugiej stonie Hydrę, Owcę, Gołębia perkusistę, jakieś roboki, a jak dobrze poszukać to jeszcze w innym miejscu można znaleźć nosorożca i hipopotama w Malinach oraz psa na Barce.
Icon_mrgreen
lepiej im na naszym forum jak w niejednym renomowanym zoo Icon_lol Icon_lol Icon_lol
kajman napisał(a):Za to A table forgotten to zdecydowanie najlepszy z ośmiu poznanych przeze mnie utworów (wczoraj jeszcze dwa znalazłem).
tak i to ten jedyny z których znam i wyszedł w owym 2008 roku .
18.02.2009 08:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 703
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
 
Aro napisał(a):
kajman napisał(a):3. Trzymam za nią kciuki, bo u mnie to jedynie Goryle potrafią podjąć z nią walkę. Ale z kobietą, która walczy o swojego mężczyznę to naprawdę ciężko.
ja natomiast jesetm po pierwszej czesci przesłuchań swojej listy i na razie sie łapie, ale kilka innych nowych utworów także.
kajman napisał(a):Za to A table forgotten to zdecydowanie najlepszy z ośmiu poznanych przeze mnie utworów (wczoraj jeszcze dwa znalazłem).
4. tak i to ten jedyny z których znam i wyszedł w owym 2008 roku .
3. Tylko co wyrzucić? Icon_wink2 . U mnie jest to o tyle proste, że przesłuchując po prostu przesuwam utwory w dół po winampie i nawet często do końca nie wiem, co u mnie zadebiutuje, a co wypadnie z 50. Dowiaduję się o tym, jak zrzucam to na excela.
4. Od razu zajrzałem do metryczek i się zorientowałem, a teraz mam nadzieję, że będzie mógł u mnie zadebiutować.
18.02.2009 09:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #34
 
kajman napisał(a):3. Tylko co wyrzucić? Icon_wink2 . U mnie jest to o tyle proste, że przesłuchując po prostu przesuwam utwory w dół po winampie i nawet często do końca nie wiem, co u mnie zadebiutuje, a co wypadnie z 50. Dowiaduję się o tym, jak zrzucam to na excela.
u Ciebie jest jednak szansa ze utwory ktore wypadną z podstawowego zestawienia, mogą do niego powrocic (o ile mają nadal wsparcie), natomiast u mnie jak juz wspominalem juz nie powrócą. Nowosci są tak mocne , ze nie jestem w stanie im sie oprzeć, [i trzesienie jest i u mnie , przed spadkiem bronia sie utwory nawet z trzeciej dziesiątki :roll: . Niesamowity tydzień ........nigdy wczesniej takiego nie miałem.
Life is brutal and bedzie kopas ... w tej chwili moze wylecieć nawet pól tuzina .
Moja Zona na sali sądowej powiedziałaby , że jestem wykolejoną jednostką ktora nie okazuje najmniejszej krzty żalu i skruchy Icon_lol
18.02.2009 10:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #35
 
U mnie spokojniejszy tydzień się szykuje, bo najwyżej 2-3 nowości, tak na dziś. No może cztery. Ale raczej, po ostatnich wietrzeniach nie będzie nikt chciał spadać, więc skończy się na dwóch, no może trzech. Icon_lol
18.02.2009 10:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  notowanie 109 z dnia 26 grudnia 2009 r. Aro 0 715 30.12.2009 08:39 PM
Ostatni post: Aro
  notowanie 108 z dnia 19 grudnia 2009 r. Aro 2 876 30.12.2009 12:46 PM
Ostatni post: Aro
  notowanie 107 z dnia 12 grudnia 2009 r. Aro 3 895 19.12.2009 01:55 PM
Ostatni post: Aro
  notowanie 106 z dnia 05 grudnia 2009 r. Aro 2 785 14.12.2009 09:27 AM
Ostatni post: Aro
  notowanie 104 z dnia 21 listopada 2009 r. Aro 7 1 770 27.11.2009 02:37 PM
Ostatni post: tadzio3
  notowanie 103 z dnia 14 listopada 2009 r. Aro 6 1 333 25.11.2009 01:11 AM
Ostatni post: ku3a
  notowanie 102 z dnia 07 listopada 2009 r. Aro 7 1 313 16.11.2009 09:05 PM
Ostatni post: Aro
  notowanie 101 z dnia 31 października 2009 r. Aro 7 1 617 11.11.2009 03:14 PM
Ostatni post: ku3a
  notowanie 100 z dnia 24 października 2009 r. Aro 15 3 762 02.11.2009 05:56 PM
Ostatni post: Aro
  notowanie 99 z dnia 17 października 2009 r. Aro 11 2 176 27.10.2009 11:43 PM
Ostatni post: Konrad

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości