Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 64 z dnia 14.02.2009 r.
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #1
notowanie 64 z dnia 14.02.2009 r.
Przyznam że w tym tygodniu niewiele nowego udało mi sie usłyszeć, z racji pobytu na 4 dniowym szkoleniu . Pospiesznie zapakowałem to co najpotrzebniejsze (notatnik , długopis no i mp3 oczywiście, a tam paczki z tego co ostatnio mnie zachwyciło i cieszyło . Icon_biggrin3 Czyli Sleepytime Gorilla Museum, Bigelf, Metallica, Armia , Kazik, oraz ostatnio moja ulubiona francuska Anthropia oraz rock z a’la lat 80 na styl nowego Bigelfa grupa o nazwie Shadow's Mignon. , a także luzem w jednym folderze około 80-tke kandydatów do mojej nowej listy .
I coz mi z tego szkolenia wyszło.
W sumie nic wielkiego. Kilka zmian na szczycie , Kilka ruchów mniejszych i wiekszych w obrębie zestawienia oraz tylko 7 nowosci.
Coś czuje ze potrzeba mi wiecej takich efektywnych szkoleń .

A teraz czas na przeprowadzke do nowego m. Icon_biggrin3 Napewno kilka dni bede jeszcze w kontakcie interaktywnym, a poźniej blizej nieokreslona przerwa na podłączenie nowego łacza.....



Notowanie 64 z dnia 14.02.2009 r.




01 . 02 . 12 . COUNTING SHEEP – Bigelf (5)
02 . 01 . 23 . ALL NIGHTMARE LONG – Metallica
03 . 05 . 04 . THE COMPANIONS - Sleepytime Gorilla Museum
04 . 03 . 09 . HYDRA – Bigelf
05 . 04 . 12 . GRAVEST SHOW ON EARTH – Bigelf
06 . 10 . 04 . FORMICARY - Sleepytime Gorilla Museum
07 . 06 . 07 . BRING OUT THE SUN (SO ALIVE) - Von Hertzen Brothers
08 . 07 . 42 . SUMMERS LOST – Hurt
09 . 08 . 14 . CISZA I OGIEŃ â€“ Coma
10 . 09 . 11 . THIS I LOVE - Guns N' Roses

11 . NN. 01 . ANGLE OF REPOSE - Sleepytime Gorilla Museum
12 . 11 . 12 . ABERINKULA – The Mars Volta
13 . 31 . 02 . THE MONKEY’S PAW INCLUDING CODA: PENTACLE – Fractal
14 . 13 . 26 . THE DAY THAT NEVER COMES – Metallica
15 . 15 . 09 . TIME MUST HAVE A STOP – Votum
16 . 20 . 03 . PRZED PRAWEM – Armia
17 . 12 . 10 . NA KULAWEJ NASZEJ BARCE – Nosowska
18 . 14 . 08 . APPALACHIAN SPRINGS – The Verve
19 . 17 . 12 . HARMONY KORINE – Steven Wilson
20 . 16 . 46 . ANESTHETIZE - Porcupine Tree

21 . 18 . 15 . SNUFF – Slipknot
22 . 19 . 29 . PRZEBICIE DO ŚRÓDMIEŚCIA – Lao Che
23 . 25 . 05 . LOST INSIDE - Overhead
24 . 22 . 25 . PIGEON DRUMMER – No-Man
25 . NN . 01 . SALT CROWN - Sleepytime Gorilla Museum
26 . 26 . 06 . LIFELESS – Stolen Babies
27 . 24 . 55 . JESZCZE W ZIELONE GRAMY - Raz Dwa Trzy
28 . 27 . 12 . EXPERIMENTS IN MASS APPEAL – Frost*
29 . 30 . 04 . BŁOGOSŁAWIONE DNI – SBB
30 . 29 . 06 . SORRY- Guns N' Roses

31 . 28 . 27 . TO TAME A LAND – Dream Theater
32 . 21 . 13 . THE GARDEN – Unitopia
33 . 23 . 08 . SALVAGING – Steven Wilson
34 . 34 . 04 . NAWET GDY NOC POKRYWA CIENIEM ZIELONĄ ZIEMIĘ â€“ Osjan
35 . 35 . 05 . UNDERNEATH THE STARS – The Cure
36 . NN . 01 . ROZPRAWA O ROBOKACH – Kazik
37 . 47 . 02 . SOMEWHERE IN THE MIDDLE – Von Hertzen Brothers
38 . 41 . 02 . TAKE A BREATH - David Gilmour
39 . NN . 01 . THAT WAS JUST YOUR LIFE – Metallica
40 . 32 . 09 . THE SPACE FOR THIS – Cynic

41 . NN . 01 . THE EVILS OF ROCK AND ROLL– Bigelf
42 . 42 . 03 . WHAT KIND OF GOD - Uriah Heep
43 . 43 . 04 . FALLING TO THE GROUND - Thirteen Senses
44 . 38 . 54 . M.I.A. - Avenged Sevenfold
45 . NN . 01 . STATEK BURZ– Armia
46 . 46 . 03 . WORLD AIN’T RIGHT - Hurt
47 . 37 . 15 . MALIN CZAR – Grzegorz Bukała
48 . 36 . 21 . ZAMKNIJ WSZYSTKIE DRZWI – Strachy Na Lachy
49 . 39 . 06 . FRENCH CARTOON - Brainstorm
50 . NN . 01 . THE TREE OF LIFE – Anthropia



Szczesliwa szkoleniowa poczekalnia : (kolejność przypadkowa)


Blackball – Bigelf
Bullets – Archive
The 1990's – Iluzjon
Boundless Ignorance – Iluzjon
Puppet Show - Sleepytime Gorilla Museum
Helpless Corpses Enactment - Sleepytime Gorilla Museum
I Came For You - Von Hertzen Brothers
Trinity (The New Consensus) – Anthropia
1,000,000 Died To Make This Sound - Thee Silver Mt. Zion Memorial Orchestra & Tra-La-La Band
Flashback - Forgotten Suns
News - Forgotten Suns
Kingdom of the Battle Gods - Shadow's Mignon
Midnight Sky Masquerade - Shadow's Mignon
The Man I Love - Rokia Traore
Love Never Dies – Glyder
Weather The Storm – Glyder
The King Of Hell - The Nightwatchman
Heavens rain - Uriah Heep
Dopoki Zyje Matka Jestes Dzieckiem – SBB
Iron Curtain – SBB
Katedra – Armia
Anima – Armia
FOL - The Smashing Pumpkins
We Kuffar – Portal
How Much More – Ulysses
Epitaph (2008) – Vader


Wypadło:

33. 23. THE UNFORGIVEN III – Metallica
40. 16. THE BLUES (STREET OF DREAMS) – Guns N’ Roses
44. 12. ŚWIADKOWIE SCHYŁKU CZASU KRÓLESTWA WIECZNYCH CHŁOPCÓW – Coma
45. 13. COME ALIVE – Foo Fighters
48. 12. ZAMĘT – Coma
49. 38. A LITTLE PIECE OF HEAVEN – Avenged Sevenfold
50. 13. THE SWITCH AND THE SPUR - The Racounters
13.02.2009 01:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #2
 
Lista Płyt
Notowanie 5 z dnia 14.02.2009 r.


01 . 01 . 05 . CHEAT THE GALLOWS - Bigelf
02 . 03 . 05 . IN GLORIOUS TIMES - Sleepytime Gorilla Museum
03 . 02 . 05 . DEATH MAGNETIC - Metallica
04 . 05 . 05 . LOVE REMAINS THE SAME - Von Hertzen Brothers
05 . 06 . 03 . DER PROZESS - Armia
06 . 04 . 05 . OSIECKA - Nosowska
07 . 06 . 05 . POWSTANIE WARSZAWSKIE – Lao Che
08 . 08 . 05 . IN THE COURT OF THE CRIMSON KING - King Crimson
09 . 10 . 02 . THE CHAIN REACTION - Anthropia
10 . NN . 01 . MIDNIGHT SKY MASQUERADE - Shadow's Mignon
13.02.2009 01:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #3
 
Sleepytime Gorilla Museum - ciągle nie znam płyty Icon_evil
z nowości cieszy mnie przede wszystkim THE EVILS OF ROCK AND ROLL– Bigelf.
Armię właśnie przed momentem przesłuchałem po raz drugi i być może coś z Twojej trójki [oprócz Animy] się u mnie pokaże, bo te utwory zwróciły moją uwagę.
ciekawią mnie Anthropia i Shadow's Mignon. Pierwsza pewnie już na chomiku, a może znalazłoby się miejsce dla SM? Niestety w pracy mam zablokowane niektóre chomiki. W tym także Twój Icon_frown A może linki do tych płyt? Dzięki!!! Icon_wink2
Z poczekalni licę na : Archive , Von Hertzen Brothers [chociaż u mnie co innego zadebiutuje Icon_wink2], The Nightwatchman, wspomniana Katedra – Armia [chyba u mnie najbliżej...]

szkoda wypadków z 33 i 40 ...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
13.02.2009 02:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kaczy1993 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 430
Dołączył: Feb 2009
Post: #4
Re: notowanie 64 z dnia 14.02.2009 r.
Aro napisał(a):36 . NN . 01 . ROZPRAWA O ROBOKACH – Kazik
Yeah Icon_cool2 Będę trzymał kciuki za ten utwór Icon_smile2

PS ku3a też się pewnie ucieszy Icon_lol

[Obrazek: Kaczy93.gif]
13.02.2009 02:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Kolejna rewelacja się rodzi na forum - Gorilla :> Ciekawe ile osób to podłapie. Ja na razie mam w końcu ich jeden numer na dysku i niedługo biorę się do przesłuchania. Jak tak patrzę na czołówkę to dosłownie wszyscy moi faworyci spadają Icon_cry2 Przynajmniej Pan Gilmour przeżył, ale chyba dlatego, że był tydzień temu nowością. Nawet Stolen Babies się zatrzymało Icon_sad Z chęcią poznam tą (nową?) Armię.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
13.02.2009 02:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #6
 
Yacy napisał(a):Sleepytime Gorilla Museum - ciągle nie znam płyty Icon_evil
Ja natomiast tak dobrej formy Goryli sie nie spodziewałem, przyznam ze wyjazd w delegacje zdecydowanie im pomógł Icon_wink2
Yacy napisał(a):z nowości cieszy mnie przede wszystkim THE EVILS OF ROCK AND ROLL– Bigelf.
nie dziwi mnie to wcale, i jak pieknie u Ciebie sobie radzi. Super.
Yacy napisał(a):ciekawią mnie Anthropia i Shadow's Mignon
mam nadzieje ze dotarło Icon_wink2
Yacy napisał(a):szkoda wypadków z 33 i 40 ...
i mnie ich najbardziej szkoda, a poza tym w ubiegłym tygodniu w ogóle się nie zapowiadało że wypadną .
Kaczy1993 napisał(a):36 . NN . 01 . ROZPRAWA O ROBOKACH – Kazik
Yeah Będę trzymał kciuki za ten utwór Icon_smile2
PS ku3a też się pewnie ucieszy Icon_lol
mam nadzieje że Roboki wypalą jak nalezy i faktycznie ten utwor z ostatniej płyty kazika sprawiał mi najwiecej frajdy. Ale ja juz czekam na Conzentration Gigantica - Kultu . I mam nadzieje że sie wszystko uda, To jest wciąz dla mnie najbardziej oczekiwana polska płyta tego roku , mojego nr 1 z polskich wykonawców .
saferłel napisał(a):Kolejna rewelacja się rodzi na forum - Gorilla :> Ciekawe ile osób to podłapie.
mam nadzieje ze baaardzo wielu.
Na forumowa coraz trudniej się dostać dlatego trzeba utworzyc jak najwieksza koalicję Icon_wink2 Icon_mrgreen
saferłel napisał(a):Jak tak patrzę na czołówkę to dosłownie wszyscy moi faworyci spadają Icon_cry2 Przynajmniej Pan Gilmour przeżył, ale chyba dlatego, że był tydzień temu nowością. Nawet Stolen Babies się zatrzymało Icon_sad
Jak się patrzę na całe zestawienie, to nie moge sie otrząsnąć ze zdziwienia . Icon_lol
27 utworów poleciało , 7 bez zmian i tylko 9 szczęsliwcom udało się awansować :roll:
Ale i tak bywa..choc u mnie to chyba po raz pierwszy się tak zdarzylo....
13.02.2009 03:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Aro napisał(a):1. Napewno kilka dni bede jeszcze w kontakcie interaktywnym, a poźniej blizej nieokreslona przerwa na podłączenie nowego łacza.....
Yacy napisał(a):Sleepytime Gorilla Museum - ciągle nie znam płyty Icon_evil
2. Ja natomiast tak dobrej formy Goryli sie nie spodziewałem, przyznam ze wyjazd w delegacje zdecydowanie im pomógł Icon_wink2
saferłel napisał(a):Kolejna rewelacja się rodzi na forum - Gorilla :> Ciekawe ile osób to podłapie.
3. mam nadzieje ze baaardzo wielu.
1. Mam nadzieję, że znajdziesz spodsób, żeby chociaż raz w tygodniu listę wrzucić.
2. To gdzie Ty byłeś na tynm szkoleniu :?: :?: :?: W Afryce :?: Icon_eek2
3. Ja obawiam się, że nie aż tak wielu, bo to jednak jest bardzo specyficzna muzyka.
13.02.2009 03:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #8
 
kajman napisał(a):1. Mam nadzieję, że znajdziesz spodsób, żeby chociaż raz w tygodniu listę wrzucić.
Mysle ze tak, zostaje w razie co internet w pracy Icon_wink2
kajman napisał(a):2. To gdzie Ty byłeś na tynm szkoleniu :?: :?: :?: W Afryce :?: Icon_eek2
Icon_lol Icon_lol Icon_lol
Własciwie to chyba tak o ile Ustka to juz Afryka.
Odcięty od Żony , forum , znajomych . Przy zyciu utrzymywało mnie maleńkie mp3 .
13.02.2009 03:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
Kolejna Armia się pojawia. Icon_smile2 U mnie na pewno nie zabraknie tego zespołu wśród jutrzejszych nowości. Nie powiem jakich. A płyta świetna. Przyznam, że to pierwsza ich płyta poznana przeze mnie, jakoś wcześniej za bardzo z "polskim punkiem" mi się kojarzyli. Zatem nie wiem jak bywało wcześniej, ale na tej płycie genialną robotę wykonał Banan na swojej waltorni, że od razu na myśl przyszły Kultowe klimaty.
Cieszę się z powrotu owiec na 1 miejsce, bo przynajmniej tu mogę taki widok zobaczyć. Icon_wink2 Z Elvisa równie mocno się cieszę, no i ze szturmu goryli.
13.02.2009 03:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Roboki!! Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 jeeee Icon_mrgreen
(EDIT, bo doczytałem w komentarzach:
Kaczy1993 napisał(a):PS ku3a też się pewnie ucieszy Icon_lol
no nie może być inaczej Icon_mrgreen )

i rewelacyjne "That Was Just Your Life" debiutuje Icon_biggrin3 .
i Armia atakuje, zgodnie z przewidywaniami. ja jestem po połówce pierwszego odsłuchu płyty. po wyjściu z pracy będzie druga połówka pierwszego odsłuchu Icon_smile2.
Gary napisał(a):Zatem nie wiem jak bywało wcześniej, ale na tej płycie genialną robotę wykonał Banan na swojej waltorni, że od razu na myśl przyszły Kultowe klimaty.
ha! nie widziałem, że on tu zagrał, ale jak sobie słuchałem tych pierwszych kawałków, to pomyślałem: "kurde, brzmi jak Banan" Icon_biggrin3.
13.02.2009 03:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
A właśnie! Zapomniałem wspomnieć o faktycznie rewelacyjnej (najlepszej na płycie) Metallice Icon_smile Czyli jednak nie jest to dla mnie tak nieudane wyjątkowo notowanie jak na początku myślałem.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
13.02.2009 04:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #12
 
Gary napisał(a):U mnie na pewno nie zabraknie tego zespołu wśród jutrzejszych nowości.
już żem ciekawy.
Gary napisał(a):Zatem nie wiem jak bywało wcześniej, ale na tej płycie genialną robotę wykonał Banan na swojej waltorni, że od razu na myśl przyszły Kultowe klimaty.
Banan to się udzielał w Armii od wielu wielu lat. Ja natomiast jestem pod wrażeniem jego kondycji , kiedy w Poznaniu w 2005 roku na Malcie najpierw zagrał dwuipólgodziiny koncert Kult , a później Banan odpoczał może z 15 minut aby na scenie pojawic sie na kolejne dwie godziny z Armią.
I był w tak rewelacyjnej formie że myslałem ze zagra na koniec jeszcze z Brygadą Kryzys Icon_lol
Gary napisał(a):Cieszę się z powrotu owiec na 1 miejsce, bo przynajmniej tu mogę taki widok zobaczyć. Icon_wink2
a ja dzis dojrzałem takze u p.u.r.h.-a i u niego tez jest na 1. Icon_biggrin3
ku3a napisał(a):Roboki!! Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 jeeee Icon_mrgreen
Icon_lol wiedziałem ze akurat kto jak kto ale Ty bedziesz zachwycony Icon_smile2
ku3a napisał(a):i rewelacyjne "That Was Just Your Life" debiutuje Icon_biggrin3 .
Ten akurat utwór kręcił mnie ostatnio coraz bardziej i wreszcie doczekał sie debiutu. Ciekawe jak mu pojdzie, czy tylko zostanie w cieniu ANL. mam nadzieje ze jednak nie, bo to teraz mój nr 3 z płyty Icon_smile2
saferłel napisał(a):A właśnie! Zapomniałem wspomnieć o faktycznie rewelacyjnej (najlepszej na płycie) Metallice Icon_smile Czyli jednak nie jest to dla mnie tak nieudane wyjątkowo notowanie jak na początku myślałem.
To ciesze sie ze jednak cos sobie ustrzeliłeś Icon_wink2
13.02.2009 04:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
Re: notowanie 64 z dnia 14.02.2009 r.
Teraz komentarz właściwy i pewnie nudny bo monotematyczny.
Companions w tym tygodniu dokładnie tak jak u mnie, przy czym jednak u mnie jest to ich numer 2. Natomiast Ty masz ich cztery utwory na liście, ale tym razem nie będę owijał niczego w bawełnę i napiszę, że za tydzień na 99,99999?% będę miał tyle samo (tylko że Ty już możesz mieć nie tyle samo).
Formicary nadal podoba mi się bardziej, ale to u mnie jest różnica 1 miejsca. No ale u Ciebie też maleje, tylko że w drugą stronę.
Pięć utworów poznałem przed poznaniem całej płyty i cztery z nich są na Twojej liście. Angle poznane jako ostatnie za pierwszym przesłuchaniem mnie rozczarowało, ale już za drugim było znakomicie.
Salt poznałem jeszcze przed poznaniem Twojego podiumowicza i od razu mi przywaliło z najgrubszej rury. Podejrzewam, że to mój najwyższy debiut w przyszłym tygodniu.
Ze szkoleniowej poczekalni po pierwszym przesłuchaniu płyty akurat Helpless zrobiło na mnie najmniejsze wrażenie, ale za to Puppet to na pierwszy rzut ucha mój numer 1 z płyty. Skkoda trochę, że jadąc od początku pominąłeś Ossuary, bo na początku zrobiło na mnie rewelacyjne wrażenie. Przy przesłuchaniu płyty jakby mniej, ale przy takiej ilości rewelacyjnej muzyki już szósty utwór może oddziaływać nieco słabiej. Zastanawiam się też, czy nie zadziałało to też tak trochę i na Ciebie, bo zupełnie nie wykazałeś zainteresowania numerami 8-11.
Może i u mnie wysłuchanie drugiej płyty ciurkiem po pierwszej sprawiło, że odbieram ją jako najsłabszą (ot taka luźna dygresja).

Mam nadzieję, że P.U.R.H. w tym tygodniu zapostuje swoją listę, bo wtedy może się przytrafić Formicary debiut w zestawieniu (myślę, że Yacy i Gary nie zmienią kierunku ruchu utworu u siebie), a zespół ma szansę nawet na top20 wykonawców. Wprawdzie u mnie nic nie zyskał, ale u Ciebie zarobił 52 punkty. Icon_biggrin3
13.02.2009 04:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #14
 
kajman napisał(a):Teraz komentarz właściwy i pewnie nudny bo monotematyczny.
ale ja lubie takie nudne kcommentarze Icon_wink2
kajman napisał(a):Companions w tym tygodniu dokładnie tak jak u mnie, przy czym jednak u mnie jest to ich numer 2.
o ile tak jest, a przyznam ze nie zagladałem na nową Twoja liste Icon_redface2 to byc moze za tydzien znowu bedzie jakies trzęsienie .
kajman napisał(a):Natomiast Ty masz ich cztery utwory na liście, ale tym razem nie będę owijał niczego w bawełnę i napiszę, że za tydzień na 99,99999?% będę miał tyle samo (tylko że Ty już możesz mieć nie tyle samo).
sam nie wiem . Ciezki wybór. Gdyby tak miało sie stać, to musiałbym wyrzucic ze swojej listy kilka innych świetnych utworów z którymi bardzo dobrze sie czuję (a to mnie mogłoby dobić ) Icon_mrgreen . Ale prawdopodobnie tak sie stanie jak mówisz.
kajman napisał(a):Angle poznane jako ostatnie za pierwszym przesłuchaniem mnie rozczarowało, ale już za drugim było znakomicie. Salt poznałem jeszcze przed poznaniem Twojego podiumowicza i od razu mi przywaliło z najgrubszej rury
Ja od razu mógłbym powiedziec ze kazdy brzmi dla mnie jak z innej bajki. I spokojnie mógłbym je umiescić w TOP 4. Ale nawet do TOP 4 pcha się kilkadziesiat innych utworów. Mysle ze dla tak "dziwnej" muzyki powinno sie znależć osobną kategorię Icon_lol
kajman napisał(a):Ze szkoleniowej poczekalni po pierwszym przesłuchaniu płyty akurat Helpless zrobiło na mnie najmniejsze wrażenie, ale za to Puppet to na pierwszy rzut ucha mój numer 1 z płyty. Skkoda trochę, że jadąc od początku pominąłeś Ossuary, bo na początku zrobiło na mnie rewelacyjne wrażenie.
No przyznam sie ze na Ossuary bym zakończył jesli chodzi o moje typy z płyty. A Puppety faktycznie były bardzo blisko i prawdopodobnie prędzej lub później zadebiutują. Wymieniony przez Ciebie Helpless okazuje sie ze był jedynym singlem , co podejrzewam że chyba Cie wcale to nie dziwi Icon_lol
Kolejna część płyty wydaje mi sie jednak słabsza, , choć nadal jest niezle z nietypowymi brzmieniami z których wiele zostało zagranych na instrumentach skonstruowanych samodzielnie przez muzyków Icon_lol to jednak juz do mnie tak nie przemawia. A ostatnie dwa Widening Eye oraz Putrid Refrain to szczególnie, byc może dlatego że są instrumentalnymi utworami, choć to powinno akurat przemawiac za ich korzyścią . Ja jednak lubie jak ktoś piśnie chocby w utworze.
kajman napisał(a):Mam nadzieję, że P.U.R.H. w tym tygodniu zapostuje swoją listę, bo wtedy może się przytrafić Formicary debiut w zestawieniu (myślę, że Yacy i Gary nie zmienią kierunku ruchu utworu u siebie), a zespół ma szansę nawet na top20 wykonawców. Wprawdzie u mnie nic nie zyskał, ale u Ciebie zarobił 52 punkty.
Jesli udało sie stworzyc niezły kwintet który polubił Goryle to mam nadzieje ze uda im sie wskoczyc nie tylko do TOP 20 wykonawców, ale mysle ze niebawem choc znajdą się tam i z utworem. I chyba najwieksze szanse bedzie jednak miało Formicary. Icon_biggrin3


EDIT; no i dobiła mnie informacja iż Goryle dobrze sie bawiły na koncercie w 2007 roku we Wrocławiu, na jednym z kilku w Europie. [szkoda ze nie miałem okazji poznać ich wczesniej.....]
13.02.2009 07:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
Aro napisał(a):
kajman napisał(a):Teraz komentarz właściwy i pewnie nudny bo monotematyczny.
1. ale ja lubie takie nudne kcommentarze Icon_wink2
kajman napisał(a):Companions w tym tygodniu dokładnie tak jak u mnie, przy czym jednak u mnie jest to ich numer 2.
2. o ile tak jest, a przyznam ze nie zagladałem na nową Twoja liste Icon_redface2 to byc moze za tydzien znowu bedzie jakies trzęsienie .
kajman napisał(a):Natomiast Ty masz ich cztery utwory na liście, ale tym razem nie będę owijał niczego w bawełnę i napiszę, że za tydzień na 99,99999?% będę miał tyle samo (tylko że Ty już możesz mieć nie tyle samo).
3. sam nie wiem . Ciezki wybór. Gdyby tak miało sie stać, to musiałbym wyrzucic ze swojej listy kilka innych świetnych utworów z którymi bardzo dobrze sie czuję (a to mnie mogłoby dobić ) Icon_mrgreen . Ale prawdopodobnie tak sie stanie jak mówisz.
kajman napisał(a):Angle poznane jako ostatnie za pierwszym przesłuchaniem mnie rozczarowało, ale już za drugim było znakomicie. Salt poznałem jeszcze przed poznaniem Twojego podiumowicza i od razu mi przywaliło z najgrubszej rury
4. Ja od razu mógłbym powiedziec ze kazdy brzmi dla mnie jak z innej bajki. I spokojnie mógłbym je umiescić w TOP 4. Ale nawet do TOP 4 pcha się kilkadziesiat innych utworów. Mysle ze dla tak "dziwnej" muzyki powinno sie znależć osobną kategorię Icon_lol
kajman napisał(a):Ze szkoleniowej poczekalni po pierwszym przesłuchaniu płyty akurat Helpless zrobiło na mnie najmniejsze wrażenie, ale za to Puppet to na pierwszy rzut ucha mój numer 1 z płyty. Skkoda trochę, że jadąc od początku pominąłeś Ossuary, bo na początku zrobiło na mnie rewelacyjne wrażenie.
5. No przyznam sie ze na Ossuary bym zakończył jesli chodzi o moje typy z płyty.
6. A Puppety faktycznie były bardzo blisko i prawdopodobnie prędzej lub później zadebiutują.
7. Wymieniony przez Ciebie Helpless okazuje sie ze był jedynym singlem , co podejrzewam że chyba Cie wcale to nie dziwi Icon_lol
8. Kolejna część płyty wydaje mi sie jednak słabsza, , choć nadal jest niezle z nietypowymi brzmieniami z których wiele zostało zagranych na instrumentach skonstruowanych samodzielnie przez muzyków Icon_lol to jednak juz do mnie tak nie przemawia. A ostatnie dwa Widening Eye oraz Putrid Refrain to szczególnie, byc może dlatego że są instrumentalnymi utworami, choć to powinno akurat przemawiac za ich korzyścią .
9. Ja jednak lubie jak ktoś piśnie chocby w utworze.
kajman napisał(a):Mam nadzieję, że P.U.R.H. w tym tygodniu zapostuje swoją listę, bo wtedy może się przytrafić Formicary debiut w zestawieniu (myślę, że Yacy i Gary nie zmienią kierunku ruchu utworu u siebie), a zespół ma szansę nawet na top20 wykonawców. Wprawdzie u mnie nic nie zyskał, ale u Ciebie zarobił 52 punkty.
10. Jesli udało sie stworzyc niezły kwintet który polubił Goryle to mam nadzieje ze uda im sie wskoczyc nie tylko do TOP 20 wykonawców, ale mysle ze niebawem choc znajdą się tam i z utworem. I chyba najwieksze szanse bedzie jednak miało Formicary. Icon_biggrin3
11. EDIT; no i dobiła mnie informacja iż Goryle dobrze sie bawiły na koncercie w 2007 roku we Wrocławiu, na jednym z kilku w Europie. [szkoda ze nie miałem okazji poznać ich wczesniej.....]
1. No tak, ale akurat może się okazać, że jesteś wyjątkiem.
2. No tak właśnie jest. A za tydzień na pewno będzie trzęsienie ziemi, chociażby z powodów wstrząsów wtórnych po tym notowaniu. No i może się okazać, że będzie większe, niż można przypuszczać.
3. Cieszyłbym się, gdyby się tak stało. Ale chyba jest ostatnio dobrze przynajmniej z częścią muzyki, skoro ma się coraz większy ból z pozbywaniem się utworów z listy i z brakiem miejsca na nowe.
4. To jakby kontynuacja poprzedniego. Pisałem już podobne rzeczy w kontekście swojej listy. Myślę, że utwory z końca top10 sprzed jakiś niecałych dwu lat pewnie teraz pewnie miałyby trudności z dostaniem się do top50.
5. To mnie ucieszyłeś. Icon_biggrin3
6. A tym jeszcze bardziej. Właśnie stwierdziłem, że miałem jakiś czas temu zaćmienie (to z niewyspania), bo postanowiłem sobie przypomnieć dwa nowe utwory z Twojej listy i dopiero teraz skojarzyłem, że pomyłkowo wrzuciłem Puppet. U mnie od razu by wskoczyło do 10 (chociaż jeżeli przeczytasz mój komentarz do mojej ostatniej listy to wyjdzie, że na takich stwierdzeniach sam się przejeżdżam). No, ale teraz nadrabiam ten brakujący utwór.
7. Sorry, ale słyszałem tylko raz i dopiero po kolejnym przesłuchaniu pozwolę sobie na komentarz. Chociaż ze wszystkich trzech płyt jakoś nie wysłuchałem materiału na choćby jeden singiel. Gdyby chomik mi jadał, to miałbym już nowy folder, a w nim 32 utwory.
8. I tu znowu wypowiem się dopiero po kolejnym przesłuchaniu, bo wprawdze i na mnie nie robiło to już takiego wrażenia, ale po siedmiu uderzeniach młotem to już kolejne mają prawo robić mniejsze wrażenie.
9. Ja także. Dla mnie to jest przede wszystkim jeszcze jeden instrument więcej i to instrument wyjątkowy.
10. Ja cały czas mam cichą nadzieję, że to się nie skończy na kwintecie. Jeden forumowicz jest w stanie w zaskakujących sytuacjach zaskoczyć, a jeżeli on zaskoczy to może się nawet zdarzć wysyp.
11. A ja sobie dzisiaj pomyślałem, że może by się kiedyś udało ich sprowadzić do Polski. No ale i mnie ta informacja dobiła. Przyznam się, że jest bardzo niewielu wykonawców, na których bym się wybrał do Wrocławia, ale od niedługiego czasu na pewno znalazłyby się wśród nich Goryle. A swoją drogą P.U.R.H. nieźle ich przytrzymał. Zastanawiam się czy ma jakieś podobne niespodzianki w zanadrzu.
6. (raz jeszcze) Przesłuchałem Salt crowna i powiem tylko, że jest jeszcze lepszy niż dotąd mi się kojarzył.
13.02.2009 08:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #16
 
kajman napisał(a):1. No tak, ale akurat może się okazać, że jesteś wyjątkiem.
2. No tak właśnie jest. A za tydzień na pewno będzie trzęsienie ziemi, chociażby z powodów wstrząsów wtórnych po tym notowaniu. No i może się okazać, że będzie większe, niż można przypuszczać.
3. Cieszyłbym się, gdyby się tak stało. Ale chyba jest ostatnio dobrze przynajmniej z częścią muzyki, skoro ma się coraz większy ból z pozbywaniem się utworów z listy i z brakiem miejsca na nowe.
4. To jakby kontynuacja poprzedniego. Pisałem już podobne rzeczy w kontekście swojej listy. Myślę, że utwory z końca top10 sprzed jakiś niecałych dwu lat pewnie teraz pewnie miałyby trudności z dostaniem się do top50.
5. To mnie ucieszyłeś.
6. A tym jeszcze bardziej. Właśnie stwierdziłem, że miałem jakiś czas temu zaćmienie (to z niewyspania), bo postanowiłem sobie przypomnieć dwa nowe utwory z Twojej listy i dopiero teraz skojarzyłem, że pomyłkowo wrzuciłem Puppet. U mnie od razu by wskoczyło do 10 (chociaż jeżeli przeczytasz mój komentarz do mojej ostatniej listy to wyjdzie, że na takich stwierdzeniach sam się przejeżdżam). No, ale teraz nadrabiam ten brakujący utwór.
7. Sorry, ale słyszałem tylko raz i dopiero po kolejnym przesłuchaniu pozwolę sobie na komentarz. Chociaż ze wszystkich trzech płyt jakoś nie wysłuchałem materiału na choćby jeden singiel. Gdyby chomik mi jadał, to miałbym już nowy folder, a w nim 32 utwory.
10. Ja cały czas mam cichą nadzieję, że to się nie skończy na kwintecie. Jeden forumowicz jest w stanie w zaskakujących sytuacjach zaskoczyć, a jeżeli on zaskoczy to może się nawet zdarzć wysyp.
11. A ja sobie dzisiaj pomyślałem, że może by się kiedyś udało ich sprowadzić do Polski. No ale i mnie ta informacja dobiła. Przyznam się, że jest bardzo niewielu wykonawców, na których bym się wybrał do Wrocławia, ale od niedługiego czasu na pewno znalazłyby się wśród nich Goryle. A swoją drogą P.U.R.H. nieźle ich przytrzymał. Zastanawiam się czy ma jakieś podobne niespodzianki w zanadrzu.
6. (raz jeszcze) Przesłuchałem Salt crowna i powiem tylko, że jest jeszcze lepszy niż dotąd mi się kojarzył.
1. Twa plodnośc w komentarze nie ma granic Icon_lol
2. Właściwie to sie boję nastepnych kilku, bo to oznacza ze wykosisz niektore bliskie mi rewelacyjne utwory Icon_wink2
3. Fakt. Ale ja takze lubie sie przyzwyczajac do utworów, natomiast z tymi ktorymi sie żegnam nigdy wiecej do mnie na liste nie wracają. [to chyba na razie jedyna nieformalna zasada ktorej sie trzymam, tylko ciekawe jak długo tak wytrzymam]
4. Koniecznie musze przesłuchac wcześniejsze ich dokonania, juz mam je na dysku. [i znowu nie wiem czy dobrze, ale jak sie spodoba to u mnie nie ma ograniczeń Icon_lol ]
5. A ja sie ciesze ze tu jestesmy co do Goryli zgodni.
6. Tym razem jeszcze raz postanowiłem przesłuchac Puppetów, i faktycznie nie do konca rozumiem dlaczego ich zabrakło w dzisiejszym notowaniu Icon_lol (ale to juz bedzie 5 lub 6 utworów jednego wykonawcy i jak to pomiescic w TOP 4 Icon_mrgreen ]
7. Ja takze nie widze materiału na singla, ale skoro ten nim jest to chyba dobrze ze Ci nie przypasił Icon_lol
10. No tak abd3mz mógłby takze dołaczyc , ponieważ mysle ze i on lubi takie pokrętasy Icon_smile2
11. Gdyby p.u.r.h wyskoczył z czyms podobnym , naprawde zacząłbym sie zastanawiac nad niekonwencjonalną odmianą listy przebojowych dziwolągów .
6. To ja faktycznie zaczynam obawiać sie Twoich kolejnych wydan listy . A sejsmograf moze tego nie wytrzymać.
13.02.2009 10:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #17
 
Aro napisał(a):tylko 7 nowosci.
Icon_wink2 Tylko?
Ale Cię wzięło na te Goryle. Ja już mam dwóch kandydatów do listy i z tego co widzę to jeden jest wymieniony w tym temacie. Na razie nie wiem jakie to będzie miejsce. [Postaram się listę wrzucić w niedzielę.]
Osjan tylko bez zmian. Icon_frown
Z Twoich płyt udało misie w tym tygodniu przesłuchać SBB i Votum. Reszta niestety później, bo w tym tygodniu płyt więcej nie będzie.
Szkoda, że kolejność przypadkowa w szkoleniowej poczekali, bo mógłbym się dowiedzieć jakie szanse mają moje utwory.
13.02.2009 11:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
Ale się namnożyło tych Goryli tutaj Icon_eek2 A sądząc po poczekalni, to jeszcze nie koniec. Ja, prekursor gorylomanii na tym forum, wyraźnie zaczynam zostawać w tyle Icon_mrgreen Ale może zacznę powoli zadrabiać straty Icon_wink2 Niesamowity skok Fraktala, z którego twórczością chętnie bym się zapoznał w większym stopniu Icon_smile2 Nie można też pominąć w komentarzu naszego wspólnego numeru jeden Icon_mrgreen

kajman napisał(a):A swoją drogą P.U.R.H. nieźle ich przytrzymał. Zastanawiam się czy ma jakieś podobne niespodzianki w zanadrzu.
Sam nie wiem czemu wcześniej się nimi nie zainteresowałem, bo pojedyncze ich utwory jakie znałem pokazywały duży potencjał Icon_wink2 Jak zwykle zadecydował przypadek, ale nie przypuszczałbym że to będzie aż taka sensacja Icon_smile2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
14.02.2009 12:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #19
 
abd3mz napisał(a):Icon_wink2 Tylko?
Moglo być kilka wiecej , a kilka to od 2 do 9 Icon_wink2 .
abd3mz napisał(a):Ale Cię wzięło na te Goryle. Ja już mam dwóch kandydatów do listy i z tego co widzę to jeden jest wymieniony w tym temacie.
. Ciekawy jestem jakie to dwa. Jesli dobrze kojarze to mówisz o Puppetach zapewne Icon_wink2 u mnie tez mogą byc niebawem, tylko nie zastanawiałem sie jeszcze nad jedna ważna sprawą . Skąd ja taka duzą klatkę na nich znajde w tym zoo Icon_lol
abd3mz napisał(a):Osjan tylko bez zmian. Icon_frown
Tylko 9 utworów awansowało , ponad połowa listy w dół , a oni naprawde mieli duzo szcześcia Icon_wink2
abd3mz napisał(a):Szkoda, że kolejność przypadkowa w szkoleniowej poczekali, bo mógłbym się dowiedzieć jakie szanse mają moje utwory.
Własciwie to znam kolejność na razie, Icon_wink2 a ta poczekalnia to taka "próba kontrolowana" .
p.u.r.h. napisał(a):Ja, prekursor gorylomanii na tym forum, wyraźnie zaczynam zostawać w tyle Icon_mrgreen
No naprawdę . Wstyd Icon_mrgreen
p.u.r.h. napisał(a):Niesamowity skok Fraktala, z którego twórczością chętnie bym się zapoznał w większym stopniu Icon_smile2
ja dotarłem tylko do tego jednego utworu, kilka innych usłyszałem tutaj: http://www.myspace.com/fractalcontinuum .
Ale płyty niestety nie moge dorwać .
p.u.r.h. napisał(a):Nie można też pominąć w komentarzu naszego wspólnego numeru jeden Icon_mrgreen
oraz wspolnego numeru dwa Icon_lol
15.02.2009 04:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
Z co najmniej 2 względów wolałbym, żeby to Metallica była przed Bigelfem, a nie odwrotnie, ale nie narzekam.
Z Twoich nowości nie znam tylko dwóch najniższych i średnia ich ocena jest nieco niżcza niż się spodziewałem czyli tylko 8,4/10.
17.02.2009 12:54 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  notowanie 109 z dnia 26 grudnia 2009 r. Aro 0 715 30.12.2009 08:39 PM
Ostatni post: Aro
  notowanie 108 z dnia 19 grudnia 2009 r. Aro 2 876 30.12.2009 12:46 PM
Ostatni post: Aro
  notowanie 107 z dnia 12 grudnia 2009 r. Aro 3 895 19.12.2009 01:55 PM
Ostatni post: Aro
  notowanie 106 z dnia 05 grudnia 2009 r. Aro 2 785 14.12.2009 09:27 AM
Ostatni post: Aro
  notowanie 104 z dnia 21 listopada 2009 r. Aro 7 1 768 27.11.2009 02:37 PM
Ostatni post: tadzio3
  notowanie 103 z dnia 14 listopada 2009 r. Aro 6 1 333 25.11.2009 01:11 AM
Ostatni post: ku3a
  notowanie 102 z dnia 07 listopada 2009 r. Aro 7 1 313 16.11.2009 09:05 PM
Ostatni post: Aro
  notowanie 101 z dnia 31 października 2009 r. Aro 7 1 617 11.11.2009 03:14 PM
Ostatni post: ku3a
  notowanie 100 z dnia 24 października 2009 r. Aro 15 3 751 02.11.2009 05:56 PM
Ostatni post: Aro
  notowanie 99 z dnia 17 października 2009 r. Aro 11 2 176 27.10.2009 11:43 PM
Ostatni post: Konrad

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości