Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
58 notowanie z 08.14.2008
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #1
58 notowanie z 08.14.2008
Jeśli miałbym jednym zdaniem opisać zmiany w tym notowaniu to napisałbym: Po prostu Osjan. Utrzymane pierwsze miejsce, a do tego dwa utwory debiutują w punktowanej strefie, przy czym jeden od razu w pierwszej dziesiątce - na 9 miejscu. To taka małolistowa muzyka, która bardzo mi odpowiada i dlatego u mnie jest. Etniczne dźwięki sprawiły, że po raz pierwszy od kilkunastu tygodni jakiś wykonawca wprowadził 3 utwory w jednym notowaniu. Co prawda ostatni Osjan dopiero na 40 miejscu, ale to i tak miejsce o którym 98 procent artystów może tylko pomarzyć. Do tych artystów nie może już się zaliczyć The Cure, bo właśnie wprowadził drugi utwór na listę. All Kinds Of Stuff to b-side, który zdobyłem niedawno. Nie jest jeszcze do końca osłuchany, więc nie wiem jaki potencjał w nim drzemie, ale na razie wystarczył on na 37 miejsce.
A w tym tygodniu szykuje się do przesłuchania [czasem ponownego] kilka płyt, które mogą spowodować lekkie zamieszanie na liście.
Jeśli chodzi o awanse to można napisać, że weterani sobie świetnie radzą: Zrób, co możesz awansowało o 8 pozycji, Right In Two o 7, a Summers Lost o 5. Ten ostatni wynik może nie jest oszałamiający, ale ostatnio ten utwór przeżywał kryzys i myślałem, że już żegnam. Zobaczymy w kolejnych odcinkach.
Cape Cod Kwassa Kwassa awansował aż o 13 miejsc i trochę niezgadza się to z teorią awansów weteranów, ale pewnie to dlatego że jest jeszcze młody i niewychowany - nie wie, że starszy puszcza się przodem. Icon_wink2

No i wypadł happysad... Ale i tak dużo osiągnął. Bardzo dużo nawet. Kilkanaście tygodni zawdzięcza koncertowi, który odbył się w listopadzie!

A teraz coś z zupełnie innej beczki...:

pozycja|pozycja przed tygodniem|liczba tygodni w 50|liczba tygodni w 30 (liczba tygodni na pierwszym)
01 01 04 04 NAWET GDY NOC POKRYWA CIENIEM ZIELONĄ ZIEMIĘ... - Osjan (2)
02 02 54 54 NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec (34+1+3+2)
03 03 06 06 THE MAN I LOVE - Rokia Traoré
04 04 55 55 TO, CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek (4)
05 07 20 20 CZARNO-CZARNY FILM - Jean Lubera i Piotr Nalepa (3+1)
06 08 05 05 THIS I LOVE - Guns N' Roses
07 06 55 55 JESZCZE W ZIELONE GRAMY - Raz, Dwa, Trzy (1)
08 05 13 13 SZUKAŁEM CIĘ WŚRÓD JABŁEK - Grzegorz Tomczak i Iwona Loranc
09 NN 01 01 PIEŚŃ GIROLAMY - Osjan
10 17 44 42 RIGHT IN TWO - Tool
11 10 06 05 COUNTING SHEEP - Bigelf
12 09 02 02 18TH FLOOR BALCONY - Blue October
13 11 09 08 ALL NIGHTMARE LONG - Metallica
14 22 57 57 ZRÓB, CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek
15 28 23 17 CAPE COD KWASSA KWASSA - Vampire Weekend
16 13 04 04 LATAWCE - Żywiołak
17 19 21 21 MY LOVE IS LIKE A RED RED ROSE - Eva Cassidy (2+1)
18 21 13 13 ONE LAST GOODBYE - Anathema
19 12 07 06 UNDERNEATH THE STARS - The Cure
20 25 35 35 SUMMERS LOST - Hurt
21 38 28 22 PRZYJDŹ DO MNIE DWA - Elżbieta Adamiak
22 15 04 04 1000000 DIED TO MAKE THIS SOUND - Thee Silver Mt. Zion Memorial Orchestra & Tra-La-La Band
23 16 06 06 CERULEAN SKIES - Maria Schneider
24 14 11 10 CAMINHO - Dorota Miśkiewicz
25 NN 01 01 GINEVRA - Osjan
26 20 05 04 SHOW ME THE MONEY - Buddy Guy
27 18 04 04 HOUSE OF THE RISING SUN - John Scofield
28 24 03 02 GUN - Emiliana Torrini
29 27 04 03 BLACKBALL - Bigelf
30 26 21 21 SUMMERTIME - Eva Cassidy

31 31 29 25 ZIELONA PANI ZIEMIO - Maryla Rodowicz i Seweryn Krajewski
32 23 03 01 JESZCZE ZIMA - Nosowska
33 44 02 00 CISZA I OGIEŃ - Coma
34 30 34 31 ZBAWICIEL DIESEL - Lao Che
35 29 13 12 ZMYŚLENI - Grzegorz Tomczak i Lena Piękniewska
36 45 02 00 WIDOKÓWKA - Coma
37 NN 01 00 ALL KINDS OF STUFF - The Cure
38 41 46 31 SIEDMIU NIE ZAWSZE WSPANIAŁYCH - Lao Che
39 35 25 19 PIOSENKA STARYCH KOCHANKÓW - Raz, Dwa, Trzy (4)
40 NN 01 00 MARGARET Z JEDNOROŻCEM - Osjan
41 39 40 30 CZARNE KOWBOJE - Lao Che
42 32 27 17 DOWN TO EARTH - Peter Gabriel
43 40 17 09 RICH KID BLUES - The Raconteurs
44 34 10 06 EVERYTHING COMES FROM YOU - Peter Gabriel & Richard Evans & Joji Hirota & Sevara Nazarkhan & Sinead O'Connor & Guo Yue
45 37 03 00 POWER TRIP BALLAD - Maria Mena
46 36 07 04 NIE MANIPULUJ - Voo Voo
47 49 05 00 TOY COLLECTION - Katie Melua
48 33 05 01 URODA - Nosowska
49 42 16 11 MALIN CZAR - Grzegorz Bukała
50 43 08 00 KTO TAM U CIEBIE JEST? - Nosowska

wypadły:
46 44 33 26 DŁUGA DROGA W DÓŁ - happysad
47 45 16 11 ELEPHANTS - Rachael Yamagata
48 47 13 08 SEND A MESSAGE FROM THE HEART - Karmakanic
50 50 17 00 ANOTHER WAY TO DIE - Jack White & Alicia Keys

premiery - 2 [+1 powrót], bez zmian - 4, w dół - 15, do góry - 8

Podkreślone premiery, pogrubione nowości i zazielenione wszystkie awanse.

Nowości za jakąś godzinę za darmo na chomiku.
10.02.2009 03:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 808
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
Re: 58 notowanie z 08.14.2008
abd3mz napisał(a):34 30 34 31 ZBAWICIEL DIESEL - Lao Che
35 29 13 12 ZMYŚLENI - Grzegorz Tomczak i Lena Piękniewska
Kiedy odpowiadałem na post w poprzednim wątku, to zaczął lecieć Zbawiciel, więc szybko wysłałem, zajrzałem tutaj i... zacząłem słuchać następnego utworu Icon_lol Icon_mrgreen Icon_lol . Na szczęście jeszcze do Leny nie dotarłem. Próbowałem o tym napisać, lecz właśnie wtedy pojawiła się (nie Maria) awaria internetu w mojej kablówce, a potem net przejął młody i dopiero teraz go odzyskałem.
Normalny komentarz będzie później.
10.02.2009 09:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #3
 
a gdzie jest All This Time Meny Icon_frown
czyżby już wypadła wcześniej? 3xP kojarzy mi się tylko z jednym (partia, praca, plan) Icon_smile2
10.02.2009 10:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
łeee, i wypadło Lao z trzydziestki...
słonie maja dobrą pamięć, ale chyba nie miały tyle cierpliwości, żeby dłużej czekać na debiut w trójkowym zestawie... lecz może... :roll:
szkoda happysadu, ale i tak bardzo długo był.
11.02.2009 12:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 808
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
Re: 58 notowanie z 08.14.2008
Pierwszą ósemkę zostawiam w spokoju bo pisałem o niej "przed tygodniem".
Tak na pierwszy rzut ocha Osjany w 30 nie dorownują temu ze szczytu, ale na razie ich nie skreślam.
Poza tym to co awansuje w 30 w zasadzie podoba mi się bardziej od tego, co spada, więc w zasadzie mógłbym notowanie zaliczyć na plus, gdyby nie wypadki z 30 (szczególnie Nosowskiej) nieco tylko zrekompensowane powrotem Adamiak.
Bardzo fajny Cure zadebiutował ma 37. To mój numer 2 lub 3 z wszystkich ich utworów, które w życiu poznałem (a kiedy go poznawałem, to był numerem 1). Szkoda, że u mnie na listę nie wróci.
Gabriel w dół, więc u mnie zrobi wypad z leżakowni i chyba już nigdy nie wróci.
11.02.2009 02:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Pytanko: to już wszystkie piosenki z płyty Osjan, czy muszę jeszcze coś szukać? Icon_wink2
Muszę w końcu tego "Kwasa" poznać, bo już od dawna się do niego zabieram. Icon_smile2
Myślałem, że jabłka pójdą jeszcze w górę...
11.02.2009 03:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Bardzo jestem zaskoczy The Cure. Co jak co, ale nie sądziłem, że po płycie (gdzie prawdopodobnie znalazłeś tylko to jedno najbardziej wartościowe nagranie) zdecydujesz się na przesłuchanie stron b singli. Cieszę się z tego, ale tak 50% spowodowane jest samym pojawieniem się Kur, drugi 50% to faktyczna radość z utwory, który (nie ukrywam) słusznie nie trafił na album. Tego Osjana trzeba bliżej poznać. Już jeden kawałek swego czasu osłuchałem, ale widzę, że tutaj na jednym się nie kończy. Czyżby jakaś nowa moda? :> Poznałem swego czasu Blue October. Podoba mi się - rozpisywać się nie będę bo chyba łatwo zgadnąć, że to nagranie w stylu tej listy po prostu Icon_smile Boli mnie bardzo słaba forma Nosowskiej. W końcu ja coś muszę zaproponować na forum by ją podratować.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
11.02.2009 03:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 808
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
saferłel napisał(a):1. Bardzo jestem zaskoczy The Cure. Co jak co, ale nie sądziłem, że po płycie (gdzie prawdopodobnie znalazłeś tylko to jedno najbardziej wartościowe nagranie) zdecydujesz się na przesłuchanie stron b singli.
2. Cieszę się z tego, ale tak 50% spowodowane jest samym pojawieniem się Kur, drugi 50% to faktyczna radość z utwory, który (nie ukrywam) słusznie nie trafił na album.
3. Boli mnie bardzo słaba forma Nosowskiej. W końcu ja coś muszę zaproponować na forum by ją podratować.
1. Przypuszczam, że to także dlatego, że utwór był bardzo wysoko u Koszmarka i zawitał także na moją listę. Podejrzewam, że to jednak jest jakaś rekomendacja.
2. Ja uważam, że na tym albumie byłby on jednym z najlepszych utworów. Ustępuje wprawdzie UTS, ale jest lepszy od pozostałej poznanej przeze mnie piątki (w tym od niektórych bardzo znacznie).
3. Ostatnia Twoja propozycja raczej mnie zniechęciła niż zachęciła. No, ale może tym razem wyłuskasz coś ciekawego i nie zdomiwanego przez elektronikę.
11.02.2009 03:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
??

Nie sądzę by ''Na Całych Jeziorach Ty'' było zdominowane przez elektronikę.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
11.02.2009 03:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 808
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
saferłel napisał(a):??
Nie sądzę by ''Na Całych Jeziorach Ty'' było zdominowane przez elektronikę.
Specjalnie przesłuchałem jeszcze raz i faktycznie masz rację. Tam tylko na początku w tle jest coś, co brzmi mi elektronicznie. Widocznie to mi się w pamięć, a cały utwór mi się nadal nie podoba (poza kilkoma drobnymi fragmentami).
11.02.2009 03:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #11
 
kajman napisał(a):Kiedy odpowiadałem na post w poprzednim wątku, to zaczął lecieć Zbawiciel, więc szybko wysłałem, zajrzałem tutaj i... zacząłem słuchać następnego utworu Icon_lol Icon_mrgreen Icon_lol .
Dobrze rozumiem, że przestałeś słuchać, bo już nie mógł się u Ciebie pojawić? Icon_mrgreen
Cytat:a gdzie jest All This Time Meny Icon_frown
Nie było. :roll: Płyta bardzo misie podoba, ale jako całość. Nic się specjalnie nie wybija i tylko tej Balladzie udało się wskoczyć na liście...
Tomekk napisał(a):3xP kojarzy mi się tylko z jednym (partia, praca, plan) Icon_smile2
brrr! Icon_wink2
Cytat:łeee, i wypadło Lao z trzydziestki...
Fajnie by było jakby jeszcze zostało, ale czułem że są lepsi. A trzymanie tylko dlatego, że zapowiedziałem w Twojej audycji wydaje misie nieuczciwe.
ku3a napisał(a):słonie maja dobrą pamięć, ale chyba nie miały tyle cierpliwości, żeby dłużej czekać na debiut w trójkowym zestawie... lecz może... :roll:
Taaa... Specjalnie nie napisałem tego w komentarzu... Mimo, że wypadły to mam nadzieję że wpadną. I tu i tam.
Cytat:Pierwszą ósemkę zostawiam w spokoju bo pisałem o niej "przed tygodniem".
Icon_lol
kajman napisał(a):Tak na pierwszy rzut ocha Osjany w 30 nie dorownują temu ze szczytu, ale na razie ich nie skreślam.
Teraz późno zapostowałem listę, więc nie czytam nawet co o nich piszesz. Icon_wink2 Zobaczymy za tydzień.
kajman napisał(a):Bardzo fajny Cure zadebiutował ma 37. To mój numer 2 lub 3 z wszystkich ich utworów, które w życiu poznałem (a kiedy go poznawałem, to był numerem 1).
A co jest numerem 3 lub 2?
kajman napisał(a):Szkoda, że u mnie na listę nie wróci.
Skąd ta pewność?
Cytat:Pytanko: to już wszystkie piosenki z płyty Osjan, czy muszę jeszcze coś szukać? Icon_wink2
Jeszcze zostały trzy, w tym jeden z wokalem! Icon_biggrin3 Łącznie 11 minut i 55 sekund.
Trudno znaleźć płytę w internecie, więc jak coś to podeślę.
Gary napisał(a):Muszę w końcu tego "Kwasa" poznać, bo już od dawna się do niego zabieram. Icon_smile2
Myślę, że może Ci się bardzo spodobać tylko popróbuj z nim kilka razy.
Gary napisał(a):Myślałem, że jabłka pójdą jeszcze w górę...
Jeszcze?? Były już na piątym...
saferłel napisał(a):Bardzo jestem zaskoczy The Cure. Co jak co, ale nie sądziłem, że po płycie (gdzie prawdopodobnie znalazłeś tylko to jedno najbardziej wartościowe nagranie) zdecydujesz się na przesłuchanie stron b singli.
Powód jest tylko jeden. Kiedyś pojawili się u kajmana, a wtedy nie mogłem tego zdobyć, więc trafili na listę poszukiwanych. Dzięki torrentowi znalazłem kilka literek 'b'.
saferłel napisał(a):Tego Osjana trzeba bliżej poznać. Już jeden kawałek swego czasu osłuchałem, ale widzę, że tutaj na jednym się nie kończy. Czyżby jakaś nowa moda? :>
Moda? Jeśli tak to ja ją kreuję. Icon_cool2
11.02.2009 05:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #12
 
abd3mz napisał(a):50 50 17 00 ANOTHER WAY TO DIE - Jack White & Alicia Keys
U mnie to nagranie zadziwiająco pnie się w górę... odrodzenie. Icon_mrgreen
Zadziwiająco też np. w Antyradiu w Turbo Topie zajęło miejsce lidera. Icon_eek2
11.02.2009 05:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 808
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
abd3mz napisał(a):
kajman napisał(a):Kiedy odpowiadałem na post w poprzednim wątku, to zaczął lecieć Zbawiciel, więc szybko wysłałem, zajrzałem tutaj i... zacząłem słuchać następnego utworu Icon_lol Icon_mrgreen Icon_lol .
1. Dobrze rozumiem, że przestałeś słuchać, bo już nie mógł się u Ciebie pojawić? Icon_mrgreen
kajman napisał(a):Bardzo fajny Cure zadebiutował ma 37. To mój numer 2 lub 3 z wszystkich ich utworów, które w życiu poznałem (a kiedy go poznawałem, to był numerem 1).
2. A co jest numerem 3 lub 2?
kajman napisał(a):Szkoda, że u mnie na listę nie wróci.
3. Skąd ta pewność?
saferłel napisał(a):Bardzo jestem zaskoczy The Cure. Co jak co, ale nie sądziłem, że po płycie (gdzie prawdopodobnie znalazłeś tylko to jedno najbardziej wartościowe nagranie) zdecydujesz się na przesłuchanie stron b singli.
4. Powód jest tylko jeden. Kiedyś pojawili się u kajmana, a wtedy nie mogłem tego zdobyć, więc trafili na listę poszukiwanych. Dzięki torrentowi znalazłem kilka literek 'b'.
1. Czy ja Ci już mówiłem, że jesteś genialny? Icon_wink2
2. Przy zapoznawaniu się z nowościami z zestawu do TWC przesłuchałem The Same Deep Water As You sprzed 20 lat.
3. Do top50 Forumowej to na pewno nie trafi, do zestawu do głosowania którejś z LP też nie, a innej możliwości nie ma.
4. A mój chomik już wtedy był zbuntowany i odmawiał jedzenia. Nadal żywi się bardzo starymi zapasami.
11.02.2009 08:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #14
 
1. Nie, ale zgodnie z zasadą 'kłamstwo powtórzone [? ile razy?] staje się prawdą możesz tak pisać. Icon_wink2
3. łe tam. na pewno. a jak trafi to? możemy się założyć. Icon_biggrin3
12.02.2009 06:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 808
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
abd3mz napisał(a):1. Nie, ale zgodnie z zasadą 'kłamstwo powtórzone [? ile razy?] staje się prawdą możesz tak pisać. Icon_wink2
3. łe tam. na pewno. a jak trafi to? możemy się założyć. Icon_biggrin3
1. A czy prawda wielokrotnie powtórzona nadal zostaje prawdą?
3. Jeżeli nie pomyliłem utworu to:
a) na Forumową nie trafi, chyba że kogoś przekupisz. Icon_lol
b) do zestawu głosowania to jeżeli masz tam wejścia to raczej wciśnij UTS, to jednak jest jeszcze ciekawszy utwór
13.02.2009 05:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #16
 
1. Mam nadzieję, że tak.
3.
a) zobaczymy Icon_cool2
b) zobaczymy Icon_cool2
13.02.2009 09:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 968
Dołączył: Nov 2007
Post: #17
 
Przesłuchałem nowe Osjany i ten na szczycie jest dla mnie najlepszy jednak Icon_biggrin3 Ginevra tez mi sie podoba.
Cieszy mnie awans Hurtu , a Kajman twierdził że zaczyna sie martwic o formę Summers Losta, Icon_lol
Tool może być az do nowej płyty, a oni teraz na urlopach i trzeba bedzie uzbroic sie w cierpliwośc aby usłyszeć coś nowego.
Gunsi wyzej niz u mnie na razie , choc u Ciebie to takze nic nigdy nie wiadomo, bo z forma utworów jest często chimerycznie , wszystko zalezy od emocji .
Podoba mi się awans Comy oczywiscie , znaczy zbiera kolejne punkciki do forumowej . Icon_biggrin3 Katie ze swoja kolekcją tez brzmi swietnie.
Owieczki nieźle natomiast Blackball mogliby wyzej. A tu w dół niestety.
No i na koniec poruszyliscie sprawe tych Vampirów , ale mnie akurat średnio sie podobają.
14.02.2009 03:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
Aro napisał(a):No i na koniec poruszyliscie sprawe tych Vampirów , ale mnie akurat średnio sie podobają.
Ja w końcu poznałem (a długo się do tego zabierałem) i teraz żałuję, że nie poczekałem jeszcze z 5 miesięcy, bo utwór w sam raz na lato. Icon_wink2
15.02.2009 02:17 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #19
 
zaległa lista płyt:
notowanie 53 z 08 Pozlotowego 2008 r.

1. Święty Mikołaj - jesień. zima. myśli
2. Osjan - Po prostu
3. Maryla Rodowicz - Jest cudnie
4. Kapela ze Wsi Warszawa - Infinity
Aro napisał(a):Tool może być az do nowej płyty, a oni teraz na urlopach i trzeba bedzie uzbroic sie w cierpliwośc aby usłyszeć coś nowego.
A mieli teraz szybciej wydać album...
Gary napisał(a):Ja w końcu poznałem (a długo się do tego zabierałem) i teraz żałuję, że nie poczekałem jeszcze z 5 miesięcy, bo utwór w sam raz na lato. Icon_wink2
Icon_mrgreen
Aro napisał(a):Cieszy mnie awans Hurtu , a Kajman twierdził że zaczyna sie martwic o formę Summers Losta, Icon_lol
Niedługo będę go słuchał, bo jestem w trakcie ostatniego przesłuchania, i wtedy się dowiem czy to łabędzi śpiew czy trwała zmiana kierunku.
15.02.2009 07:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 968
Dołączył: Nov 2007
Post: #20
 
abd3mz napisał(a):A mieli teraz szybciej wydać album...
tez tak słyszałem...
abd3mz napisał(a):Niedługo będę go słuchał, bo jestem w trakcie ostatniego przesłuchania, i wtedy się dowiem czy to łabędzi śpiew czy trwała zmiana kierunku.
Uuuu ale powiało optymizmem Icon_wink2 mam nadzieje że ten utwór jeszcze Cie czymś fajnym zaskoczy , no chyba ze w tym tygodniu Goryle ich pogonią Icon_mrgreen
15.02.2009 08:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości