Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bezustanny Top WszechCzasów I.5
lata 1995-2000
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #151
RE: Bezustanny Top WszechCzasów I.5
uzupełniłem linki

Piosenka wrzucona do zestawu jako jedna z ostatnich, pod wiosny 2017:

Jennifer Lopez LET'S GET LOUD 1999 On the 6


Specjalnie wrzuciłem to wideo, które wrzuciłem, bo choć pod obrazek z występu wstawili nagranie studyjne, robiąc z tego oficjalny teledysk, to w sumie się nie dziwię. Tamto wykonanie (na otwarcie MŚ kobiet w piłce nożnej?) zrobiło na mnie DUŻE wrażenie i pozostało w moim sercu na długo Icon_wink2 , z takich piłkarskich okazji to dopiero Shakira uczyniła podobnie (ale nie wiem, czy przebiła JLo, musiałbym nad tym się zastanowić, a wybór trudny Icon_razz ).

Jennifer znałem wcześniej jako aktorkę, oglądałem "Selenę" gdzie grała wokalistkę i wspólnie z kolegami stwierdziliśmy zgodnie, że jest naprawdę niezła (nie ocenialiśmy gry aktorskiej rzecz jasna Icon_wink2 ). Tak swoją drogą, to właśnie ta rola naprowadziła ją na myśl, czy aby nie spróbować kariery muzycznej, przesłała swoje demo do Sony, Tommy Mottola stwierdził, że jest w tym potencjał, dostała najlepszych producentów i autorów i wydała płytę, która z miejsca zapewniła jej komercyjny sukces muzyczny, jaki przypadł niewielu aktorkom przed nią. Ja strasznie na to wybrzydzałem, wcześniejsze single był z mojego punktu widzenia okropne (a późniejsze "Jenny from the Block" to już w ogóle ultrakoszmar), a Lopez uznałem za przedstawicielkę fali wokalistek, która skorzystały na popularności Britney Spears (właściwie to miałem rację) i właśnie przejmowały rynek muzyczny. Dopiero 5 singiel z płyty okazał się dla mnie strawny. A dzięki późniejszym skojarzeniom z nim (i temu zjawiskowemu występowi), choć nadal żałowałem że Lopez przestała grać w filmach, a zaczęła "jęczeć w rytmach latino-r'n'b", to z tego całego grona popowych kobiet patrzyłem na nią przychylniej niż na inne.

Co do skojarzenia: wspominałem wcześniej, że chodziłem na studiach przez kilka semestrów na taniec towarzyski w ramach WF-u. Jednym z utworów, które ćwiczyliśmy, było "Let's Get Loud", w takiej "uczaczowionej" wersji (oryginał to salsa), którą tańczyło się bardzo fajnie i był to jeden z moich ulubionych kawałków na tych zajęciach. To dołożyło kolejny kamyczek do znalezienia się piosenki w BTW.

Ciekawostka: piosenkę napisała Gloria Estefan, ale uznała że jest zbyt podobna do jej wcześniejszych nagrań (w sumie racja) i nie zdecydowała się nagrać, lecz odstąpiła Jennifer.

Stastystyki:
LPP3 - 22 (w sumie to zastanawia mnie, że Lopez miała na Liście aż 6 utworów, w tym "If You Had My Love" aż na 5! Niedźwiedź miał do niej słabość? Icon_wink2 ) W ogóle trochę zabawne, że na LPP3 weszło, a jak widać niżej...
UK - brak
US - brak

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
07.02.2019 11:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Bezustanny Top WszechCzasów I.5 - Miszon - 25.03.2018, 01:14 PM
RE: Bezustanny Top WszechCzasów - Miszon - 25.03.2018, 02:59 PM
RE: Bezustanny Top WszechCzasów - Miszon - 25.03.2018, 05:38 PM
RE: Bezustanny Top WszechCzasów - Miszon - 26.03.2018, 02:41 PM
RE: Bezustanny Top WszechCzasów - Miszon - 27.03.2018, 04:14 PM
RE: Bezustanny Top WszechCzasów I.5 - Miszon - 07.02.2019 11:21 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Bezustanny Top Wszechczasów - odsłona I.3 (1982-1990) Miszon 162 42 121 15.09.2022 11:42 PM
Ostatni post: Miszon
  Bezustanny Top WszechCzasòw odsłona I.4 (1989-1994) Miszon 17 4 290 15.09.2022 11:10 PM
Ostatni post: Miszon
  Bezustanny Top Wszechczasów - odsłona I.1. Miszon 91 86 650 24.07.2022 08:47 AM
Ostatni post: kajman
  Bezustanny Top WszechCzasów Miszon 49 6 601 29.12.2019 02:09 PM
Ostatni post: Miszon

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości