Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
57 notowanie z 01.14.2008
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #21
 
kajman napisał(a):Numer 9 to dla mnie totalny szok (ale dopiero po bliższym przyjrzeniu się). Zastanawiam się czy z Twojej strony to gapiostwo, peerfidia czy zmiana zasad?
To test czy sprawdzasz moje utwory pod tym względem. Icon_wink2
A na poważnie to jest wersja live o rok młodsza, która różni się tylko tym że 'klaszczą'. No to wziąłem tą.
kajman napisał(a):1. No no, jakieś randki planujecie. Icon_wink2
Icon_lol Icon_lol
kajman napisał(a):2. Przecież jest w 30 i na razie całkiem nieźle szaleje i mam nadzieję, że i teraz nie będzie źle.
No niestety...
10.02.2009 04:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 808
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
abd3mz napisał(a):
kajman napisał(a):Numer 9 to dla mnie totalny szok (ale dopiero po bliższym przyjrzeniu się). Zastanawiam się czy z Twojej strony to gapiostwo, peerfidia czy zmiana zasad?
To test czy sprawdzasz moje utwory pod tym względem. Icon_wink2
Jak tylko zdobędę utwór, to od razu go sobie opracowuję i tam znalazłem odpowiednią informację.
10.02.2009 04:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #23
 
Nie wiem jak to się stało, ale zapomniałem odpowiedzieć na dwa zdania, więc nadrabiam.
kajman napisał(a):Zgadzam się z tą opinią, mam nadzieję że siebie też do nich zaliczyłeś.
Kto z kim przestaje... Icon_biggrin3
kajman napisał(a):3. Czepiam się, bom dusza matematyczna, ale chyba powinno być nie dłużej niż.
Dzięki. Ja się cieszę jak komuś chce się zwrócić uwagę na błąd, bo to jest dla mnie ważne żeby pisać coraz lepiej.
10.02.2009 05:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #24
 
abd3mz napisał(a):A na poważnie to jest wersja live o rok młodsza, która różni się tylko tym że 'klaszczą'
Czyli to jest jakiś duet z Rubikiem? Icon_lol
10.02.2009 05:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #25
 
Nie. Icon_razz
Lubię czasem napisać nie wprost. Tu chodzi o utwór w wersji koncertowej.
10.02.2009 05:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości