Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 44 z 14.09.07
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 392
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
Yacy napisał(a):Z top10 najbardziej podoba mi się nr 1 - a więc prawidłowo.Icon_smile2 Ale niżej jest kilka ciekawszych utworów.
kajman napisał(a):32. N. 1 ANGEL - Chaka Khan
- bardzo mnie to ciekawi bo znam ją sprzed wielu lat a nie mam pojęcia co śpiewa obecnie.
No cóż, dla mnie Jopek była najciekawsza, ale jak wiadomo są gusta, guściki i guścidła. A niżej są min. utwory z Twojej listy, więc nic dziwnego, że podobają się bardziej.
Pod Twoim postem jest komentarz caligooli. Ja zbyt dobrze, jej poprzedniej twórczości nie znam, ale ten nowy utwór jak dla mnie brzmi ambitniej.
17.09.2007 11:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 392
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
ku3a napisał(a):
kajman napisał(a):3. No cóż, nie wszystkim można podpasować, szczególnie że listę robię nie myśląc o takich sprawach.
no i cale szczescie Icon_smile2
byloby nieporozumieniem gdyby bylo inaczej Icon_smile2
w całej rozciągłości podpisuję się pod tym stwierdzeniem, ale czasami przychodzą mi do głowy myśli typu: Dzisiaj P.U.R.H. się ucieszy albo: Wyszła mi lista mocno w stylu jotema3. Ale to tylko stwierdzenia istniejącego już faktu.
17.09.2007 11:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #23
 
kajman napisał(a):w całej rozciągłości podpisuję się pod tym stwierdzeniem,
To podpisuj się tu w jednym poście.... a ja się zastanawiałem skąd się wzięło u Ciebie ponad 900 postów :/
18.09.2007 09:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 392
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
Paweł napisał(a):
kajman napisał(a):w całej rozciągłości podpisuję się pod tym stwierdzeniem,
To podpisuj się tu w jednym poście.... a ja się zastanawiałem skąd się wzięło u Ciebie ponad 900 postów :/
Technicznie dużo łatwiej odpowiadać na każdy post niż je mixować i dawać jedną wspólną odpowiedź.
18.09.2007 09:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
selektywne cytowanie zalatwia sprawe w bardzo prosty sposob...
18.09.2007 11:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #26
 
ku3a napisał(a):selektywne cytowanie zalatwia sprawe w bardzo prosty sposob...
może utrudnić, jeśli cytuje się wypowiedź z poprzedniej strony, ale i na to jest sposób (ja otwieram w dwóch oknach i sobie cytuje do woli Icon_lol )

.
18.09.2007 11:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #27
 
Stateless podwójnie się zjawia. Miło. "Prism #1" już i u mnie. Z drugim jeszcze zaczekam Icon_smile2
19.09.2007 12:56 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości