Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 44 z 14.09.07
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 703
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
kajman30 nr 44 z 14.09.07
Jak przygotowywałem to zestawienie, to pomyślałem, że wracają stare nudy. Tylko 3 nowości i to nie za wysoko, nie ma gwałtownych ruchów w 10, a jednak... Tym razem chyba najciekawsze rzeczy dzieją się dalej, jednakowóż:
1. Zacznę od numeru 1. Po pierwsze jest to pierwsza piosenka na szczycie od dawien dawna śpiewana po polsku. Po drugie jednak myślałem, że pierwsza 2 będzie nie do pokonania. Ale To co nienazwane sobie poradziło i z 3 skoczyło na pierwsze. Ale nie byłoby to wydarzenie numer jeden, gdyby nie fakt, że Anna Maria Jopek umieściła 2 utwory w 10, a Teraz i tu powróciło do niej po skoku o 9 miejsc.
2. To chyba pierwszy raz, kiedy 2 utwory jednego wykonawcy pojawiają się na liście jednocześnie. Prism # 1 to nowość, a Down here zalicza niesamowicie efektowny powrót.
Nie mogę się oprzeć, żeby nie napisać czegoś jeszcze. Do Prism chciałem dotrzeć wtedy, kiedy pojawiło się w zestawie do LP3. Nie udało mi się i zapomniałem o nim. Teraz mi o nim przypomniano, a że drugi utwór Stateless mi się spodobał, tym razem dotarłem i do tamtego. I efektem jest efektowny debiut.
3. Spindrift balansował między końcem listy a poczekalnią i nagle zupełnie niespodziewanie wystrzelił na miejsce 15 po zdecydowanie największym skoku w zestawieniu.
4. Rzadko się zdarza, żeby utwór u mnie nie osiągnął najwyższej (lub prawie najwyższej)pozycji w góra 3-4 tygodniu pobytu w zestawieniu. Droga Now I lie thee down była jednak wyjątkowo kręta. Najpierw awansował i spadał, by w końcu ruszyć dziarskim krokiem do góry. Jednak w poprzednim tygodniu zanotował spadek, a w ttym wskoczył z 10 na 4.
5. Ostatnio piosenki 3 White Stripes dzieliło 9 pozycji (bywało już mniej), a w tym tygodniu już 3 razy tyle. Co ciekawe, nadal spada najnowsze You don't know what love is (you just do as you're told). Troszkę awansuje Icky thump, a palmę pierwszństwa w tym zestawie odzyskało zdecydowanie Rag & bone po pięknym skoku na 13 miejsce.
6. Raczej nie piszę o takich rzeczach, ale kiedy znika z zestawienia największy jego przebój Right in two, to warto o tym wspomnieć. Ciekawe, czy będzie miało szansę powrotu, ale to już nie zależy ode mnie. Pustki nie potrafi zapełnić Rosetta stoned, która nadal leci w dół.
7. Czasami jest u mnie tak, że piosenka gdzieś ugzęźnie i zajmie miejsce niższe niż powinna. Mam wrażenie, że tak jest w przypadku Unfurl, które jest najwyższym debiutem, lecz być może zostało ustawione za nisko.
8. Coraz bardziej dołuje Porcupine Tree, bo Anesthetize nadal szybko spada, a Death of Samantha jest już na krawędzi wylotu.
9. Niespodziewanie dobrze radzi sobie jedyny obecnie przedstawiciel Fair to Midland April fools and eggmen, które awansuje o ponad 20 miejsc.
10. No cóż, na listę trafia kolejny wykonawcza, którego raczej się nie spodziewałem. To Chaka Khan z Angel.
11. Norah Jones po efektownym debiucie zaczęła spadać. Jednak tym razem Until the end awansowało o 15 pozycji.
12. Spencer Perceval i No llores krążą tymi samymi ścieżkami, chociaż to utwory skrajnie odmienne. Razem zadebiutowały, po czym tydzień temu zaliczyły efektowny skok, by tym razem nie obronić swoich pozycji.
13. Tydzień temu Gimmie shelter wyprzedziło starszą piosenkę AKidjo, ale tym razem nastąpił kontratak i Salala awansowała dystansując konkurentkę.
14. Placebo w zasadzie może zapisać tydzień na plus. Wprawdzie Broken promise nieznacznie spadła, ale za to Running up that hill przełamało chwilowy kryzys i wskoczyło na 5 miejsce.
15. Alleluiah już tydzień temu zagrażał liderowi i tym razem go wyprzedził, ale oznaczało to tylko utrzymanie drugiej pozycji, natomiast Earth intruders spadło w ten sposób z 1 na 3 miejsce.
16. Na listę po raz kolejny wraca Better. Jest to piosenka, która w tym zestawie debiutowała najwcześniej, bo 41 tygodni temu.
17. Lights jeszcze niedawno było liderem, ale ma teraz fatalną passę i jest już pod koniec 2 dziesiątki.
18. Tydzień temu Not going away efektownie powróciło na listę, ale był to zbyt duży wysiłek okupiony obecnie znacznym spadkiem.
19. No i na zakończenie wspomnę jeszcze o jednym bolesnym upadku utworu Mesibat kita.
1. 3. 2 TO CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
2. 2. 2 ALLELUJAH - Recoil
3. 1. 22 EARTH INTRUDERS - Bjork
4. 10. 10 NOW I LIE THEE DOWN - Machine Head
5. 8. 19 RUNNING UP THAT HILL - Placebo
6. 4. 12 BROKEN PROMISE - Placebo & Michael Stipe
7. 7. 10 ME AND MRS JONES - Michael Buble
8. 5. 3 SPENCER PERCEVAL - iLiKETRAiNS
9. 18. 19 TERAZ I TU - Anna Maria Jopek
10. 9. 3 NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec
11. 6. 3 NO LLORES - Gloria Estefan
12. 16. 24 SALALA - Anguelique Kidjo & Peter Gabriel
13. 29. 13 RAG AND BONE - The White Stripes
14. 12. 5 SOLAR WINDS - Devin Townsend
15. 49. 6 SPINDRIFT - Rush
16. 14. 3 GIMME SHELTER - Anguelique Kidjo & Joss Stone
17. 38. 2 APRIL FOOLS AND EGGMEN - Fair to Midland
18. 11. 16 LIGHTS - Archive
19. 17. 9 WATER IS NOT ENOUGH - Neurosis
20. 23. 19 ICKY THUMP - The White Stripes
21. 36. 5 UNTIL THE END - Norah Jones
22. N. 1 UNFURL - Katatonia
23. 15. 21 MOTOREK - Grzegorz Turnau
24. 20. 7 SYMPATHY FOR THE DEVIL PART 666 - Sweet Noise
25. 27. 17 EVERYBODY TAKES A TUMBLE - The Waterboys
26. 22. 9 M.I.A. - Avenged Sevenfold
27. 19. 12 ANESTHETIZE - Porcupine Tree
28. P. 4 DOWN HERE - Stateless
29. 25. 12 ROSETTA STONED - Tool
30. 30. 12 BOSSANOVA Z AUGUSTOWA - Basia Stępniak-Wilk & Andrzej Poniedzielski
31. 21. 6 NIENASYCENIE - Less Is More
32. N. 1 ANGEL - Chaka Khan
33. 24. 6 KINGDOMS OF RAIN - Soulsavers
34. 33. 4 ARKA NOEGO - Habakuk
35. N. 1 PRISM # 1 - Stateless
36. 28. 4 ELEPHANT GUN - Beirut
37. 37. 25 RAINBOWARRIORS - CocoRosie
38. 26. 8 NOT GOING AWAY - Ozzy Osbourne
39. 31. 6 DOWN BOY - Yeah Yeah Yeahs
40. 32. 4 YOU DON'T KNOW WHAT LOVE IS (YOU JUST DO AS YOU'RE TOLD) - The White Stripes
41. 39. 2 MCFEARLESS - Kings of Leon
42. 35. 2 1234 - Feist
43. 47. 11 HEART-SHAPPED GLASSES - Marilyn Manson
44. 42. 29 THE FUNERAL - Band Of Horses
45. P. 15 BETTER – Regina Spector
46. 48. 2 IGOREK - Plateau
47. 44. 15 TEENAGERS - My Chemical Romance
48. 46. 11 HELP IS COMING - Ayo
49. 34. 4 MESIBAT KITA - HaIvrit
50. 41. 21 DEATH OF SAMANTHA - Yoko Ono & Porcupine Tree


20. Zwykle nie piszę o poczekalni, ale tym razem wspomnę o 2 utworach, którym niewiele zabrakło do awansu, a tydzień temu były pod koniec poczekalni. Dear mr prezident to piosenka Pink, której nigdy bym się u siebie niespodziewał, a Underdogs wypadło z 50 kilkanaście tygodni temu, a teraz ma szansę powrócić..
45. 2 GOODBYE PHILADELPHIA - Peter Cincotti
DEAR MR PRESIDENT - Pink
UNDERDOGS - Manic Street Preachesr
40. 2 THE UNTHINKING MAJORITY - Serj Tanakian
U-TURN (LILI) - AaRON
43. 2 RUN AWAY - Digitalllove
50. 11 NIUE - Husky
END OF THE WORLD - Ash
FROZEN - Within Temptation
TRACĘ CZAS - Cała Góra Barwinków
DANCE OF THE MANATEE - Fair to Midland
I NEED TO WAKE UP - Melissa Etheridge
SEPTEMBER SUN - Type O'Negative
HUNTING FOR WITCHES - Bloc Party
GIRL WHO PLAY GUITARS - Maximo Park
EVA - Nightwish
SOMEWHERE OVER THE RAINBOW - Katie Melua & Eva Cassidy
HUMP DE BUMP - Red Hot Chili Peppers
THANK YOU WHOEVER YOU ARE - Marillion
IMPERIAL BODYBAGS - Manic Street Preachers
MY HUMPS - Alanis Morisette
ON CALL - Kings of Leon
BURN MY SHADOW - UNKLE
A BEAUTIFUL LIE – 30 Second To Mars
IT'S NO OVER - DAUGHTRY
MY GIFT OF SILENCE - Blackfield
COME BACK - Pearl Jam
4 AM FOREVER - Lostprophets
ERA RETUSZERA - Nosowska
MOHEROWY NINJA - El Dópa
DANSE RUSSE - Hurt
FUORESCENT ADOLESCENT - Arctic Monkeys
I WISH I COULD HAVE LOVED YOU MORE - Candie Payne
SWEET SACRIFICE - Evanescence
WRECKING BALL - Viva Voce
I'M NOT SORRY - The Pigeon Detectives

wypadło:
13. 31 RIGHT IN TWO - Tool
13.09.2007 11:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
Re: kajman30 nr 44 z 14.09.07
I znowu fajne notowanie Icon_smile2 Chociaż do paru rzeczy jednak miałbym pewne zastrzeżenia Icon_mrgreen

kajman napisał(a):4. 10. 10 NOW I LIE THEE DOWN - Machine Head
MH wciąż zadziwiają, nawet u mnie nie byli z tym kawałkiem tak wysoko!
kajman napisał(a):14. 12. 5 SOLAR WINDS - Devin Townsend
I znowu w dół Icon_confused
kajman napisał(a):15. 49. 6 SPINDRIFT - Rush
Wow Icon_biggrin3
kajman napisał(a):17. 38. 2 APRIL FOOLS AND EGGMEN - Fair to Midland
I znowu wow Icon_smile2 Czyli jednak nieźle wybrałem (inna sprawa że z tego albumu trudno wybrać słabego singla Icon_razz )
kajman napisał(a):22. N. 1 UNFURL - Katatonia
Niezmiernie się cieszę że się spodobało Icon_smile2 Też mam nadzieję że to zbyt niski debiut Icon_wink2 Zastanawiam się tylko czemu zespół upchnął taki świetny numer gdzieś na drugiej stronie maksisingla...
kajman napisał(a):27. 19. 12 ANESTHETIZE - Porcupine Tree
Trochę szkoda...
kajman napisał(a):SEPTEMBER SUN - Type O'Negative
Eh, mój lider chyba już na dobre utknął w poczekalni... A przecież to idealny numer na jesień Icon_wink2
kajman napisał(a):wypadło:
13. 31 RIGHT IN TWO - Tool
No cóż, tak bywa Icon_wink2 Icon_mrgreen

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
14.09.2007 12:34 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 108
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Jopek niestety ostatnimi kilkoma nagraniami mnie nie zacheca do zapoznania sie z kolejnymi, wrecz zniecheca, wiec niestety Twoj numer jeden pozostanie na razie dla mnie nieznany.
Placebo wciaz 2 razy w pierwszej dziesiatce, a nawet w pierwszej szostce, to rewelacyjny wynik.
niestety to chyba wszystkie pozytywy notowania z mojego punktu widzenia...
14.09.2007 12:57 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #4
 
Co ciekawe czołówki praktycznie nie znam, za to w poczekali widzę kilka dobrych wg mnie numerów.
14.09.2007 10:55 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #5
 
Dwa razy Placebo i dwa razy Jopek w dziesiątce Icon_smile2 chociaż numeru jeden jeszcze nie znam

.
14.09.2007 01:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 697
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Przeglądam kolejna notowanie i jak zwykle staram się z niektorymi kawałkami się zapoznać, których nie znam.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
14.09.2007 03:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Jedyna piosenka która mnie bardzo cieszy to:

28. P. 4 DOWN HERE - Stateless Icon_smile2

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
14.09.2007 03:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Tak jakoś dziwnie patrzy się na Twoją listę bez "Right in Two".
Cieszy obecność dwóch piosenek Placebo w dziesiątce i dwóch White Stripes w drugiej. Trochę martwi kryzys "Anasthetize". Ale co ma powiedzieć Sweet Noise, które debiutowało na 1 miejscu.
14.09.2007 06:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
caligoola Offline
smoothcalifornia
****

Liczba postów: 622
Dołączył: Sep 2007
YouTube
Post: #9
 
Nie znam tej Chaka Khan (czy to jakaś balladka?), a Regina Spector coraz bardziej mi sie podoba Icon_biggrin3
14.09.2007 08:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #10
 
Z top10 najbardziej podoba mi się nr 1 - a więc prawidłowo.Icon_smile2 Ale niżej jest kilka ciekawszych utworów.

kajman napisał(a):32. N. 1 ANGEL - Chaka Khan
- bardzo mnie to ciekawi bo znam ją sprzed wielu lat a nie mam pojęcia co śpiewa obecnie.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
16.09.2007 02:40 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
caligoola Offline
smoothcalifornia
****

Liczba postów: 622
Dołączył: Sep 2007
YouTube
Post: #11
 
Zapoznałem się już z Angelem Chaka KhanIcon_smile jak sprzed latIcon_smile godne polecenia!!!!
16.09.2007 06:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 703
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
Re: kajman30 nr 44 z 14.09.07
I znowu fajne notowanie Icon_smile2 Chociaż do paru rzeczy jednak miałbym pewne zastrzeżenia Icon_mrgreen
Byłoby dziwne, gdybyś nie miał. Ostatecznie nasze gusrty jednak trochę Icon_smile2 różnią.
kajman napisał(a):4. 10. 10 NOW I LIE THEE DOWN - Machine Head
MH wciąż zadziwiają, nawet u mnie nie byli z tym kawałkiem tak wysoko!
Powiem nawet, że zaszedłem znacznie dalej.
kajman napisał(a):14. 12. 5 SOLAR WINDS - Devin Townsend
I znowu w dół Icon_confused
Sam się dziwię, bo kawałek znakomity, ale dla mnie na mojej liście są tylko bardzo dobre i znakomite.
kajman napisał(a):15. 49. 6 SPINDRIFT - Rush
Wow Icon_biggrin3
Nie dziwię się takiej reakcji. Sam bym podobnie zareagował, jakbym coś takiego zobaczył Icon_biggrin3
kajman napisał(a):17. 38. 2 APRIL FOOLS AND EGGMEN - Fair to Midland
I znowu wow Icon_smile2 Czyli jednak nieźle wybrałem (inna sprawa że z tego albumu trudno wybrać słabego singla Icon_razz )
Myśle, że byłyby piosenki, które radziłyby sobie lepej, a ta radzi sobie nadspodziewanie dobrze.
kajman napisał(a):22. N. 1 UNFURL - Katatonia
Niezmiernie się cieszę że się spodobało Icon_smile2 Też mam nadzieję że to zbyt niski debiut Icon_wink2 Zastanawiam się tylko czemu zespół upchnął taki świetny numer gdzieś na drugiej stronie maksisingla...
Przyznam się, że też się dziwię, bo poprzednio przeze mnie poznany utwór nie zrobił na mnie specjalnie wielkiego wrażenia.
kajman napisał(a):27. 19. 12 ANESTHETIZE - Porcupine Tree
Trochę szkoda...
Wiem, ale nadal nie jestem pewien czy nie zmieni kierunku.
kajman napisał(a):SEPTEMBER SUN - Type O'Negative
Eh, mój lider chyba już na dobre utknął w poczekalni... A przecież to idealny numer na jesień Icon_wink2
Ja nie odbieram piosenek w zależności od pory roku. Wszystkie są dla mnie na każdą.
kajman napisał(a):wypadło:
13. 31 RIGHT IN TWO - Tool
No cóż, tak bywa Icon_wink2 Icon_mrgreen
Bywają wypadki i bywają powroty, a takowy w tym tygodniu nastąpi. Tydzień leżakował, a teraz dzięki Konradowi może powrócić.
17.09.2007 10:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 703
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
ku3a napisał(a):1. Jopek niestety ostatnimi kilkoma nagraniami mnie nie zacheca do zapoznania sie z kolejnymi, wrecz zniecheca, wiec niestety Twoj numer jeden pozostanie na razie dla mnie nieznany.
2. Placebo wciaz 2 razy w pierwszej dziesiatce, a nawet w pierwszej szostce, to rewelacyjny wynik.
3. niestety to chyba wszystkie pozytywy notowania z mojego punktu widzenia...
1. A ja po poprzedniej płycie, która mnie nie zachwyciła, do pierwszego utworu z tej przekonałem się od razu. Ale jak się porównuje go z obecnym moim numerem jeden, to wypada bardzo konwencjonalnie.
2. Nie mogę zaprzeczyć tym słowom, chociaż Tool miewał lepsze wyniki. Ale to nie zmienia faktu, że to jednak rzadkość.
3. No cóż, nie wszystkim można podpasować, szczególnie że listę robię nie myśląc o takich sprawach.
17.09.2007 10:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 108
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
kajman napisał(a):3. No cóż, nie wszystkim można podpasować, szczególnie że listę robię nie myśląc o takich sprawach.
no i cale szczescie Icon_smile2
byloby nieporozumieniem gdyby bylo inaczej Icon_smile2
17.09.2007 11:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 703
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
Paweł napisał(a):Co ciekawe czołówki praktycznie nie znam, za to w poczekali widzę kilka dobrych wg mnie numerów.
Chyba nie jest tak źle, bo o ile kojarzę, to LP3 słuchasz, więc znasz Bjork, Placebo, Buble'a i Jopek. Ale faktycznie krążę po różnych klimatach i korzystam z różnych źródeł w poszukiwaniu muzyki. Sporo biorę (ale akurat tym razem nie w 10) z zestawu do głosowania.
17.09.2007 11:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 703
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
tadzio3 napisał(a):Przeglądam kolejna notowanie i jak zwykle staram się z niektorymi kawałkami się zapoznać, których nie znam.
Ciekawe z czym starałeś się zapoznać z mojej listy Icon_smile2
17.09.2007 11:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 703
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
Konrad napisał(a):Jedyna piosenka która mnie bardzo cieszy to:

28. P. 4 DOWN HERE - Stateless Icon_smile2
Szkoda, a lubisz tylko piosenkę, a nie zespół, bo 35. N. 1 PRISM # 1 - Stateless jakoś Cię nie zainteresowało.
17.09.2007 11:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 703
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
Gary napisał(a):1. Tak jakoś dziwnie patrzy się na Twoją listę bez "Right in Two".
2. Cieszy obecność dwóch piosenek Placebo w dziesiątce i dwóch White Stripes w drugiej. 3. Trochę martwi kryzys "Anasthetize".
4. Ale co ma powiedzieć Sweet Noise, które debiutowało na 1 miejscu.
1. Teraz będzie się normalnie patrzyło, bo wszystko wróci do normy.
2. Placebo pewnie się obroni, ale nie mam pojęcia, jak będzie z White Stripes. On jest ostatnio specjalistą od zaskakujących ruchów.
3. Może się skończy. A może wprost przeciwnie i będzie dopiero 3 z kolei piosenką Porcupoine w zestawieniu. Już wiem, że zadebiutuje inna piosenka zespołu, a może nawet i 2. Tylko zastanawia mnie, czemu najsłabszy utwór z płyty dali na 1 singla.
4. Za każdym nowym notowaniem wygląda początkowo na to, że passa się odwróci, a potem znowu w dół. Ale chyba istnieją jakieś granice. Icon_confused2 Icon_mrgreen
17.09.2007 11:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 703
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
stavanger napisał(a):Dwa razy Placebo i dwa razy Jopek w dziesiątce Icon_smile2 chociaż numeru jeden jeszcze nie znam
Placebo było raczej do przewidzenia, ale Jopek to dla mnie zaskoczenie, szczególnie, że raczej nie zanosiło się na powrót Teraz i tu. A numer jeden bardzo specyficzny. Myślę, że ciężko zostać wobec niego obojętnym. Albo się go bardzo polubi albo się go odrzuci.
17.09.2007 11:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 703
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
caligoola napisał(a):Zapoznałem się już z Angelem Chaka KhanIcon_smile jak sprzed latIcon_smile godne polecenia!!!!
Ja powiedziałbym, że jest jak wino. Dla mnie wielkie zaskoczenie in plus. A Regina jest faktycznie ciekawa i niełatwo się nią znudzić, jeżeli się ją polubi.
17.09.2007 11:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości