Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paweł TOP 30 /30.01.09/
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #1
Paweł TOP 30 /30.01.09/
A dziś zdecydowanie bardziej dance'owo, zwłaszcza w niezałapanych. W ogóle zastanawiam się, czy nie ulec ówczesnej komercji i nie dawać na listę więcej tanecznych utworów. Dużo z nich także lubię, a skoro to ma być "moja" lista. :->
Zanim spojrzycie na numerek 24. --> jedna z dwóch piosenek o charakterze religijno-pobożnym, które naprawdę lubię, za sam styl wykonania i rytm. Icon_wink2


Lp. Poprz. M. Ilość Tyg. Wykonawca i Tytuł

01. 01. 07. Guns N' Roses - This I Love

02. 06. 03. Nosowska - Kto Tam U Ciebie Jest?
03. 04. 04. Snow Patrol - Take Back The City
04. NE. 01. Coldplay - Life In Technicolor II
05. 02. 03. Franz Ferdinand - Ulysses
06. 05. 19. Portishead - We Carry On
07. 08. 05. Razorlight - Wire To Wire
08. 13. 04. Edyta Górniak - To Nie Tak Jak Myślisz
09. 07. 07. The Cure - Underneath The Stars
10. 03. 07. Kings Of Leon - Use Somebody

11. 22. 02. AC/DC - Big Jack
12. 15. 02. Bruce Springsteen - Working On A Dream
13. 09. 05. Islands - Creeper
14. 17. 06. Duffy - Stepping Stone
15. 12. 13. Coldplay - Cemeteries Of London
16. NE. 01. Brainstorm - French Cartoon
17. 10. 07. Akurat - Żółty Wróbel
18. 16. 07. Totentanz - Zimny Dom
19. 11. 12. Oasis - I'm Outta Time
20. NE. 01. The Fray - You Found Me

21. NE. 01. Coma - Wola Istnienia

22. RE. 03. Alicia Keys & Jack White - Another Way To Die
23. 19. 04. Maciej Maleńczuk - Andromantyzm
24. NE. 01. Ks. Bp Antoni Długosz & Krzysztof Krawczyk - Europo
25. 14. 03. Duffy - Rain On Your Parade
26. NE. 01. Beyonce - If I Were A Boy
27. 21. 02. Bloc Party - Mercury
28. NE. 01. The Rasmus - Justify
29. 23. 03. Portishead - Magic Doors
30. RE. 13. Kings Of Leon - Sex On Fire


WYPADLI:
James Morrison Feat. Nelly Furtado - Broken Strings
The Verve - Rather Be
Lao Che - Czarne Kowboje
Slipknot - Snuff
Katie Melua - Two Bare Feet
Stereophonics - You're My Star
Alexandra Burke - Hallelujah
Manchester - Nie Na Pierwszej Randce
Rihanna - Disturbia


UTWORY, KTÓRE NIE ZAŁAPAŁY SIĘ DO LISTY:

Kasia Kowalska - A Ty Czego Chcesz
Katie Melua - Toy Collection
Bryan Adams - She's Got A Way
Meryl Streep, Julie Walters & Christine Baranski - Dancing Queen
Kardinal Offishall - Numba 1 (Tide Is High) Feat. Keri Hilson
Alesha Dixon - The Boy Does Nothing
Ne-Yo - Closer
The Script - Breakeven
U2 - Get On Your Boots
Jay Delano - Here Comes The Sun
Lady Gaga - Just Dance
The Rasmus - Living In A World Without You
Sylwia Grzeszczak / Liber - Mijamy Się
Madonna - Miles Away
Formacja Nieżywych Schabuff - Przez Chwilę
Arash / Helena - Pure Love
Rihanna / Justin Timberlake - Rehab
Girls Aloud - The Loving Kind
Matt Pokora - Through The Eyes
30.01.2009 11:42 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #2
 
Paweł napisał(a):04. NE. 01. Coldplay - Life In Technicolor II
Icon_biggrin3
Paweł napisał(a):21. NE. 01. Coma - Wola Istnienia
o dżizaz... Ty też... biedactwo... Icon_neutral2 Icon_razz2
Paweł napisał(a):UTWORY, KTÓRE NIE ZAŁAPAŁY SIĘ DO LISTY:
U2 - Get On Your Boots
"kochaj Booty! koooochaaaj Boooootyyyyyy!..." Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen
30.01.2009 12:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #3
 
Paweł napisał(a):skoro to ma być "moja" lista

ale dlaczego w cudzysłowiu? nie rozumiem, to jakaś przenośnia? cytatat? pobożne życzenie tylko? Icon_razz
chcesz komercji, wrzucja komercję, ok, ale moim zdaniem za mało jednak oazy, piosenka oazowawa bardzo by tu pasowała, wniosłaby jakieś ożywienie na skostniałe chwilami forum Icon_mrgreen
30.01.2009 12:36 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
z nowości najbardziej cieszy mnie Coma, choć i Brainstorm coraz bardziej zaczyna mi się podobać. a i do Beyonce nic nie mam Icon_mrgreen .
super czołówka.
Oasis już wyraźnie w odwrocie na forum. choć jeszcze na podium na forumowej. jak długo? myślę, że już niedługo.
30.01.2009 12:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
3 letni Brainstorm opanowuje listę, jeszcze starszy Krzysztof Krawczyk również...zamiast komercjalizować listę, ty chyba ją postarzasz Icon_smile, szczególnie, że kilku komercyjnych numerów się pozbyłeś w tym tyg. Ale faktycznie poziom nowości jest słaby. Co tu dużo gadać. Jest tylko ta mała furtka nadziei w postaci Coldplay - fajnie, że na samej górze, powalczy o pierwsze miejsce z pewnością. Portishead wciąż na +. Szkoda trochę Leonów Icon_cry2 Niebezpiecznie przyśpieszyły też dziadki z ACDC. Girls Aloud było blisko - bardzo mnie to raduje.

PS - bardzo sprytna próba ściągnięcia na siebie uwagi z tym 24 :]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
30.01.2009 03:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #6
 
Paweł napisał(a):04. NE. 01. Coldplay - Life In Technicolor II
16. NE. 01. Brainstorm - French Cartoon
20. NE. 01. The Fray - You Found Me
bardzo fajne nowości
Paweł napisał(a):WYPADLI:
James Morrison Feat. Nelly Furtado - Broken Strings
dlaczego? Icon_frown
30.01.2009 05:47 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #7
 
uzi napisał(a):Icon_biggrin3
Coldplay ma duże szanse na podium. Połowa jego sukcesu to chyba świetny teledysk. Icon_wink2
uzi napisał(a):o dżizaz... Ty też... biedactwo... Icon_neutral2 Icon_razz2
Nie czuję się biedny. Icon_mrgreen
Jesteś pierwszą dziewczyną o płci żeńskiej, która komentuje moją listę. W Nagrodę otrzymujesz wspaniałe bezprzewodowe żelazko od firmy Mango. Gratuluję! Nagrodę wyślemy e-mailem w załączniku. Icon_smile2
Listoholik napisał(a):ale dlaczego w cudzysłowiu? nie rozumiem, to jakaś przenośnia? cytatat? pobożne życzenie tylko? Icon_razz
Chodziło mi raczej o dobór utworów na listę. Ja lubię i te bardziej rockowe, i te bardziej dance'owe, ale jeśli np. mam dylemat co wstawić, taką powiedzmy Rihannę (przykładowo) czy takie U2, to U2 wstawię bez wahania, nad Rihanną bym się zastanawiał, bo na tym forum mało jest osób słuchających takie coś i trochę głupio tak mieć na liście. Stwierdziłem, że nie będę teraz patrzył na to, wiąże się z tym więcej przebojów tanecznych. Ale jak na razie to większość jest w niezałapanych. Icon_wink2
Listoholik napisał(a):chcesz komercji, wrzucja komercję, ok, ale moim zdaniem za mało jednak oazy, piosenka oazowawa bardzo by tu pasowała, wniosłaby jakieś ożywienie na skostniałe chwilami forum Icon_mrgreen
Tego to ja nie czaję. Co to jest piosenka oazowawa?
ku3a napisał(a):z nowości najbardziej cieszy mnie Coma, choć i Brainstorm coraz bardziej zaczyna mi się podobać.
Fajnie, że chociaż Tobie Coma przypadła do gustu. O świetności tego drugiego chyba wspominać nie muszę.
ku3a napisał(a):a i do Beyonce nic nie mam Icon_mrgreen .
Wow! Icon_razz
ku3a napisał(a):Oasis już wyraźnie w odwrocie na forum. choć jeszcze na podium na forumowej. jak długo? myślę, że już niedługo.
Pewnie teraz zacznie się zmasowany atak w dół forumowej.
saferłel napisał(a):.zamiast komercjalizować listę, ty chyba ją postarzasz Icon_smile
Znając to forum i świeżość waszych list to te wyrażenia znaczą raczej to samo. Wszystko co komercyjne jest już stare i nudne. Icon_razz
saferłel napisał(a):Portishead wciąż na +
Ciekawe gdzie. Oba spadają. Icon_razz
saferłel napisał(a):Niebezpiecznie przyśpieszyły też dziadki z ACDC.
Oj mi się wydaję, że jednak bezpiecznie. Icon_razz
michal91d napisał(a):dlaczego? Icon_frown
No cóż, nie wytrzymał duet pod naporem nowości, a wg mnie i tak był gorszej kategorii. Chociaż aż taki zły nie był.
30.01.2009 10:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 632
Dołączył: May 2008
Post: #8
Re: Paweł TOP 30 /30.01.09/
Paweł napisał(a):A dziś zdecydowanie bardziej dance'owo, zwłaszcza w niezałapanych. W ogóle zastanawiam się, czy nie ulec ówczesnej komercji i nie dawać na listę więcej tanecznych utworów. Dużo z nich także lubię, a skoro to ma być "moja" lista. :->
Nie będę zaczynał odwiecznego sporu co "jest komercją", a co nie, bo nie ma sensu, ale ja oczywiście jestem za zniesieniem wszelkich granic, kontroli i zatrzymań piosenek z etykietką "muzyka popularna" przy wjeździe na Twoją listę, i jakąkolwiek zresztą. Jeśli coś się podoba, to winno się to uwzględniać. "Co powiedzą inni" to najgorszy doradca przy układaniu zestawienia Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
30.01.2009 10:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #9
 
Paweł napisał(a):zmasowany atak w dół forumowej

jak widać, na kolację dziś jadłeś masło maślane Icon_wink2 taki ciekawy pleonazm ci wyszedł, tautologia językowa nie na medal Icon_mrgreen

ale ja i tak wolę już cofnć się do tyłu, wrócić z powrotem, kontynuować dalej, poprawić się na lepsze, popłynąc akwenem wodny, celnie trafić, jak i pozostały pełny komplet innych niebywale trafnych pojęć Icon_wink2

potencjalne możliwości są nieokreślone w swojej określoności Icon_lol
30.01.2009 10:55 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
A ja już nie będę komentował więcej tych wszystkich przedziwnych oświadczeń przez ciebie pisanych Pawle.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
30.01.2009 10:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #11
 
Paweł napisał(a):Co to jest piosenka oazowawa?

widać, że nigdy nie byłeś ministrantem Icon_lol
tylko nie wiem skąd zatem zamiłowanie do "piosenek o charakterze religijno-pobożnym" Icon_mrgreen
30.01.2009 11:01 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 632
Dołączył: May 2008
Post: #12
 
pleonazmy rządzą! Icon_cool2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
30.01.2009 11:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #13
 
aaktt napisał(a):Nie będę zaczynał odwiecznego sporu co "jest komercją", a co nie, bo nie ma sensu, ale ja oczywiście jestem za zniesieniem wszelkich granic, kontroli i zatrzymań piosenek z etykietką "muzyka popularna" przy wjeździe na Twoją listę, i jakąkolwiek zresztą. Jeśli coś się podoba, to winno się to uwzględniać. "Co powiedzą inni" to najgorszy doradca przy układaniu zestawienia Icon_wink2
Oczywiście, sam zauważyłeś, że przez moją listę przewijało się sporo tanecznych utworów, lecz także było bardzo dużo nagrań, które wchodziły dzięki temu forum. Natomiast raczej skłaniał się będę do wpuszczania różnych utworów, które lubię także poza forum.
Cytat:jak widać, na kolację dziś jadłeś masło maślane Icon_wink2 taki ciekawy pleonazm ci wyszedł, tautologia językowa nie na medal Icon_mrgreen
A nie wiem... ten 'zmasowany atak' to stały epitet powinien być. Icon_lol Tak jakoś mi się wtedy skojarzyło... nie wiem czemu. Icon_mrgreen
Listoholik napisał(a):ale ja i tak wolę już cofnć się do tyłu, wrócić z powrotem, kontynuować dalej, poprawić się na lepsze, popłynąc akwenem wodny, celnie trafić, jak i pozostały pełny komplet innych niebywale trafnych pojęć Icon_wink2
Tak samo jak "Listoholik ułożył listę". Icon_lol
Cytat:potencjalne możliwości są nieokreślone w swojej określoności Icon_lol
Nie myslałeś o zostaniu satyrykiem? Icon_lol
Cytat:A ja już nie będę komentował więcej tych wszystkich przedziwnych oświadczeń przez ciebie pisanych Pawle.
Oświadczam, że przeczytałem i zrozumiałem.
Cytat:widać, że nigdy nie byłeś ministrantem Icon_lol
No nie, ale odpowiedz jak już zacząłeś wątek oazawawowo-ministrancki. Icon_mrgreen
Listoholik napisał(a):tylko nie wiem skąd zatem zamiłowanie do "piosenek o charakterze religijno-pobożnym" Icon_mrgreen
Cytat:które naprawdę lubię, za sam styl wykonania i rytm. Icon_wink2
Jakbyś czytał to byś wiedział. Aczkolwiek ja osobiście traktuję muzykę religijną za zwykły gatunek muzyczny.. i tyle. Nie jest dla mnie jakaś gorsza, tylko... innego rodzaju.
Paweł napisał(a):pleonazmy rządzą! Icon_cool2
Swoją drogą powinien powstać nowy pleonazm: "Abd3mz: Wydaję misie". Icon_lol
31.01.2009 06:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #14
 
Paweł napisał(a):skłaniał się będę do wpuszczania różnych utworów, które lubię także poza forum

na forum lubisz inne utwory, poza forum inne?
masz dwie drogi rozwoju duchowego którymi podążasz?
podnieca cie nurt religijno-pobożny w muzyce?

wstąp do zakonu braci mniejszych ewentualnie świadków jehowy Icon_mrgreen

to by tłumaczyło dwoistość twoich działań i poglądów, rozchwianej psychiki i pseudo-satyrycznych tekstów Icon_mrgreen
31.01.2009 06:43 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
Paweł o uzi napisał(a):Jesteś pierwszą dziewczyną o płci żeńskiej, która komentuje moją listę.
Gratuluję, Uzi. :roll:
01.02.2009 05:09 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
Sylwia Grzeszczak / Liber - Mijamy Się - ta pani nie ma nie ma głosu w ogóle, ale ten motyw arradina czy coś tam jest fajny

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
01.02.2009 04:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #17
 
Paweł napisał(a):Swoją drogą powinien powstać nowy pleonazm: "Abd3mz: Wydaję misie". Icon_lol
to jest pleonazm? O.o
Pawełku, pleonazmem jest to:
Paweł napisał(a):Jesteś pierwszą dziewczyną o płci żeńskiej
bulszit, jestem dziewczyną płci męskiej. Icon_cool2
Icon_lol
01.02.2009 05:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #18
 
Listoholik, oj bardzo zabawne są Twoje teksty, wręcz przegenialne... :/
Konrad napisał(a):motyw arradina
Że jak? :roll:
uzi napisał(a):Jesteś pierwszą dziewczyną o płci żeńskiej
O matko... człowiek takie czasem głupoty wypisuje. Icon_mrgreen
01.02.2009 09:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #19
Re: Paweł TOP 30 /30.01.09/
Paweł napisał(a):16. NE. 01. Brainstorm - French Cartoon
Mój numer jeden, a czy będzie takze na forumowej?
Paweł napisał(a):20. NE. 01. The Fray - You Found Me
U mnie tym razem na 31, z dużymi szansami w przyszłym tygodniu. Icon_smile2

.
01.02.2009 11:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
Nie strasz stavanger :/

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
02.02.2009 03:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości