Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Depeche Mode - Wrong
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #61
 
Całe zło teraz na mnie idzie, za papierosy - a coś mnie prawie tknęło by napisać, że zaraz i tak pewnie na mnie spadną największe baty, tylko dlatego, że skomentował w pewien sposób alternatywną okładkę - no ale ok, może nie powinniśmy o tym tu gadać, jednak myślę, że to był rodzaj ''pozytywnej'' debaty, a tutaj znów zaczęła się gadka między Konradem, Piotrkiem i Rafałem, a oni jak już na pewno się domyślacie nie żyją zawsze w idealnej harmonii...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
23.02.2009 07:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #62
 
Listoholik napisał(a):poczytaj Nahacza, Masłowską, Żulczyka, i innych.. a sam będziesz wiedział Icon_smile2
Trochę czytałem i nie tylko mnie nie porwało, co w dodatku nadal nie rozumiem tej przepięknej metafory, za którą kryje się podobnież głębia oceanu! I wcale nie piszę tego ironicznie, po prostu, jeśli jest to aż tak wartościowe i stoi na tak wysokim poziomie, to chciałbym dostąpić zaszczytu uczestnictwa w zrozumieniu tego! Icon_razz

Listoholik napisał(a):ok, spie*dalem stąd, wrócę może za rok o tej samej porze, tak z czystej ciekawości, sprawdzić, czy coś się zmieniło, czy nadal sami malkontenci tu będą siedzieć Icon_evil
to pa ^_^

saferłel napisał(a):Oczywiście, jeszcze tylko brakuje tego by Konrad się obraził na amen.
Ja? Icon_surprised Nigdy! Znasz mnie przecież, ja się nie obrażam Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
23.02.2009 09:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 866
Dołączył: Aug 2007
Post: #63
 
Również nie popieram palenia. I to z punktu widzenia zdrowotnego i tez takiego ludzkiego, bo straciłam kogoś przez ten nałóg. Więc jak najbardziej dobrą idee miałes saferłel Icon_smile2
Tyle ze troche za dużo tego poszło i przede wszystkim nie w tym temacie.
Wracając do właściwego tematu, kilka razy juz słyszałam "Wrong". Nie kojarzy mi sie jakoś ze starszymi dokonaniami uwielbianego przeze mnie zespołu. Raczej coś na kształt kontynuacji PTA i jednocześnie dalszy rozwój do rzeczy nowych.
Nie porwał mnie za pierwszym razem ale powoli zaczyna mi sie podobać Icon_wink2

Try walking in my shoes... brzmi mi w uszach...
23.02.2009 11:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #64
 
możecie pisać 'nie pie*dol', możecie pisać 'pa pa', ale i tak kocham was wszystkich Icon_razz

i wracając do tematu napiszę, że ta wersja podoba mi się bardzo:

http://www.youtube.com/watch?v=KoTKPhV3tnk
24.02.2009 12:08 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #65
 
A miałeś wrócić za rok... Icon_wink2
p.s. Kiedy w końcu perfekcyjna jakość Wrong? Icon_frown
24.02.2009 12:53 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #66
 
prz_rulez napisał(a):A miałeś wrócić za rok... Icon_wink2
p.s. Kiedy w końcu perfekcyjna jakość Wrong? Icon_frown
Zapewne przy okazji physical single release dopiero, bo nawet oficjalne digitale są arcygówniane często.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
24.02.2009 01:04 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #67
 
Na chomika wrzuciłem dwie [chyba już ostateczne] wersje WRONG: radiową i singlową Icon_wink2 Polecam szczególnie tę drugą Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
24.02.2009 12:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #68
 
Też właśnie znalazłem i już udostępniłem na chomiku ;]

Ale przecież te wersje się praktycznie niczym nie różnią, tylko na początku jest trochę inaczej....a radiowa ma więcej powera, przynajmniej ta moja. Jest zdecydowania mocniejsza niż twój plik.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.02.2009 01:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #69
 
saferłel napisał(a):Jest zdecydowania mocniejsza niż twój plik.
czyli co? mam ściągnąć od Ciebie? Ja już mam 5-6 plików [nie wiem dokładnie, bo część mam w domu część w pracy i nie wiem czy się pokrywają Icon_wink2]. no trudno ściągam Icon_wink2

Edit: Twoja radiowa, to moja singlowa Icon_wink2 i tu i tu Dave na początku śpiewa 4x Wrong, potem wchodzi zwrotka. W mojej radiowej zaczyna się od zwrotki. No nic trzeba poczekać na płytkę Icon_wink2 albo posłuchać co chodzi w Trójce Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
24.02.2009 01:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #70
 
Nie wiem która jest moja, która twoja Icon_biggrin Od kolegi dostałem linka do Wrong radiowego (ale było w folderze CD PROMO, więc może błąd był...), a od ciebie singlówkę zgrałem i po prostu zauważyłem, że jest zdecydowanie bardziej cicho nagrana niż to co ja mam.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.02.2009 01:40 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #71
 
prz_rulez napisał(a):A miałeś wrócić za rok...

ministrant nie popisuj się, odepnij lepiej guzik pod szyją Icon_wink2
24.02.2009 04:50 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 866
Dołączył: Aug 2007
Post: #72
 
Dziś po 13-tej słyszałam "Wrong" w Trójce! Icon_biggrin3 <czyżby piosenka dnia? super! Icon_mrgreen Icon_biggrin3 >
Coraz bardziej mi sie podoba Icon_smile2 akurat jeździłam po placu manewrowym Icon_wink2

P.S. A za sekundek kilka poleci w Trójce!!! [no to czekam Icon_mrgreen ]
24.02.2009 05:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #73
 
Listoholik napisał(a):ministrant nie popisuj się, odepnij lepiej guzik pod szyją Icon_wink2
Nie jestem ministrantem i nigdy nie byłem Icon_wink2
oj, coś zmienne nastroje Cię dopadły... Icon_razz
24.02.2009 08:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #74
 
prz_rulez napisał(a):Nie jestem ministrantem i nigdy nie byłem


OK. rozumiem. od razu startujesz na biskupa Icon_razz2
25.02.2009 12:36 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #75
 
To kiedy zacznie się tu dyskusja o singlu?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
25.02.2009 12:42 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #76
 
dziecko, dlaczego ty jeszcze nie śpisz o tej porze? Icon_razz
25.02.2009 12:48 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #77
 
Yacy, a może teraz, gdy naprawdę jest potrzeba, byś zareagował? Icon_wink2
25.02.2009 12:58 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #78
 
OCZYWIŚCIE !!

Yacy, ratunku, pali się.... wypierdol mnie wreszcie z tego pierdolonego forum, wreszcie skończy się;
będziecie bezpieczni, będziecie żyć w wiecznej Arkadii, bez żadnych spamów, troli etc.

bo jak tylko sięga moja pamięć króluje tu tylko i wyłącznie małostkowość, zaściankowość, i właśnie takie zwroty, podteteksty, pisane jakby za plecami innych.. młodziaki, które nie mają za krzty szacunku do starszych... jakby zjadły rozumy wszystkich.. słuchajcie w życiu potrzeba trochę pokory, a sterteotypy są mylne. dosyć mam tych podtekstów ze strony innych. aman Icon_exclaim Icon_exclaim

aż tak bardzo Wam przeszkadzam??
wypiedolcie mnie stąd, raz a dobrze... nie wrócę, obiecuję, bo nie wchodze drugi raz do tej samej rzeki...
25.02.2009 01:11 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #79
 
prz_rulez napisał(a):Yacy, a może teraz, gdy naprawdę jest potrzeba, byś zareagował? Icon_wink2
1. nie siedzę 24h na forum!
2. ja nie jestem mundurowym i nie mam zamiaru takim być!
3. [i najważniejsze] nie widze po czasie potrzeby reagowania!
4. proszę nie używać mojego nicku do staszenia innych Icon_smile2

malutka prośba: jest singel [coraz lepszy], jest świetny clip [IMHO], będzie TOP, będzie płyta i koncert. Dajcie już spokój! Oczywiście w tym temacie. A w Hyde Parku hulajcie do woli.
Dzięki!!!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
25.02.2009 02:01 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #80
 
Yacy, mdły jesteś, bo żadnej rekacji... zareaguj, skoro oczekują tego od Ciebie wybitne osobistości tego forum, farumowicze dojrzali, sprawdzeni, z odpowiednim stażem i renomą.. jest tu takich kilku, co każdy, to bardziej zapięty pod szyję.. a Ty nic, nawet nie dostrzegasz tego, co piszą tu takie jak ja jednostki podrzędne, nic nie mające tu do powiedzenia........ Icon_eek2 Icon_idea
25.02.2009 02:13 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Fairground Attraction - What's Wrong With The World? Szymek79 1 30 23.03.2024 11:38 PM
Ostatni post: kajman
  Porter / Karczewska - On The Wrong Planet neo01 1 60 15.09.2023 05:26 PM
Ostatni post: kajman
  Marta & Tricky - When It's Going Wrong Szymek79 0 141 12.03.2023 01:28 AM
Ostatni post: Szymek79
  The Psychedelic Furs - Wrong Train Szymek79 0 353 14.03.2021 03:31 PM
Ostatni post: Szymek79
  NEIMY - Prove Me Wrong kacper130700 0 576 06.03.2021 06:04 PM
Ostatni post: kacper130700
  Brodka feat. Scottibrains - Wrong Party youdah14me 0 200 22.01.2021 02:04 PM
Ostatni post: youdah14me
film Lola Lennox - Back At Wrong kacper130700 0 254 27.08.2020 07:15 PM
Ostatni post: kacper130700
  Depeche Mode - Cover Me (from LiVE SPiRiTS) Szymek79 0 402 27.06.2020 10:05 AM
Ostatni post: Szymek79
  Ilse DeLange & Michael Schulte - Wrong Direction Szymek79 0 469 29.05.2020 02:02 PM
Ostatni post: Szymek79
  Hailee Steinfeld - Wrong Direction Szymek79 1 706 08.01.2020 08:05 PM
Ostatni post: Szymek79

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości