Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Depeche Mode - Wrong
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #41
 
jasne, mniej wyniszczający, w ogóle nie działa na płuca... Icon_wink2
aaktt napisał(a):Czy ja wiem czy alkoholicy albo ćpuni myślą, że są cool. Myślą raczej jak załatwić sobie flaszkę czy działkę, żeby móc odlecieć. Oni nie mają takich problemów jak czy są cool czy nie, mają znacznie większe.
Ale zaczyna się od myślenia: "naje*ałem się, ale jestem cooooool"
21.02.2009 09:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 609
Dołączył: May 2008
Post: #42
 
prz_rulez napisał(a):jasne, mniej wyniszczający, w ogóle nie działa na płuca... Icon_wink2
Doskonale wiesz o co mi chodziło. Można z tym normalnie żyć. Nie pochwalam tego, ale uważam, że to mimo wszystko dwie różne sprawy.

prz_rulez napisał(a):
aaktt napisał(a):Czy ja wiem czy alkoholicy albo ćpuni myślą, że są cool. Myślą raczej jak załatwić sobie flaszkę czy działkę, żeby móc odlecieć. Oni nie mają takich problemów jak czy są cool czy nie, mają znacznie większe.
Ale zaczyna się od myślenia: "naje*ałem się, ale jestem cooooool"
Zaczyna się z bardzo wielu różnych powodów. Nie można sprowadzać wszystkiego do jakichś chorych stereotypów. Niektórzy nie potrafią poradzić sobie z problemami, inni szukają akceptacji, u jeszcze innych to zupełny przypadek i brak silnej woli. Przyczyn może być wiele, przy czym oczywiście nie umniejszają one problemu.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
21.02.2009 10:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #43
 
Singiel Depeche Mode dzisiaj zabrzmi na ECHO Awards w Niemczech. Właśnie oglądam transmisję. Jak oglądałem Brits to czasem naszła mnie myśl, że to nie tak jak kiedyś...ale jednak było fajnie - a teraz sądzę, że nawet było bosko, bo w porównaniu z Brits te Echo Awards to totalna żenada.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
21.02.2009 10:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #44
 
aaktt napisał(a):Zaczyna się z bardzo wielu różnych powodów. Nie można sprowadzać wszystkiego do jakichś chorych stereotypów.
Ale to nie są chore stereotypy, to OBSERWACJE... Nie pijesz, nie palisz, nie zachowujesz się jak idiota = nie jesteś cool.
Hmm... Może założymy jakiś temat w dziale inne?
21.02.2009 10:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #45
 
Tak, tak...myślę, że to dobry pomysł, a Wrong już niedługo Icon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
21.02.2009 10:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 609
Dołączył: May 2008
Post: #46
 
prz_rulez napisał(a):
aaktt napisał(a):Zaczyna się z bardzo wielu różnych powodów. Nie można sprowadzać wszystkiego do jakichś chorych stereotypów.
Ale to nie są chore stereotypy, to OBSERWACJE... Nie pijesz, nie palisz, nie zachowujesz się jak idiota = nie jesteś cool.
To SĄ chore stereotypy. Jeśli faktycznie masz takie obserwacje, to może obracasz się w złych kręgach i warto by zmienić towarzystwo?

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
22.02.2009 01:10 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #47
 
przy, chyba jesteś za bardzo uczesany, w każdym razie zemdliło mnie Icon_confused :roll:
22.02.2009 12:36 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #48
 
aaktt napisał(a):Jeśli faktycznie masz takie obserwacje, to może obracasz się w złych kręgach i warto by zmienić towarzystwo?
Mam wpływ na to, jakich ludzi mam w klasie, w szkole, jakich spotykam na ulicy? Icon_confused
Listoholik napisał(a):przy, chyba jesteś za bardzo uczesany, w każdym razie zemdliło mnie Icon_confused :roll:
Bo piszę prawdę, bo nie jestem taki jak większość? Bo nie podoba mi się, jak wygląda obecna młodzież (zresztą, kiedyś pewnie była niewiele lepsza)?
22.02.2009 07:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #49
 
Dokładnie. Ja gdybym miał wpływ na to nie JAK, ale Z KIM żyję, to pewnie mieszkałbym już gdzieś w potulnym mieszkanku na obrzeżach Edynburga Icon_wink2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
22.02.2009 07:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #50
 
A ja w Groningen Icon_wink2
22.02.2009 08:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #51
 
tak, obecne czasy nadają się do reklamacji.
świat jest jak niegrzeczna dziewczynka. a my co najwyżej możemy zostać ministrantami.

Icon_wink2
22.02.2009 08:02 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #52
 
Nie rozumiem trochę tego komentarza...
22.02.2009 08:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 609
Dołączył: May 2008
Post: #53
 
prz_rulez napisał(a):Nie rozumiem trochę tego komentarza...
bo tu nie ma nic do rozumienia. nie szukajmy głębi tam, gdzie jej nie ma Icon_wink2

prz_rulez napisał(a):
aaktt napisał(a):Jeśli faktycznie masz takie obserwacje, to może obracasz się w złych kręgach i warto by zmienić towarzystwo?
Mam wpływ na to, jakich ludzi mam w klasie, w szkole, jakich spotykam na ulicy? Icon_confused
może to zabrzmi głupio, ale trochę jednak masz.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
23.02.2009 01:44 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #54
 
aaktt napisał(a):nie szukajmy głębi tam, gdzie jej nie ma

dla płytkiego wszędzie będzie płytko, to tak jak mieszkańcy Krakowa, którzy stwierdzili, że wierszy Miłosza i Szyborskiej już czytać nie będą Icon_wink2
23.02.2009 04:22 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 609
Dołączył: May 2008
Post: #55
 
Listoholik napisał(a):
aaktt napisał(a):nie szukajmy głębi tam, gdzie jej nie ma

dla płytkiego wszędzie będzie płytko, to tak jak mieszkańcy Krakowa, którzy stwierdzili, że wierszy Miłosza i Szyborskiej już czytać nie będą Icon_wink2
więc skoroś taki głęboki i pełen metafor, napisz nam wszystkim, co autor miał na myśli pisząc "świat jest jak niegrzeczna dziewczynka. a my co najwyżej możemy zostać ministrantami."?

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
23.02.2009 06:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #56
 
poczytaj Nahacza, Masłowską, Żulczyka, i innych.. a sam będziesz wiedział Icon_smile2
23.02.2009 06:57 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #57
 
Może tak zaczniecie p*******ć w jakimś innym temacie :?: Icon_confused2

Yacy: Safer, kto w tym temacie najwięcej pisał nie-w-temacie WRONG? Nie Ty?
Sorki za edit, ale nie wytrzymałem Icon_confused2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
23.02.2009 07:15 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #58
 
ok, spie*dalem stąd, wrócę może za rok o tej samej porze, tak z czystej ciekawości, sprawdzić, czy coś się zmieniło, czy nadal sami malkontenci tu będą siedzieć Icon_evil
23.02.2009 07:19 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #59
 
Oczywiście, jeszcze tylko brakuje tego by Konrad się obraził na amen. Po prostu temat nowego singla DM ograniczył się jedynie do moich kilku wpisów, a reszta to wasze intelektualne podchody, niedopowiedzenia i sprzeczki. Jeśli moderator przeniesie te posty w odpowiedni miejsce to ok. Sam nie wnikałem jak widzicie w treść waszej dyskusji, ale musiałem jakoś zareagować....w końcu. A przyznam, że tak źle to się jeszcze sam nie zachowałem tutaj nigdy :roll:

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
23.02.2009 07:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #60
 
Może tu jeszcze napisze, że postaram się nie wykorzystywać uprawnień do edytowania Waszych postów. Wystarczy jak troszkę przytrzymacie języki [palce] za zębami... Ale... Temat, który miał dotyczyć WYDARZENIA jakim jest nowy singel DM, jest zaśmiecony. I to w dużej mierze przez "tytularnego" fana DM. Tyle.

Edit: żadnych postów nie będę przenosił, po prostu piszcie w temacie WRONG. A dyskusję o innych sprawach, można kontynuować w dziale [jak sama nazwa wskazuje] Inne tematy

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
23.02.2009 07:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Fairground Attraction - What's Wrong With The World? Szymek79 1 51 23.03.2024 11:38 PM
Ostatni post: kajman
  Porter / Karczewska - On The Wrong Planet neo01 1 61 15.09.2023 05:26 PM
Ostatni post: kajman
  Marta & Tricky - When It's Going Wrong Szymek79 0 152 12.03.2023 01:28 AM
Ostatni post: Szymek79
  The Psychedelic Furs - Wrong Train Szymek79 0 374 14.03.2021 03:31 PM
Ostatni post: Szymek79
  NEIMY - Prove Me Wrong kacper130700 0 601 06.03.2021 06:04 PM
Ostatni post: kacper130700
  Brodka feat. Scottibrains - Wrong Party youdah14me 0 210 22.01.2021 02:04 PM
Ostatni post: youdah14me
film Lola Lennox - Back At Wrong kacper130700 0 271 27.08.2020 07:15 PM
Ostatni post: kacper130700
  Depeche Mode - Cover Me (from LiVE SPiRiTS) Szymek79 0 410 27.06.2020 10:05 AM
Ostatni post: Szymek79
  Ilse DeLange & Michael Schulte - Wrong Direction Szymek79 0 485 29.05.2020 02:02 PM
Ostatni post: Szymek79
  Hailee Steinfeld - Wrong Direction Szymek79 1 725 08.01.2020 08:05 PM
Ostatni post: Szymek79

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości