Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Marians - Radioskun
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #1
The Marians - Radioskun
* The Marians - Radioskun - zespół powstał na Śląsku w 2008 roku. Na płycie znajduje się 11 utworów utrzymanych w stylistyce alternatywnego rocka. Na koncertach zespół serwuje potężną dawkę emocji połączoną z widowiskowymi wizualizacjami robionymi na żywo. Tytuł "Radioskun" wziął się od piosenki pod tym tytułem. Album jest pierwszą częścią trylogii, jaką zespół zamierza wydać na przestrzeni najbliższego czasu. Utworu nie znajdziecie jednak na debiucie - będzie go można usłyszeć na następnym krążku.

Płytę Radioskun promuje singiel "System" oraz teledysk nakręcony w starej cementowni w Jaworznie w bardzo industrialnym klimacie. Realizacją zajęła się grupa fenixmusic.pl, klip reżyserował Dawid Meller.

Dodam jeszcze, że płyta wyjdzie 2 lutego.

Tutaj można posłuchać nagrań z płyty. Troszkę mi osobiście przypomina Comę, ale jak dla mnie nie jest źle. Icon_wink2 Swoją drogą ciekawe, że tytuł dali taki sam jak tytuł jednego z nagrań... Comy. Icon_wink2 http://www.myspace.com/themariansstuff
26.01.2009 07:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Taki typowy polski rock ''alternatywny'', chociaż już tyle słyszałem podobnej muzyki, że należałoby ten przydomek im odciąć. Są ok.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
26.01.2009 07:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #3
 
Paweł napisał(a):Troszkę mi osobiście przypomina Comę
to mnie zniechęciłeś... Icon_lol
26.01.2009 07:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #4
 
Cytat:to mnie zniechęciłeś... Icon_lol
Mogę usunąć to zdanie jak chcesz. Icon_razz
26.01.2009 07:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #5
 
Paweł napisał(a):Mogę usunąć to zdanie jak chcesz. Icon_razz
too late. Icon_mrgreen
26.01.2009 07:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Paweł napisał(a):Cytat:
to mnie zniechęciłeś... Icon_lol

Mogę usunąć to zdanie jak chcesz. Icon_razz
Zamień Comę na Archive. Icon_wink2
26.01.2009 07:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #7
 
zmień Comę na 'mieszankę Radiohead i muzyki celtyckiej' Icon_razz
26.01.2009 07:44 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #8
 
Na INFOMUZYKA.PL pojawił się wywiad z zespołem. Muszę przyznać, że bardzo ciekawy. Będę trzymał kciuki za ten zespół. Icon_wink2
20.03.2009 09:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości