Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
strange situations
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
strange situations
Czy zdarzają wam się na listach sytuacje jak np.: lubicie jakiś utwór, brzmi według was całkiem nieźle, ale nie wchodzi na listę... albo na odwrót, nie podoba wam się aż tak bardzo, ale wchodzi na listę. pomijam już sytuację wpuszczania wszystkiego, co wpuści ukochany wykonawca, nawet, gdy się tego nie lubi... Icon_mrgreen
23.01.2009 10:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #2
 
ta, w 1. notowaniu mojej listy był u mnie na 1. Take That Icon_wink2
chyba wtedy za nimi szalałem Icon_wink2
23.01.2009 11:43 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Tak, czasami wpuszczam jakiś utwór, bo mi się bardzo podoba, a po jakimś czasie przestaję go słuchać i mam kłopot...
Zwykle rozwiązuję go w ten sposób, że w kolejnym tygodniu pamiętam, że mam ten utwór pomęczyć, ale nie zawsze ten błysk z pierwszych tygodni wraca...

Kiedyś zdarzało mi się wpuszczać na listę jakieś single z przymusu i sztucznie je podtrzymywać, ale te czasy już minęły.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
23.01.2009 11:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
ja chyba nie muszę pisać, który singiel był powstrzymywany całkiem niedawno... I dodam, że raczej nie był on Good Enough Icon_wink2
No, ale to tylko przez 2 tygodnie i to w kompletnym dole listy Icon_razz
23.01.2009 11:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Ja miałem kilka takich sytuacji, kilku pewniaków, którzy nigdy nie weszli na listę i nie wiem za bardzo dlaczego i oczywiście jak spojrzę wstecz na listę to jest kilka numerów, które teraz nie byłyby godne szorować butów piosenkom z mojej poczekalni, a dochodziły....nawet do top 10. Sytuacja, że piosenka nie podoba mi się za bardzo, a wchodzi na listę jednak nie istniała nigdy.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.01.2009 12:06 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #6
 
Ja czasami mam tak, że usłyszę coś w radiu czy w telewizji i wiem, że powinno wejść, bo mnie zaintrygowało, ale jak przychodzi do robienia listy, to zupełnie o nim zapominam. Czasami trwa to dość długo i ostatecznie nieraz te kawałki jeszcze debiutują, a nieraz nie.

A co do tych średnio się podobających - czasami wpuszczam na listę, poza pierwszą setką pozycje artystów, których lubię, a których utwory póki co średnio mnie rajcują z nadzieją, że zaczną - i czasami zaczynają np. Brandy "Right Here". Choć ostatnio raczej odchodzę od takich praktyk mimo wszystko.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
24.01.2009 12:34 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Ja mam za mało miejsca na liście by takie coś stosować Icon_biggrin3, ale z tego co zauważyłem moi ulubieni artyści i tak nie potrzebują takiej rozgrzewki, jakoś zawsze są w odpowiedniej formie...chociaż lista jest taka młoda, że jeszcze przyjdzie czas na takie weryfikacje kto się ile razy sprawdził, a kto zawiódł...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.01.2009 12:56 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Listoholik napisał(a):ta, w 1. notowaniu mojej listy był u mnie na 1. Take That Icon_wink2
chyba wtedy za nimi szalałem Icon_wink2

Icon_surprised Icon_eek2 nie uwierzę dopóki nie zobaczę Icon_lol

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
24.01.2009 01:05 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #9
 
Ja czasami mam tak, że spodoba mi się bardzo bardzo bardzo jakiś utwór i chciałoby się by kolejny singiel tego samego wykonawcy był przynajmniej w połowie tak dobry. Czasami nadzieje przerastają rzeczywistość niestety Icon_frown To nie jest jakaś stricte ulubiona czołówka co prawda jak Sheryl Crow, bo o nią się nie boję, ale taka moja druga liga, o Icon_smile2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
24.01.2009 01:06 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
taa... znam to uczucie...niestety. i niestety ja nikogo nie mogę być pewien Icon_mad
Na mojej liście nie podoba mi się jeszcze jedna rzecz - że energiczne kawałki zostawiają balladki w tyle, a melodyjny rock bije na głowę ten mniej melodyjny...
24.01.2009 01:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #11
 
Cytat:Ja czasami mam tak, że usłyszę coś w radiu czy w telewizji i wiem, że powinno wejść, bo mnie zaintrygowało, ale jak przychodzi do robienia listy, to zupełnie o nim zapominam. Czasami trwa to dość długo i ostatecznie nieraz te kawałki jeszcze debiutują, a nieraz nie.
Ja zapisuję sobie na karteczkach, ale i tak to czasami nie pomaga i zapominam o czymś Icon_wink2
Cytat:Tak, czasami wpuszczam jakiś utwór, bo mi się bardzo podoba, a po jakimś czasie przestaję go słuchać i mam kłopot...
Tak, i zawsze mam dylemat czy powinien wypaść (jeśli jest akurat na wysokiej pozycji) poza listę, kilka razy zdarzyło się, że umieszczałem go wtedy bardzo nisko i czekałem na rozwój sytuacji w następnym tygodniu.

.
24.01.2009 05:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #12
RE: strange situations
Ciekawy temat począł tu prz. Ostatnimi czasy takimi stricte nielistowymi wykonawcami mimo swej klasy są u mnie Ry X i Rhye. Jeśli chodzi o przeciwne sytuacje, czyli zaskakujące mnie kariery to na pewno Everything I Wanted.
17.03.2020 12:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości