Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
350 MOJA LISTA
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #1
350 MOJA LISTA
Notowanie z 2007-09-10

poz ub tyg UTWÓR –- Wykonawca

01 02 13. DANCE OF THE MANATEE - Fair To Midland
02 01 04. MACH DIE AUGEN AUF - Nena
03 05 11. STADIUM ARCADIUM - Red Hot Chili Peppers
04 04 19. ICKY THUMP - The White Stripes
05 08 06. WRACAM DO DOMU - Justyna Steczkowska
06 03 07. SMOKERS OUTSIDE THE HOSPITAL DOORS - Editors
07 06 18. LEAVING EDEN - Antimatter
08 18 02. IS THERE A GHOST? - Band Of Horses
09 11 05. ST. AUGUSTINE - Band Of Horses
10 09 15. BOOKS FROM BOXES - Maximo Park

11 10 32. THE FUNERAL - Band Of Horses
12 12 07. GOODBYE - Lionel Richie
13 07 09. LA CARTA - Heroes Del Silencio
14 14 05. UNTOUCHED AND INTACT - The Honorary Title
15 13 11. ARMOR AND SWORD - Rush
16 16 07. HYPERDRIVE - Devin Townsend

17 ..N 01. IF YOU WERE A SAILBOAT - Katie Melua
18 15 03. TRUE LOVE WILL NEVER FADE - Mark Knopfler
19 24 04. FLUORESCENT ADOLESCENT - Arctic Monkeys
20 17 09. DANSE RUSSE - Hurt

21 21 05. NO CARS GO - Arcade Fire
22 26 03. AUTUMSONG - Manic Street Preachers

23 ..N 01. MISTAKEN FOR STRANGERS - The National
24 19 09. KINGDOM OF RAIN - Soulsavers
25 29 02. YOU DON'T KNOW WHAT LOVE IS(YOU JUST DO AS YOU'RE TOLD) - The White Stripes
26 28 04. LONDYN DZWONI - Radio Bagdad
27 22 08. BURN MY SHADOW - Unkle
28 20 13. INTERVENTION - Arcade Fire
29 30 02. HIRED GUN - The Alarmists

30 ..N 01. THE PURSUIT - Evans Blue

Statystyka TOP30
Nowości: 3 Skoki: 10 Spadki: 12 Pozostało: 5


Moje wypadki z TOP30
z 23 po 11 tyg. A BEAUTIFUL LIE - 30 Seconds To Mars
z 25 po 3 tyg. WHEN WE WERE YOUNG - Dolores O'Riordan
z 27 po 18 tyg. ONE MAN REVOLUTION - The Nightwatchman


MOJA VIELKA POCZEKALNIA:

31 31 INVASION - Eisley
32 33 AN END HAS A START - Editors
33 38 LONDON BOMBS - Eskimo Joe
34 39 BOUNCING OFF CLOUDS - Tori Amos
35 --- MILOWY LAS - Happysad
36 35 HOT/COLD (DARLING, DON'T) - Strata
37 41 NERWY I WIKTORIANSCY LEKARZE - Katarzyna Nosowska
38 44 FANS - Kings Of Leon
39 48 MAMMOTH - Interpol
40 43 THE NIGHT STARTS HERE - Stars
41 58 LONG SLEEVED MARCO POLO - New York Crasnals
42 --- HARD SUN - Eddie Vedder
43 45 ANOTHER FACE IN A WINDOW - Antimatter
44 87 IN THE TIME WE'VE GOT - The One AM Radio
45 57 THE FIRST PINK YELL - California Stories Uncovered
46 56 YOU DON'T KNOW HER NAME - Maps
47 49 HOW FAR WE'VE COME - Matchbox Twenty
48 50 RESURRECTION DAY – Colourslide
49 --- LEAVE THE LIGHT ON - My Little Radio
50 62 TEN TON BRICK - Hurt

51 54 AN EPIPHANY - The Send
52 61 SURRENDER - (We Are) Performance
53 47 MY GIFT OF SILENCE - Blackfield
54 36 SURRENDER - Billy Talent
55 52 BETTER MUST COME - The Durutti Column
56 --- DOWN HERE - Stateless
57 59 4:AM FOREVER - Lostprophets
58 53 RUNNING WILD - Siberian Winter
59 64 LIFE IS BEAUTIFUL - Sixx AM
60 68 IT MEANS NOTHING - Stereophonics

61 55 HUNTING FOR WITCHES - Bloc Party
62 42 HOLD ON - Razorlight
63 70 LOSE IT - Cartel
64 75 SOLAR WINDS - Devin Townsend
65 --- GOOD LUCK - Alterkicks
66 60 BETTER PEOPLE - Xavier Rudd
67 46 SIMPLE THINGS - The Mood Swings
68 83 THE UNTHINKING MAJORITY - Serj Tankian
69 91 HURRICANE - Athlete
70 40 SHUT YOUR EYES - Snow Patrol

71 --- FOREVER LIKE RED - Forever Like Red
72 --- LET THE LOVE BACK IN - The Orange Lights

73 97 SO FAR AWAY - The Debut
74 94 ONE GIRL REVOLUTION - Saving Jane
75 66 THE KISS OF DAWN - Him
76 79 THE GREAT WIDE OPEN - Funeral For A Friend
77 65 BEGINNING OF THE END - Status Quo
78 51 DAYS - Peter Pan
79 86 SOMETIMES - The Marzipan Man
80 93 WHEN UNDER ETHER - PJ Harvey

81 72 THE PRETENDER - Foo Fighters
82 63 THE BIRD AND THE WORM - The Used
83 98 BENDY - Hidden In Plain View
84 67 MAYBE TONIGHT - Colors In The Air
85 76 BACK IN YOUR HEAD - Tegan & Sara
86 77 A GOOD START - Maria Taylor
87 85 WASTED TIME - Fuel
88 90 ENVEN0MATION - Ilid
89 69 SEAWINDS - Therion
90 --- TILL ALL ARE - Stan Bush

91 71 A MODERN WAY OF LIVING WITH THE TRUTH - The Exies
92 96 I KNOW YOU - Lori McKenna
93 80 PRETTY HANDSOME AWKWARD - The Used
94 73 BREATHE DAMMIT BREATHE - Oh Juliet
95 89 THE LUCKY ONE - Au Revoir Simone
96 74 FOUNDATIONS - Kate Nash
97 99 LITTLE PROBLEMS LITTLE LIES - Ann Wilson
98 78 GIRLS WHO PLAYS GUITARS - Maximo Park
99 100 GIRLS AND BOYS IN LOVE - The Rumble Strips
100 84 MY PIANO - Hot Chip

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
11.09.2007 11:49 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #2
 
Trochę spóźniona, ale są w tej chwili sprawy dla mnie jeśli nie ważniejsze Icon_wink2 to na pewno pilniejsze. I tak wykorzystałem lekkie rozluźnienie w pracy Icon_razz bo po południu znów bym nie wklepał zestawienia...
Podobnie jak tydzień temu zdziwił mnie nr 1. Jest to chyba najbardziej nie przewidywalny utwór jaki kiedykolwiek pojawił się na Mojej Liście. Już nawet nie chodzi o to, że na początku jego karierę oceniałem na drugą dziesiątkę. Ale był na miejscu 1 przez 3 tygodnie i myślałem, że to już kres jego możliwości. A tu niespodzianka. Czyli w tej chwili FTM rządzi : nr 1 na Mojej Liście i na liście płyt. Tylko co z drugim singlem? Bo ja sam nie wybiorę chyba nic z tej skarbnicy. Icon_mrgreen
W top10 dwa razy pojawia się Band Of Horses, ale jednocześnie THE FUNERAL ją opuszcza. Icon_frown I na dodatek wyżej jest nowy singel, a nie „święty”. Obawiam się, że to może być jedyny kawałek z nowej płyty BOH tak wysoko na Mojej Liście. Po dwóch przesłuchaniach jestem lekko zawiedziony, ale jeszcze będę słuchał i zobaczymy...
Niżej kilka kawałków w górę, kilka w dół, żadnych spektakularnych ruchów, może po za jednym wypadkiem... Chodzi mi o Dolores. Byłem pewien, że to będzie hit na Mojej Liście, a tu po zaledwie paru tygodniach wypadek. Icon_frown Icon_frown Icon_frown Jednak Cranberries to Cranberries...
A nowości:
- IF YOU WERE A SAILBOAT - Katie Melua – już tydzień temu przymierzałem Ją do top30 ale nie wyszło, tym razem jednak od razu na 17. Jak na razie robi na mnie bardzo dobre wrażenie, nie wiem czy to nie Jej najlepszy utwór! Chociaż Może nie poprawi wyniku „rowerków” bo teraz jest zdecydowanie większa konkurencja, to powinna zamieszać w zestawie.
- MISTAKEN FOR STRANGERS - The National – śwetny kawałek ze świetnej płyty! Icon_biggrin3
- THE PURSUIT - Evans Blue – płyty nie znam ale kawałek świetny – dzięki p.u.r.h.! Icon_lol

A co w MVP? Icon_mrgreen No przede wszystkim nowości, a wśród nich Happysad - ze świetnym utworem, który jako nieliczny z polskich miał u mnie ostatnio mocne wejście! Jestem ciekawy jak to się dalej potoczy. Jest nowy Eddie Veder solowy – ciekawy jestem całej płyty.
I to tyle na dziś...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
11.09.2007 11:51 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #3
 
wspólne akcenty: 5/30
coś słabo, biorąc pod uwagę fakt, że i u Ciebie i u mnie dużo rockowych brzmień..
11.09.2007 04:35 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Nie mam wprawdzie nic do Neny, ale jednak obecny numer 1 bardziej mi na tym miejscu pasuje. A tak w ogóle bardzo lubię piosenki z pierwszej piątki, chociaż tylko 2 są u mnie (może kiedyś trafi się 3, bo Nena jest na pograniczu). Dalej też jest fajnie, ale jednak najlepiej z wszystkich piątek wygląda ta pierwsza.
11.09.2007 09:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #5
 
kajman napisał(a):Dalej też jest fajnie, ale jednak najlepiej z wszystkich piątek wygląda ta pierwsza.
No tu zgadzamy się w 100% Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
11.09.2007 10:05 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Yacy napisał(a):
kajman napisał(a):Dalej też jest fajnie, ale jednak najlepiej z wszystkich piątek wygląda ta pierwsza.
No tu zgadzamy się w 100% Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen
Zdziwiłbym się, gdyby było inaczej. Icon_lol Icon_mrgreen Icon_lol
11.09.2007 10:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
a wiec Nena tylko raz na pierwszym. Zobaczymy czy sie jeszcze odgryzie.
"Stadium Arcadium" wciaz znakomicie, a o "Icky" to nawet nie ma co pisac Icon_wink2.
nowego BOH jeszcze nie slyszalem i ciekaw jestem czy bedzie tak jak z "The Funeral" (dam sobie juz z tym spokoj, nie ruszym mnie ani troche pomimo naprawde wielu przesluchan), czy tak jak z Augustynem (podoba mi sie od pierwszego przesluchania).
Mark tak jak u mnie - 3 w dol... Icon_frown Mam nadzieje, ze jak wyjdzie plyta to sytuacja sie odwroci...
A Katie juz zdecydowanie podbija forum. Cudowna piosenka.
super, ze happysad ma takie mocne wejscie. Oby tak dalej! Mnie na razie "Milowy las" nie wzial, ale moze to i dobrze. Niech rozkreca sie powoli!
11.09.2007 11:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #8
 
ku3a napisał(a):super, ze happysad ma takie mocne wejscie. Oby tak dalej! Mnie na razie "Milowy las" nie wzial, ale moze to i dobrze. Niech rozkreca sie powoli!
właśnie zamówiłem cd bo w Empiku ani widu ani słychu... I przez Grycka zaikupiłem też książkę Wojna światów. Oczywiste że jesteśmy pod wpływem tego co słuchają inni na jednym czy drugim forum, ale żeby czytać coś przez to że ktoś proponuje dany utwó to dla mnie nowość Icon_smile2 jednak Jeff Wayne zrobił na mnie takie wrażene, że ... ciiiiiiiiiii Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
11.09.2007 11:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
O, FTM jednak znowu na prowadzeniu Icon_biggrin3 A RHCP znów w Top3 Icon_smile2 Trochę szkoda że Rush już powoli opada a Devin utknął Icon_smile2 Ale za to na liście pojawia się Evans Blue i niespodziewanie radzi sobie lepiej niż u mnie Icon_wink2
Z nowości w poczekalni najbardziej mnie ciekawi Vedder, bardzo też podobają mi się skoki na poz. 50, 59, 64, 68 Icon_smile2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
12.09.2007 10:49 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Nena spada to mnie martwi :roll:
Stateless debiutuje i to mnie cieszy Icon_smile2

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
12.09.2007 11:33 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #11
 
Konrad napisał(a):Nena spada to mnie martwi
Icon_razz Icon_razz Icon_razz no faktycznie u Ciebie Nena awansuje na dwadzieścia oczek niżej niż u mnie Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
12.09.2007 11:47 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
Zważywszy na poprzedni numer 1 to ten "nowy" w ogóle mnie nie zdziwił. Icon_wink2 Choć prawdę mówiąc, gdy przeczytałem opis tematu to spodziewałem się tam piosenki z 4 miejsca. Icon_mrgreen
Szkoda, że "The Funeral" wypadło z dziesiątki, bo 3 razy BOH w niej to byłoby coś. Icon_razz
Znakomicie debiutuje przepiękna Katie Melua. No to powoli krystalizuje się kolejny forumowy hit. "AutumnSong" i "Londyn dzwoni" przydałoby się bardziej pchnąć do przodu. Ale rozumiem, że zwierają szeregi przed atakiem. Icon_smile2

Yacy napisał(a):54 36 SURRENDER - Billy Talent
chyba za mocny rozbieg do trzydziestki wzięli i wylądowali 20 miejsc niżej. Icon_confused

Yacy napisał(a):Jednak Cranberries to Cranberries...
Amen. Icon_cool2

Yacy napisał(a):jednak Jeff Wayne zrobił na mnie takie wrażene, że ... ciiiiiiiiiii Icon_smile2
Jeśli to ta sama piosenka, którą Niedźwiedź grał na początku listy około 2 lata temu (bo jeszcze nie słuchałem) to, .....ciiiiii Icon_mrgreen
12.09.2007 08:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #13
 
Gary napisał(a):Choć prawdę mówiąc, gdy przeczytałem opis tematu to spodziewałem się tam piosenki z 4 miejsca.
to se newrati (chyba) Icon_mrgreen
Gary napisał(a):Amen.
a mi jednak żal bo sobie dużo obiecałem po tym albumie. Muszę go posłuchać porządnie i może znajdę tam coś bardziej Żurawinowego Icon_smile2
Gary napisał(a):Jeśli to ta sama piosenka, którą Niedźwiedź grał na początku listy około 2 lata temu (bo jeszcze nie słuchałem)
Jak posłuchasz to daj znać czy to jest to. A ja zabieram się za moment za słuchanie całej - a raczej całych - 2 "CD" z tym materiałem. Jeśli cała zawartość będzie taka to aż się obawiam Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
12.09.2007 09:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
Yacy napisał(a):Jak posłuchasz to daj znać czy to jest to. A ja zabieram się za moment za słuchanie całej - a raczej całych - 2 "CD" z tym materiałem. Jeśli cała zawartość będzie taka to aż się obawiam Icon_smile2
Jeszcze nie dotarłem, ale tytuł jest chyba inny, bo tamta to chyba była piosenka tytułowa. Dla mnie genialna genialność. Icon_mrgreen
12.09.2007 10:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
Tak, czyli Niedźwiedź puścił ostatnią (bardzo charakterystyczną) część tej piosenki - ok. 3 i pół minuty. Ale chyba w nowej wersji, bo to było wtedy albo na soundtracku albo nowe wydanie tej płyty (i na 1 miejscu w USA lub GB) .
12.09.2007 10:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #16
 
Gary napisał(a):
Yacy napisał(a):jednak Jeff Wayne zrobił na mnie takie wrażene, że ... ciiiiiiiiiii Icon_smile2
Jeśli to ta sama piosenka, którą Niedźwiedź grał na początku listy około 2 lata temu (bo jeszcze nie słuchałem) to, .....ciiiiii Icon_mrgreen
To nie to samo, Niedźwiedź puścił "The Eve Of The War", ale "Forever Autumn" też znajduję sie na I części płyty

.
13.09.2007 05:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
caligoola Offline
smoothcalifornia
****

Liczba postów: 622
Dołączył: Sep 2007
YouTube
Post: #17
 
Katie Melua jest niezła, ale u mnie troche jeszcze poczeka, bo sa inne - lepsze Icon_biggrin3
14.09.2007 08:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości