Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
P.L.P. TOP 200. Notowanie 734 z 24.01.2009 r.
Listoholik
Unregistered

 
Post: #21
 
Yacy napisał(a):Szukam A CAMP... to pewnie jeszcze poszukam ...

jest na plejliście, na samej górze, bo a A Icon_smile2
24.01.2009 11:49 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
Listoholik napisał(a):Oto może nie najdłuższa w sieci lista przebojów, ale na tym forum z pewnością! Icon_mrgreen
Jesteś pewien? Icon_mrgreen
24.01.2009 01:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
Yacy napisał(a):to kto jeszcze siedzi...? Icon_wink2 Szukam A CAMP... to pewnie jeszcze poszukam ... Icon_frown

A ja już przesłuchałem płytkę i jest całkiem fajna Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.01.2009 01:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #24
 
prz_rulez napisał(a):Jesteś pewien?

oczywiście, że jestem Icon_smile2 bo Ty nie masz listy, nawet gdy będzie to top 400, a tylko wklejone po kolei wszystko jak leci z winampa Icon_razz2
24.01.2009 03:51 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
koszMAREK Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 239
Dołączył: Sep 2007
Post: #25
 
Dungen - "Satt att se" - za tydzień na szczycie Icon_lol

Portishead -"Magic doors" juz chyba nie dojdzie do miejsca pierwszego, jak poprzednie single, a może???

of Montreal - "Id engager" - szkoda, ze w dół Icon_frown

Świetne nowości, szczególnie: Passion Pit, White Lies Icon_wink2 i Franz Ferdinand

W poczekalni najbardziej kibicuję: Cranes i Ladytron Icon_exclaim

A co to za stwór "Buraka Som Sisteme"? Nigdy o czymś takim nie słyszałem. Może wrzucisz coś na chomiczka Icon_biggrin3
24.01.2009 04:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #26
 
koszMAREK napisał(a):of Montreal - "Id engager" - szkoda, ze w dół

bywa. konkurencja w Top10 ogromna. nie wszystkim kawałkom sie uda dojść na szczyt... więc nawet nie wiem, czy dokona tego Dungen czy nowy Portishead?
nie zapominajmy, że u wrót Top10 jest kilka innych świetnych kawałków, czarnych koni najbliższych tygodni Icon_smile2

koszMAREK napisał(a):A co to za stwór "Buraka Som Sisteme"? Nigdy o czymś takim nie słyszałem. Może wrzucisz coś na chomiczka

Buraka Som Sistema, to taka elektronika, z wyraźnymi naleciałościami afrykańskimi, mogę wrzucić na chomika tego singla, jeden kawałek, to jakoś ujdzie w tłumie, ale cała płyta jest mocno taneczna i rejwowa niemalże Icon_wink2 więc chyba nikomu by się nie spodobała tak naprawdę, no może poza kolegą prz_rulezem Icon_wink2
24.01.2009 04:14 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #27
 
Listoholik napisał(a):czy nowy Portishead
Wow.. cóż za zaszczyt mieć nowego Portisheada już drugi tydzień na liście.. bo zwykle to ja mam stare kawałki. Icon_wink2
Fajnie, że postarałeś się o 200-setkę... nie musiałeś. Lepiej, żebyś pracował nad nią rok, ale zrobił prawdziwe TOP 5000. Icon_wink2
Z nowości kibicuję Ladytron oraz AC/DC. A w ogóle to na miejscach 4x to nie są nowości, bo one już były w drugiej części listy. Icon_wink2 Ja to tak pojmuję i na te wyższe nawet nie patrzę.
24.01.2009 08:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #28
 
Paweł napisał(a):Fajnie, że postarałeś się o 200-setkę... nie musiałeś. Lepiej, żebyś pracował nad nią rok, ale zrobił prawdziwe TOP 5000.

nie musiałem. i na pewno nie zrobiłem tego dla Ciebie Icon_razz
ok, w styczniu 2010 zacznę pracować nad Top 5000, akurat do grudnia skończę Icon_wink2
i w tym grudniowym notowaniu zadebiutują piosenki pochodzące ze stycznia i z całych 12 miesięcy - bedziesz się cieszyć, żadnych ciepłych nowości, a prawie wszystko co znasz Icon_mrgreen

tylko, że od stycznia do grudnia nie będzie notowań.... to Cie cieszyć bedzie chyba jeszcze bardziej Icon_razz
24.01.2009 08:32 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #29
 
Listoholik napisał(a):i na pewno nie zrobiłem tego dla Ciebie Icon_razz
To czemu mi się tak chwaliłeś na GG, że skoro chciałem duży TOP to mam... Icon_razz
Listoholik napisał(a):i w tym grudniowym notowaniu zadebiutują piosenki pochodzące ze stycznia i z całych 12 miesięcy - bedziesz się cieszyć, żadnych ciepłych nowości, a prawie wszystko co znasz Icon_mrgreen
Powinieneś raczej powstawiać nowości roku 2011 Icon_wink2
Listoholik napisał(a):tylko, że od stycznia do grudnia nie będzie notowań.... to Cie cieszyć bedzie chyba jeszcze bardziej Icon_razz
Taaak. Już nie mogę się doczekać. Icon_lol
24.01.2009 08:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #30
 
do Ciebie naprawdę szkoda się odzywać.
więc od teraz już nie będę.



Paweł napisał(a):A w ogóle to na miejscach 4x to nie są nowości, bo one już były w drugiej części listy. Ja to tak pojmuję i na te wyższe nawet nie patrzę.

tylko mam jeszcze takie jedno pytanko: co to za bełkocik? bo nic nie rozumiem! :->
24.01.2009 08:46 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #31
 
Listoholik napisał(a):do Ciebie naprawdę szkoda się odzywać.
więc od teraz już nie będę.
Oj ta Twoja wrażliwość.. Icon_wink2
Listoholik napisał(a):tylko mam jeszcze takie jedno pytanko: co to za bełkocik? bo nic nie rozumiem! :->
Tzw. nowości w TOP 50 (czyli wybrane numery 40-50 Icon_wink2 ) jak widać weszły tam z poczekalni.. która jest 50-100. Czyli tak jakby były już w poczekalni.. dobrze to rozumiem? Icon_wink2 I dlatego patrzę tylko na te nowości w poczekalni, bo tylko one są właściwie... nowe.
25.01.2009 08:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #32
 
Paweł napisał(a):poczekalni.. która jest 50-100... dobrze to rozumiem?

źle, bo poczekalnia, to 51- 100 :->
a tylko z czołowego Top 50 zliczam punkty do przebojów roku, więc podział listy na poczekalnie i podstawowe Top 50 ma jak najbardziej uzasadniony sens Icon_exclaim

... tylko Ty nie widzisz w tym sensu Icon_exclaim a widzisz w ogóle sens w układaniu prywatnych list przebojów, bo wydaje mi się, że też go do końca nie widzisz Icon_razz
26.01.2009 01:40 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #33
 
Eh... zawsze musisz tak każdemu dogryźć?
26.01.2009 08:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #34
 
nie muszę...
i nie uwierzysz, ale w realu jestem niebywale serdecznym i życzliwym człowiekiem Icon_smile2

przecież to Ty się czepiasz pisząc jakies farmazony, szlifując przez to swoje ponoć niebywałe poczucie homoru, z ironią wywyższoną na piedestał Icon_wink2

ja tylko odpieram "atak". a jak to można na forum robić, jak nie słowem właśnie? Icon_smile2
przecież nie podejdę i w łeb Cię nie strzelę, zreszta jestem za bezstresowym wychowywaniem dzieci bez agresji i przemocy fizycznej Icon_smile2
26.01.2009 09:15 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #35
 
Rozumiem, że stwierdzeniem, że "numery 50-100 to poczekalnia" Cię zaatakowałem? Icon_lol
27.01.2009 10:11 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #36
 
ciekaw jestem ile u Ciebie zdoła osiągnąć "Ulysses". no a cała płyta całkiem przyjemna, więc myślę, że jeszcze jakieś przeboje uda się wykroić.
"Nostalgia" już zbyt szybko się nie wspina...
27.01.2009 12:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #37
 
ku3a napisał(a):ciekaw jestem ile u Ciebie zdoła osiągnąć "Ulysses"

chyba jednak nie za wiele.... pozostawiam ten utwór Wam, ja podziękuję. poczekam na trzeci singiel z nowej płyty Icon_smile2

ku3a napisał(a):"Nostalgia" już zbyt szybko się nie wspina...

niestety. jestem w opozycji do całego forum i do ogólnie przyjętych tu przebojów Icon_wink2
27.01.2009 12:26 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 698
Dołączył: Jun 2007
Post: #38
Re: P.L.P. TOP 200. Notowanie 734 z 24.01.2009 r.
Listoholik napisał(a):98. ---. THE DODOS – Fools
Nowy The Doors?

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
27.01.2009 01:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #39
 
tadzio3 napisał(a):Nowy The Doors?

raczej nie, literki Ci się powsplątywały Icon_mrgreen
27.01.2009 03:11 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #40
 
Przyznaję że u Ciebie się JEM nie spodziewałem na liście Icon_smile2
Jak to miło czasem jest się tak zaskoczyć Icon_wink2

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
06.02.2009 08:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości