Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Videa z koncertów
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Videa z koncertów
Zachęcam do wrzucania w tym dziale koncertów, które się wam z jakichś przyczyn podobają.

Ja w tym momencie słucham sobie jednego z nielicznych na Youtubie koncertów Myslovitz w języku angielskim.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.01.2018 05:05 PM przez prz_rulez.)
12.01.2018 05:05 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #2
RE: Videa z koncertów
myślałem, że to temat, żeby ponarzekać, że ludzie nie oglądają koncertów, tylko stoją ze smartfonami w górze przez godzinę i kamerują xd

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
12.01.2018 05:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
RE: Videa z koncertów
Czasem to jest plus, gdy dany utwór jest wykonywany premierowo bądź rzadko pojawia się na koncertach.
12.01.2018 05:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #4
RE: Videa z koncertów
To prawda, ale na razie nic mi nie przychodzi do głowy.

Ostatnio trafiłem na stary koncert Shanii Twain w Chicago, to była petarda.

12.01.2018 08:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #5
RE: Videa z koncertów
(12.01.2018 05:26 PM)AKT! napisał(a):  myślałem, że to temat, żeby ponarzekać, że ludzie nie oglądają koncertów, tylko stoją ze smartfonami w górze przez godzinę i kamerują xd
Też może być Icon_razz2 Ja to nawet artystą bym nie mógł być w dzisiejszych czasach, bo by mi się nie chciało grać do tych czarnych luster...

A w kwestii koncertów to wiele przychodzi mi na myśl, na YT jest m.in legendarny występ Queen z Wembley, ale to to chyba każdy widział Icon_razz2

Miałem swego czasu zajawkę na ten występ. W proponowanych jest koncert z DVD, który brzmieniowo jest oczywiście lepszy, ale jeśli ktoś chce obraz, to ta festiwalowa atmosfera jest piękna Icon_smile No i na samym końcu chóralnie odśpiewany Anger, samo to warto zobaczyć Icon_smile

Radio Epsilon
12.01.2018 08:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
RE: Videa z koncertów
Chwilami aż ciężko było mi uwierzyć, że Shania śpiewała tam na żywo Icon_eek
13.01.2018 03:29 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #7
RE: Videa z koncertów
prz_rulez napisał(a):Chwilami aż ciężko było mi uwierzyć, że Shania śpiewała tam na żywo
oglądałeś ten koncert o 2:29?

no na żywo, na żywo, parę lat później straciła głos i do tej pory ma z nim problemy, co słychać zresztą na nowej płycie.
13.01.2018 07:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  10 największych koncertów w historii pabloyd 0 708 07.02.2011 02:52 AM
Ostatni post: pabloyd

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości