Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podsumowania roku na last.fm
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 016
Dołączył: Sep 2017
Post: #5
RE: Podsumowania roku na last.fm
Nie wiem jakim cudem, ale w 2020 roku miałem najmniej scrobbli od 2014 roku, a gdyby nie liczyć tego (kryzysowego w moim życiu) 2014 roku, to najmniej w historii.
Dziwi mnie to, bo po pierwsze lockdown i sporo siedziałem w domu, a po drugie w pracy słucham muzyki na Spotify i to też się scrobbluje. Nie rozumiem, jak to możliwe. W każdym razie 18904 scrobbli to wciąż sporo.

Najpopularniejszy wykonawca... T.Love Icon_lol I nie jest to nawet zasługa Każdej Piosenki Ocenionej Przeze Mnie, bo tych słuchałem z płyt. Zazwyczaj, gdy puszczam fizyczny album, to załączam też wersję mp3 na wyciszonym Winampie, aby zapisało się w historii Lasta, ale z tym T.Lovem tak nie robiłem, bo była by to lekka przesada. A i tak, to właśnie oni są na szczycie! Icon_biggrin

I właściwie wiele więcej nie chcę zdradzać, bo mój ranking albumów dopiero zostanie zaprezentowany, a statystyki Lasta to duży spoiler Icon_razz2 Powiem tylko tyle, że w Top 5 rankingu utworów znalazły się aż cztery piosenki z mojego albumu roku Icon_wink

Radio Epsilon
02.01.2021 07:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Podsumowania roku na last.fm - prz_rulez - 05.01.2018, 10:49 PM
RE: Podsumowania roku na last.fm - EVENo - 02.01.2021 07:48 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nasze podsumowania roku 2009 by last.fm prz_rulez 14 6 501 07.01.2010 12:57 AM
Ostatni post: Miszon

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości