Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gorąca 100 Top of the Pop Marcinqa 2017
Gaspard Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 057
Dołączył: Dec 2016
Post: #4
RE: Gorąca 100 Top of the Pop Marcinqa 2017
No to tak ... zaczynając od propozycji - jest tu sporo kawałkóe, które lubię i, niestety, trochę takich, których nie znoszę. Jestem bardzo ciekawy ostatecznego wyniku i tego, czy któryś z moich faworytów dotrze do Top10.

A teraz płynnie przechodzimy do ostatniej dziesiątki:
#100: Bardzo wakacyjny utwór, ale, niestety, dosyć szybko mi się znudził i ostatni raz słuchałem go daaawno temu. Jestem zaskoczony tym jak słabo poradził sobie na listach przebojów
#99: Guetta w słabszej niż zazwyczaj formie. Zaskoczeniem natomiast jest Justin, który poradził sobie tu naprawdę nieźle i (o dziwo) to jego głos sprawił, zw polubiłem ten kawałek
#98: Jula idealnie wpasowuje się w realia polskiej sceny popowej - bez niespodzianek, radiowe granie bez większych eksperymentów, zazwyczaj z miałkim i nijakim tekstem. Tu niestety jest gorzej niż zwykle i mogę uznać to za najgorszy singiel w jej karierze
#97: Pisałem to kiedyś u Horngachera - gdyby cały refren brzmiał tak jak końcówka to może dałbym Gromee'mu szansę
#96: Niestety mnie nie kupili. Głos Zayna tutaj wyjątkowo irytuje, a Taylor stać na więcej
#95: Jestem zdziwiony tym, że nie dostaliśmy teledysku, bo potencjał był (może nawet udałoby się zdobyć szczyt na Wyspach)
#94: Ciekawy pomysł, ale wykonanie średnie
#93: A tego to w ogóle nie znam
#92: Cały czas się zachwycam, chyba najlepszy kawałek Jessie w jej karierze
#91: Hmm ... ciężko mi cokolwiek powiedzieć. Chyba wolałem tą nagą Miley na kuli. Gdyby wykreowała wtedy mniej wulgarny wizerunek i nie tworzyła tak żałosnych teledysków to mogłaby pozostać w tym klimacie aż do dzisiaj. A "Younger Now" jest dla minie po prostu nudne Icon_sad
18.12.2017 12:23 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Gorąca 100 Top of the Pop Marcinqa 2017 - Gaspard - 18.12.2017 12:23 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości