Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
P.L.P. TOP 100. Notowanie 733 z 17.01.2009 r.
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #41
 
Rzadko czytam całe wątki, chyba, że coś ciekawego się dzieje.
19.01.2009 09:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #42
 
a w tym akurat moim zdaniem było ciekawie Icon_razz
20.01.2009 01:44 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #43
 
zdanie jednostki nie musi byc zdaniem ogółu ;]
20.01.2009 11:53 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #44
 
1. dlatego napisałem "moim zdaniem" Icon_wink2
2. jak się nie przeczyta wątku, to skąd wiadomo czy jest ciekawy? Icon_razz
20.01.2009 12:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #45
 
można nie przeczytać i powiedzieć, że był nieciekawy, to często stosowana taktyka Icon_razz
20.01.2009 12:08 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #46
 
heeeeeeeeeej! :->
Po prostu nie mam czasu na czytanie wszystkich wątków i tyle Icon_razz
20.01.2009 01:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 071
Dołączył: Jun 2007
Post: #47
 
Dopiero teraz grasz George Michaela Icon_lol pewnie i tak zgnije poza top100 Icon_wink2

90. ---. THE KILLERS – Spaceman - i to jest o niebo lepszy utwór od HUMAN

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
20.01.2009 10:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 783
Dołączył: Jun 2007
Post: #48
 
Z pierwszej 10 najbardziej podoba mi się numer 3, więc życzę mu zdetronizowania lidera, jednego z dwóch utworów (drugi to Islands), które mi się tam wybitnie nie podobają.
21.01.2009 04:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #49
 
kajman napisał(a):jednego z dwóch utworów, które mi się tam wybitnie nie podobają.

jakbyś znał więcej utworów z top 10, to więcej by Ci się nie podobało Icon_lol Icon_mrgreen
21.01.2009 04:40 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 783
Dołączył: Jun 2007
Post: #50
 
Listoholik napisał(a):
kajman napisał(a):jednego z dwóch utworów, które mi się tam wybitnie nie podobają.
jakbyś znał więcej utworów z top 10, to więcej by Ci się nie podobało Icon_lol Icon_mrgreen
No może gdybym znał numer 2... bo pozostałe to znam i nie są takie złe, a Walercia całkiem przyjemna.
21.01.2009 09:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #51
 
nie znasz numeru 2 :?:
tak nie może być, to przecież z najlepszej płyty ubiegłego roku Icon_exclaim
21.01.2009 09:28 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 783
Dołączył: Jun 2007
Post: #52
 
Listoholik napisał(a):nie znasz numeru 2 :?:
tak nie może być, to przecież z najlepszej płyty ubiegłego roku Icon_exclaim
Może być. Poznałem 3 utwory z tej płyty, z których dwa były takie sobie, a trzeci (chyba singlowy) totalnie mnie odrzucił. Więc pewnie poznam i 4, ale na razie podelektuję się inną muzyką. Trafiłem nawet na jeden taki utwór, który mnie na razie stawia pod ścianą. Gatunkowo nie jestem w stanie go zdefiniować, jak dla mnie mocno awangardowy i przyznam się, że ciekaw byłbym co o nim sądzisz (właśnie zaczynam go słuchać po raz trzeci), tylko że to pewnie nie singiel.
21.01.2009 09:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #53
 
napisze krotko: nie znać numeru 2 to wstyd Icon_eek2

[Obrazek: kleschko.png]
21.01.2009 09:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #54
 
kajman napisał(a):Trafiłem nawet na jeden taki utwór, który mnie na razie stawia pod ścianą. Gatunkowo nie jestem w stanie go zdefiniować, jak dla mnie mocno awangardowy i przyznam się, że ciekaw byłbym co o nim sądzisz.


to napisz, jaki to utwór, a nie plączesz, plączesz, a nie piszesz konkretnie!
jak moge coś sądzić o utworze, jak nie wiem, jaki to utwór Icon_confused
21.01.2009 09:56 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 783
Dołączył: Jun 2007
Post: #55
 
kleschko napisał(a):napisze krotko: nie znać numeru 2 to wstyd Icon_eek2
Bez przesadyzmu. Na razie nie chcę go znać i tyle.
21.01.2009 10:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 783
Dołączył: Jun 2007
Post: #56
 
Listoholik napisał(a):
kajman napisał(a):Trafiłem nawet na jeden taki utwór, który mnie na razie stawia pod ścianą. Gatunkowo nie jestem w stanie go zdefiniować, jak dla mnie mocno awangardowy i przyznam się, że ciekaw byłbym co o nim sądzisz.
to napisz, jaki to utwór, a nie plączesz, plączesz, a nie piszesz konkretnie!
jak moge coś sądzić o utworze, jak nie wiem, jaki to utwór Icon_confused
Nie chcę zdradzać nowości z jutrzejszego notowania. Jeżeli chcesz mogę przesłać tytuł i wykonawcę na pw.
21.01.2009 10:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #57
 
ok. napisz mi na GG.
21.01.2009 10:32 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #58
 
kajman napisał(a):Bez przesadyzmu. Na razie nie chcę go znać i tyle.
w takim układzie rzeczywiście delikatnie przesadziłem Icon_wink2

[Obrazek: kleschko.png]
21.01.2009 10:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Melomaniak Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2008
Post: #59
 
LENNY KRAVITZ z utworem A Long And Sad Goodbye u mnie w tym tygodniu awansował z 11 Icon_arrow na 4

byłoby fajnie gdyby wskoczył do Twojego TOP100 Icon_wink2
22.01.2009 12:39 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #60
 
No to teraz gdy ochłonęliśmy skomentuje rzeczowo Twoje "najnowsze" notowanie. Icon_razz
A więc mamy trochę wspólnych nagrań, wiele tych, które sam bardzo lubię jest u Ciebie w czołówce...
Widzę, że Islands niezmiennie na dziesiątym, u mnie na dziewiątym siedzi już 3 tygodnie. Icon_razz
Drugiego miejsca nie znam, ale nie wstydzę się tego. Icon_wink2 Grunt to mieć odwagę się przyznać, że jest się innym. Icon_lol
Fleet Foxes może za tydzień się wreszcie na moją listę dostanie. Spacemana wreszcie polubiłem!

A no i jeszcze raz przepraszam za moje słowa... bo zdaję sobie z tego sprawę, że mogła to być także moja wina. Obiecuję jeszcze raz poprawę... mam tylko nadzieję, że nie będziesz mnie traktować jako jakiegoś poj*** małolata, który g** się zna na muzyce. Każdy się zna tyle na ile się zna. Icon_wink2
23.01.2009 06:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości