Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
P.L.P. TOP 100. Notowanie 733 z 17.01.2009 r.
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #21
 
Cytat:Napisał wczoraj do mnie ktoś z forum na gg: ”Z tej strony ktoś kogo nienawidzisz”. By po wymianie kilku zdań, mącąc mój wieczorny spokój, zakończyć rozmowę słowami: „Lipne masz nowości. Kiedy ujawnisz swoje TOP 5000?”
Człowieku, czy Ty myślisz trochę? A zastanawiałeś się dlaczego tak napisałem?
Napisałem Ci, że fajne masz niektóre nowości i upodabniamy się trochę listami do siebie to mnie zjechałeś, że przyjaciółmi nie będziemy, żebym się nie podlizywał i takie tam. (trochę poczułem się tym urażony, ale przebrnąłem)
Stwierdziłem, że to jakaś ironia, to też ją odpowiedziałem w ten sposób, co Ty podałeś.
Z TOP 5000 chodziło mi raczej o to, że masz taką wiedzę o utworach, że spokojnie mógłbyś tyle ich prezentować.
Najpierw pomyśl, potem pisz... bo jak widać to Ty nie masz szacunku do mnie... a szkoda, myślałem, że jak ktoś jest starszy to inteligentniejszy, ale widać, że świat ewoluuje w innym kierunku.
Pozdrawiam i radzę przemyśleć sobie to...
19.01.2009 11:00 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #22
 
Cytat:niż wdawać się w utarczki słowne z kilkoma małolatami, którym wydaje się, że znają się na muzyce na poziomie zbliżonym do tego, jak ja się znam na całkach Icon_razz
A tymi słowami właśnie sobie pogrzebałeś moją dobrą opinię o Tobie. Nawet się do mnie nie odzywaj.
19.01.2009 11:08 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #23
 
i już wszystko jasne, kto to do mnie napisał Icon_mrgreen
tu nic sie nie ukryje Icon_razz



wcale nie napisałeś wtedy tak, jak napisałeś teraz.
jeśli coś myślisz, to pisz tak jak myślisz, a nie inaczej.
to prowadzi do nieporozumień, jak się myśli coś, a pisze coś innego, to później są niedomówienia... a po co to?

nie rozumiem teraz Twojego tłumaczenia się, i zarzucania mi braku inteligencji i ewaluowania świata razem ze mną w jakimś złym niewłaściwym kierunku?

i radzę, by Twój świat wyszedł poza ramy pisania do ludzi na gg hasłami i nie do końca odgadnionym slangiem. może wyjdź na chwilę z domu, porzucać sie snieżkami Icon_wink2
19.01.2009 11:12 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #24
 
Listoholik napisał(a):i już wszystko jasne, kto to do mnie napisał Icon_mrgreen
tu nic sie nie ukryje Icon_razz
A po co miałbym się kryć?

Listoholik napisał(a):wcale nie napisałeś wtedy tak, jak napisałeś teraz.

Tu był cytat, ale go wyciąłem.

Ty o mnie wypisujesz różne rzeczy, to ja Twoje teksty kopiować także mogę.
Więc skoro Ty mnie od razu tak porównujesz, to też napisałem ironicznie, że masz lipne nowości, myśląc, że zrozumiesz to też tak bardziej 'na luzie' i mając na celu dalsze pogadanie o muzyce.
Zresztą....nawet jeśli... Saferłel np. też często pisze, ze ktoś ma kiepskie nowości np, i jakoś nikt się z tego powodu nie obraża?

Listoholik napisał(a):nie rozumiem teraz Twojego tłumaczenia się, i zarzucania mi braku inteligencji i ewaluowania świata razem ze mną w jakimś złym niewłaściwym kierunku?
Bo z Twojego postu wynika, że skoro jestem 'małolat", to powinienem iść się bawić śniegiem i oglądać Mini-Mini.
Listoholik napisał(a):może wyjdź na chwilę z domu, porzucać sie snieżkami Icon_wink2
A ja Tobie proponuje spacer i przemyślenie tego wszystkiego.. może za dużo muzyki?
19.01.2009 11:23 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #25
 
mmmmhhhhhhhmmm :roll:

[Obrazek: kleschko.png]
19.01.2009 11:31 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
O widzę, że zostałem wplątany do rozmowy Icon_razz2.

Dobra. Ja krytykuję bo mam do tego pełne prawo jak każdy, a w jak w dodatku mam mocne zdanie to..., ale przecież tu problem nie tkwi w tym czy Listoholik ma słabe nowości czy nie.

Wiecie dobrze jacy sami jesteście. Rafał to dość oryginalna osobowość, przez co niestety czasem z jego winy, czasem nie, zdarzały się różne konflikty na forum. Paweł to samo.
Ja tu widzę jedno wielkie nieporozumienie. Paweł nie był przygotowany na to, że Listoholik odpiszę mu w taki sposób - co jest dla niego zupełnie normalny, bo to w jego stylu. Nie wiem w dodatku czemu zaczynał rozmowę w taki wrogi sposób ''Tu ktoś kogo nienawidzisz''. Zła interpretacja powoduje kolejne nawarstwianie się konfliktu i kolejne obrazy, które są już zupełnie inną sprawą...

Jak już ktoś ma rzucać śnieżkami - to może stoczcie wojnę między sobą o rację w tym sporzeIcon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
19.01.2009 11:31 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #27
 
Pawle,

po pierwsze, najważniejsze, nie cytuje się publicznie prywatnych rozmów!!!

chyba wielu przyzna rację, że to nie jest w porządku.

mam takie przeświadczenie, że jeśli ktoś to robi, to świadczy, że jest trochę niepoważny, traci nagle u mnie wiarygodność. nie wiem, co byś teraz nie napisał, to nie będę tego traktował dojrzale……………..



edit po spacerze:
no dobra już, dobra, cofam wszystko, fajny z Ciebie koleś, i bardzo fajnie mi się z Tobą pisało na gg, mimo, że odezwałeś się do mnie tylko dlatego, że Ci się nudziło,
i nie pisałeś wprost, tylko jakieś słowne podchody, o czymś innym myślałeś, a coś innego pisałeś Icon_wink2
19.01.2009 11:39 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #28
 
Listoholik napisał(a):chyba wielu przyzna rację, że to nie jest w porządku.
A Ty jesteś wobec mnie w porządku? :]
Listoholik napisał(a):mam takie przeświadczenie, że jeśli ktoś to robi, to świadczy, że jest trochę niepoważny, traci nagle u mnie wiarygodność. nie wiem, co byś teraz nie napisał, to nie będę tego traktował poważnie……………..
To dobrze.. może wreszcie teraz nie będziesz reagował na moje ironie. Icon_smile2
Cytat:no dobra już, dobra, cofam wszystko, fajny z Ciebie koleś, i bardzo fajnie mi się z Tobą pisało na gg, mimo, że odezwałeś się do mnie tylko dlatego, że Ci się nudziło,
i nie pisałeś wprost, tylko jakieś słowne podchody, o czymś innym myślałeś, a coś innego pisałeś Icon_wink2
Fajnie chociaż, że nie brniesz dalej w konflikt. Ok.
Ale Top 5000 to byłaby naprawdę fajna rzecz...oryginalna jak na Ciebie... a skoro tyle się znasz na muzyce, jesteśmy jej żądni.
19.01.2009 11:42 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
To jest dopiero ironiczne Rafale Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
19.01.2009 11:43 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
Paweł napisał(a):Ale Top 5000 to byłaby naprawdę fajna rzecz...oryginalna jak na Ciebie... a skoro tyle się znasz na muzyce, jesteśmy jej żądni.

Zmieniając temat, to sądzę, że top 5000 nie zostałoby ułożone nawet przez największe mózgi tego forum Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
19.01.2009 11:45 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #31
 
Oj zdziwiłbyś się. Icon_mrgreen
19.01.2009 11:46 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #32
 
Paweł napisał(a):Top 5000 to byłaby naprawdę fajna rzecz...oryginalna jak na Ciebie... a skoro tyle się znasz na muzyce, jesteśmy jej żądni.

OK. masz to od następnego tygodnia Icon_mrgreen
tylko mi już więcej nie pisz:

Paweł napisał(a):może za dużo muzyki?

ok? Icon_mad
19.01.2009 11:46 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #33
 
Dobra, przepraszam. Nie będę Ci pisał... ale Ty TOP 5000 wstawiaj.... Icon_razz
Ciekawe ile nowości by do takiego notowania wchodziło... z 2000 Icon_razz
19.01.2009 11:48 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #34
 
saferłel napisał(a):sądzę, że top 5000 nie zostałoby ułożone nawet przez największe mózgi tego forum Icon_wink

pisząc serio, to myślę, że temu wyzwaniu może jedynie sprostać prz_rulez
on ma zadatki do układania co tydzień nawet Top 10.000 Icon_wink2
19.01.2009 11:50 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #35
 
Nie, nawet on by nie dał rady Icon_razz2 5000 piosenek w jeden tydzień przesłuchać? Przecież to niemożliwe Icon_razz2 jakby piosenka jedna miała 3 minuty, to słuchając 5000 numerów spędziłoby się na tym 250 godzin Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
19.01.2009 12:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #36
 
jaki matamatyk, normalnie jestem z Ciebie dumny Icon_razz2
19.01.2009 12:09 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #37
 
saferłel napisał(a):Nie, nawet on by nie dał rady Icon_razz2 5000 piosenek w jeden tydzień przesłuchać? Przecież to niemożliwe Icon_razz2 jakby piosenka jedna miała 3 minuty, to słuchając 5000 numerów spędziłoby się na tym 250 godzin Icon_razz2
Ty spokojnie mógłbyś tyle przesłuchać.. jednocześnie 4 piosenki na raz... jedna na kompie, druga w radiu, trzecia na odtwarzaczu, czwarta w TV. :>
19.01.2009 12:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #38
 
myślę, że mój komentarz byłby najbardziej podobny do tego co napisał abd3mz.
chociaż muzycznie nasze gusta się mocno różnią, to jednak bardzo szanuję Twoją listę za oryginalność. niekoniecznie lubię to co czasem piszesz albo raczej jak piszesz i kilka razy uważam, że naprawdę przesadziłeś, więc cieszę się, że trochę zmieniłeś podejście. ale to Twoja sprawa i nikt nie ma prawa ingerować w to jak się wypowiadasz. mi chodzi tylko o to, że obecnie Twoje wypowiedzi dla mnie osobiście są bardziej strawne i już rzadziej mi skacze ciśnienie jak je czytam Icon_wink2. a muszę przyznać, że wiele razy przy Twoich ironicznych wypowiedziach się mocno ubawiłem Icon_smile2.
i jeśli chodzi o chomika to co prawda nie mogę powiedzieć, żebym był stałym gościem u Ciebie i wszystko ściągał, ale co jakiś czas jak sobie przypomnę to wchodzę i ściągam coś, przyznam, że raczej losowo wybierając co Icon_razz.
19.01.2009 06:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #39
 
Taak... A więc zastanawiałem się, czy napisać w tym wątku, czy nie... I tak naprawdę cokolwiek zrobiłbym i tak będzie na mnie. Ale jeśli ktoś wierzy, no to... Nie mam Twojego numeru gadu-gadu... :roll:
A o nowosciach ciezko mi sie wypowiadac, bo zadnej nie znam... :roll: Z braku laku (i wiedzy) kibicuję The Ting Tings...

Co do mojej listy, to wierz mi, byłoby miło mieć zaledwie 2-5 nowości w każdym notowaniu i nic poza tym. No, ale niestety...
19.01.2009 08:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #40
 
przecież już wszyscy wiemy, że to nie ty pisałeś... już sie wszystko wyjaśniło,

ale gratulujemy bycia w temacie i czytania całego wątku Icon_wink2
19.01.2009 09:02 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości