Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
podsumowanie 2008
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #81
 
HPW na 5...
uuuuuuuuuuuuuuu... rozczarowany jestem ... Icon_frown

Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
20.01.2009 10:30 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 966
Dołączył: Nov 2007
Post: #82
 
ku3a napisał(a):dzisiaj w Rockiestrze pierwsza dwudziestka podsumowania roku na mojej liście przebojów Icon_smile2.
zapraszam! Icon_smile2
dzieki Icon_wink2 Icon_biggrin3
I mówie całkiem poważnie, bo będę wypatrywał powtórek...
Najgorsze niestety ze zajrzałem akurat do wątku Rockiestry Icon_wink2 Icon_lol , ponieważ popsułem sobie zabawę i trochę za wczesniej poznałem wyniki najważniejszej częsci podsumowania (akurat chodziło o TOP 6) . Icon_mrgreen
21.01.2009 01:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 698
Dołączył: Jun 2007
Post: #83
 
Muszę kiedy posłuchac Twojwj audycji Icon_smile2

Hydro - myślałem, że bedzie wyżej.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
21.01.2009 01:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #84
 
Nie wszyscy słuchali audycji, więc nie wszyscy znają pełne ostateczne wyniki, więc będę je tu stopniowo przedstawiać.

4. Czarne kowboje - Lao Che 123

A to jedna z największych niespodzianek. Przecież gdy okazało się, że to będzie kolejny singiel z "Gospel", to było mi szkoda, że nie coś innego z zestawu tych piosenek, które już dobrze sobie radziły na mojej liście. Ale może gdyby nie to, to "Czarne kowboje" nie zdobyłyby takiej popularności u mnie. A to, że w podsumowaniu wyprzedzili "Hydropiekłowstąpienie" to wielka niespodzianka. Rewelacyjnie wypadają na koncertach Icon_smile2.
21.01.2009 02:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 698
Dołączył: Jun 2007
Post: #85
 
Tylko 2 punktami wyprzedzili, ale jednak! Mnie cieszy taka kolejność, bo "Czarne kowboje" znacznie bardziej mi się podobają

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
21.01.2009 02:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #86
 
ku3a napisał(a):4. Czarne kowboje - Lao Che 123
2 punkty w drugą stronę - to byłoby "sprawiedliwe"!!! Icon_smile2 Szkoda, że ani Czarne ani HPW nie są na podium...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
21.01.2009 02:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 966
Dołączył: Nov 2007
Post: #87
 
ku3a napisał(a):4. Czarne kowboje - Lao Che 123
no faktycznie ciasno w tej częsci się robi 118, 120, 121 oraz 123 . Niby nie wiele a jednak. Przyznam że ten utwór oprócz Diesla mnie najbardziej sie podoba Icon_smile2
ku3a napisał(a):dla "Powstania" lepiej jakby to zdarzyło się jak najwcześniej Icon_wink2 . ale mam nadzieję, że to stanie się jak najpóźniej Icon_smile2 .
a ja mam nadzieje że jak najszybciej , a tak naprawde to masz około 8- 9 dni czasu ..później będą becki Icon_wink2 Icon_mrgreen
21.01.2009 03:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 765
Dołączył: Jun 2007
Post: #88
 
Aro napisał(a):
ku3a napisał(a):dla "Powstania" lepiej jakby to zdarzyło się jak najwcześniej Icon_wink2 . ale mam nadzieję, że to stanie się jak najpóźniej Icon_smile2 .
a ja mam nadzieje że jak najszybciej , a tak naprawde to masz około 8- 9 dni czasu ..później będą becki Icon_wink2 Icon_mrgreen
Wprawdzie nie wiem, czy jedziemy tym samym pociągiem, ale może jednak będę Ciebie unikał, bo PW nie znam i jakoś mnie nie ciągnie (zniechęciło mnie Stare Miasto w radiu).
21.01.2009 04:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #89
 
Aro napisał(a):masz około 8- 9 dni czasu ..później będą becki Icon_wink2 Icon_mrgreen
to będą bęcki Icon_wink2. bo w tak krótkim czasie "Gospel" nie wyleci z pierwszej piątki Icon_smile2.
21.01.2009 05:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 966
Dołączył: Nov 2007
Post: #90
 
kajman napisał(a):Wprawdzie nie wiem, czy jedziemy tym samym pociągiem, ale może jednak będę Ciebie unikał, bo PW nie znam i jakoś mnie nie ciągnie (zniechęciło mnie Stare Miasto w radiu).
Icon_lol
Wysłałem Tobie wiadomość na priva na zaprzyjaźnionym forum. I przepraszam że nie odpisałem wczesniej Icon_redface2
ku3a napisał(a):to będą bęcki Icon_wink2 . bo w tak krótkim czasie "Gospel" nie wyleci z pierwszej piątki Icon_smile2 .
Nie jestem taki zły Icon_wink2 Zamiast bęcków przywiozę Tobie PW aby ten rok do niego należał Icon_lol
A Gospel mi nie przeszkadza i wcale nie musi wylecieć z TOP 5 Icon_wink2
21.01.2009 07:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #91
 
Aro napisał(a):A Gospel mi nie przeszkadza i wcale nie musi wylecieć z TOP 5 Icon_wink2
to cieszę się, że Ci nie przeszkadza Icon_razz.
ale ja sobie założyłem, że PW poznam dopiero jak "Gospel" będzie już w słabszej formie, żeby nie było bratobójczej walki Icon_razz. to piąte miejsce to oczywiście tak z grubsza, to nie jest ścisłe kryterium Icon_smile2.
21.01.2009 10:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #92
 
Aro wtedy jeszcze z nami nie był, to nie wie, że do "Pierwszego wyjścia z mroku" też ku3a nie dał się przekonać, póki nie osłabnie armia świętych znaków. Icon_smile2
21.01.2009 10:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #93
 
Icon_mrgreen dobry przykład Icon_smile2
i co, opłacało się? opłacało?
wyniki podsumowania płyt ujawnię po tym, jak skończę podsumowanie piosenek Icon_smile2.
21.01.2009 11:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #94
 
ku3a napisał(a):wyniki podsumowania płyt ujawnię po tym, jak skończę podsumowanie piosenek Icon_smile2 .
To może w Rockiestrze? Oczywiście każda płyta od dechy do dechy. Icon_lol Icon_mrgreen
21.01.2009 11:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #95
 
o, to dobry pomysł Icon_mrgreen . no i mam plan audycji na kwartał z głowy Icon_mrgreen .
21.01.2009 11:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #96
 
3. All Nightmare Long - Metallica 124

Metallica na podium!! Kapitalny kawałek! Nawiązujący do tych absolutnie największych, najznakomitszych ich nagrań. Można powiedzieć, że Metallica wygrała wyścig, bo wystarczy spojrzeć na wyniki punktowe na kilka ostatnich miejscach: 118, 120, 121, 123, a "All Nightmare Long" 124. Więc rzutem na taśmę udało się wyprzedzić 4 utwory! Z drugiej strony, gdyby rok skończył się 3 tygodnie wcześniej, to utworu mogłoby nie być w dziesiątce roku. A gdyby rok potrwał trochę dłużej to kto wie... Ale jest jak jest - Metallica z brązowym medalem w podsumowaniu roku!
22.01.2009 12:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 698
Dołączył: Jun 2007
Post: #97
 
Przynajmniej Metallice trafiłem Icon_smile2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
22.01.2009 12:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 765
Dołączył: Jun 2007
Post: #98
 
ku3a napisał(a):3. All Nightmare Long - Metallica 124
rzutem na taśmę udało się wyprzedzić 4 utwory! Z drugiej strony, gdyby rok skończył się 3 tygodnie wcześniej, to utworu mogłoby nie być w dziesiątce roku. A gdyby rok potrwał trochę dłużej to kto wie
No i to jest właśnie to, co mi się nie podoba w podsumowaniach roku. Piosenki, które powinny być wyżej nie ma ją na to szans, bo pojawiają się w niewłaściwym momencie. Teraz ma już 154 punkty i pewnie na tym się nie skończy, więc pewnie byłaby wyżej.
22.01.2009 02:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 698
Dołączył: Jun 2007
Post: #99
 
Taki urok podsumowań roku

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
22.01.2009 02:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #100
 
to tylko podsumowanie roku, a nie turniej o złote kalesony Icon_razz.
zresztą inaczej nigdy bym nie mógł zrobić podsumowania roku, bo u mnie są możliwe powroty. takie zasady i już.
22.01.2009 03:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości