Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
podsumowanie 2008
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #61
 
U mnie Coldplay z Violet Hill chyba zamyka się w top 5 najlepszych numerach na płycie. Pamiętam, że nie wierzyłem znając twoje podejście do X&Y, że jakiś nowy numer (w tym wypadku szybko spopularyzowany tu singiel) może w ogóle do top 10 na tydzień wejść. Bardzo mnie cieszyło, ale i zdumiało pierwsze miejsce. 7 miejsce to naprawdę dobry wynik, o 4 oczka lepszy od mojego ;]
Amy też zasłużenie znalazła się w czołówce. U mnie doszła do okolic top 20 i trochę tam posiedziała, nawet całkiem sporo, ale do top 50 roku nie udało się załapać. Chyba właśnie ta jej prostota i bezpretensjonalność stały się w pewnym czasie zbyt skromne i dość szybko spadła - gdy już zaczęła. W każdym razie znów dwie bardzo dobre pozycje. Kto tam jeszcze został :->

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
20.01.2009 08:50 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #62
 
Aby nie było tak słodko, to jak dla mnie sa to dwie najsłabsze pozycje w podsumowaniu. Nie przekonało mnie Coldplay. Ogólnie blado wypadli u mnie. Na krótko i bez historii złapało mnie "Cemeteries of London" . Ot i tyle.
Amy M. troszke lepsza ale także bez rewelacji. Ogromne zaskoczenie ze tak wysoko znalazła się w podsumowaniu roku. Icon_wink2
saferłel napisał(a):Kto tam jeszcze został :->
No jak to kto ??? The Bleeding , ANL , oraz z 4 Lao , chyba że namiesza w tym wszystkim jeszcze Alexander (w co zaczynam wątpić) Icon_wink2
20.01.2009 09:01 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #63
 
saferłel napisał(a):Pamiętam, że nie wierzyłem znając twoje podejście do X&Y, że jakiś nowy numer (w tym wypadku szybko spopularyzowany tu singiel) może w ogóle do top 10 na tydzień wejść.
kurcze, nie dość, że tak dużo piszesz na forum, to jeszcze pamiętasz opinie innych. głębokie ukłony!
saferłel napisał(a):Amy też zasłużenie znalazła się w czołówce.
też tak uważam Icon_smile2
saferłel napisał(a):W każdym razie znów dwie bardzo dobre pozycje.
cieszę się Icon_wink2
saferłel napisał(a):Kto tam jeszcze został :->
kto tam u mnie jest? Icon_smile2
Aro napisał(a):Aby nie było tak słodko
uff, ulżyło mi Icon_wink2 Icon_mrgreen
Aro napisał(a):No jak to kto ??? The Bleeding , ANL , oraz z 4 Lao , chyba że namiesza w tym wszystkim jeszcze Alexander (w co zaczynam wątpić) Icon_wink2
ano zobaczymy Icon_smile2
20.01.2009 12:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 694
Dołączył: Jun 2007
Post: #64
 
ku3a napisał(a):8. This Is The Life - Amy Macdonald 113
Świetny wynik, świetny utwór! U mnie trochę nisko, ale dzisiaj zdecydowanie lepiej by sobie poradziła trafiła na zły okres. Ale ten kawałek po raz pierwszy usłyszałem po tym jak zobaczyłem wysokie miejsjce na Twojej liście. Icon_smile2
ku3a napisał(a):7. Violet Hill - Coldplay 118
Nie będę tu wracać do tego co myślę o singlach z "X&Y", bo po co psuć atmosferę Icon_wink2.
Z perspektywy czasu to właśnie single z "X&Y" są dla mnie najlepsze w całej historii zespołu, a te z tej płyty najgorsze...
Ten był akurat dobry, bardzo dobry, ale nie rewelacyjny.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
20.01.2009 12:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #65
 
Na koniec zdradź mi na którym miejscu było The Verve z Love Is Noise.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
20.01.2009 03:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #66
 
ok, różne dodatkowe rzeczy ujawnię po zaprezentowaniu pierwszego miejsca Icon_smile2
20.01.2009 03:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #67
 
Cieszy mnie pozycja Metallici, bo to znaczy że duuużo lepsza będzie wyżej. Icon_razz
Amy przeciętna bardzo, Coldplay... prawie na to głosowałem... Carolina - mnie jakoś nie złapała.
20.01.2009 04:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #68
 
6. Do syna Józefa Cieślaka - Lao Che 120

"Chrystian" należał do tych piosenek Lao Che, które zachwyciły mnie od samego początku. Szybko wszedł do dziesiątki i siedział tam bardzo długo i nawet zdarzyło się, że 2 razy wygrał walkę o pierwsze miejsce. Dziwi mnie, że stosunkowo małą popularność zdobył na forum. Znakomita piosenka, która jeszcze teraz, pół roku po pobycie na pierwszym miejscu, bardzo mi się podoba. Na koncertach też wypada rewelacyjnie Icon_mrgreen .

Została już tylko pierwsza piątka. Ciekawe czy zgadlibyście jak wygląda, teraz, gdy jest już znacznie więcej danych i gdy zostało mniej kombinacji Icon_smile2.
20.01.2009 04:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #69
 
Dwa. Icon_wink2

1. Bóg zapłać
2. All Nightmare Long
3. Hydropiekłowstąpienie
4. The Bleeding
5. hm. M.I.A?
20.01.2009 04:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #70
 
5. CzK
4. ALL
3. HPW
2. Blee
1. BZ

chociaż miałem też wersję podium 1.Bóg-2.Hydro-3.Czarne Icon_smile2 ale chyba jednak nie...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
20.01.2009 05:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #71
 
Yacy napisał(a):chociaż miałem też wersję podium 1.Bóg-2.Hydro-3.Czarne Icon_smile2 ale chyba jednak nie...
Icon_mrgreen
no nie wiem, zobaczymy Icon_mrgreen .
w każdym razie widzę, że "Bóg zapłać" zaczyna wyrastać na faworyta bukmacherów Icon_razz.
20.01.2009 05:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 694
Dołączył: Jun 2007
Post: #72
 
"Chrystian" rządzi. Ale dopiero teraz zaczyna się Lao Chemania Icon_wink2

1. The Bleeding
2. Hydropiekłowstąpienie
3. All Nightmare Long
4. Bóg zapłać
5. CZarne kowboje ... hmm zabrakło mi miejsca na jeszcze jedno Lao Che

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
20.01.2009 05:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #73
 
chyba czas już napisać - ostateczne rozstrzygnięcia podsumowania dziś w Radio Orbit Icon_mrgreen
20.01.2009 06:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #74
 
No to ja sobie posłucham.

"Violet Hill" rewelacyjny wynik osiągnęło! Jak na razie moja ulubiona piosenka w podsumowaniu. Icon_smile2 (po cichu liczyłem na czołową piątkę Icon_wink2 )

Teraz, gdy karty odkryte, to wychodziłoby mi, że jest jeszcze 4 razy Lao Che + Metallica, ale chyba trochę ich przeszacowałem. :roll:
Nikt nie wymieniał jeszcze mpkkobiety, a też długo siedziała, ale czy w top 10? :roll: Ale jeśli byłaby, to kosztem którego Lao? Kowboji? Hmm. Poczekam sobie do 22.30 Icon_wink2
20.01.2009 08:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #75
 
ja już pierwszą trójkę podałam i nie zmieniam zdania:

1. Bóg zapłać
2. Hydro
3. Five Finger Death Punch...

a na dwóch kolejnych:
4. Czarne
5. Metallica.
Icon_smile2

PS. chociaż miałabym ochotę te Czarne dać jednak na 3... Icon_mrgreen

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
20.01.2009 09:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #76
 
no to wychodzi mi, że z tych typów wyłania się takie zestawienie:

1. Bóg zapłać 5+5+2+5=17
2. The Bleeding 2+4+5+3=14
3. Hydropiekłowstąpienie 3+3+4+4=14
4. All Nightmare Long 4+2+3+1=10
5. Czarne kowboje 1+1+2=4
6. M.I.A 1

Icon_smile2

za chwilę ujawnię przed audycją jeszcze jedno miejsce.
20.01.2009 09:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #77
 
5. Hydropiekłowstąpienie - Lao Che 121

Od tego się wszystko zaczęło! To to jest wszystkiemu winne! Icon_razz Przecież "Dobry panie" wcale mnie specjalnie nie zainteresowało. A potem usłyszałem "Hydropiekłowstąpienie" i wszystko się zmieniło Icon_mrgreen . Piąte miejsce jest zbyt niskie dla tego utworu, ale cóż zrobić gdy inni dostali więcej punktów. W sumie 5 razy na pierwszym. I na pewno też znajdzie się w moim Topie Wszech Czasów Icon_biggrin3.
20.01.2009 09:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #78
 
Weź przesłuchaj wreszcie Powstanie Warszawskie, dobra? Icon_razz
20.01.2009 10:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #79
 
ku3a napisał(a):20. The Pretender - Foo Fighters 60

Przede wszystkim zwraca wielka liczba punktów, jaką trzeba było zdobyć, żeby się załapać do pierwszej dwudziestki roku. 59 punktów nie wystarczyło... A przypomnę może, że rok temu utwór z 20. miejsca miał 49 punktów...
U mnie tym razem 48,, do mojego rekordu z 2004r. (68 pkt) trochę jeszcze brakuje.

Bariery wejścia do "20"
98 - 54pkt
99 - 46
00 - 46
01 - 55
02 - 57
03 - 57
04 - 68
05 - 66
06 - 57
07 - 47
08 - 48
ku3a w październiku 2007r. o barierach wejścia do 20" podsumowaniach rocznych napisał(a):u mnie zwykle jest to 50-55
ponizej 50 chyba 2 razy sie zdarzylo, a powyzej 55 chyba raz, zreszta w 2006 (choc dane podaje z glowy)

stavanger napisał(a):04 - 68
Icon_eek2
niezle!
A teraz sam się zbliżasz do tego wyniku Icon_wink2

.
20.01.2009 10:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #80
 
abd3mz napisał(a):Weź przesłuchaj wreszcie Powstanie Warszawskie, dobra? Icon_razz
mówiłem Ci kiedy to nastąpi - jak "Gospel" zacznie spadać na mojej liście i straci swój power. i dla "Powstania" lepiej jakby to zdarzyło się jak najwcześniej Icon_wink2. ale mam nadzieję, że to stanie się jak najpóźniej Icon_smile2.
stavanger napisał(a):A teraz sam się zbliżasz do tego wyniku Icon_wink2
mam nadzieję, że to tylko tak jednorazowo Icon_smile2. sam się zdziwiłem takim wysokim wynikiem Icon_smile2.
20.01.2009 10:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości