Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Sufjana Stevensa
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 821
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
RE: Mychartsowy Top Sufjana Stevensa
prz_rulez napisał(a):No bo podobnie jest z notowaniami Mycharts Top 30 oraz Mycharts Classic Top 20. To jest dyskryminacja osób, które nie wchodzą na Sebastosa.
1. Wszystkie propozycje pojawiają się w formie teledysków na youtube na mycharts. Natomiast żaden teledysk prezentowany na mycharts nie pojawia się na sebastosie. Czyli jeżeli już to ewidentnie dyskryminuję osoby z sebastosa.
2. Głosy z sebastosa na klasyka nie są wklejane na mycharts i vice versa. Więc tu też nie można mówić o dyskryminacji.
3. Na top 30 nikt na sebastosie nie głosuje.
4 przy okazji. Typy stamtąd są tutaj wklejane w ramach możliwości. Ale Tobie pewnie chodzi o to, żeby każdy zgłaszający tam dzwonił do Sundrajty: Zgłosiłem propozycje. Szybko je dorzuć na mycharts, żeby prz_rulez nie poczuł się urażony.
prz_rulez napisał(a):ale nie wtedy, kiedy mam ochotę się rozerwać
Kiedy chce się rozerwać to polecam granat R-12. A na poważnie to jest muzyka do słuchania i jest do rozrywania się. I czy topować mamy tylko muzykę tej drugiej kategorii? Ja raczej byłbym za przewagą tej pierwszej.
prz_rulez napisał(a):Niby czym się ośmieszyłeś? [...] To nie spotkanie z prezydentem.
Ja rozumiem, że można nie lubić Dudy, ale żeby spotkanie z nim uznać za ośmieszenie to jednak spora przesada.
AKT! napisał(a):jeśli ktoś zupełnie nie ma pojęcia, mogę polecić kilka jasnych punktów
Ja mam mierne pojęcie (znam tylko trzy płyty i kilka luźnych utworów) ale jednak wolę wybrać z utworów, do których już się przekonałem. A z Twoich propozycji to trochę znam, a pewnie ktoś coś jeszcze wybierze, to przy układaniu kolejności poznam.
17.10.2017 07:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Mychartsowy Top Sufjana Stevensa - kajman - 17.10.2017 07:43 PM
RE: Mychartsowy Top Sufjana Stevensa - Aro - 22.10.2017, 12:48 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości