Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #341
RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych
Yacy napisał(a):gdybym chciał to mógłbym mieć teraz bardzo obszerną poczekalnię pod Moją Listą? że to zależy tylko ode mnie? no nie, z tym się nie mogę zgodzić
a ja właśnie jak wróciłem do twojego wątku przed chwilą, odniosłem wrażenie, że właśnie możesz, ale tego nie robisz -- sam napisałeś, że zamiast 10 nowych płyt tygodniowo słuchasz jednej na dwa; akcja powoduje reakcję; słuchając więcej, miałbyś większe szanse, by odkryć coś dobrego

no i kwestia fundamentalna -- od kogo, jeśli nie od ciebie zależą twoje opinie i osądy? to, że jesteś rozczarowany to nie kwestia złej muzyki, ale przede wszystkim Twoich wyobrażeń o niej i oczekiwań względem niej Icon_wink no i to dużo bardziej optymistyczne, choć nie łatwiejsze, to prawda, wyjaśnienie, bo jeśli coś zależy od nas, to możemy to zmienić, ale żeby to zmienić, trzeba włożyć w to pewną pracę -- niekoniecznie w samo słuchanie, ale przede wszystkim w oczekiwania i wyobrażenia

nie chodzi o to, żeby je obniżać, ale by je modelować tak, by dzięki nim i ich wpływowi na rzeczywistość stawać się szczęśliwszym -- nie chodzi więc wcale o to, byś uczynił własnym kierunkiem sunrise festival -- choć jestem przekonany, że mógłbyś, gdybyś tylko chciał -- co stoi na przeszkodzie? Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
19.11.2017 07:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
makkartnej Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 84
Dołączył: Dec 2016
Post: #342
RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych
adameria używa typowo "januszowych" argumentów. Oczywiście, że liczba płyt o niczym nie świadczy. Mamić można miliony. Ale to tylko ogólna uwaga, bo ja MJ całkiem lubię.

Free as a bird, it's the next best thing to be.
19.11.2017 07:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 781
Dołączył: Jun 2007
Post: #343
RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych
AKT! napisał(a):przede wszystkim w oczekiwania i wyobrażenia
Czemu mam na siłę zmiedniać oczekiwania i wyobrażenia. Czemu mam wmawiać sobie, że lubię coś co razi moje uszy. Jeżeli nie podoba mi się brzmienie syntetyzatorów i Hammondów to czemu na siłę miałbym się starać, żeby sprawiały mi przyjemność? Lepiej, żebym omijał nagrania zdominowane przez te instrumenty, a słuchał tych z fortepianem czy dęciakami.
AKT! napisał(a):modelować tak, by dzięki nim i ich wpływowi na rzeczywistość stawać się szczęśliwszym
Ale jeżeli zdaję sobie sprawę, że słuchanie Jacksona mnie nie uszczęśliwi, a uczyni to słuchanie Kate Bush, to nie będę się polubić tego pierwszego lecz słuchać więcej tej drugiej.
Postanów sobie, że obejrzysz kolejny raz Hulka, przewartościujesz swój stosunek do niego i dasz mu 10. Przecież wszystko zależy od Ciebie.
19.11.2017 08:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #344
RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych
No tak, możemy sobie wmawiać, że coś lubimy, ale to proces żmudny, nudny i niekoniecznie przyjemny Icon_wink
19.11.2017 08:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adameria Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 512
Dołączył: Dec 2014
Post: #345
RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych
makkartnej napisał(a):adameria używa typowo "januszowych" argumentów
Już byłem katolem, nawiedzonym, ograniczonym muzycznie, teraz zostałem jeszcze "januszem".
Dziękuję Ci. Właściwie przyjmuję to jako kolejny komplement.

Ja nikogo do niczego nie mam najmniejszego zamiaru przekonywać, bo to jest nonsensowne, ale wiadomym jest,
że kajman nie ma gustu "mejnstrimowego" i czasem (może nawet częściej) pisze coś, co ciężko się czyta.
Tylko tyle chciałem wtedy napisać. Bez obrazy. Przepraszam, ale to reakcja w ramach soli trzeźwiących.
Kamila Stocha czy Piotra Żyłę też można nienawidzieć, bo się źle uśmiechają. Ale są rekordzistami w skokach...
19.11.2017 09:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 781
Dołączył: Jun 2007
Post: #346
RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych
adameria napisał(a):Ale są rekordzistami w skokach...
I tutaj da się obiektywnie stwierdzić, że są dobrzy.
19.11.2017 09:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #347
RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych
(19.11.2017 07:19 PM)AKT! napisał(a):  
Yacy napisał(a):gdybym chciał to mógłbym mieć teraz bardzo obszerną poczekalnię pod Moją Listą? że to zależy tylko ode mnie? no nie, z tym się nie mogę zgodzić
a ja właśnie jak wróciłem do twojego wątku przed chwilą, odniosłem wrażenie, że właśnie możesz, ale tego nie robisz -- sam napisałeś, że zamiast 10 nowych płyt tygodniowo słuchasz jednej na dwa; akcja powoduje reakcję; słuchając więcej, miałbyś większe szanse, by odkryć coś dobrego
spojrzałem raz jeszcze i jednak nie to napisałem. kiedyś z 10 płyt zostawało ze mną 1-2, dzisiaj z tych 10 zostaję max 0,5. Icon_wink2 w każdym razie o to mi chodziło. tak więc tu o ilość nie chodzi...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
19.11.2017 10:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 198
Dołączył: Jul 2014
Post: #348
RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych
Dziś doszedł tylko jeden głos, jest ich zatem 20. I napiszę tak, jeden niżej notowany artysta już wygrał, dwóch jeszcze o to walczy, a reszta, no cóż nie mam odpowiednich określeń, by złagodzić ich ból... Icon_wink
I teraz roześlę pozostałym nie głosującym dotąd przypomnienia o głosowaniu w tej rundzie. Icon_idea

(...)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.11.2017 11:08 PM przez Sundrajta.)
20.11.2017 12:58 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #349
RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych
Yacy napisał(a):spojrzałem raz jeszcze i jednak nie to napisałem. kiedyś z 10 płyt zostawało ze mną 1-2, dzisiaj z tych 10 zostaję max 0,5. Icon_wink2 w każdym razie o to mi chodziło. tak więc tu o ilość nie chodzi...
a w porządku, to ja źle zrozumiałem w takim razie Icon_wink

kajman napisał(a):Czemu mam na siłę zmiedniać oczekiwania i wyobrażenia. Czemu mam wmawiać sobie, że lubię coś co razi moje uszy. Jeżeli nie podoba mi się brzmienie syntetyzatorów i Hammondów to czemu na siłę miałbym się starać, żeby sprawiały mi przyjemność?
nie mówię, że masz to robić, ale że możesz, jeśli chcesz, bo to zależy od ciebie -- tylko tyle ^^

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
20.11.2017 02:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #350
RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych
mam wrażenie że sobie trochę jajcujesz Icon_wink2
zależy ode mnie to, że nie lubię disco-polo czy dethmetalu? Icon_lol
co mam zrobić, żeby je polubić? proszę o techniczną pomoc. Icon_razz
może ograniczmy się do dethmetalu, bo mam wrażenie, że byłoby mi łatwiej Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
20.11.2017 02:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #351
RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych
Yacy napisał(a):zależy ode mnie to, że nie lubię disco-polo czy dethmetalu? Icon_lol
no tak, a od kogo? zadaję to pytanie po raz któryś i nie otrzymałem odpowiedzi Icon_wink oczywiście, że od ciebie -- sprawa jest co prawda zwykle bardziej złożona, bo składają się na to nie tylko nasze teraźniejsze czy przyszłe wybory, ale także nasze przeszłe, ale mamy przecież realny wpływ na nasze teraźniejsze i przyszłe wybory i te możemy kształtować przecież dowolnie; nie ma więc prostej instrukcji, wystarczy słuchać i chcieć coś polubić, może nie udać się od razu, ale jestem przekonany, że to wystarczy; czasem fraza "wystarczy chcieć" rzeczywiście może brzmieć absurdalnie, ale skoro ostatecznie to teraźniejsi my (a nie przeszli my czy ktokolwiek inny) mamy ostatnie słowo w tej kwestii, to tak, rzecz jak najbardziej zależy od nas Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
20.11.2017 04:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #352
RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych
(20.11.2017 04:36 PM)AKT! napisał(a):  
Yacy napisał(a):zależy ode mnie to, że nie lubię disco-polo czy dethmetalu? Icon_lol
no tak, a od kogo? zadaję to pytanie po raz któryś i nie otrzymałem odpowiedzi Icon_wink
oj, odpowiedź była kilka dni temu, nie czytasz dokładnie Icon_smile2
(19.11.2017 06:09 PM)Yacy napisał(a):  jaki ja mam na to wpływ, że coś mi się podoba? albo na to, że coś mi się nudzi po dwóch tygodniach, albo trzyma mnie przez pół roku.
ŻADNEGO!
czyli odpowiadając wprost na Twoje pytanie: od twórców. Icon_wink2

w tej chwili ode mnie zależy jedynie to czy już wyjdę z pracy czy jeszcze posiedzę.
mam do rozwiązania pewien problem. wiem, że go dziś nie rozwiążę, a dodatkowo siedzę dziś już dosyć długo, więc może już sobie pójdę?
ale z drugiej strony jeśli jeszcze trochę pokombinuję, to jutro powinno pójść łatwiej.
i tylko tego typu rozterki zależą ode mnie. '-)

jak może ode mnie zależeć czy coś mi się podoba czy nie?
to podobnie jest z innym zmysłem - smakiem. Icon_smile2
wiele osób nie lubi szpinaku. ja uwielbiam. nie wiem dlaczego - po prostu tak jest.
ostatnio ktoś reklamuje, że smaku jak literek trzeba się nauczyć - bzdura.
nigdy nie lubiłem bananów, nagle kilkanaście lat temu polubiłem.
po prostu to było niezależne ode mnie.
w dzieciństwie zajadałem się brzoskwiniami - teraz nie cierpię!

chyba za daleko odszedłem, chociaż i tak zrobił się offtop Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
20.11.2017 05:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Online
Moderator
*****

Liczba postów: 31 132
Dołączył: Dec 2014
Post: #353
RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych
Sundrajta napisał(a):nie mam odpowiednich określeń, by złagodzić ich ból...
Lenny i Tina muszą sobie jakoś wzajemnie złagodzić Icon_lol
20.11.2017 07:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 198
Dołączył: Jul 2014
Post: #354
RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych
Tylko że oni nie będą w jednej parze. Icon_wink
No to się porobiło! Doszły cztery głosy i pewnie do jutra max tyle wpłynie? Zatem ja już wiem i mogę sobie spokojnie przygotować następne wybory. Icon_idea
I mogę już Wam zdradzić dokładne wyniki z 1/8 finału gdyż poprzez to zbyt wiele nie ujawnię. Icon_rolleyes Zobaczycie je za chwilę w drugim poście.

(...)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.11.2017 03:54 PM przez Sundrajta.)
20.11.2017 11:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #355
RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych
Yacy napisał(a):czyli odpowiadając wprost na Twoje pytanie: od twórców. Icon_wink2
aaaa, faktycznie, nie przyjąłem jej do wiadomości, bo chociaż w drugiej kolejności zależy to faktycznie od twórców, to w pierwszej kolejności jednak od nas samych -- może dlatego, że staram się, by w pierwszej kolejności szukać rozwiązań problemów w sobie, raczej niż na zewnątrz Icon_wink ale można oczywiście mówić, że muzyka jest słaba i ja to mam pecha, ale nic konstruktywnego z tego nie wyjdzie

Yacy napisał(a):i tylko tego typu rozterki zależą ode mnie
nie zgadzam się, zależą od ciebie wszelkie opinie, pragnienia, motywacje i awersje, w tym także upodobania muzyczne

Yacy napisał(a):jak może ode mnie zależeć czy coś mi się podoba czy nie?
czyli to od wykonawców i ich piosenek zależy, że akurat tobie ta czy inna piosenka się spodoba? to się kupy nie klei; owszem jest mnóstwo czynników zewnętrznych, które mają na ciebie wpływ, ale ostateczna decyzja jest wynikiem twojej wolnej woli -- nawet jeśli wydaje się nieuświadomiona, koniec końców to ty, bardziej niż cokolwiek innego masz nad nią kontrolę i możesz ją zmienić Icon_wink

Yacy napisał(a):to podobnie jest z innym zmysłem - smakiem.
myślę, że to nie jest zupełnie paralelny przykład i nie potrafię się teraz do niego odnieść

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
21.11.2017 11:38 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 198
Dołączył: Jul 2014
Post: #356
RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych
A ja myślę, że bardzo dużo z naszego gustu muzycznego kształtuje się w młodości bardzo wczesnej i tej późniejszej. I to co wówczas stanie się doskonałe w naszym odbiorze muzyki jest naprawdę trudne do przestawienia w późniejszych dojrzałych latach! Owszem możemy się wsłuchiwać w nagrania, które kogoś innego zachwycają (ja tak często mam, że staram się znaleźć w wybranym utworze, to co zachwyciło kolegę), jednak suma sumarum i tak te ukształtowane we wczesnym etapie naszego rozwoju wzorce muzyczne biorą górę! Oczywiście sugestia jednostki, a szczególnie tłumu (gdy bardzo dużej liczbie osób podoba się dany przebój) może uczynić swoje i nawet dla świętego spokoju uznamy, że taki "gniot" nam nie przeszkadza. Icon_lol I rzecz jasna wiem też, nie każdy jest podatny na tego rodzaju wpływy.
Ale osobiście uważam, że jakieś 99% ludzkości uwielbia muzykę. Tylko że jednemu wystarczy disco-polo lub ludowy folklor i już świetnie się bawi oraz czuje muzycznie spełniony, a drugiemu nawet wyrafinowana klasyka nie daje tej satysfakcji. Icon_rolleyes I bardzo dobrze, że każdy ma inną wrażliwość, i nie ma co kogoś uszczęśliwiać na siłę.
A jeszcze sądzę, że właśnie im więcej muzyki poznamy, tym trudniej nam dogodzić. Mówię to po własnym przykładzie i kilku innych poznanych na forach muzycznych.

Aha i czekam jeszcze na ostatnie głosy w tej rundzie. A zostało już niecałe osiem godzin do końca. Icon_idea
21.11.2017 02:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 198
Dołączył: Jul 2014
Post: #357
RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych
I jest jeden głos, co w tej chwili daje okrągłą liczbę 25 osób. O wynikach już się nie wypowiadam, tylko czekam na następne typy...

(...)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.11.2017 10:02 PM przez Sundrajta.)
21.11.2017 03:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #358
RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych
(21.11.2017 11:38 AM)AKT! napisał(a):  czyli to od wykonawców i ich piosenek zależy, że akurat tobie ta czy inna piosenka się spodoba? to się kupy nie klei
nie trawię Organka. po prostu. nie odstaje jakoś od tego czego słucham, ale tak mam, że go nie trawię. ale jest drugie "ale"... ale nagrał dwa utwory, które mi się spodobały, jeden nawet bardzo. teraz znów wydaje coś czego nie lubię. to od kogo to zależy? moje doświadczenia, moje otoczenie, mój słuch, itp nic się nie zmieniło. to jego zasługa (piszę o tych dwóch utworach) Icon_wink2
(21.11.2017 02:23 PM)Sundrajta napisał(a):  A ja myślę, że bardzo dużo z naszego gustu muzycznego kształtuje się w młodości bardzo wczesnej i tej późniejszej.
zdecydowanie się zgadzam! Icon_smile2

no i na zakończenie - bo raczej nie przesuniemy się w swoich stanowiskach ani o nutkę - napiszę tylko, że dzisiaj mam wolę polubić Korteza. do dziś go nie trawię i to bardzo. jedyne co lubię słuchać od niego to ... wywiady Icon_wink2 równy gość, świetny rozmówca, który ma niegłupie przemyślenia. a że teksty są dla mnie dosyć ważne w utworach, to może być dla niego plusem. i zgodnie z wypowiedzią AKT!a:
(21.11.2017 11:38 AM)AKT! napisał(a):  ostateczna decyzja jest wynikiem twojej wolnej woli -- nawet jeśli wydaje się nieuświadomiona, koniec końców to ty, bardziej niż cokolwiek innego masz nad nią kontrolę i możesz ją zmienić Icon_wink
dziś będę zmieniał moją wolę, albo też decyzję, bo już się pogubiłem Icon_wink2, odnośnie Korteza.
zaczynam.
dam znać co z tego wyjdzie Icon_razz

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.11.2017 04:56 PM przez Yacy.)
21.11.2017 04:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #359
RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych
Yacy napisał(a):dziś będę zmieniał moją wolę, albo też decyzję, bo już się pogubiłem Icon_wink2, odnośnie Korteza.
zaczynam.
dam znać co z tego wyjdzie Icon_razz
to nie jest takie proste Icon_wink jestem przekonany, że to zależy od ciebie, ale nie jestem pewien, czy uda ci się zrobić to w ciągu chwili -- to nie jest żadne czary mary; bo nie jest to kwestia jedynie wyrażenia opinii, ale raczej dojścia do pewnego przekonania bardziej okrężną, tak aby ono wypływało z nas -- myślę, że analogią przy zmianie gustu mogłaby być prędzej próba zmiany charakteru, która jest jak najbardziej w zasięgu każdego, ale jednak nie każdy jest w stanie ją osiągnąć, bo wymaga długotrwałej pracy; co oczywiście nie znaczy, że nie da się tego osiągnąć, czy tym bardziej, że coś jest od nas niezależne Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
21.11.2017 05:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 781
Dołączył: Jun 2007
Post: #360
RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych
Pewnie pewne rzeczy zależą ode mnie w sprawie gustu muzycznego, ale raczej w niewielkim stopniu. Akurat w moim przypadku widać to jak na dłoni. Do 18-tego roku życia wychowywałem się w muzycznej pustyni. Nie słuchałem w zasadzie żadnej muzyki, a utwory, które wówczas znałem (Louis z Chicago, Dzióbią ptaszki, Alfabet polski czy Żołtyj parachod) to była zamierzchła przeszłość. I zaczynam słuchać i od razu odrzuca mnie od Jarockiej, Jantar czy ABBA-y. A pierwszy kontakt z Epitaph mnie zachwyca. Kilka lat później słucham z magnetofonu kumpla Crimsonów, dla zabawy zmieniam ścieżkę i... nie wracam na poprzednią. Muzyka kompletnie mi nieznana i kompletnie odmienna od tego co znałem zauroczyła mnie od pierwszego dźwięku (tak pokochałem Garbarka). I ja coś kształtowałem? Nie, to muzyka trafiła w mój typ wrażliwości.
A porównanie do smaku jest jak najbardziej na miejscu, szczególnie jeżeli chodzi o brzmienie poszczególnych instrumentów czy chociażby wysokość dźwięku (w studenckim radiu był gość, który miał alergię na niskie tony i puszczając muzykę wszystkie wycinał, co dla innych nie było do słuchania).
21.11.2017 07:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jakiś Top Polskich Wykonawców Muzycznych EVENo 155 6 827 10.03.2024 08:53 AM
Ostatni post: kajman
Gwiazdka Pierwszy TOP Krajowych Wykonawców Muzycznych Sundrajta 378 58 699 05.02.2023 09:26 PM
Ostatni post: Sundrajta
Gwiazdka Pierwszy TOP pozostałych Europejskich Wykonawców Muzycznych Sundrajta 370 40 980 02.10.2022 04:37 PM
Ostatni post: thestranglers
  Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych Sundrajta 428 58 921 07.10.2017 08:35 PM
Ostatni post: Sundrajta
  Noc Muzycznych Pejzaży ALBUM 2014 Yacy 0 1 800 31.12.2014 02:42 PM
Ostatni post: Yacy
  Noc Muzycznych Pejzaży - WYBIERAMY ULUBIONY ALBUM ROKU 2013 Yacy 8 5 304 14.12.2013 03:58 AM
Ostatni post: prz_rulez

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości