Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Blue
wojtek
Unregistered

 
Post: #1
Blue
All Rise #1 (5 tygodni)
Too Close - 1 (2 tygodnie)
If You Come Back - #1 (3 tygodnie)
Girl I'll Never Understand - #1 (2 tygodnie)
One Love - #1 (2 tygodnie)
Sorry Seems To Be The Hardest Word - #1 (3 tygodnie)
U Make Me Wanna - #3 (4 tygodnie)
Flexin' - #1 (4 tygodnie)
Right Here Waiting - #2 (2 tygodnie)
Guilty - #1
Signed, Sealed, Delivered I'm Yours #1 (3 tygodnie)
Breathe Easy - #1 (2 tygodnie)
Bubblin' - #2 (2 tygodnie)
When Summer's Gone - #1 (3 tygodnie)
Alive - #1 (3 tygodnie)
Curtain Falls - #1 (2 tygodnie)
Get Down On It - #1 (3 tygodnie)
Only Words I Know - #1
08.01.2009 06:13 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
wojtek napisał(a):Sorry Seems To Be The Hardest Word - #1 (3 tygodnie)
Bardzo lubię ten utwór. Żałuję, że nie było go na liście Trójki tylko przez fanaberię prowadzącego.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
08.01.2009 08:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Ale sukcesy... No u mnie nie było aż tak różowo, ale też nie mogą chłopaki narzekać:

#04, 3t - All Rise
169 miejsce w podsumowaniu 2001
#02, 13t - Sorry Seems To Be The Hardest Word (& Elton John)
31 miejsce w podsumowaniu 2003 roku
#25(x2), 5t - U Make Me Wanna
247 miejsce w podsumowaniu 2003 roku
#09, 12t - Breathe Easy
#31, 4t - Curtain Falls

I solo:
#48, 1t - Lee Ryan - Turn Your Car Around
660 miejsce w podsumowaniu 2006
#43, 2t - Anthony Costa - Beautiful Thing
552 miejsce w podsumowaniu 2006
10.01.2009 05:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Greg Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 706
Dołączył: Jul 2007
Post: #4
 
hehe, może by się załapali u mnie z 'Sorry..' jakbym miał wtedy listę przesłuchań

[Obrazek: a0de53da-069f-48a8-8dda-a308de7b7d25.jpg]

[Obrazek: logo_gmc500.png]
25.05.2009 03:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
RE: Blue
#01 I Can
#97 Hurt Lovers
12.01.2019 12:43 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #6
RE: Blue
Ło matko, ale żeś mi teraz przypomniał czasy Icon_biggrin Czasy, kiedy obok MTV Classic na mojej kablówce miałem francuski kanał MCM, a tam w pierwszej kolejności Guilty, bo chyba to było na topie kiedy podłączyli mi telewizor do wielkiego świata, a niedługo później wyszedł Bubblin. Pamiętam że wtedy za dzieciaka zastanawiałem się czemu jeden z nich jest prawie rozebrany, a drugi ma pełny garnitur, ale mniejsza Icon_razz2 Wydawało mi się też, już nawet wtedy, że jeden z nich wygląda jak upośledzony i jak teraz sobie to oglądam to podtrzymuję, że ten jeden na tle reszty prezentuje się po prostu źle - rusza się kiczowato i robi dziwne miny. No i teledysk miał dwie wersje z tego co pamiętam, raz puszczali jedną, a raz inną, nie wiem czy to przypadkiem od godziny emisji nie zależało, może w tej drugiej pokazywali więcej Icon_razz2 Coś mi jednak świta, że w tej alternatywnej wersji było więcej rapu. Sam murzyn robiący do kamery "A-ha" był nawet w jednej reklam autopromocyjnych MCM, więc zdecydowanie zapadł mi w pamięci Icon_razz2 A tak swoją drogą to piosenka brzmi nieźle nawet dziś, przynajmniej refren Icon_biggrin

Z jakiegoś powodu wydaje mi się, że hype na cover z Eltonem był dopiero po tych dwóch piosenkach, przynajmniej na tym kanale. A tak ogółem to muszę przyznać, że na tle innych boysbandów Blue się wyróżniał... murzynem Icon_razz2 Nie ma co ukrywać, robił im robotę, bo tak to zawsze jest piątka tak samo śpiewających i tak samo tańczących białych przystojniaków. A murzyn z Blue był jakąś odmianą, dawał nieco charakteru i fajnie się prezentował. Gdyby nie on, cały zespół byłby do zapomnienia.

Radio Epsilon
12.01.2019 01:05 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #7
RE: Blue
Ja kojarzę ich wyłącznie z tych dwóch bestofowych kawałków, "Curtain Calls" (zerżnięte z "Gangster's Paradise") i "Get Down On It" (kower)... słuchałem jakichś kawałków do przebojów roku na innym forum, ale nie wiem, czy nawet będę mieć w odmętach swojego archiwum listy.
Więc raczej zespół jest do zapomnienia. Icon_wink

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
12.01.2019 08:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości