Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój nowy pomysł :)
Marcineq Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 385
Dołączył: Jul 2017
Post: #1
Mój nowy pomysł :)
Bardzo lubię oglądać różne talent showy szczególnie te w której uczestnicy śpiewają. I tak oglądając ich występy czy to przed tv czy na yt pomyślałem sobie czy może nie założyć listy ktora będzie żyła takimi występami ludzi znanych i mniej znanych w talent show? Jest wiele wykonań które bardzo mi się podobają mówiąc krótko są genialne, często przebijają jakiś oryginał. Także chciałbym z wami się takim czyms podzielić ze przyszedł mi do głowy taki właśnie pomysł. Co o tym sądzicie? Dla mnie byłoby to super!
04.10.2017 10:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Marcineq Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 385
Dołączył: Jul 2017
Post: #2
RE: Mój nowy pomysł :)
I właśnie jeżeli by wam się to spodobało to chciałbym żeby to było na takiej zasadzie że każdy forumowicz mógłby dawać swoja propozycje cotygodniową uprzednio wybraliśmy każdy po dwa? Trzy? Do pierwszego notowania Icon_smile tylko trzeba by jeszcze jakieś reguły ale to wiadomo narazie trzeba znaleźć chętnych do zabawy bo po co zasady bez uczestników Icon_smile
04.10.2017 10:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #3
RE: Mój nowy pomysł :)
Mi się kiedyś bardzo podobaly wykonania uczestników The Voice of Poland, szczególnie w II edycji.
Teraz coraz słabsze osoby w tych talent-show występują. ale pomysł ciekawy i do rozważenia.
04.10.2017 10:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #4
RE: Mój nowy pomysł :)
ja nie oglądam Icon_sad

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
04.10.2017 10:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
RE: Mój nowy pomysł :)
No zobaczymy. Jakiś to pomysł jest. Ale może poczekajmy z tym do listopada.
A miałyby to być tylko względnie świeże występy czy ogólnie?
04.10.2017 11:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Marcineq Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 385
Dołączył: Jul 2017
Post: #6
RE: Mój nowy pomysł :)
Bardzo dobre pytania, ja myślę żeby zrobić jakąś granicę od któregoś roku ale nie aż tak dużo wstecz tzn moze i występy 5 lat temu by się łapały, noi oczywiście mogłaby istnieć możliwość wprowadzania wykonań z konkursów muzycznych w innych krajach nie tylko w Polsce chyba że nie chcecie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.10.2017 02:23 PM przez Marcineq.)
05.10.2017 02:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #7
RE: Mój nowy pomysł :)
Wszystko jest do przyjęcia.
Pytanie tylko jak wiele osób by się w to pobawiło.
05.10.2017 03:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 430
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #8
RE: Mój nowy pomysł :)
Jedyny talent show jaki staram się oglądać to brytyjski X Factor więc mógłbym coś podrzucić.Icon_wink

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
05.10.2017 03:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Marcineq Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 385
Dołączył: Jul 2017
Post: #9
RE: Mój nowy pomysł :)
No to zadziałamy z tym. Myślę że zasady byłyby proste (kto ma jakieś uwagi niech napisze)
1.Do topu można zgłaszać cotygodniowo po jednej propozycji wyjątkiem jest pierwsze notowanie do którego każdy forumowicz może zgłosić do 4 propozycji.
Lista będzie się składała z takiej ilości pozycji na którą pozwoli pierwszy zestaw do głosowania.Lista będzie się pojawiać co niedziele w godzinach popołudniowych tak więc głosy wskazane jest oddawać do godziny 12. Pierwsze notowanie planowane jest na 22 października.
2.Utwory które mogą się pojawić na liście (mogą być zgłoszone) muszą spełnić podstawowe kryteria: są to występy uczestników muzycznych talent show, wykonanie jest gdzieś opublikowane tak żeby forumowicze mogli się z nim zapoznać oraz od momentu zaśpiewania jakiejś piosenki nie minęło więcej niż 5 lat. A poza tym dopuszczane jest zgłaszanie wykonań uczestników zewsząd nie tylko z Polski.
3.Punkty przydzielane będą w następujący sposób:
1miejsce 10pkt, 2miejsce 9pkt, 3 miejsce 8pkt itd aż do 1 pkt za miejsce 10.
Zasady identyczne jak w mycharts top 30
Jeśli macie jakieś zastrzeżenia to pisać, wiem że moze tu być wiele luk ale mam nadzieję że bawiący się w to nie będą specjalnie się ich doszukiwać.
Jeśli wam odpowiada to możecie zacząć podawać swoje propozycje. Icon_wink
10.10.2017 03:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Marcineq Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 385
Dołączył: Jul 2017
Post: #10
RE: Mój nowy pomysł :)
I pomysły na tytuł topu też pożądane! Icon_smile
10.10.2017 03:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gaspard Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 054
Dołączył: Dec 2016
Post: #11
RE: Mój nowy pomysł :)
Pytanie 1:
Czy muszą to być stricte talent show czy zaliczamy też programy typu "Twoja twarz brzmi znajomo"?
10.10.2017 07:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
miszony Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 619
Dołączył: Jan 2015
Post: #12
RE: Mój nowy pomysł :)
Nie oglądam oczywiscie wszystkich talent szoł ale bardzo je lubię i chętnie wezmę udział w propozycji Marcineq .
Niektóre występy ( bitwy) w The Voice były znakomite, chętnie wracam do nich na you tube.
10.10.2017 07:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Marcineq Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 385
Dołączył: Jul 2017
Post: #13
RE: Mój nowy pomysł :)
W sumie czemu by nie wziąć twojej twarzy... Nwm nad tym można by się zastanowić jakieś glosowanie zrobić.
O i ważna kwestia o której przypomniał mi miszony - można zgłaszać propozycje z różnych etapów danego show czyli np pojedynki z the vop mogą być.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.10.2017 09:29 PM przez Marcineq.)
10.10.2017 09:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Cześć, jestem tu nowy! Mayberryna 25 2 342 15.04.2021 02:52 PM
Ostatni post: Tomekk

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości