Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tom Petty
Kuba1201 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 414
Dołączył: Aug 2017
Post: #1
Tom Petty
Po 66 latach zmarł Tom Petty znany z zespołu The Heartbreakers. Przyczyną śmierci był zawał serca Icon_cry

03.10.2017 04:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #2
RE: Tom Petty
Ojej. Lubiłem Toma. Słuchałem go czasem w wakacje.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
03.10.2017 04:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
RE: Tom Petty
Kuba1201 napisał(a):Po 66 latach
Dziwnie to ująłeś. "W wieku 66 lat..." chyba zgrabniej brzmi.

Ja pamiętam Toma z MTV Europe: dużymi przebojami były "Into The Great Wide Open" i "Learning To Fly".
03.10.2017 06:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Horngacher77
Unregistered

 
Post: #4
RE: Tom Petty
Szkoda.Ja słuchałem Toma Petty nie tylko podczas wakacji.
Kolejny wielki artysta odchodzi na zawsze.
03.10.2017 09:32 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #5
RE: Tom Petty
Bardzo smutna wiadomość. Muzyka Toma i jego zespołu trafiała na tyle mocno do mnie, że w swoim rankingu płyt życia umieściłem składankę 'Greatest Hits' na czwartym miejscu wśród kompilacji. Większość jego dorobku poznałem po czasie, ale zawsze odnajdywałem w jego twórczości wolność i radość tworzenia. Bo to sam Tom zaskarbił sobie moje zaufanie, sympatię i szacunek. Pomagało w tym jego zauważalne poczucie humoru i skierowana do słuchaczy pozytywna energia. Po zawojowaniu list na przełomie lat 80. i 90. nie musiał specjalnie starać się uczestniczyć w wyścigach by pozostać niezapomnianym. Był legendą, a legendy przetrwają zawirowania. Uśmiech losu towarzyszył wydaniu ostatniej, trzynastej w karierze całego zespołu płycie ('Hipnotic Eye', 2014) dając artyście i jego kumplom pierwsze miejsce na amerykańskiej liście. Miałem zaszczyt gościć jego ostatni singiel, 'Fault Lines'. Może coś nowego będzie jeszcze wydane, więc może jeszcze zawita na Top40, ale...

Before all of this ever went down
In another place, another town
You were just a face in the crowd
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.10.2017 10:28 PM przez thestranglers.)
03.10.2017 10:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #6
RE: Tom Petty
Icon_sad
przykra wiadomość.
04.10.2017 10:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości