Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Deezer
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Deezer
Właśnie założyłem sobie konto na Deezerze i...
Jestem mile zaskoczony. Wersja przeglądarkowa działa bez zainstalowanej wersji aplikacyjnej, idzie szybko, są całkiem przyjemne playlisty z muzyki poważnej/klasycznej i tagują faktycznie wykonujących utwór wykonawców, a nie (z całym szacunkiem) dawno gryzących piach Chopina czy Beethovena.
Raczej nie porzucę Spotify'a, gdyż przyzwyczajenia robią swoje, ale dobrze mieć alternatywę.
30.09.2017 08:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 448
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #2
RE: Deezer
Założyłem konto w tym serwisie ponad trzy lata temu, a od dwóch lat mam konto premium. Z tego co mi wiadomo, to mają większą bazę muzyczną niż Spotify (4 albo 5 milionów nagrań więcej niż konkurenci ze Szwecji, ale nie jestem pewien), na którym też miałem tam konto ale z niego nie korzystam, w dużej mierze właśnie z tego powodu. Jest to dobry serwis dla poszukiwaczy muzyki w mniej znanych językach (na Spotify się promują głównie Anglosasi, choć w innych językach też tam można coś znaleźć - ale nie w takiej ilości jak na Deezerze). Niestety niewielu jest tam wykonawców z Korei (ale tu z pomocą przychodzi mi Google Play - chociaż w tym przypadku rozważam przejście na iTunes) i Bułgarii.
Oprócz klipów na YT to właśnie na odsłuchach z Deezera bazuję przy układaniu notowań mojej listy.

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.10.2017 12:33 AM przez kolej_grzesiek.)
02.10.2017 12:31 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
RE: Deezer
No nie wiem, na razie wszystkie wyszukiwania, które sprawdzałem, i w Spotify'u, i w Deezerze, wychodzą mi tak samo. A nie, pardon, na Deezerze nie ma Spotify sessions.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.10.2017 07:54 AM przez prz_rulez.)
02.10.2017 07:49 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #4
RE: Deezer
Dla mnie bardziej praktyczyn jest Deezer.
Pod względem słuchania nowości, tworzenia playlist itd.
Ponadto, chyba tak jak pisze Grzesiek - mają większą bazę utworów.
02.10.2017 10:21 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
RE: Deezer
Hmm. Bo ja wiem. Ogólnie są podobne, kilku rzeczy nie było na Deezerze, jednej nie ma na Spotify'u, a jest na Deezerze, ale kiedyś była.
03.10.2017 10:15 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości