Ankieta: Twoja ulubiona p
Let Love Rule [1989]
Mama Said [1991]
Are You Gonna Go My Way [1993]
Circus [1995]
5 [1998]
Lenny [2001]
Baptism [2004]
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Top 50: Lenny Kravitz
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #21
 
furbul napisał(a):15. God Gave Me Everything I Want (feat. Mick Jagger)
14. Show Me Your Soul (feat. Loon, P. Diddy & Pharell Williams) / Bad Boys II Soundtrack
13. Pay To Play / Lenny
12. Always On The Run / Mama Said
11. Bring It On / It Is Time For A Love Revolution
Wielkie eeeeeee... "Show Me Your Soul"??? "Pay To Play"??? "Bring It On"??? Piątkę ratuje tylko kultowe "Always On The Run". Poza tym bardzo nie po mojemu Icon_frown

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
08.01.2009 04:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 678
Dołączył: Dec 2008
Post: #22
 
10. California / Baptism
9. Are You Gonna Go Mu Way / Are You Gonna Go My Way
8. Minister Of Rock'n'Roll / Baptism
7. Live / 5
6. Lady / Baptism

Płyty:
5 - 181
Baptism - 161
Lenny - 150
Mama Said - 105
Are You Gonna Go My Way - 99
It Is Time For A Love Revolution - 98
Circus - 69
Let Love Rule - 57
Greatest Hits - 12
08.01.2009 11:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 678
Dołączył: Dec 2008
Post: #23
 
5. Rock'n'Roll Is Dead / Circus
4. American Woman / 5
3. Where Are We Runnin' / Basptism
2. Baptized / Baptism
1. Fly Away / 5

Płyty:
5 - 278
Baptism - 258
Lenny - 150
Circus - 115
Mama Said - 105
Are You Gonna Go My Way - 99
It Is Time For A Love Revolution - 98
Let Love Rule - 57
Greatest Hits - 12

Wrzuciłem teraz wszystko bo gorączka rośnie:/ Dziękuję wszystkim, którrzy uczestniczyli w Topie czynnie bądź biernie Icon_wink2
08.01.2009 11:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
Nr 1 u Ciebie, u mnie też pewnie wysoko. Może nawet na podium by się złapało.
08.01.2009 11:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
Gary napisał(a):Nr 1 u Ciebie, u mnie też pewnie wysoko.
a u mnie by nie było w pierwszej trzydziestce Icon_razz. strasznie mi działa na nerwy ten numer.
szkoda że nie znalazło się "Little Girl's Eyes" z tego samego albumu, które bardzo lubię.
09.01.2009 12:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #26
 
Cytat:10. California / Baptism
9. Are You Gonna Go Mu Way / Are You Gonna Go My Way
8. Minister Of Rock'n'Roll / Baptism
7. Live / 5
6. Lady / Baptism
5. Rock'n'Roll Is Dead / Circus
4. American Woman / 5
3. Where Are We Runnin' / Basptism
2. Baptized / Baptism
1. Fly Away / 5
W top 10 w sumie nie ma jakiejś wielkiej poruty, choć zdecydowanie zaniedbałeś album "Lenny". "Fly Away" jest chyba najśredniejsze z całego top 10. "Live", "Baptized" i "Minister of R&R" zdecydowanie za wysoko, choć nie są złe. #10 i #9 lubię bardzo.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
09.01.2009 08:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
''I Belong To You'' troszkę nisko....w sumie Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
25.08.2010 11:23 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 678
Dołączył: Dec 2008
Post: #28
 
Wiem. Dziś byłoby pewnie wyżej.
W ogóle w tej chwili jestem bardzo niezadowolony z tego topu. Może go kiedyś poprawię.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
25.08.2010 11:31 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #29
 
Ja też tak mam, że w jednej chwili coś jest adekwatne, a trochę później już nie.
Jakoś w sumie nie przepadam za topami wykonawców, mimo że jest kilku, którym takie zestawienia mógłbym wykroić Icon_smile No i Lenny jest jednym z nich Icon_smile

Trochę tutaj zaniedbałeś chyba pierwsze cztery płyty. I choć kilka lat temu zasłuchiwałem się głównie w tych nowszych, to teraz najchętniej wracam do "AYGGMW" i "Circus" Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
25.08.2010 02:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 678
Dołączył: Dec 2008
Post: #30
 
aaktt napisał(a):Ja też tak mam, że w jednej chwili coś jest adekwatne, a trochę później już nie.
Nawet nie o to chodzi. Topy DM czy Jacksona układałem zaledwie pół roku później, a dziś zmiany w porównaniu z nimi byłyby nieznaczne. U Kravitza myślę, że zmieniłoby się sporo. Ułożyłem top bardzo szybko, nie przemyślałem go. To były moje początki z układaniem listy i właśnie takich zestawień. Nie było to dobre ;]
aaktt napisał(a):Jakoś w sumie nie przepadam za topami wykonawców, mimo że jest kilku, którym takie zestawienia mógłbym wykroić Icon_smile No i Lenny jest jednym z nich Icon_smile
To może zrobisz kiedyś top jakiegoś wykonawcy, pokonując tym samym niechęć do tego typu zestawień ;D Kravitza w Twoim wykonaniu chętnie bym poczytał.
aaktt napisał(a):Trochę tutaj zaniedbałeś chyba pierwsze cztery płyty. I choć kilka lat temu zasłuchiwałem się głównie w tych nowszych, to teraz najchętniej wracam do "AYGGMW" i "Circus" Icon_smile
Nie jestem w stanie powiedzieć, czy dziś byłby ich większy udział i o ile. Wyszłoby to "w praniu".

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
25.08.2010 08:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #31
 
furbul napisał(a):
aaktt napisał(a):Jakoś w sumie nie przepadam za topami wykonawców, mimo że jest kilku, którym takie zestawienia mógłbym wykroić Icon_smile No i Lenny jest jednym z nich Icon_smile
To może zrobisz kiedyś top jakiegoś wykonawcy, pokonując tym samym niechęć do tego typu zestawień ;D Kravitza w Twoim wykonaniu chętnie bym poczytał..
Może, może. Od dwóch lat w sumie przymierzam się do Beach Boysów, ale tam też się ciągle coś zmienia, więc może za kolejne dwa lata jak się unormuje Icon_mrgreen

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
25.08.2010 09:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 678
Dołączył: Dec 2008
Post: #32
 
Za dwa lata to może ja wreszcie zacznę myśleć o topie wszech ;D

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
25.08.2010 10:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 678
Dołączył: Dec 2008
Post: #33
 
Aha, wracając jeszcze do Beach Boys. Ostatnio bardzo doceniłem "God Only Knows". Tak bardzo bardzo. ;]

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
25.08.2010 11:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #34
 
Cieszy mnie to Icon_smile2
Ja też po roku jakiegoś takiego zmęczenia, wróciłem w ostatnich miesiącach dość intensywnie do tego numeru Icon_smile2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
26.08.2010 06:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 678
Dołączył: Dec 2008
Post: #35
 
A u mnie akurat żadnego zmęczenia nim nie było. Zawsze był ok. Jakiś czas temu nastąpił poważny przełom i dziś byłby poważnym kandydatem do topu WC ;]

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
26.08.2010 08:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #36
 
Określenie Top WC podoba mi się bardziej niż TWC Icon_mrgreen Icon_surprised

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
26.08.2010 08:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 678
Dołączył: Dec 2008
Post: #37
 
Mi również 500(2)

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
26.08.2010 09:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości