Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Bee Gees
santosz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 007
Dołączył: May 2021
Post: #261
RE: Mychartsowy Top Bee Gees
gdybym głosował mogę śmiało założyć, że Every Christian i Odessa byłyby u mnie w czołówce a z tych bardziej tanecznych na pewno Nights On Broadway, bo jest tam więcej elementów funkowych, które zdecydowanie wolę od disco

Karpie zjem!
16.05.2023 07:37 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #262
RE: Mychartsowy Top Bee Gees
barb42 napisał(a):Mnie jakoś wyjątkowo nie zabrzmiała dobrze, tak więc sorry Aktu!
ależ nic nie szkodzi Icon_wink jest skrajnie inna niż zwyczajowy repertuar grupy

bardzo się cieszę, że jednak nie "stayin' alive" -- nie mam nic przeciwko, ale nigdy nie przepadałem za tym numerem jakoś szczególnie w przeciwieństwie do "how", które fenomenalnie przed kilkoma laty scoverował pj morton i po tej wersji urosło niesamowicie w moim serduszku; oryginał też lubię, choć jest trochę za spokojny



no i mam wielką słabość do "tragedy" i przy okazji tego topu odkryłem też "you win again", które znam z dzieciństwa i nie miałem pojęcia, że to bee gees jest

w każdym razie dzięki za ten top, było mi bardzo miło <3 a teraz outkast <3 ekstra!

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.05.2023 10:37 AM przez AKT!.)
16.05.2023 10:36 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości