Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top INXS
santosz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 034
Dołączył: May 2021
Post: #101
RE: Mychartsowy Top INXS
a tu dla mnie wręcz przeciwnie, muzyka zupełnie bez ikry, mdła, słabe melodie
poza tym wszystkie te piosenki są tak podobne do siebie, że zlewają się w jedną całość

Karpie zjem!
08.05.2023 01:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 732
Dołączył: Jun 2007
Post: #102
RE: Mychartsowy Top INXS
Na tyle dobrze, że utwory na których najbardziej mi zależało nie straciły swoich pozycji.
08.05.2023 04:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 126
Dołączył: Dec 2014
Post: #103
RE: Mychartsowy Top INXS
Po wspomnianej przez Kubę płycie Welcome to Wherever You Are nastąpił nagły kryzys w twórczości grupy. Full Moon Dirty Hearts nie spełniło pokładanych w niej oczekiwań, a później było już tylko gorzej. Od tamtego momentu Michael zmagał się z niemocą twórczą, o której wypowiadał się wielokrotnie w pozostawionych dla potomności materiałach (przy okazji powinienem przypomnieć sobie Mystify: Michael Hutchence, robi wrażenie aż do ostatnich taktów Concrete), co mogło też po części zadecydować o jego losie. Głęboko wierzę, że był w stanie powrócić na właściwe tory.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.05.2023 04:37 PM przez thestranglers.)
08.05.2023 04:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #104
RE: Mychartsowy Top INXS
fajnie, że Afterglow jeszcze niżej niż w oryginale Icon_razz

Po Marillion to chyba drugi zespół, którego zmiana wokalisty spowodowała, że zupełnie straciłem zainteresowanie ich twórczością.
Do niedawna podium uzupełniało Myslovitz, ale od kilku miesięcy już ich nie ma w tym zestawieniu Icon_razz
tak na szybko nie mogę skojarzyć kolejnego podmiotu Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
08.05.2023 07:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #105
RE: Mychartsowy Top INXS
Queen?... Icon_rolleyes
09.05.2023 08:17 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #106
RE: Mychartsowy Top INXS
oficjalnie nie wydali żadnego albumu /chyba, że o czymś nie wiem/

a to co grali/nagrali z Rodgersem czy Lambertem traktuję raczej jako występy okazjonalne Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
09.05.2023 10:07 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 086
Dołączył: Dec 2009
Post: #107
RE: Mychartsowy Top INXS
Tak a propos nowych wokalistów to niedawno dowiedziałem się, że Chłopcy z Placu Broni wznowili działalność. Jakoś w ostatnim czasie przypominają o sobie zespoły z lat 80/90 z naszego podwórka: Kobranocka, Proletaryat, SzPaL mam wrażenie, że mocniej też działa koncertowo, podobnie Róże Europy. Chyba sentyment zaczyna działać teraz bardziej...

WOLNE MEDIA!!!
09.05.2023 11:25 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #108
RE: Mychartsowy Top INXS
teraz mi się przypomniało, że Lombard zmienił wokalistkę i to był dla mnie koniec zainteresowania ich twórczością Icon_wink2
ostatnią płytę z Małgosią Ostrowską "Welcome Home" bardzo lubię do dziś. dosłownie słuchaliśmy płyty kilka dni temu.
tak więc dopiero zmiana spowodowała, że przestałem słuchać ich aktualnych dokonań.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
09.05.2023 11:35 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #109
RE: Mychartsowy Top INXS
Serio już? Ile trwał ten retop, tydzień? Icon_rolleyes

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
09.05.2023 05:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 732
Dołączył: Jun 2007
Post: #110
RE: Mychartsowy Top INXS
Dobromiera napisał(a):Ile trwał ten retop, tydzień?
Tak, ruski tydzień. Od 14.04 do 5.05.
09.05.2023 06:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #111
RE: Mychartsowy Top INXS
(09.05.2023 11:25 AM)neo01 napisał(a):  Tak a propos nowych wokalistów to niedawno dowiedziałem się, że Chłopcy z Placu Broni wznowili działalność. Jakoś w ostatnim czasie przypominają o sobie zespoły z lat 80/90 z naszego podwórka: Kobranocka, Proletaryat, SzPaL mam wrażenie, że mocniej też działa koncertowo, podobnie Róże Europy. Chyba sentyment zaczyna działać teraz bardziej...
jeśli chodzi o nowych wokalistów to Chłopcy z Placu Broni zdecydowanie wysuwają się u mnie na 1 miejsce w antyrankingu wspomnianym przez Yacego....i to wcale nie jest jakiś mój ulubiony zespół, ale tak z Łyszkiewiczem kojarzony, że to naprawdę świętokradztwo.
10.05.2023 06:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 086
Dołączył: Dec 2009
Post: #112
RE: Mychartsowy Top INXS
Mocne słowa...

WOLNE MEDIA!!!
10.05.2023 06:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 732
Dołączył: Jun 2007
Post: #113
RE: Mychartsowy Top INXS
Zastanawiałem się, czy znalazłbym kogoś do takiego antyrankingu i stwierdzam, że dla mnie czymś takim była zamiana Czystawa (słabszego od poprzednich wokalistów) na Andrzejczaka.
10.05.2023 07:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 086
Dołączył: Dec 2009
Post: #114
RE: Mychartsowy Top INXS
Toś pojechał w swoim stylu Icon_wink

WOLNE MEDIA!!!
10.05.2023 08:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 732
Dołączył: Jun 2007
Post: #115
RE: Mychartsowy Top INXS
Po prostu słuchanie tego faceta mnie dobija.
10.05.2023 08:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości