Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 849 - 17.06.2007
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
notowanie 849 - 17.06.2007
Zaczne moze od tego, ze prawde mowiac mam mniejsza ochote na pisanie takich komentarzy jak ostatnio. Moze znowu ktos spusci wode i ich juz nie bedzie.

Notowanie bardzo ciekawe Icon_exclaim Czesto to ostatnio pisze, wiem, ale naprawde ostatnio moja lista jest przynajmniej dla mnie tak ciekawa jak rzadko kiedy. Nie moge sie doczekac kolejnych notowan, bo wiem, ze bede spore ruchy, sporo tez nowosci i sam jestem ciekaw jak to sie wszystko ulozy. A jak sie ulozylo dzisiaj?

Zeby nie trzymac dluzej w niepewnosci - Billy Talent znowu ustrzelil dublecik! Ale w obydwu przypadkach juz wkrotce to sie moze zmienic. L Dópa nie dala rady przez 2 tygodnie wejsc na pierwsze i teraz juz raczej nie da. Dzisiaj spada na czwarte, jej miejsce na drugim zajmuje Placebo, co nie dziwi po skoku z pietnastego na trzecie tydzien temu, a tuz za nim... Muse, ktore skacze na trzecie z ... pietnastego Icon_exclaim Icon_biggrin3 Nie dziwi wiec, ze dzis prawdziwie zazarta walka trwala tez o miejsce pietnaste, skoro to taka znakomita odskocznia Icon_wink2. Velvet Revolver spada o jedno oczko, ale moze to celowe zagranie Icon_wink2.

Szczesliwie kryzys nie dotknal "Icky Thump". Tydzien temu rewelacyjny skok o kilkanascie pozycji na jedenaste i dzis kontynuacja marszu do przodu. Za tydzien powinno byc jeszcze lepiej, bo przeciez bede juz miec plyte. Nie przydarzylo sie wiec to co "Big Wheel" ktore to po dwoch duzych skokach weszlo na jedenaste, ale potem juz tylko spadalo i dzis w ogole wypadlo z listy. Nie ma wiec na razie drugiej piosenki Tori Amos ktora by dotarla do mojej dziesiatki.

Za to Bjork moze byc zadowolona z wyniku "Earth Intruders", pomimo tego, ze dzis doznalo duzego spadku i wypadlo z dziesiatki daleko, poniewaz osiagnelo najlepszy wynik ze wszystkich piosenek artystki na mojej liscie. Hmm, "ze wszystkich"... Do tej pory niemal wszystkie nie daly rady nawet wejsc do dziesiatki. Udalo sie to jedynie "All Is Full Of Love", ale wynik - 3 tygodnie w dziesiatce i najwyzej na szostym - jest slabszy niz wynik ostatniego singla - 5 tygodni w dziesiatce i najwyzej na piatym.

Nie udalo sie na razie wejsc na liste kolejnej piosence Manic Street Preachers. Co wiecej, "Your Love Alone..." spadlo az o 8 pozycji. Oj, tym razem niekorzystne notowanie dla zespolu? Alez skad! "Underdogs" zdolalo sie utrzymac w trzydziestce, co wiecej nawet zdolalo utrzymac pozycje, "Rendition" poszlo 5 do gory i jest juz tuz za dziesiatka, ale jeszcze wyzej i po jeszcze wiekszym skoku sa "Imperial Bodybags" - 11 do gory! Tak wiec kolejne znakomite notowanie dla MSP. Tym razem co prawda zadnej piosenki w dziesiatce, ale kto wie jak bedzie za tydzien...

Skok MSP jednak nie jest rekordowym w tym tygodniu, bo o jedno oczko wiecej skoczyly wspomniane wczesniej "Map Of The Problematique", a takze "Tarantula". W tym tygodniu ukasila mnie pozadnie i licze ze trucizna dlugo bedzie sie utrzymywac w organizmie.

Dzis jest az 5 nowosci Icon_exclaim Jedna chyba spodziewana, bo czesciowo juz przeze mnie zapowiadana. Z duzym opoznieniem u mnie zadzialala, a impuls w postaci koncertu ostatecznie mnie przekonal. Zaskoczony jestem tylko, ze "What I've Done" zadebiutowalo az na trzynastym. Coz, moze jednak trzeba bylo o 2 oczka nizej? Icon_wink2 Najpierw jeszcze wspomne o nowosci najnizszej, tez juz pisalem, ze to moze wejsc u mnie na liste. Myslalem jednak, ze jeszcze nie teraz. Pojawia sie "Intervention" i moze poradzi sobie lepiej niz "Black Mirror", ktore tylko przez tydzien bylo w trzydziestce.

Az 3 nowosci pochodza z plebiscytu z zaprzyjaznionego sasiedniego forum! "Thru The Glass" wcale tak bardzo nie podobalo mi sie od poczatku. Owszem, podobalo, ale nie zalapalo sie do mojej siodemki, a teraz prosze - osiaga najlepszy wynik na mojej liscie. Z kazdym przesluchaniem jest coraz lepiej, wiec licze, ze przynajmniej w tej drugiej dziesiatce przez kilka tygodni pobedzie. "Elizabeth" natomiast ogromnie mi sie podobalo od poczatku. Tu nie ma zadnej niespodzianki, to bylo trzecie miejsce w mojej siodemce. I trzecia z propozycji z tamtego plebiscytu, a zarazem piata i ostatnia dzis nowosc, to "Zamyslone glowy". Ciagle bardzo mi sie podoba, bylo w mojej siodemce, i tez licze, ze na kilka notowan zagrzeje miejsce w trzydziestce.

No i na koniec plyty. To jest notowanie pokoncertowe, wiec wlasciwie zdziwilbym sie gdyby nie pojawila sie ktoras z plyt jednego z wykonawcow ktorych wystep ogladalem na Stadionie Slaskim. Oczywiscie sluchalem w tym tygodniu Comy, ale jednak latem slucha sie tego zupelnie inaczej niz zima i nie dali rade wejsc. Z kolei Pearl Jam ma za bardzo rozstrzelone piosenki po plytach i sluchalem raczej skladanek i koncertowek, a takie wydawnictwa u mnie na liste plyt nie moga wejsc. Co nie udalo sie Comie i Pearl Jamowi udalo sie Linkin Park. Mam tylko jedna ich plyte, wiec problemu nie bylo z wyborem. W dodatku sluchane ostatnio "Hybrid Theory" podoba mi sie bardziej niz kiedykolwiek wczesniej. O dziwo wiec, choc wystep Pearl Jam podobal mi sie najbardziej ze wszystkich srodowego popoludnia i wieczoru, to Linkin Park najbardziej zyskalo jesli chodzi o moja liste.

Poza tym na liscie plyt ruchy male, co mnie raczej dziwi, bo ciagle slucham duzo albumow i po przesluchaniu kazdego nastepnego wydaje mi sie, ze ruchy na liscie beda nieodzowne. Przy ukladaniu listy i przemysleniu wszystkiego, okazuje sie jednak, ze ruchy sa male. A na ktorym zadebiutuja Strajpsi? Oto jest pytanie! Nastepne notowanie odpowie na nie Icon_smile2.

Notowanie 849:

01. 01. 06. 06. Surrender - Billy Talent
02. 03. 02. 02. Running Up That Hill - Placebo
03. 15. 01. 01. Map Of The Problematique - Muse
04. 02. 04. 04. 2000000 głosów - L Dópa
05. 04. 05. 05. In The Morning - Razorlight
06. 11. 01. 01. Icky Thump - The White Stripes
07. 05. 03. 03. Era retuszera - Nosowska
08. 07. 13. 13. The 80's - Robbie Williams
09. 10. 06. 05. Before I Fall To Pieces - Razorlight
10. 08. 10. 10. Alinka - Pogodno

11. 22. 02. Imperial Bodybags - Manic Street Preachers
12. 17. 03. Rendition - Manic Street Preachers
13. NN. 01. What I've Done - Linkin Park
14. 06. 09. Your Love Alone Is Not Enough - Manic Street Preachers
15. 14. 03. She Builds Quick Machines - Velvet Revolver
16. 28. 02. Tarantula - The Smashing Pumpkins
17. 23. 02. One Man Revolution - The Nightwatchman
18. 09. 07. Earth Intruders - Bjork
19. 18. 15. Summer Wine - Ville Valo & Natalia Avelon
20. NN. 01. Thru The Glass - Thirteen Senses
21. NN. 01. Elizabeth - XIII. Stoleti
22. 13. 06. Flathead - The Fratellis
23. NN. 01. Zamyślone głowy - Dzioło
24. 20. 06. Somewhere Over The Rainbow - Katie Melua & Eva Cassidy
25. 25. 06. Underdogs - Manic Street Preachers
26. 12. 12. Brianstorm - Arctic Monkeys
27. 19. 13. Open Your Eyes - Snow Patrol
28. NN. 01. Intervention - Arcade Fire
29. 26. 38. Martyr - Depeche Mode
30. 21. 17. Ruby - Kaiser Chiefs

Wypadły (z którego, ile razy były na liście):

16. 04. Motorek - Grzegorz Turnau
24. 06. Big Wheel - Tori Amos
27. 07. The River - Good Charlotte
29. 08. Absolutnie nic - Stanisław Soyka & Pogodno
30. 04. Sterowany jest ten świat - Kobranocka

Legenda:
Pierwsza dziesiatka - miejsce, miejsce tydzien temu, liczba tygodni w dziesiatce, liczba tygodni w dziesiatce pod rzad.
Druga i trzecia dziesiatka - miejsce, miejsce tydzien temu, licza tygodni w trzydziestce.

Lista płyt. Notowanie 837:

01. 01. 04. 04. Billy Talent II - Billy Talent
02. NN. 03. 01. Hybrid Theory - Linkin Park
03. 02. 44. 44. Black Holes And Revelations - Muse
04. 03. 06. 06. Razorlight - Razorlight
05. 04. 05. 05. Gra? - L Dópa
06. 07. 05. 05. Costello Music - The Fratellis
07. 05. 05. 05. Sterowany jest ten świat - Kobranocka
08. 06. 06. 06. Ten Thousand Fists - Disturbed
09. 09. 07. 07. Fear Of The Dark - Iron Maiden
10. 10. 10. 10. Eyes Open - Snow Patrol
17.06.2007 11:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
Re: notowanie 849 - 17.06.2007
02. 03. 02. 02. Running Up That Hill - Placebo
Coraz bliżej szczytu i mam nadzieję, że już za tydzień Billy ulegnie.
04. 02. 04. 04. 2000000 głosów - L Dópa
Tu odetchnąłem z ulgą. Nie rozumiem, czemu to nagranie tak się podoba.
06. 11. 01. 01. Icky Thump - The White Stripes
Ten skok napawa optymizmem że będzie jeszcze lepiej. Daisiaj miałem płytę w ręku, ale nie mogłem się zdecydować, żeby kupić.
09. 10. 06. 05. Before I Fall To Pieces - Razorlight
Cieszy mnie, że zdecydowanie lepszy z Razorlightów w 10 idzie (chociaż powoli) do góry.
18. 09. 07. Earth Intruders - Bjork
No niestety, fatalny spadek. U mnie4 Bjork bodajże 9 raz z rzędu na 2 i tylko dlatego, że Tool jest taki rewelacyjny.
21. NN. 01. Elizabeth - XIII. Stoleti
Specjalnie przesłuchałem jeszcze raz ten utwór, żeby zorientować się, dlaczego zaszedł tak daleko. I nadal nie rozomiem. Dla mnie to disco stylizowane na gotyk i nie dziwię się, że go nie zapamiętałem.
24. 20. 06. Somewhere Over The Rainbow - Katie Melua & Eva Cassidy
No i niestety 2 pięknie śpiewające panie w dół. Chociaż faktycznie można by znaleźć lepszy utwór do "wspólnego" śpiewania.
26. 12. 12. Brianstorm - Arctic Monkeys
Chyba upoał wygonił biedne Małpeczki. Może jak się ochłodzi, to pójdą w górę?
18.06.2007 12:19 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
W końcu udało mi się dostac na to forum, gdyz jak zwykle "swietnie" chodził od rana.
"Motorek" jak szybko wpadł na liste, tak wypadł. Szkoda tez Kobranocki.
Smashing Pumpkins ostro do góry, a to bardzo cieszy. L Dópa nie wytrzymała konkurencji, troche sie osunęła, ale ma trudnych przeciwnków. "Your Love Alone Is Not Enough " spada w szybkim tempie, lecz przy tylu utworach MSP nie dziwię się, ze są takie zawirowania.
Są 3 nowości z "naszej listy". najbardziej oczywiście cieszy mnie nowość w postaci Dzioła, które kilka tygodni powinno pobyc na Twojej liscie, jak sam wspominałeś. Półtorej roku temu u mnie utwór ten przebywał ok 10 tygodni na liście, Dotarł do 4 miejsca. To dla mnie taka bardzo wakacyjna, letnia piosenka, mimo iż u mnie pojawiła się w czasie zimy i nie dotrwała do wakacji... A gdyby to był taki okres, przeczuwam, że Dzioło osiągnąłby znacznie wieksze sukscesy.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
18.06.2007 11:19 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #4
 
Surrender - Billy Talent nr całkiem fajny u mnie na razie w propozycjach ale zobaczymy. Hitem na miarę wyników na Twojej liście nie będzie no ale cały top30 nie może być na 1 i potrzebne są też utwory na miejsca pozostałe.
Gdyby Elizabeth nie było to napisałbym że nowości powinny być dokładnie w odwrotnej kolejości, bo:
28. NN. 01. Intervention - Arcade Fire - u mnie nowość na 18
23. NN. 01. Zamyślone głowy - Dzioło - w poczekalni z szansami...
20. NN. 01. Thru The Glass - Thirteen Senses - jeszcze 2-3 tygodnie temu pewnie by byli ale jest nowy singel i właśnie on trafi do mnie. Po prostu ostatnio mam sporo piosenek które sam wyciągam z płyt lub przez kogoś zostają wyciągnię te , że boję się takiej sytuacji jaka jest u Ciebie z MSP Icon_smile2
13. NN. 01. What I've Done - Linkin Park - włśnie opuściło poczekalnię ale w kirunku odwrotnym niż bym przypuszczał Icon_frown

Wracając jeszcze do MSP. Jak to możliwe że są 4 utwory a płyty ani widu ani słychu ???

cieszty mnie awans Icky - co oczywiste oraz Tarantuli i Nightwatchmana Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
18.06.2007 11:45 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #5
 
tadzio3 napisał(a):To dla mnie taka bardzo wakacyjna, letnia piosenka, mimo iż u mnie pojawiła się w czasie zimy i nie dotrwała do wakacji...

Ja wakacji nie mam - wręcz przeciwnie Icon_evil - ale lato to lato i u mnie pewnie pojawi się z początkiem tej pory roku więc ma szanse zaistnieć na dłużej. Chociaż Cała Góra Barwinków i wiosną sobie jakoś radzi a to bardzo kojarzące mi się utwory ze sobą Icon_smile2

tadzio3 napisał(a):W końcu udało mi się dostac na to forum, gdyz jak zwykle "swietnie" chodził od rana.
ja jeszcze nie miałem problemów o żadnej porze Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
18.06.2007 11:48 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Podoba mi się to wydanie listy, z top 10 lubię wszystko.
Dalej też jest super, raczej nie znam piosenek niż ich nie lubię. The Manics w natarciu - ciekawe, że te piosenki wybrałeś. Lubię ję oczywiście bo są dobre, ale chyba są w top 4 najsłabszych na płycie, gdzie Indian Summer czy Send Away The Tigers?!! Ciekawe czy Martyr dobije do 40, może go tak z litości zatrzymasz?Icon_biggrin.
Widzę ładny skok Tarantuli. Już się płytki nie mogę doczekać. Arcade Fire debiutują - hurra. Szkoda, że świetne piosenki pożegnałeś (Motorek czy The River)

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
18.06.2007 03:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
O. Przekorny ku3a się przekonał do Linkin Park Icon_mrgreen

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
18.06.2007 06:15 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
W czołówce zrobiło się bardzo ciasno i sam nie wiem komu teraz mam kibicować. Placebo? Chciałoby się, aby "Running up that hill" uczyniło ten jeden kroczek i zwyciężyło na liście, ale przecież tuż za nimi pojawia się całkiem niespodziewanie równie świetne "Map of the problematique". Icon_biggrin3 Na dodatek na 6 miejscu usadowił się Icky! Tylko, że na 1 miejscu jest też nie byle jaka piosenka, choć może zacząć wykazywać zmęczenie już dość długim prowadzeniem to jednak nie musi. Uff! Nie podejmuję się typowania nawet podium w przyszłym tygodniu, a co dopiero 1 miejsca. Icon_smile2
Nadal bardzo dobrze radzą sobie piosenki MSP. Wprawdzie nie ma żadnej w pierwszej 10, ale sądzę, że to tylko kwestia czasu. Przy czym cieszę się, że na liście utrzymało się „Undergogs”, gdyż miałem obawy, że może się nie utrzymać. Na szczęście udało się i to pomimo 5 nowości. Icon_smile2
Cała 5 oczywiście mi się podoba zwłaszcza, że 2 są na mojej liście, a 1 ("Elizabeth") ma duże szanse, aby na niej się pojawić. "Thru the glas” jestem autentycznie zaskoczony….nie było u Ciebie na liście….” Through glass” Icon_razz Icon_wink2 Jeśli chodzi o piosenki konkursowe, a moją listę to w tej chwili rozpatruje 5 piosenek. A jak będzie zobaczymy w następnych notowaniach. Linkin Park z jednej strony spodziewałem się, zaś z drugiej strony tak wysoko to jednak nie. Przechodząc na chwilę na listę płyt spodziewałbym się raczej np. "Ten”, ale "Hybrid Theory” też jest fajną płytą.
5 nowości, więc spaść coś też musiało i nieoczekiwanie „Motorek” migiem poleciał w drugą stronę, aż trafił poza listę. Icon_frown Z kolei „Brian” swoje już zrobił, więc jakby mniej to bolało. Ciekawe, czy pojawi się „Fluorescent Adoloscent”, bo o wyborze osobistym pewnie nie ma co na razie myśleć, jeśli płyta w ogóle sobie nie radzi. Icon_smile2
A tak w ogóle to w ostatnim czasie zwiększyła się, aż do 12 liczba wspólnych piosenek na naszych listach w tym samym czasie. Bardzo mnie to cieszy, bo były takie notowania, gdzie tych wspólnych piosenek było tylko 5-6. Icon_biggrin3
ku3a napisał(a):A na ktorym zadebiutuja Strajpsi? Oto jest pytanie! Nastepne notowanie odpowie na nie Icon_smile2 .
Ciekaw jestem, czy już i ewentualnie pierwszych wrażeń. Icon_smile2

saferłel napisał(a):The Manics w natarciu - ciekawe, że te piosenki wybrałeś. Lubię ję oczywiście bo są dobre, ale chyba są w top 4 najsłabszych na płycie
Ja mu poleciłem Icon_razz i nie zgadzam się, że najsłabszych Icon_smile2 Wczoraj wyczytałem opinię o tej płycie, gdzie ktoś za te 2 piosenki chwalił ich najbardziej, że są w stylu "ich pierwszych legendarnych płyt" - koniec cytatu Icon_smile2 Żeby było śmieszniej ja nigdy tego ich "legendarnego" okresu nie ceniłem zbyt mocno. A tu proszę. Icon_smile2
18.06.2007 06:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
Cytat:Cieszy mnie, że zdecydowanie lepszy z Razorlightów w 10 idzie (chociaż powoli) do góry.
zdecydowanie lepszy z Razorlightow niestety spada o oczko, ale i tak jeszcze jest wyzej Icon_cool2
Yacy napisał(a):Po prostu ostatnio mam sporo piosenek które sam wyciągam z płyt lub przez kogoś zostają wyciągnię te , że boję się takiej sytuacji jaka jest u Ciebie z MSP Icon_smile2
nie ma sie czego lękać, to nie takie straszne Icon_smile2
calkiem fajne nawet Icon_smile2
Cytat:Wracając jeszcze do MSP. Jak to możliwe że są 4 utwory a płyty ani widu ani słychu ???
z prostego powodu - plyty na razie ani widu, ani slychu u mnie w domu. Chyba jednak to sie w koncu zmieni...
saferłel napisał(a):gdzie Indian Summer czy Send Away The Tigers?!!
na razie przynajmniej 2 piosenki sa blizej listy niz te dwie
saferłel napisał(a):Ciekawe czy Martyr dobije do 40, może go tak z litości zatrzymasz?Icon_biggrin
z litosci na pewno nie bede nikogo zatrzymywal, ale mam nadzieje, ze rekordzista jeszcze nie wypadnie
Konrad napisał(a):O. Przekorny ku3a się przekonał do Linkin Park Icon_mrgreen
Icon_mrgreen
ano juz od jakiegos czasu sie na to zapowiadalo, bo coraz bardziej sie do tego przekonywalem.
Gary napisał(a):Nie podejmuję się typowania nawet podium w przyszłym tygodniu, a co dopiero 1 miejsca. Icon_smile2
nie dziwie sie, bo jak na razie ja tez nie Icon_lol
Gary napisał(a):Ciekawe, czy pojawi się „Fluorescent Adoloscent”, bo o wyborze osobistym pewnie nie ma co na razie myśleć, jeśli płyta w ogóle sobie nie radzi. Icon_smile2
no niestety "Favourite Worst Nightmare" rzeczywiscie kompletnie sobie nie radzi. Po pierwszym zachlysnieciu sie przyszlo bardziej racjonalne spojrzenie na plyte, spadek a potem w ogole wypadek z listy. Zrobilem sobie na troche odpoczynek od plyty, niedawno wrocilem, ale na razie nie szykuje sie powrot do dziesiatki... Jest kilkanascie plyt ktore w tej chwili bardziej mi sie podoba i ktore toczy boje o dziesiatke. A przeciez zaraz tych plyt bedzie jeszcze wiecej...
"Fluorescent Adolescent" na razie nie znajduje sie w strefie bezposredniego zagrozenia wejsciem na liste, ale jako piosenka AM na pewno dostanie jeszcze niejedna szanse.
Gary napisał(a):A tak w ogóle to w ostatnim czasie zwiększyła się, aż do 12 liczba wspólnych piosenek na naszych listach w tym samym czasie. Bardzo mnie to cieszy, bo były takie notowania, gdzie tych wspólnych piosenek było tylko 5-6. Icon_biggrin3
tez sie ciesze, ze sie zwiekszylo Icon_smile2. 12 to juz bardzo dobry wynik!
Cytat:Ciekaw jestem, czy już i ewentualnie pierwszych wrażeń. Icon_smile2
pewnie juz bym plyte mial, ale sa jakies problemy w zwiazku z tym, ze po zlozeniu zamowienia zachcialo mi sie zmieniac sposob platnosci... Wyglada na to, ze dopiero w srode lub czwartek bede sie mogl cieszyc tym albumem.
18.06.2007 08:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
kurde, cos to szybkie cytowanie czasem szwankuje, bo juz nie pierwszy raz mi sie zdarza, ze cytuje bez nicku...
18.06.2007 08:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
ku3a napisał(a):no niestety "Favourite Worst Nightmare" rzeczywiscie kompletnie sobie nie radzi. Po pierwszym zachlysnieciu sie przyszlo bardziej racjonalne spojrzenie na plyte, spadek a potem w ogole wypadek z listy. Zrobilem sobie na troche odpoczynek od plyty, niedawno wrocilem, ale na razie nie szykuje sie powrot do dziesiatki...
Mi się podoba, ale ja nie spodziewałem się nic dobrego po tej płycie i podszedłem sobie do niej na luziku i chwyciło. Odwrotnie było z 1 płytą, o której tyle się naczytałem, napaliłem i wciąż mnie nie przekonuje. Chyba jestem jedną z nielicznych osób, która ceni bardziej nową płytę od starej. Taki los. Icon_smile2
18.06.2007 08:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
no coz, los sie musi odmienic Icon_wink2, wiec albo jeszcze ktos bardzo polubi druga plyte, albo Ty pierwsza Icon_smile2

EDIT: znowu forum dziala/nie dziala/dziala/nie dziala... Efektem tego m.in. ten moj pusty post, choc wysylalem ten tekst ktory jest powyzej...
18.06.2007 08:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
ku3a napisał(a):
Cytat:Cieszy mnie, że zdecydowanie lepszy z Razorlightów w 10 idzie (chociaż powoli) do góry.
zdecydowanie lepszy z Razorlightow niestety spada o oczko, ale i tak jeszcze jest wyzej Icon_cool2 In the od samego początku nie robił na mnie żadnego wrażenia. Before jest ich jedynym utworem, który bardzo mi się podoba.
Yacy napisał(a):Po prostu ostatnio mam sporo piosenek które sam wyciągam z płyt lub przez kogoś zostają wyciągnię te , że boję się takiej sytuacji jaka jest u Ciebie z MSP Icon_smile2
nie ma sie czego lękać, to nie takie straszne Icon_smile2
calkiem fajne nawet Icon_smile2A ja znowu wrócę do swoich zasad. Gdybym nie miał niektórych z nich to pewnie miałbym teraz co najmniej 3 Bjorki w 10, a kolejne 3-4 w dwóch kolejnych. A tak przynajmniej lista jest zróżnicowana.
"Fluorescent Adolescent" na razie nie znajduje sie w strefie bezposredniego zagrozenia wejsciem na liste, ale jako piosenka AM na pewno dostanie jeszcze niejedna szanse.
Czego jej szczerze życzę.
18.06.2007 08:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
kajman napisał(a):In the od samego początku nie robił na mnie żadnego wrażenia. Before jest ich jedynym utworem, który bardzo mi się podoba.
na pewno "Before I fall to pieces" ? A nie "I can't stop this feeling I've got" czasami? Icon_wink2

chyba, że mam lukę w pamięci Icon_smile2
18.06.2007 09:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #15
 
ku3a napisał(a):pewnie juz bym plyte mial, ale sa jakies problemy w zwiazku z tym, ze po zlozeniu zamowienia zachcialo mi sie zmieniac sposob platnosci... Wyglada na to, ze dopiero w srode lub czwartek bede sie mogl cieszyc tym albumem.

ja będę miał już jutro bo dostałem info że dziś wysłali Icon_lol Icon_lol Icon_lol
a że jutro mam pracę domową (znaczy dziś w nocy klikam, rano papiery do firmy i do domu w kimono i później znów klikanie ale mam nadzieję że już przy nowych płytach Icon_lol Icon_lol Icon_lol

Jest tylko jedno ale ... dopiero dzisiaj na stronie Merlina przeczytałem że "normalne" wydanie kosztuje 68 zł - czyli to co ja zamówiłem to wersja polska Icon_frown szkoda że wcześniej nie pisali o tym że to jest właśnie taka wersja Icon_frown

sprawdziłem i dalej przy samej płycie nic o tym nie ma Icon_frown tylko na pierwszej stronie... no nic zawsze mozna zamówić drugi egzemplarz Icon_mrgreen

A Ty Ku3a zapłaciłeś 44 czy 68 ???

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
18.06.2007 09:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
Gary napisał(a):
kajman napisał(a):In the od samego początku nie robił na mnie żadnego wrażenia. Before jest ich jedynym utworem, który bardzo mi się podoba.
na pewno "Before I fall to pieces" ? A nie "I can't stop this feeling I've got" czasami? Icon_wink2
chyba, że mam lukę w pamięci Icon_smile2
Nie, to ja mam zaćmienie. Te wszystkie tytuły Razorlightów mi się mylą. W tej sytuacji odwołuję swoją opinię, bo Before podoba mi się najmniej. A to wszystko dlatego że pomimo 8 lat nauki angielski jest mi językiem zupełnie obcym.
18.06.2007 10:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
Yacy napisał(a):Jest tylko jedno ale ... dopiero dzisiaj na stronie Merlina przeczytałem że "normalne" wydanie kosztuje 68 zł - czyli to co ja zamówiłem to wersja polska Icon_frown szkoda że wcześniej nie pisali o tym że to jest właśnie taka wersja Icon_frown
A Ty Ku3a zapłaciłeś 44 czy 68 ???
No w każdym razie w MediumMarkecie w niedziele mogłem ją kupić za 44.90.
18.06.2007 10:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
Yacy napisał(a):A Ty Ku3a zapłaciłeś 44 czy 68 ???
ja wzialem ta za 44. Nie wiedzialem czym sie roznia obydwie wersje, oprocz tego, ze napisali na drozszej, ze to "wersja zagraniczna". Niby to oznacza, ze ta tansza to polska wersja, ale nie wiadomo czy to oznacza to samo co w przypadku innych polskich wersji, tym bardziej, ze na okladce zadnych znaczkow nie widze.
18.06.2007 10:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #19
 
no niby tak. Zresztą mam np Snow Patrol i poza okropnej jakości okładka wszystko jest ok. Więc po co przepłacać Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
18.06.2007 10:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
ku3a napisał(a):kurde, cos to szybkie cytowanie czasem szwankuje, bo juz nie pierwszy raz mi sie zdarza, ze cytuje bez nicku...

To nie jest szwankowanie tylko ZAWSZE musisz zaznaczać od lewej do prawej a nie na odwrót
19.06.2007 12:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości