Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Top of the pop ;)
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
RE: Top of the pop ;)
Kiedyś tak było, ale obecnie jest już "mocna grupa pod wezwaniem".
01.08.2017 07:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Horngacher77
Unregistered

 
Post: #22
RE: Top of the pop ;)
Jak by nie było to cieszy kolejny nowy forumowicz.
Wszystko i tak wyjdzie w praniu.
01.08.2017 07:34 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 395
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
RE: Top of the pop ;)
Horngacher77 napisał(a):Uwierz mi kolego że te klimaty na tym forum są bardzo nie popularne.
prz_rulez napisał(a):Kiedyś tak było, ale obecnie jest już "mocna grupa pod wezwaniem".
Cały czas tak było. Jak nie ci to inni wielbiciele beztroskiego komercyjnego popu tu byli. Ale jest fakt, że sporo jest i było osób mających kompletnie odmienne gusty muzyczne z całym spektrum przeróżnych zainteresowań.
01.08.2017 07:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
RE: Top of the pop ;)
Wiesz, dla Ciebie różne rzeczy mogą być beztroskim komercyjnym popem Icon_wink
Poza tym, pop też ma różne oblicza. Co innego słuchać rzeczy z UK Top 40 Singles, a co innego z grupy World Music Pop.
01.08.2017 08:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Marcineq Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 385
Dołączył: Jul 2017
Post: #25
RE: Top of the pop ;)
Jak zrobić żeby odpisywać tu na konkretną wiadomość? Xd chciałbym odpisać najpierw tb prz_rulez:tak raczej chodzi mi w kontekście listy, oczywiście mogą być też utwory mniej znane czyli alternatywne które mogą spokojnie stać się popem. Do horngacher77 już idę sprawdzić co tam u cb Icon_wink
01.08.2017 10:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Marcineq Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 385
Dołączył: Jul 2017
Post: #26
RE: Top of the pop ;)
Horngacher77:hehe no może ciut przesadziłeś że masz na obecnej liście wszystkie moje piosenki bo do kompletu brakuje pięciu xdd ale może były we wcześniejszych notowaniach ... Tak czy siak jest git pod względem muzycznym Icon_wink
01.08.2017 10:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Horngacher77
Unregistered

 
Post: #27
RE: Top of the pop ;)
Dzięki. Zapraszam do komentarzy; Listy Przebojów i nie tylko.
01.08.2017 10:38 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
RE: Top of the pop ;)
Marcineq napisał(a):oczywiście mogą być też utwory mniej znane czyli alternatywne które mogą spokojnie stać się popem
Icon_lol Urocze określenie.
Poszukam czegoś i podrzucę.
01.08.2017 10:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 448
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #29
RE: Top of the pop ;)
U mnie na liście króluje podobna muzyka jak u Ciebie, ale utwory - już niekoniecznie. Dla mnie muzyka ze świata, to rzeczywiście muzyka ze świata i w językach świata. A świat to dla mnie świat, a nie tylko UK i US i język obowiązujący w tych krajach, w którym tworzona jest większość utworów.

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
02.08.2017 04:13 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
RE: Top of the pop ;)
Chociaż kiedyś były u Ciebie utwory tylko po angielsku i to jeszcze niewiele ponad osiem lat temu Icon_smile
04.08.2017 12:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Marcineq Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 385
Dołączył: Jul 2017
Post: #31
RE: Top of the pop ;)
Heej! Juz w niedzielę moje notowanie.. mam dla was trzy utwory na które mozecie zagłosować by pomóc im dostać się na listę. Ulozcie je w takiej kolejności jak wam się podoba.
LemON-Papier
Dua Lipa-New rules
Sarsa-Motyle i ćmy
Dziękuję za udział !! Icon_wink
04.08.2017 10:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #32
RE: Top of the pop ;)
1. Dua Lipa - New Rules
2. Sarsa - Motyle i ćmy
3. LemON - Papier.

pomogłem? Icon_razz2
04.08.2017 11:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gaspard Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 054
Dołączył: Dec 2016
Post: #33
RE: Top of the pop ;)
1. Dua Lipa - New Rules
2. LemON - Papier
3. Sarsa - Motyle i ćmy
04.08.2017 11:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
RE: Top of the pop ;)
Uhm, ale wiesz.
Jeśli to ma być lista, na którą wpływają głosujący, to...
...powinna się znaleźć w innym dziale.
Bo to nie będzie już wtedy Twoja w pełni autorska lista.
05.08.2017 12:02 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Horngacher77
Unregistered

 
Post: #35
RE: Top of the pop ;)
1.Dua Lipa-New Rules.
2.Sarsa-Motyle i ćmy.
3.LemON -Papier.
05.08.2017 12:03 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Marcineq Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 385
Dołączył: Jul 2017
Post: #36
RE: Top of the pop ;)
Prz_rulez:myślę że takie zabiegi wpłyną tylko na atrakcyjność listy.Chcialbym pozostawić status taki jaki jest.
05.08.2017 09:10 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Marcineq Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 385
Dołączył: Jul 2017
Post: #37
RE: Top of the pop ;)
Poza tym ja decyduje na jakie utwory można oddać głos, więc na liście znajduje się to co mi się podoba. Icon_wink
05.08.2017 09:20 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
makkartnej Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 84
Dołączył: Dec 2016
Post: #38
RE: Top of the pop ;)
Prz ma rację. Bądź całkowicie sobą i nie pozwól innym wpływać na kształt listy. Miałem kiedyś swoją na forum rmf i robiłem podobnie, czego żałuję. Grałem przeciwko sobie, nawet w tak symboliczny i drobny sposób. Rozumiem, że może się wahasz, szukasz akceptacji, uwagi i nie chcesz zostać odrzucony przez podobnie myślące osoby, ale ostatecznie celem nadrzędnym powinna być twoja lista w wydaniu jak najbardziej marcinqowym. Szkoda, że osoby, które umieścily tu swoje trójki nie pomyślały o tym. Ale jesteście młodzi. Wybaczone wam Icon_wink.

Free as a bird, it's the next best thing to be.
05.08.2017 09:27 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #39
RE: Top of the pop ;)
makkartnej napisał(a):Prz ma rację. Bądź całkowicie sobą i nie pozwól innym wpływać na kształt listy.
Ok
05.08.2017 11:55 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #40
RE: Top of the pop ;)
Ja umieściłem tylko po to, by wyrazić swoją ocenę.
Oczywiście to Twoja lista i powinieneś zrobić, co zechcesz.
05.08.2017 03:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości