Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spis podmiotów Mychartsowych Topów
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 027
Dołączył: Dec 2009
Post: #21
RE: Spis podmiotów Mychartsowych Topów
No i jeszcze Myslo brakuje...

WOLNE MEDIA!!!
15.04.2020 05:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
RE: Spis podmiotów Mychartsowych Topów
obserw99 napisał(a):Nawet jeśli ktoś zgłosi jakiś utwór KC z lat 80-tych to raczej będzie potem bardzo daleko w zestawieniu końcowym.
To wcale nie jest takie pewne, bo sądzę, że jest tutaj sporo osób, którym pierwszy okres działalności zespołu nie podchodzi.
15.04.2020 07:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tomas585 Offline
admin1234
*****

Liczba postów: 2 115
Dołączył: May 2009
Post: #23
RE: Spis podmiotów Mychartsowych Topów
co myślicie o muzyce filmowej ?
np. top Ennio Morricone
24.06.2020 02:01 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
RE: Spis podmiotów Mychartsowych Topów
Osobiście nie lubię muzyki filmowej. Ale jeżeli ktoś zgłosi, to trudno. Ale chodzi o utwory, których ten twórca był wykonawcą lub współwykonawcą.
24.06.2020 06:57 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
miszony Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 619
Dołączył: Jan 2015
Post: #25
RE: Spis podmiotów Mychartsowych Topów
(24.06.2020 02:01 AM)tomas585 napisał(a):  co myślicie o muzyce filmowej ?
np. top Ennio Morricone
Świetny pomysł. Ja jestem jak najbardziej na tak.
24.06.2020 09:18 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 427
Dołączył: Aug 2008
Post: #26
RE: Spis podmiotów Mychartsowych Topów
(15.04.2020 04:30 PM)obserw99 napisał(a):  
(15.04.2020 02:57 PM)kajman napisał(a):  
AKT! napisał(a):ale nie będę próbował, nie bójcie się
To w sumie może nie byłoby takie złe. Bardziej przeraża mnie Gillian (kompletnie nie wiem, kto to) oraz Beck i Serge (tutaj niestety wiem kto to i to może być jeszcze gorsze od Prodigy czy Sophie EB.
Artur.O napisał(a):Od lat próbuję namówić kajmana, żeby w końcu ich zgłosił i nic.
Za dużo utworów uwielbiam i bardzo by mnie bolało, gdyby nie było ich w propozycjach. A do tego boję się, że mogłoby być wysoko czyli w top 20 coś z lat 80-tych. Dlatego nie zgłaszam i mam nadzieję, że nikt nie zgłosi.

Nawet jeśli ktoś zgłosi jakiś utwór KC z lat 80-tych to raczej będzie potem bardzo daleko w zestawieniu końcowym. Gdyby jednak znalazł się taki utwór na końcu w Top-10 to byłaby to wielka niespodzianka.
Myślę, że kawałek tytułowy z żółtej płyty byłby u mnie w top 10.
a czerwona płyta jest w ich top 7 płyt.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
24.06.2020 09:58 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #27
RE: Spis podmiotów Mychartsowych Topów
kajman napisał(a):Ale chodzi o utwory, których ten twórca był wykonawcą lub współwykonawcą.
pisaliśmy już, że niekoniecznie; po co powtarzasz tę błędną interpretację?

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
24.06.2020 11:10 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
RE: Spis podmiotów Mychartsowych Topów
Tamto dotyczyło klasyki, a to zupełnie co innego. No i chyba tam nie rozstrzygnęliśmy sprawy ostatecznie.
24.06.2020 04:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #29
RE: Spis podmiotów Mychartsowych Topów
nie, ale są podstawy, by nie przyjmować wąskiej definicji "podmiotu topu" jako "wykonawcy" -- w przypadku kompozytorów muzyki filmowej, rzecz ma się podobnie jak w przypadku kompozytorów muzyki klasycznej -- to zupełnie analogiczne

zresztą w tym wypadku sprawa jest o tyle bardziej oczywista, że muzyki filmowej niemalże nigdy nie firmuje wykonawca, jeśli za ścieżką stoi kompozytor, to jego nazwisko jest na afiszu

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
24.06.2020 05:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #30
RE: Spis podmiotów Mychartsowych Topów
przekonuje mnie ten głos, poza tym nie jest powiedziane, że to ma być top wykonawcy
24.06.2020 05:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #31
RE: Spis podmiotów Mychartsowych Topów
Przede wszystkim to jest zabawa i jakiekolwiek ograniczanie naszego placu zabaw jest po prostu głupie.

Radio Epsilon
24.06.2020 06:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #32
RE: Spis podmiotów Mychartsowych Topów
tomas585 napisał(a):co myślicie o muzyce filmowej ?
np. top Ennio Morricone
no to może dzisiejsza informacja przyspieszy Twoją decyzję
06.07.2020 09:00 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
RE: Spis podmiotów Mychartsowych Topów
Może zrobimy top utworów wykonawców, którzy nie wydali niczego na płytach długogrających? Skoro nie mamy żadnych ograniczeń to dlaczego nie?
I jest szansa, że odpocznę sobie trochę od tutejszych topów.
06.07.2020 09:05 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #34
RE: Spis podmiotów Mychartsowych Topów
Wiesz, jeśli decydent tak będzie chciał i będzie zadowolony z powiedzmy pięciu topujących to w sumie tylko jego sprawa.
06.07.2020 09:11 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #35
RE: Spis podmiotów Mychartsowych Topów
thestranglers napisał(a):Wiesz, jeśli decydent tak będzie chciał i będzie zadowolony z powiedzmy pięciu topujących to w sumie tylko jego sprawa.
Obawiam się, że w przypadku mojego najbliższego topu może nie będzie to pięć osób, ale frekwencja będzie znacznie mniejsza niż przy BL.
A pisząc o odpoczynku chodziło mi, że o ile potrafiłem zmobilizować się nawet na Girls Aloud (i jeszcze bardziej mnie męczące rzeczy) to na muzykę filmową nawet nie będę próbował. Ja w ogóle najchętniej oglądałbym filmy bez muzyki poza będącą tam w sposób naturalny.
06.07.2020 09:38 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #36
RE: Spis podmiotów Mychartsowych Topów
(06.07.2020 09:38 AM)kajman napisał(a):  ale frekwencja będzie znacznie mniejsza niż przy BL.
ciekawi mnie jaka jest Twoja motywacja do proponowania takich wykonawców? kolejnego podmiotu - bazując na Twoim opisie - trochę się obawiam.

dla mnie jednym z efektów może być odstraszenie kilku osób od brania udziału w tych i nie tylko tych topach.
czemu dla Ciebie takim problemem jest zgłoszenie jednego z Twoich ulubionych wykonawców? bo wygra coś co nie jest po Twojej myśli? no i co?

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
06.07.2020 10:06 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #37
RE: Spis podmiotów Mychartsowych Topów
Przychylam się, bo i lepiej by było by większość z nas poznała King Crimson na przykład.
06.07.2020 10:09 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #38
RE: Spis podmiotów Mychartsowych Topów
tak jak pisałeś wyżej to jego (proponującego) sprawa, ale mnie ciekawi sens takiego podejścia.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
06.07.2020 10:16 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #39
RE: Spis podmiotów Mychartsowych Topów
kajman napisał(a):Może zrobimy top utworów wykonawców, którzy nie wydali niczego na płytach długogrających?
spoko pomysł Icon_wink

Yacy napisał(a):czemu dla Ciebie takim problemem jest zgłoszenie jednego z Twoich ulubionych wykonawców? bo wygra coś co nie jest po Twojej myśli? no i co?
dziwna to logika, zgadzam się

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
06.07.2020 10:25 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #40
RE: Spis podmiotów Mychartsowych Topów
Yacy napisał(a):czemu dla Ciebie takim problemem jest zgłoszenie jednego z Twoich ulubionych wykonawców?
Ale to jest jeden z moich ulubionych wykonawców. Nigdy tak tego nie ustawiałem ale z zagranicznych to powinna być spokojnie moja pierwsza dwudziestka. A Blade Loki byłyby wysoko w polskich. Może nie pierwsza dwudziestka, ale blisko. No i miał kilkadziesiąt utworów na mojej liście.
No i jednak trochę wykonawców, którzy już byli topowani było wyżej więc ten artysta to z tych co zostali powinien być w top 10.
thestranglers napisał(a):lepiej by było by większość z nas poznała King Crimson na przykład
Uwielbiam King Crimson, ale miał sporo utworów, które uważam za przeciętne, a nawet słabe. W przypadku tego artysty też pewnie takie by się znalazły, ale w tej chwili ich nie kojarzę. No ale całej twórczości nie znam i może na wczesnych płytach jest gorzej.
Napiszę jeszcze, że myślałem o drugim wykonawcy obracających się w podobnych klimatach (chociaż geograficznie odległego o ok. 3300 km), ale jest on jeszcze mniej znany (chociaż w przeciwieństwie do mojego miał utwory na LP3), jednak uznałem, że ten będzie lepszy (także dlatego, że nadal jest aktywny).
06.07.2020 10:48 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) thestranglers 1 460 83 965 Wczoraj 06:49 AM
Ostatni post: thestranglers
  Wykresy popularności Mychartsowych Topów AKT! 4 566 06.08.2020 03:54 PM
Ostatni post: neo01
  Nowe zasady wyboru wybierającego w Mychartsowych Topach thestranglers 16 3 138 14.09.2015 05:20 PM
Ostatni post: thestranglers

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości