Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Animal Collective - Merriweather Post Pavilion
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Animal Collective - Merriweather Post Pavilion
Już 6 stycznia wychodzi ósmy studyjny album Animal Collective. Zapowiadany jest jako ich najlepsze jak dotąd dzieło i milowy krok w muzyce neo psychodelicznej. W swoim środowisku jest z pewnością najbardziej wyczekiwanym krążkiem 2009 roku. Zapewne kilka osób z tego forum zna mniej lub bardziej dokonania tego zakręconego zespołu min. z całkiem popularnej płyty Strawberry Jam z 2007 roku i singli w postaci np. Fireworks.
Materiał z krążka Merriweather Post Pavilion został po raz pierwszy zaprezentowany na ekskluzywnych spotkaniach z fanami i dziennikarzami pod koniec tego roku. Już wtedy osoby zaznajomione z jego treścią potwierdziły buńczuczne zapowiedzi lidera grupy (Pandy Beara) na jej temat. Szykuje się coś niezwykłego...

A u mnie - tak jak w przypadku Antonego, grupa dość słabo znana, też raczej z ostatnich kilku wydawnictw, np. Epki Water Courses. Przymierzam się długo do poznania ich dyskografii i myślę, że Merriweather Post Pavilion to silny bodziec, który pomoże mi w końcu znaleźć chwilę czasu na wszystkie ich krążki. Z pewnością muzyka Animali nie jest łatwa do słuchania, tak jak nie łatwo jest ją sklasyfikować. Mam jednakże nadzieję, że będzie mi dane wyciągnąć z tej płyty jak najwięcej się da. Nie miałbym problemu z nadaniem jej tytułu płyty roku.....a coś czuję, że to rzecz wyjątkowa - moi znajomi, którzy ubiegli mnie z jej odsłuchem są wniebowzięci. Icon_wink

# "In the Flowers" – 5:22
# "My Girls" – 5:41
# "Also Frightened" – 5:14
# "Summertime Clothes" – 4:30
# "Daily Routine" – 5:46
# "Bluish" – 5:14
# "Guy's Eyes" – 4:31
# "Taste" – 3:53
# "Lion in a Coma" – 4:12
# "No More Runnin'" – 4:23
# "Brothersport" – 5:59

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
26.12.2008 12:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #2
 
płyta roku? jeszcze się rok nie zaczął Icon_razz masz niebywałą lekkość do używaniu tego określenia Icon_smile2

[Obrazek: kleschko.png]
05.01.2009 12:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
kleschko napisał(a):płyta roku? jeszcze się rok nie zaczął Icon_razz masz niebywałą lekkość do używaniu tego określenia Icon_smile2

Skoro rok młody to tytuł płyty roku mi nie straszny. Na razie faktycznie jest najlepsza, ale niestety to ''tylko'' mocna 4 ;]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.01.2009 03:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Animal Collective - Time Skiffs Szymek79 4 207 02.02.2022 08:58 AM
Ostatni post: kajman
  Iggy Pop - Post Pop Depression Szymek79 0 580 26.01.2016 11:51 AM
Ostatni post: Szymek79
  Animal Collective - Centipede Hz Listoholik 7 1 024 23.08.2012 01:10 AM
Ostatni post: Listoholik
  Collective Souls - Collective Soul (Rabbit) saferłel 1 969 04.09.2009 06:52 PM
Ostatni post: drwycior

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości