Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
417 MOJA LISTA
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
Lilian napisał(a):A widze ze całe forum słucha nowego radia? Icon_wink2 Dziś ton nadaje ksch! Icon_smile2
Nie całe! Dopiero teraz dowiedziałem się, że jednak jest. Z chęcią bym posłuchał, lecz pewnie nie wyskrobię czasu.
24.12.2008 12:41 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
Yacy napisał(a):Niedźwiedź proponował Kasi UCIEKAJ ... Ale powiedziała na szczęście, że raczej nie Icon_wink2
Dla mnie to "bombowa" wersja. Chyba nr 2 na płycie. Icon_smile2 Zanim zabrzmiała ta piosenka, to pomyślałem sobie w myślach, że w końcu ktoś by mógł zagrać tę piosenkę tak: najpierw spokojnie, a potem dołożyć do pieca. I po chwili, gdy ją usłyszałem to własnym uszom nie wierzyłem, bo to było tak, jak sobie pomyślałem. Icon_lol
24.12.2008 12:48 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
Aro napisał(a):Fajnie ze spodobała Ci sie Kulawa Kasia Icon_wink2 . I fajnie także dlatego , że jest już nas 4. Znaczy hit sie nam szykuje na Forumowej. Icon_smile2
Możliwe że będą 3 hity, bo Kasia na Prochach też kilku osobom pasuje.
24.12.2008 12:50 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #24
 
Gary o Uciekaj moje serce w wykonaniu Nosowskiej napisał(a):Dla mnie to "bombowa" wersja.
To wyraźnie się tu różnimy, bo ja co prawda słyszałem dwa razy, ale jakby to było do zestawu LP3 to bym się zastanawiał czy umieścić ją w koszmarliście...
24.12.2008 12:54 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ksch Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 010
Dołączył: Sep 2007
Post: #25
Re: 417 MOJA LISTA
Yacy napisał(a):01 . 07 . 03 . KARP '08 - Przyjaciele Karpia
No nareszcie Icon_wink2
iLiKETRAiNS proszę szybciej do góry Icon_wink2
saferłel napisał(a):nie wiem czy Krzysiek puścił akurat ten numer dzisiaj
grałem całą epkę, ale wtedy, kiedy pisałeś tego posta, leciał chyba Sigur Rós, czyli nie było jeszcze dwóch ostatnich utworów z minialbumu...
Depesze stracili formę? Drugi tydzień z rzędu poza pierwszym miejscem, to zły znak... Icon_razz

Moja prywatna galeria
24.12.2008 01:04 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #26
 
saferłel napisał(a):Bigelf nadal w całości nie poznany Icon_wink
WARTO!!!
saferłel napisał(a):PS - miejsce 9 to jakiś zespół Carnes? z płytą Carnes czy chodzi o Cranes?
Icon_redface2 Icon_redface2 Icon_redface2 mam problemy z archiwum i wróciłem do poprzedniej "zlej" wersji... zaraz poprawiam - Dzięki!!!
kajman napisał(a):Nie będę narzekał na podium, bo na szczycie pojawił się sympatycznie brzmiący Karp
uff... Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
24.12.2008 01:14 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #27
 
abd3mz napisał(a):To wyraźnie się tu różnimy, bo ja co prawda słyszałem dwa razy, ale jakby to było do zestawu LP3 to bym się zastanawiał czy umieścić ją w koszmarliście...
ja może nie aż tak, ale na pewno bliżej Koszmar niż Top Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
24.12.2008 01:17 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #28
 
Yacy napisał(a):Ale u mnie pewnie szybciej inna T Icon_smile2 i To nie TyTułowa Icon_wink2 Która...? Icon_wink2
The Pun? Train Back Home? Własciwie cięzko by mi było trafic z racji tego ze akurat w tych dwóch przypadkach sa w podobnych klimatach , które bardzo lubisz. Strzelam że pierwszy z nich Icon_wink2
Yacy napisał(a):19 . NN . 01 . CHEAT THE GALLOWS - Bigelf [ 2008 ]
20 . NN . 01 . TIME MUST HAVE A STOP - Votum [ 2008 ]
Icon_lol Icon_lol Icon_lol
Nie wiem ile srednio słuchasz płyt w tygodniu, ale skoro co tydzień jest TOP 20 , a w tym tygdoniu pojawiaja sie az trzy nowosci, to cieszy mnie bardzo ze załapały sie moje ulubione płyty które poznałem w ostatnich tygodniach Icon_biggrin3 [noszę się z zamiarem , aby od nowego roku wystartować z Listą płyt Icon_wink2 ]
24.12.2008 08:51 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #29
 
Aro napisał(a):Strzelam że pierwszy z nich
a nie Icon_smile2
Aro napisał(a):Nie wiem ile srednio słuchasz płyt w tygodniu, ale skoro co tydzień jest TOP 20 , a w tym tygdoniu pojawiaja sie az trzy nowosci,
w ub. tygodniu przesłuchałem - piszę o płytach których nie ma w top20 - 5-6. Ale wszystkie nowości znam już dłużej, ale jakoś zawsze czegoś im brakowało aby wejść do top20 Icon_wink2
Aro napisał(a):noszę się z zamiarem , aby od nowego roku wystartować z Listą płyt
b.a.r.d.z.o. d.o.b.r.y. pomysł!!! Icon_lol Czekam bardzo niecierpliwie Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
24.12.2008 09:36 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #30
 
Yacy napisał(a):16 . 17 . 47 . GO AWAY WHITE - Bauhaus [ 2008 ]
ach bym zapomniał. Chyba nie ma co liczyć prawda ? . OBIEKTYWNIE widac ze to numer 1 - 2008 roku Icon_wink2 , ponieważ SUBIEKTYWNYM nr 1 okazała sie juz od dawna
Yacy napisał(a):15 . 16 . 95 . EVERYTHING ALL THE TIME - Band Of Horses [ 2006 ]
Icon_wink2 Icon_biggrin3
24.12.2008 09:40 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #31
 
kajman napisał(a):Możliwe że będą 3 hity, bo Kasia na Prochach też kilku osobom pasuje.
Icon_lol Icon_lol Icon_lol
24.12.2008 10:18 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 529
Dołączył: Nov 2008
Post: #32
 
Zgadzam się, Kasia na prochach to jeden z naj naj naj momentów na tej płycie, wstrzymam się jednak z wprowadzeniem jej do siebie bo chcę sobie te wszystkie Kasie rozłożyć w czasie by jak najdłużej mnie cieszyły. a co do Uciekaj to mnie akurat powalilo, super ze ktos z utworu ktory bardziej kojarzyl mi sie z weselami zrobił wreszcie coś tak świetnego Icon_exclaim
25.12.2008 01:06 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #33
 
chomik nakarmiony, gdyby ktoś coś Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
27.12.2008 10:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości