Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
top wszech czasów (2016)
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #161
RE: top wszech czasów (2016)
kajman napisał(a):Udało się za jakimś 6-7 podejściem. Ale czy ktoś wie dlaczego tamtego nie widać?
teraz lepiej? Icon_wink2

jeden cytat był niedomknięty. a dokładnie to było tak:
{quote="ku3a"}530. 471. 566. 1998. Wymyśliłem ciebie - Grzegorz Markowski & Mika Urbaniak{/quot
a powinno być tak:
{quote="ku3a"}530. 471. 566. 1998. Wymyśliłem ciebie - Grzegorz Markowski & Mika Urbaniak{/quote}
(oczywiście zamieniłem nawias kwadratowy na klamrowy)
22.05.2017 12:12 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #162
RE: top wszech czasów (2016)
ku3a napisał(a):a gdzie jakieś zdziwienie, że w ogóle Floydzi są na moim topie?
Skoro poprzednio byli to czemu mam się dziwić, że nadal są?
ku3a napisał(a):ie miałem żadnych emocji związanych z oryginałem
Nie rozumiem o jakie emocje Ci chodzi. Dla mnie emocje związane są tylko z odbiorem utworu więc cenię wyżej to co uważam za lepsze.
22.05.2017 07:54 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #163
RE: top wszech czasów (2016)
kajman napisał(a):Skoro poprzednio byli to czemu mam się dziwić, że nadal są?
hehe, no w sumie racja Icon_mrgreen
kajman napisał(a):Nie rozumiem o jakie emocje Ci chodzi. Dla mnie emocje związane są tylko z odbiorem utworu więc cenię wyżej to co uważam za lepsze.
miałem na myśli to, że jeśli lubi się jakiś utwór przez długi czas, to ta sympatia się ugruntowuje i często dla mnie takie coś jest ważniejsze niż nagłe uwielbienie dla jakiegoś utworu, które może być krótkie.
ale nawet gdyby brać tylko drugie Twoje zdanie, to i tak wersja GM&MU podoba mi się bardziej (tyle że słyszałem ją pewnie z 10 razy częściej).
22.05.2017 08:36 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #164
RE: top wszech czasów (2016)
ku3a napisał(a):521. 826. NNN. 2000. Hemorrhage (In My Hands) - Fuel (Click to View)
Dawno tego nie słyszałem. To był spory przebój u mnie. Zastanawiam się tylko skąd znam ten kawałek. Czy to z Twojej listy, czy był na Naszej Liście. A może z jeszcze innego źródła.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
22.05.2017 10:50 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #165
RE: top wszech czasów (2016)
ku3a napisał(a):ja miałem inny hymn tej imprezy .
jaki? Koko Koko Euro Spoko? Icon_razz

ku3a napisał(a):Who Wants To Live Forever - Queen
Dla mnie to najbardziej emocjonalny utwór jaki nagrał Queen.

ku3a napisał(a):Zanim zrozumiesz - Varius Manx
Ajć, myślałem, że jednak będzie nieco zwyżkować. klasyczna Anita, najlepsza.

ku3a napisał(a):No More I Love You's - Annie Lennox
Zastanawiałem się przy okazji "Why", która Annie będzie najwyżej. Czyzby to była ta? Jak dla mnie chyba najlepsza solowa piosenka tej artystki.

ku3a napisał(a):Like a Prayer - Madonna
Nie liczyłem, ale jak dotąd to chyba Onna ma najwięcej utworów w Twoim Topie Icon_cool
22.05.2017 09:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #166
RE: top wszech czasów (2016)
tadzio3 napisał(a):Dawno tego nie słyszałem. To był spory przebój u mnie. Zastanawiam się tylko skąd znam ten kawałek. Czy to z Twojej listy, czy był na Naszej Liście. A może z jeszcze innego źródła.
sam nie jestem pewien skąd to znam. tak na szybko to powiedziałbym, że z listy mrsapa, ale widzę, że mrsap zaproponował ten utwór w 4. edycji Naszej Listy i może to tam poznałem.
Tomekk napisał(a):jaki? Koko Koko Euro Spoko? Icon_razz
Icon_wink2
było na miejscu 781 Icon_wink2.
Tomekk napisał(a):Ajć, myślałem, że jednak będzie nieco zwyżkować. klasyczna Anita, najlepsza.
ja kilka innych lubię jeszcze bardziej.
Tomekk napisał(a):Zastanawiałem się przy okazji "Why", która Annie będzie najwyżej. Czyzby to była ta? Jak dla mnie chyba najlepsza solowa piosenka tej artystki.
tak, ta Annie jest najwyżej. swego czasu nowość na pierwszym na mojej liście i w sumie 6 tygodni na szczycie.
Tomekk napisał(a):Nie liczyłem, ale jak dotąd to chyba Onna ma najwięcej utworów w Twoim Topie Icon_cool
no faktycznie, 9 już było Icon_smile2. ale będzie jeszcze tylko jedna.
22.05.2017 11:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #167
RE: top wszech czasów (2016)
520. 542. 584. 2007. Your Love Alone Is Not Enough - Manic Street Preachers (Click to View)
22.05.2017 11:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #168
RE: top wszech czasów (2016)
ku3a napisał(a):514. 609. NNN. 1986. Almaz - Randy Crawford
To takie nagranie, do ktorego komentarz jest całkowicie zbyteczny. Ale musiałem napisać, że u mnie ma wielki plus
ku3a napisał(a):512. 506. 459. 2003. Running Up That Hill - Placebo
Nie podjąłbym się w tej chwili stwierdzania czy wolę pierwowzór czy tą przeróbkę. Ale muszę przyznać, że jako coverband sprawdzili się znakomicie. Ale jednak kilka ich własnych nagrań cenię bardziej. Mam nadzieję, że jedno z nich pojawi się w tym topie.
ku3a napisał(a):503. 357. 385. 2005. Załoga G - Hurt
Tak się dziwnie złożyło, że sześć godzin temu z okładem w zupełnie innym miejscu wyrażałem się bardzo pozytywnie o tym urokliwym kawałku.
23.05.2017 12:20 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #169
RE: top wszech czasów (2016)
kajman napisał(a):muszę przyznać, że jako coverband sprawdzili się znakomicie. Ale jednak kilka ich własnych nagrań cenię bardziej. Mam nadzieję, że jedno z nich pojawi się w tym topie.
sprawdziłem sobie i jak dotychczas było tu 6 ich nagrań (w tym cover na 547.), a będzie jeszcze... 9!
23.05.2017 12:31 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #170
RE: top wszech czasów (2016)
ku3a napisał(a):Ostatni - Edyta Bartosiewicz
Mój polski numer jeden stosunkowo nisko, ale i tak dobrze, że w ogóle jest w tym zestawieniu.

ku3a napisał(a):Your Love Alone Is Not Enough - Manic Street Preachers
Tak naprawdę dzięki tej piosence poznałem MSP i sięgnąłem po inne utwory.

ku3a napisał(a):Running Up That Hill - Placebo
Mówiłem, że będzie wyżej Icon_cool

ku3a napisał(a):People Help The People - Birdy
To był prawdopodobnie najciekawszy debiut obecnej dekady.
23.05.2017 11:25 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #171
RE: top wszech czasów (2016)
chwilę nie pisałem, chociaż zaglądałem i coś nawet słuchałem Icon_wink2 czas nadrobić.

ku3a napisał(a):640. 915. 285. 2003. Muka! - Hey
639. 683. NNN. 1988. Never Tear Us Apart - INXS
638. 661. NNN. 1969. Whole Lotta Love - Led Zeppelin
637. 740. NNN. 1980. Love Will Tear Us Apart - Joy Division
świetna czwórka! najlepsza w tym fragmencie Icon_smile2
ku3a napisał(a):Runaway Train - Soul Asylum
jeśli skuszę się na ułożenie całego TWC, to już nie będzie na ostatnim miejscu Icon_wink2
a tak było kilka lat temu gdy ułożyłem więcej niż sam top500.

z kolejnej "20" dla odmiany najlepszy jest utwór najniżej położony czyli MSP Icon_smile2
debiutuje TU. to pewnie miejsce poza top10 zespołu?
nie pamiętam Twojego Topu Lao, ale bym się zdziwił mocno gdyby to było w top10.

ku3a napisał(a):598. 651. NNN. 2013. Crimson Day - Avenged Sevenfold
Icon_biggrin3 ciekawe gdzie u mnie wyląduje Icon_smile2 z tego co widzę to może być w podobnych okolicach jak u Ciebie poprzednio. Mam w tej chwili podzielone utwory na kilka grup. i oni są w trzeciej . Icon_smile2
ku3a napisał(a):597. 765. NNN. 1990. Scream - Ice MC
kiedyś BARDZO lubiłem.
po za tym cieszą List, The Whole Of The Moon, Kilka wyjść. szkoda, że ci ostatni nie piszą już tak świetnych numerów. o ile jeszcze cokolwiek piszą. ale ostatnia płyta była po prostu słaba.
na szczęście jest kilka utworów i dwie płyty do których chętnie wracam(y) Icon_smile2

ku3a napisał(a):Standing Next To Me - The Last Shadow Puppets
mam innego faworyta z płyty. bardzo lubię ją jako całość.
ku3a napisał(a):Carmen Queasy - Maxim & Skin
zdecydowany nr 1 tej części! Icon_smile2

część 2 nadrabiania zaległości wkrótce Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
23.05.2017 12:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #172
RE: top wszech czasów (2016)
(03.05.2017 05:04 PM)ku3a napisał(a):  
Tomekk napisał(a):Chyba nie widziałem w całości żadnej części Bonda
WowWowWow
Ja nie widziałam z całą pewnością. Czy to zwiększa, czy zmniejsza Twój poziom zdziwienia? Icon_wink2
(10.05.2017 09:39 PM)ku3a napisał(a):  
764. 782. 303. 1997. C U When U Get There - Coolio (Click to View)
Icon_frown Szkoda, że w dół...

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.05.2017 01:48 PM przez neon.ka.)
23.05.2017 01:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #173
RE: top wszech czasów (2016)
ku3a napisał(a):w tym cover na 547
Jakoś nie skojarzyłem, że to cover. Może dlatego, że inne w ich wykonaniu (Daddy Jack) lubię zdecydowanie bardziej.
Yacy napisał(a):debiutuje TU
Przeoczyłem. Może dlatego że razem z nazwą zespołu mało miejsca zajmuje i w oczy się nie rzuca. To też plusik Twojego topu.
neon.ka napisał(a):Ja nie widziałam z całą pewnością.
Mnie od pewnego momentu nie ciągnie. Tylko Sean i Roger sprawdzili się w tej roli. Potem to albo źle albo jak ostatnio katastrofa.
neon.ka napisał(a):czemu nie było/nie ma u mnie w TWC
Może pomijałaś w nim muzykę poważną.
neon.ka napisał(a):Mam z tego filmu inne ulubione piosenki
Tak z ciekawości zapytam jaki to film?
A tak w ogóle to będę tłukł tutaj jak najwięcej postów, bo końcówki stron zawieszają mi net.
23.05.2017 05:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #174
RE: top wszech czasów (2016)
Ciekawe czy na miejscu 500 będzie spadek, czy skok. A może debiut?... Icon_smile2
Ile już w ogóle było nowości, bo nie zapisywałam sobie ilości nigdzie. Icon_wink2

(23.05.2017 05:45 PM)kajman napisał(a):  
neon.ka napisał(a):Mam z tego filmu inne ulubione piosenki
Tak z ciekawości zapytam jaki to film?
'Dirty Dancing'

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
23.05.2017 07:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #175
RE: top wszech czasów (2016)
Widziałem nawet. Ale źle wspominam i kojarzę tylko jedną piosenkę (z zupełnie innych powodów).
23.05.2017 08:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #176
RE: top wszech czasów (2016)
Tomekk napisał(a):Mój polski numer jeden stosunkowo nisko, ale i tak dobrze, że w ogóle jest w tym zestawieniu.
o właśnie, takie podejście mi się podoba Icon_smile2. przecież grube setki tysięcy utworów w ogóle się tu nie załapały.
Tomekk napisał(a):Tak naprawdę dzięki tej piosence poznałem MSP i sięgnąłem po inne utwory.
u mnie było to wcześniej, ale za to album "Send Away the Tigers" absolutnie uwielbiam do tej pory.
Tomekk napisał(a):Mówiłem, że będzie wyżej Icon_cool
podglądałeś! Icon_wink2
Tomekk napisał(a):To był prawdopodobnie najciekawszy debiut obecnej dekady.
hmm... u mnie to jeśli chodzi o polskie to pewnie byłaby to Luxtorpeda, a jeśli chodzi o światowe, to... pewnie też Luxtorpeda Icon_wink2. tak bez żadnego sprawdzenia, tylko jako pierwsza myśl, która do głowy przychodzi. chyba że bierzemy pod uwagę jedynie takie całkowite debiuty, czyli osoby, o których wcześniej świat nie słyszał.
Yacy napisał(a):chwilę nie pisałem, chociaż zaglądałem i coś nawet słuchałem
dzięki Icon_smile2.
Yacy napisał(a):debiutuje TU. to pewnie miejsce poza top10 zespołu?
nie pamiętam Twojego Topu Lao, ale bym się zdziwił mocno gdyby to było w top10.
o kurde, w pięćsetce będzie ich 15 sztuk Icon_exclaim Icon_eek
Yacy napisał(a):ciekawe gdzie u mnie wyląduje Icon_smile2 z tego co widzę to może być w podobnych okolicach jak u Ciebie poprzednio. Mam w tej chwili podzielone utwory na kilka grup. i oni są w trzeciej . Icon_smile2
pozostaje mi trzymać kciuki Icon_smile2.
Yacy napisał(a):kiedyś BARDZO lubiłem.
no proszę! nie wiedziałem/pamiętałem.
Yacy napisał(a):mam innego faworyta z płyty. bardzo lubię ją jako całość.
dawno jej nie słuchałem w całości. trzeba będzie odświeżyć.
neon.ka napisał(a):Ja nie widziałam z całą pewnością. Czy to zwiększa, czy zmniejsza Twój poziom zdziwienia? Icon_wink2
też mnie bardzo dziwi, ale powiedzmy, że u Ciebie byłyby tylko dwie buźki Icon_wink2.
neon.ka napisał(a):Ciekawe, czy myśląc o Sigurach, myślicie jednocześnie też o neon.ce. Icon_smile2
ja jak najbardziej. ale to też w drugą stronę - gdybym miał wymienić wykonawców kojarzących się z Tobą, to byliby m.in. oni. i w sumie to w ogóle bardzo ciekawe - którzy wykonawcy przychodzą natychmiast na myśl, gdy myśli się o danej osobie.
w sumie to ciekaw jestem którzy są ze mną kojarzeni Icon_wink2.
neon.ka napisał(a):Ja mam kilka takich utworów, które są całkowicie zrośnięte z różnymi osobami.
no właśnie, bardzo ciekawe - zarówno jeśli chodzi o wykonawców, jak i o pojedyncze utwory. ciekawe jak by takie wyobrażenia rozjeżdżały się u poszczególnych osób, ale też na ile byłyby różne od tego co sama "ofiara" by o sobie myślała Icon_smile2.
neon.ka napisał(a):Zwłaszcza jeśli rodzaj muzyki nie kojarzy się wcale z autorem podsumowania. Tak jest też w tym przypadku:
ech... No... ech.
neon.ka napisał(a):Mam z tego filmu inne ulubione piosenki, ale ta też bardzo cieszy. Icon_smile2
właściwie cała ścieżka dźwiękowa wspaniała. ale też bardzo dawno jej w całości nie słyszałem. o wiele dawniej niż Last Shadow Puppets.
neon.ka napisał(a):odetchnęłam, że pojawiło się coś, co kojarzę, bo dotychczasowe nowości prawie w całości niewiele mi mówią [w sensie nie przywołują melodii w głowie].
no tak, jak przeleciałem teraz wzrockiem co dotychczas debiutowało, to faktycznie większość z nich to rzeczy, z którymi nie byłoby Ci po drodze.
neon.ka napisał(a):Szkoda, że w dół...
coś musi niestety spadać. ale nie jest powiedziane, że w ewentualnej kolejnej edycji się nie odbije.
kajman napisał(a):Jakoś nie skojarzyłem, że to cover. Może dlatego, że inne w ich wykonaniu (Daddy Jack) lubię zdecydowanie bardziej.
ale zapewne też dlatego, że oryginał nie za bardzo znany. na pewno nieporównywalnie mniej niż RUTH.
neon.ka napisał(a):Ciekawe czy na miejscu 500 będzie spadek, czy skok. A może debiut?... Icon_smile2
uwaga, spoiler Icon_wink2. będzie spadek.
neon.ka napisał(a):Ile już w ogóle było nowości, bo nie zapisywałam sobie ilości nigdzie. Icon_wink2
liczbowo wygląda to tak: nowości na razie było 27, a będą jeszcze 4. ktoś się pokusi o wytypowanie co to będzie? Icon_smile2
23.05.2017 09:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #177
RE: top wszech czasów (2016)
Teraz już nie przelewki, wchodzimy do górnej połówki tysiąca!

Przypomnę legendę: miejsce w obecnej edycji topu, miejsce w poprzedniej edycji topu (z 2014 roku), miejsce w przedostatniej edycji topu (z 2007), rok powstania, tytuł - wykonawca.

500. 299. NNN. 1991. Losing My Religion - R.E.M. (Click to View)
23.05.2017 09:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #178
RE: top wszech czasów (2016)
ku3a napisał(a):przecież grube setki tysięcy utworów w ogóle się tu nie załapały
To ja chyba grubych setek tysięcy utworow nie znam.Icon_cry
ku3a napisał(a):w sumie to ciekaw jestem którzy są ze mną kojarzeni
Takie chyba najbardziej Twoje to dla mnie Avenged i Off.
ku3a napisał(a):zapewne też dlatego, że oryginał nie za bardzo znany
No ja nie kojarzę nawet czyje to jest. Jedyny wykonawca, który kojarzy mi się z tym tytułem (mam nadzieję, że czegoś nie pomyliłem) to Archive.
ku3a napisał(a):ktoś się pokusi o wytypowanie co to będzie?
Za leniwy jestem, żeby to rozważać. Zresztą pewnie i tak bym nie trafił. Bo pewnie na coś z nowej Metallici to jeszcze za wcześnie.
Tak patrzę na tą dwudziestkę, szukam czegoś dobrego no i jest (a właściwie są):
ku3a napisał(a):486. 549. NNN. 2012. Z tylu chmur - Piotr Bukartyk
485. 486. 257. 1996. Salvation - The Cranberries
Pewnie Salvation to nie jest taka najściślejsza czołówka moich utworów zespołu (sprawdziłem - jest na 14), ale już singli to może nawet podium. W każdym razie to znakomity utwór. Z tylu chmur to z kolei utwór, który muzycznie nie za bardzo przystaje do reszty płyty. Ale co z tego, skoro jest piękny. I chyba najmniej z całej płyty jest tam samego Bukartyka ale to też jest coś, co odbieram bardzo pozytywnie. Taka była koncepcja tego utworu i jako taka znakomicie się sprawdziła.
23.05.2017 09:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #179
RE: top wszech czasów (2016)
kajman napisał(a):To ja chyba grubych setek tysięcy utworow nie znam.
ale ja nie mówię, że tyle znam, tylko że tyle istnieje Icon_wink2.
kajman napisał(a):Takie chyba najbardziej Twoje to dla mnie Avenged i Off.
aha, dzięki Icon_smile2.
kajman napisał(a):No ja nie kojarzę nawet czyje to jest. Jedyny wykonawca, który kojarzy mi się z tym tytułem (mam nadzieję, że czegoś nie pomyliłem) to Archive.
tak, to jest Archive.
kajman napisał(a):pewnie na coś z nowej Metallici to jeszcze za wcześnie.
tak, za wcześnie. tak jak na początku napisałem, selekcję utworów starałem się zakończyć na mniej więcej roku temu.
kajman napisał(a):W każdym razie to znakomity utwór.
pamiętam, że on był singlem, gdy pisałem maturę. i po jej napisaniu i zdaniu sobie chodziłem i śpiewałem "Salvation, salvation", że niby już takie zbawienie po tym całym stresie Icon_wink2.
23.05.2017 09:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #180
RE: top wszech czasów (2016)
ku3a napisał(a):Losing My Religion - R.E.M.
Taki spadek to naprawdę nieporozumienie. Ponadczasowy numer.

ku3a napisał(a):It's a Sin - Pet Shop Boys
Hmm, kiedyś myślałem, że w ogóle nie lubisz PSB, ale coś mi się widocznie namieszalo.

ku3a napisał(a):High Hopes - Pink Floyd
Jeszcze parę Twoich topów i może przekonasz się na tyle do PF, że HH będzie w Top 10. To chyba jest możliwe Icon_biggrin
23.05.2017 10:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  płyta wszech czasów ku3a 140 36 220 12.06.2021 09:29 PM
Ostatni post: Yacy
  top wszech czasów (2019) ku3a 648 69 740 14.04.2021 08:41 PM
Ostatni post: ku3a
  mój top wszech czasów (2014) ku3a 886 176 225 11.08.2015 08:37 AM
Ostatni post: ku3a
  moje płyty wszech czasów ku3a 19 9 197 24.07.2011 11:53 PM
Ostatni post: ku3a
  moje piosenki wszech czasów (2007) ku3a 233 96 653 09.02.2009 10:56 PM
Ostatni post: abd3mz

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości