Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
top wszech czasów (2016)
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #61
RE: top wszech czasów (2016)
920-901:

919 - nie przepadam, tzn. przyjemne, ale jednak coś jest nie tak
917 - nie kojarzę
916 - u. niemiła niespodzianka. Tzn. nie jestem wrogiem tego kawałka, ale żebym był fanem to też nie powiem (a nawet bardziej nie powiem)
914 - dość niespodziewana ta nowość. Aż tak bardzo zażarło?
potem parę kilerów, a między nimi:
907 - pamiętam jak nie znosiłem jak było na LPP3. i do dziś się nic nie zmieniło
904 - a tego nie znoszę chyba jeszcze bardziej niż jak grały różne radia, na szczęście chyba nie Trójka. Podobnie nie lubiłem polskiego tłumaczenia, bo coverem trudno to było nazwać

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
07.05.2017 04:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gaspard Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 054
Dołączył: Dec 2016
Post: #62
RE: top wszech czasów (2016)
(06.05.2017 11:06 AM)ku3a napisał(a):  876.Why Do You Love Me - Garbage
O tak, tak, tak, uwielbiam Serce Kiedyś męczyłem non-stop (i może byłoby u mnie wtedy miejsce pierwsze gdyby nie Kelly Clarkson)
07.05.2017 07:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adameria Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 502
Dołączył: Dec 2014
Post: #63
RE: top wszech czasów (2016)
Jest kilka fajnych rzeczy, np. Taco Hemingway albo Cuba de Zoo (dosłownie wczoraj gadałem z Podolem!),
ale najbardziej pozytywny zaskok to obecność 2Tm2,3 na 842. Icon_smile
Narzekał nie będę. Teraz nawet jak widze SnL to morda mi się śmieje, bo dzięki Tobie i Yacemu polubiłem ich.
Widać, gusta się zmieniają z biegiem lat...
07.05.2017 07:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #64
RE: top wszech czasów (2016)
ku3a napisał(a):Wonderful Tonight - Eric Clapton
Ciekawe czy wersja Edyty Bartosiewicz będzie wyżej. W ostatnim Topie chyba była Icon_smile

ku3a napisał(a):Za daleko mieszkasz miły - Ania Rusowicz
Bardzo podoba mi się aranżacja w tym numerze. Muzycznie zdecydowanie lepiej niż oryginał.

ku3a napisał(a):Why Do You Love Me - Garbage
Oni im bardziej energetyczni, tym lepsi. Chociaż są wyjątki - np. temat do Bonda czy "Milk".

ku3a napisał(a):Maria - Blondie
W tym roku wrócili z nowymi piosenkami. Odsłuchałem sobie "Marię" i uświadomiłem, że tak wysokiego poziomu już nigdy nie osiągną. Idealny, niebanalny popowy utwór. Końcówka lat 90 też była piękna.

ku3a napisał(a):Cornucopia - Serj Tankian
hmm, poznałem dzięki Radiu Orbit. Zupełnie nie moja bajka, ale i tak bardzo mi się podoba do tej pory.

ku3a napisał(a):Ironic - Alanis Morissette
Sorry, ale muszę to napisać - za nisko o jakieś 500 pozycjiIcon_exclaim

ku3a napisał(a):Peacemaker - Green Day
Właśnie sobie uświadomiłem, że to była ostatnia jak dotąd ich płyta, którą uważałem za rewelacyjną...

ku3a napisał(a):Wiosna - Zabili Mi Żółwia
Poznane dzięki "Rockiestrze". Zespół o którym wiele słyszałem, ale nie kojarzyłem żadnego utworu. Zmieniło się to dopiero po paru latach. Dzięki m.in. Tobie.

ku3a napisał(a):Upadam - Lipali
Bardzo pozytywnie nastrające nagranie. Często dodawało mi sił.

ku3a napisał(a):Back For Good - Take That
Kiedyś nawet boysbandy nie szły na łatwiznę i nagrywano takie perełki jak ta.

ku3a napisał(a):An Angel - The Kelly Family
Ostatnio wystąpili w "Idolu". Mimo upływu lat, muzycznie nadal dają radę.

ku3a napisał(a):No Limit - 2 Unlimited
Mój sąsiad, w czasach gdy mieszkałem na stancji (nie tak odległych) zawsze puszczał ten utwór na początku imprez wszelakich Icon_lol
To był alarm, że dzisiaj będzie party na całego Icon_cool
07.05.2017 07:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 392
Dołączył: Jun 2007
Post: #65
RE: top wszech czasów (2016)
Tomekk napisał(a):Ostatnio wystąpili w "Idolu".
Ale nie w komplecie jak wyczytałem.
07.05.2017 08:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #66
RE: top wszech czasów (2016)
Miszon napisał(a):Spróbuję trochę pokomentować:
super Icon_smile2
Miszon napisał(a):989 - nie kojarzę, ale ja z nich ogólnie lubię tylko te nowsze kawałki z ostatnich 2 płyt, więć może to jeden z nich
tak, to jeden z nich Icon_wink2. tzn. nie wiem czy jeden z tych, które lubisz, ale w każdym razie jest z ostatniej płyty Icon_wink2.
Miszon napisał(a):985 - Lewandowski, Lewandowski, w każdym domu i gospodzie Lewandowski Icon_wink2
tak, mimo tych kilku już lat, mi też wciąż to się kojarzy i przypomina Icon_smile2.
Miszon napisał(a):tak po tytułach to nie kojarzę 953 i 941 (ale wydaje mi się, że to drugie znam)
to pierwsze to tylko po tytule. bo znasz Icon_wink2.
Miszon napisał(a):Ciekawe, że już druga Anastacia. Jakoś nie kojarzyłem, że jesteś jej miłośnikiem. Będzie coś jeszcze?
a pierwsza to kiedy była?... Może Ci się z Cher pomyliła Icon_razz.
Miszon napisał(a):940 - kojarzę głównie z tobą, ale mnie ten kawałek nie zainteresował
no to fajnie, że niektóre kawałki jakimś osobom kojarzą się ze mną Icon_smile2.
Miszon napisał(a):924 - hmm... kurde weź nie kuś, bo może wreszcie to polubię, a wtedy już krok do wstawienia do swojego zestawu
no jak po poprzedniej edycji kilka takich Ci się trafiło, to teraz nie może być gorzej Icon_wink2.
Miszon napisał(a):917 - nie kojarzę
poznałem dzięki mycharts, a konkretnie dzięki liście mrsapa, dzięki któremu swego czasu poznałem sporo bardzo ważnych dla mnie kawałków i wykonawców. między innymi Avenged Sevenfold!
Miszon napisał(a):914 - dość niespodziewana ta nowość. Aż tak bardzo zażarło?
tak wyszło tym razem. ale jak będzie przy ewentualnej kolejnej edycji to nie wiem.
adameria napisał(a):Jest kilka fajnych rzeczy, np. Taco Hemingway albo Cuba de Zoo (dosłownie wczoraj gadałem z Podolem!),
składałeś spóźnione życzenia urodzinowe? Icon_wink2
adameria napisał(a):Narzekał nie będę. Teraz nawet jak widze SnL to morda mi się śmieje, bo dzięki Tobie i Yacemu polubiłem ich.
super! Icon_smile2
Tomekk napisał(a):hmm, poznałem dzięki Radiu Orbit. Zupełnie nie moja bajka, ale i tak bardzo mi się podoba do tej pory.
super, że takie rzeczy pamiętacie Icon_smile2. fajnie gdzieś przeczytać czy w inny sposób się dowiedzieć, że ktoś dzięki nam coś poznał albo polubił.
Tomekk napisał(a):Właśnie sobie uświadomiłem, że to była ostatnia jak dotąd ich płyta, którą uważałem za rewelacyjną...
no niestety...
Tomekk napisał(a):Poznane dzięki "Rockiestrze". Zespół o którym wiele słyszałem, ale nie kojarzyłem żadnego utworu. Zmieniło się to dopiero po paru latach. Dzięki m.in. Tobie.
i znowu muszę to napisać - naprawdę super takie coś czytać Icon_smile2. dzięki, że się dzielisz takimi wspomnieniami, bo się utwierdzam, że może słuchaczy nie było zbyt wielu, ale robiło się coś, co się tym osobom przydawało. rozpatrując same tylko kwestie muzyczne, bez całej otoczki związanej z audycją.
Tomekk napisał(a):Mój sąsiad, w czasach gdy mieszkałem na stancji (nie tak odległych) zawsze puszczał ten utwór na początku imprez wszelakich Icon_lol
To był alarm, że dzisiaj będzie party na całego Icon_cool
czyli takie imprezowe "The Look of Love" Icon_wink2.
08.05.2017 12:24 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #67
RE: top wszech czasów (2016)
840. 691. 313. 1991. Under the Bridge - Red Hot Chili Peppers (Click to View)
08.05.2017 12:27 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #68
RE: top wszech czasów (2016)
Świetna wiadomość Icon_smile2 Kolejne emocje związane z odkrywaniem miejsc Twojego Topu Icon_smile2
Zabieram się do przeglądania Icon_smile

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
08.05.2017 02:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #69
RE: top wszech czasów (2016)
ku3a napisał(a):rozpatrując same tylko kwestie muzyczne, bez całej otoczki związanej z audycją.
No tak, racja. Pamiętam, że jakoś po 2 albo 3 latach - Zabili Mi Żółwia występowali na Juwenaliach bodajże i nie byli dla mnie w ogóle anonimowi.

ku3a napisał(a):Can't You Wait - Kamp!
oj, wyżej niż "Under The Bridge"? Kamp są w porządku, ale ich dokonań nigdy nie rozpatrywałem w kategoriach wszechczasowości.

ku3a napisał(a):Secret - Madonna
Madonna w latach 90 była chyba najciekawsza. Wizerunkowo, muzycznie i tekstowo.
08.05.2017 04:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adameria Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 502
Dołączył: Dec 2014
Post: #70
RE: top wszech czasów (2016)
Sarenka. Brawo!
W Polskę idziemy. Podwójne brawo!
Gołas to kompletnie nie moja bajka, ale to jest przepotężny utwór, Polski TWC.
Choć przecież bardzo cenię Go jako aktora.
No i kajman swój pogląd, że tekst jest mało istotny może sobie wsadzić w pewne miejsce...
Mistrzostwo słowne i interpretacyjne. U mnie byłby na pewno wyżej, przynajmniej tak mi się wydaje.
08.05.2017 06:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 392
Dołączył: Jun 2007
Post: #71
RE: top wszech czasów (2016)
ku3a napisał(a):840. 691. 313. 1991. Under the Bridge - Red Hot Chili Peppers
Absolutna czołówka nagrań zespołu, chociaż nie nr 1, ale to u mnie normalka, że najczęściej nie wygrywają wielkie hity, a te mnie znane utwory, które rzadko bywają singlami.
ku3a napisał(a):835. 992. NNN. 2012. Łono - Domowe Melodie
Tego utworu nie pamiętam, ale to kolejny przykład zespołu, który tworzył ciekawe rzeczy (z takim kilerem jak Las) a największy hit można o kant tego miejsca, o którym wspomniał adameria, można sobie roztrzaskać.
ku3a napisał(a):830. 901. NNN. 2008. Piwko - Kazik (Click to View)
Jeden z moich ulubionych kawałków Kazika, może nawet ulubiony, gdy nie jest Na Żywo.
adameria napisał(a):No i kajman swój pogląd, że tekst jest mało istotny może sobie wsadzić w pewne miejsce...
Kurcze, pisałem to już tyle razy, że text nie ma u mnie wpływu na ocenę utworu) poza kilkoma przypadkami negatywnego). A jeżeli chodzi o sam utwór to sorry, text textem, ale uwiarygodnia go interpretacja no i przede wszystkim ten utwór napisał mistrz Wasowski i to się słyszy. Rewelacyjna muzyka, rewelacyjne rozłożenie akcentów no i jak sam pisałeś mistrzostwo interpretacyjne. Słowne też, ale gdyby na przykład muzykę napisał i wykonał go Bolter to podejrzewam, że odbiór utworu byłby zupełnie inny. Cenię bardzo ten utwór, a lubię jeszcze bardziej.
08.05.2017 06:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #72
RE: top wszech czasów (2016)
tadzio3 napisał(a):Świetna wiadomość Icon_smile2 Kolejne emocje związane z odkrywaniem miejsc Twojego Topu Icon_smile2
miło takie coś przeczytać Icon_smile2.
Tomekk napisał(a):oj, wyżej niż "Under The Bridge"? Kamp są w porządku, ale ich dokonań nigdy nie rozpatrywałem w kategoriach wszechczasowości.
po prostu ten kawałek wciąż bardzo mocno mi się podoba. i tyle. nie ma w tym żadnej filozofii Icon_wink2.
Tomekk napisał(a):Madonna w latach 90 była chyba najciekawsza. Wizerunkowo, muzycznie i tekstowo.
zgadzam się. to o czym wcześniej tu wspomnieliśmy - kreowała trendy, a nie za nimi podążała. to inni chcieli się dostosować.
adameria napisał(a):Mistrzostwo słowne i interpretacyjne.
100% racji.
kajman napisał(a):Absolutna czołówka nagrań zespołu, chociaż nie nr 1, ale to u mnie normalka, że najczęściej nie wygrywają wielkie hity, a te mnie znane utwory, które rzadko bywają singlami.
u mnie też nie nr 1, ale raczej to co u mnie będzie wyżej, to u Ciebie spodziewam się jaką opinią się cieszy (czy też raczej nie cieszy Icon_wink2 ).
kajman napisał(a):Tego utworu nie pamiętam, ale to kolejny przykład zespołu, który tworzył ciekawe rzeczy (z takim kilerem jak Las) a największy hit można o kant tego miejsca, o którym wspomniał adameria, można sobie roztrzaskać.
pocieszę Cię, że "Grażka" nie jest u mnie w ścisłej czołówce najbardziej ulubionych ich utworów i w topie się nie znajduje. ale jeszcze jedne Domowe Melodie się tu pojawią.
08.05.2017 09:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #73
RE: top wszech czasów (2016)
820. 840. NNN. 1965. Help! - The Beatles
819. 855. 485. 2002. A Little Less Conversation - Elvis Presley & JXL (Click to View)
08.05.2017 09:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 392
Dołączył: Jun 2007
Post: #74
RE: top wszech czasów (2016)
ku3a napisał(a):u mnie też nie nr 1
To już wiedziałem patrząc na miejsce 826.
ku3a napisał(a):820. 840. NNN. 1965. Help! - The Beatles
Jedno z najmniej przeze mnie lubianych ich utworów. Ale wygrał mój top Roxette.
ku3a napisał(a):818. 872. NNN. 2005. Filandia - Świetliki & Bogusław Linda (Click to View)
Pozytywnie. Nie jestem specjalnie wielkim wielbicielem Świetlików, ale ten kawałek jak najbardziej na plus. Swoj drogą ciekawe czy ktoś wie, o co chodzi w tytule.
ku3a napisał(a):815. 572. NNN. 2010. Old Mary - The Dead Weather
Rewelacyjny kawałek ze świetnej (najlepszej) płyty zespołu.
ku3a napisał(a):812. 849. 389. 2001. Ajrisz - T.Love
Jaqkoś mi podchodzą piosenki od Irlandii (jest nawet taki zespół, który tylko w piosence o Irlandii toleruję).
08.05.2017 10:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #75
RE: top wszech czasów (2016)
kajman napisał(a):Swoj drogą ciekawe czy ktoś wie, o co chodzi w tytule.
Ja nie wiem. Zawsze myliłem ten tytuł z Finlandią.

ku3a napisał(a):A Little Less Conversation - Elvis Presley & JXL
Moje pierwsze świadome zetknięcie się z Elvisem Presleyem Icon_lol
Tzn. znałem jego nazwisko i powiedzenie, że jest wiecznie żywy, ale żadnego utworu nie kojarzyłem, a pierwszym który poznałem był ten. W dodatku był to właśnie ten remix. Całkiem udany zresztą. Jeden z nielicznych remixów, które są ok.

ku3a napisał(a):Men In Black - Will Smith
Lubię film, ale piosenkę jeszcze bardziej. Idealnie buja.

ku3a napisał(a):Ajrisz - T.Love
Oczywiście jestem na tak. Co do T.Love nie mam zastrzeń i starsze dokonania sprzed "Ajrisz" i nowsze z "Old Is Gold" czy z "T.Love" są w porządku. Szacunek za trzymanie formy przez tyle lat (muzycznej).

ku3a napisał(a):Lato i morze - Bracia Figo Fagot
Prosżę, tylko nie to Icon_razz

ku3a napisał(a):Hope Of Deliverance - Paul McCartney
Jedyny utwór solowy Paula, który od początku do końca mi odpowiada.

ku3a napisał(a):Rolling In The Deep - Adele
Wielki smutek, że obniża loty o 200 pozycji...
08.05.2017 11:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #76
RE: top wszech czasów (2016)
kajman napisał(a):To już wiedziałem patrząc na miejsce 826.
a faktycznie Icon_lol
kajman napisał(a):Swoj drogą ciekawe czy ktoś wie, o co chodzi w tytule.
a o co chodzi? Icon_wink2
Tomekk napisał(a):Lubię film, ale piosenkę jeszcze bardziej. Idealnie buja.
i nic się nie zestarzała Icon_smile2.
Tomekk napisał(a):Prosżę, tylko nie to Icon_razz
a jednak Icon_wink2
08.05.2017 11:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #77
RE: top wszech czasów (2016)
(08.05.2017 12:27 AM)ku3a napisał(a):  840. 691. 313. 1991. Under the Bridge - Red Hot Chili Peppers
a u mnie coś ostatnio Red Hoci zyskują. sam nie wiem czemu Icon_wink2
(08.05.2017 12:27 AM)ku3a napisał(a):  836. 950. NNN. 1970. W Polskę idziemy - Wiesław Gołas
z uwagi na to, że nie pamiętam tak dokładnie Twojego zestawienia sprzed kilku lat, to taki widok BARDZO mnie cieszy! Icon_biggrin3
(08.05.2017 12:27 AM)ku3a napisał(a):  829. 599. NNN. 1987. Crockett's Theme - Jan Hammer
pewnie mój top 10 utworów filmowych.
bo dla mnie to jednak bardziej filmowy niż listowy utwór.
(08.05.2017 12:27 AM)ku3a napisał(a):  827. 867. 446. 1994. As I Lay Me Down - Sophie B. Hawkins
mam w TWC trzy jej utwory,
ale tego niestety nie. (ciekawe czy ja tego już nie pisałem... Icon_wink2 )
(08.05.2017 12:27 AM)ku3a napisał(a):  811. 815. 419. 2002. Sprzedawcy marzeń - Myslovitz
ups... ale mam podobnie i w sumie nie wiem czemu. nawet nie pamiętam kiedy sięgałem po całą płytę...
(08.05.2017 12:27 AM)ku3a napisał(a):  809. 899. 249. 1998. Lewy czerwcowy - Kult
to kultowy utwór, który w ciągu ostatnich lat najwięcej u mnie zyskał Icon_smile2

zupełnie nie kojarzę tych Wilków...

a dzięki takim utworom jak te poniżej, nawet nie musisz podpisywać swojego Topu Icon_wink2
Łono - Domowe Melodie
Lato i morze - Bracia Figo Fagot

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
09.05.2017 12:12 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #78
RE: top wszech czasów (2016)
Yacy napisał(a):z uwagi na to, że nie pamiętam tak dokładnie Twojego zestawienia sprzed kilku lat, to taki widok BARDZO mnie cieszy! Icon_biggrin3
no to super Icon_smile2. mam nadzieję, że jeszcze niejedną miłą niespodziankę będziesz mieć Icon_smile2.
Yacy napisał(a):pewnie mój top 10 utworów filmowych.
bo dla mnie to jednak bardziej filmowy niż listowy utwór.
dla mnie w ogóle nie jest listowy. ja go znam tylko z serialu. no i w ogóle jedną z moich pierwszych kaset była składanka z utworami z "Miami Vice".
Yacy napisał(a):mam w TWC trzy jej utwory,
ale tego niestety nie. (ciekawe czy ja tego już nie pisałem... Icon_wink2 )
całkiem możliwe Icon_wink2. ale na razie nie sprawdzę, bo odpowiadam na szybko.
a te 3 to: DIWIWYL, RBY, CHIC?
Yacy napisał(a):ups... ale mam podobnie i w sumie nie wiem czemu. nawet nie pamiętam kiedy sięgałem po całą płytę...
ale że co "ups"? bo przecież idzie do góry Icon_wink2.
Yacy napisał(a):zupełnie nie kojarzę tych Wilków...
no bo to chyba nie było singlu. a tak bardzo mi się podobało i cały czas podoba. w ogóle ta płyta dodała mi wiary, że może by tak jeszcze całkowicie nie skreślać Wilków.
Yacy napisał(a):a dzięki takim utworom jak te poniżej, nawet nie musisz podpisywać swojego Topu Icon_wink2
Icon_lol
09.05.2017 08:58 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #79
RE: top wszech czasów (2016)
ku3a napisał(a):dla mnie w ogóle nie jest listowy.
o, a ja myślałem, że jednak listowy...
ku3a napisał(a):a te 3 to: DIWIWYL, RBY, CHIC?
aż takie to proste? no tak, to te trzy Icon_wink2
ku3a napisał(a):ale że co "ups"? bo przecież idzie do góry
faktycznie... no to jednak mam inaczej Icon_razz

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
09.05.2017 09:44 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #80
RE: top wszech czasów (2016)
Jako, że w poprzednim topie poznałem wszystkie piosenki, których wcześniej nie kojarzyłem, teraz zupełnie inaczej przegląda się to zestawienie.
Nie będę komentował poszczególnych pozycji, bo już zrobiło się tego zbyt wiele. Miło jednak widzieć takie kawałki jak "Wiosna" ZMŻ Icon_smile2
Na razie z nowości utwory, które faktycznie są najnowsze. Chyba jeszcze nie było nowości sprzed lat, która pojawia się, gdyż zapomniałeś o niej poprzednio, albo po prostu po latach spodobała Ci się mocniej.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
09.05.2017 01:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  płyta wszech czasów ku3a 140 36 221 12.06.2021 09:29 PM
Ostatni post: Yacy
  top wszech czasów (2019) ku3a 648 69 743 14.04.2021 08:41 PM
Ostatni post: ku3a
  mój top wszech czasów (2014) ku3a 886 176 226 11.08.2015 08:37 AM
Ostatni post: ku3a
  moje płyty wszech czasów ku3a 19 9 197 24.07.2011 11:53 PM
Ostatni post: ku3a
  moje piosenki wszech czasów (2007) ku3a 233 96 654 09.02.2009 10:56 PM
Ostatni post: abd3mz

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości