Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
drwycior - Lista przebojow
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 669
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
Przyznam się, że prawie wszystkie ruchy w 11 bardzo mi się podobają, a w szczególności:
4. spadek Travisa
3. wejście na szczyt White Stripesów
2. awans Michaela B.
1. piękny skok Placebo
09.09.2007 09:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #22
 
kajman napisał(a):Drwycior, kolejne notowania wrzucaj jako nowe tematy, to będę lepiej dostrzeżone.
No Ty chyba masz możliwość założenia nowego tematu i przeniesienia tam tego notowania?

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
09.09.2007 09:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 669
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
Yacy napisał(a):
kajman napisał(a):Drwycior, kolejne notowania wrzucaj jako nowe tematy, to będę lepiej dostrzeżone.
No Ty chyba masz możliwość założenia nowego tematu i przeniesienia tam tego notowania?
Musiałby mnie ktoś tego nauczyć. To moje pierwsze moderowanie forum.
09.09.2007 10:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
witam i mam nadzieje, ze na stale u nas zagoscisz Icon_smile2.

w pierwszej szostce 3 piosenki zupelnie nie dla mnie, ale na szczescie pozostale 3 zupelnie dla mnie Icon_wink2.
lista bardzo trojkowa, a wiec bardzo... dobra Icon_razz. Choc z drugiej strony zdecydowanie brakuje jakichs rzeczy spoza LP3, ktore bylyby ciekawostkami i kusily do zapoznania sie z nimi.
super, ze debiutuje "My Humps" Icon_smile2

co do podwojnych pozycji (a raczej ich liczenia do forumowej), to juz wczesniej o tym pisalem i teraz mi sie nie chce powtarzac. Generalnie mam dokladnie takie samo zdanie jak Kajman.
12.09.2007 10:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  drwycior poleca drwycior 30 8 562 23.03.2022 07:09 PM
Ostatni post: drwycior

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości