Ankieta: Ile pozycji ma by
TOP 20 (tyle wystarczy, jest wi
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paweł TOP 20 /19.12.08/
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #1
Paweł TOP 20 /19.12.08/
Dodałem ankietę, w której możecie głosować wyrażając swoją opinię. Chciałbym jednak, by ta opinia była kierowana rzeczywiście swoim subiektywnym odczuciem a nie w stylu "im większa lista tym lepiej" bo pewnie każdy by chciał by lista była jak najdłuższa, ale głosujmy z sumieniem.
W tym tygodniu propozycji: 21... ponad połowa jest ich na liście...


PS Jeszcze jedno... wynik ankiety nie wpływa na decyzję końcową... pomaga mi jedynie podjąć decyzję!

Lp. Poprz. M. Ilość Tyg. Wykonawca i Tytuł

01. 01. 06. Oasis - I'm Outta Time
02. 02. 08. The Verve - Rather Be
03. 03. 07. Coldplay - Cemeteries Of London
04. 06. 13. Portishead - We Carry On
05. NE. 01. Kings Of Leon - Use Somebody
06. 04. 09. The Nightwatchman & Serj Tankian - Lazarus On Down
07. 08. 02. Przyjaciele Karpia - Karp '08
08. NE. 01. The Cure - Underneath The Stars
09. NE. 01. Totentanz - Zimny Dom

10. 10. 07. Sonny J - Handsfree (If You Hold My Hand)

11. NE. 01. Akurat - Żółty Wróbel
12. NE. 01. Maria Peszek - Rosół
13. NE. 01. Crystal Castles - Crimewave (Crystal Castles Vs.Health)

14. 07. 08. AC/DC - Rock 'N Roll Train
15. 11. 11. Eva Cassidy - Chain Of Fools
16. NE. 01. Oszibarack - Anchor Up
17. NE. 01. Razorlight - Wire To Wire
18. NE. 01. Guns N' Roses - This I Love
19. NE. 01. TV On The Radio - Family Tree
20. NE. 01. Janusz Panasewicz - Obudź Się


WYPADLI:

The Killers - Human
Coldplay - Lost
The Last Shadow Puppets - My Mistakes Were Made For You
Coldplay - Lovers In Japan
Bracia - Mnie Nie Zwiedziesz
Shinedown - Devour
Duffy - Stepping Stone
Tina Turner - I'm Ready
Metallica - The Day That Never Comes
Hedone - I Ciągle Widzę Ich Twarze
Madonna - Miles Away


UTWORY, KTÓRE NIE ZAŁAPAŁY SIĘ DO LISTY:
September - Because I Love You
Nosowska - Kto tam u ciebie jest?
Grace Jones - Williams Blood
Bruce Springsteen - Working On A Dream
The Verve - Sit And Wonder
Snow Patrol - Take Back The City
Lady Pank - Kryzysowa Narzeczona
Tricky - Past Mistake
Kazik - Mariola
Enya - Trains And Winter Rains


[center]Chciałbym również z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia życzyć wszystkim forumowiczom (bez wyjątku) wszystkiego co najlepsze, zdrowia, szczęścia, pomyślności, spełnienia wszystkich marzeń, by rok 2009 okazał się jeszcze lepszy od obecnego. Życzę także wytrwałości w prowadzeniu list i czerpania z tego wielu satysfakcji i przyjemności.
Paweł
[/center]

[center]PODSUMOWANIE ROKU - 2 stycznia 2009 r.[/center]
19.12.2008 04:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 632
Dołączył: May 2008
Post: #2
 
Ale ładnie oficjalnie to wszystko napisałeś Icon_wink2

No więc tak: jeśli chodzi o listę, to myślę, że nie powinieneś sugerować się nadto naszą opinią, ale sam stwierdzić jak duża lista jest Ci potrzebna Icon_wink2 Ja oczywiście zagłosowałem na ostatnią opcję, ale jeśli 3/4 to mają być martwe pozycje, to nie ma sensu Icon_smile2

Zaskoczył mnie totalny przesiew na liście i ogromna ilość nowości! Jeśli planujesz w każdym notowaniu wymieniać 2/3 dwudziestki to może lepiej faktycznie pomyśleć o top 40? Icon_wink2

Najbardziej kibicuje "Use Somebody" oczywiście Icon_wink2

+ Dzięki za życzenia & wzajemnie Icon_smile2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
19.12.2008 04:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 754
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
Re: Paweł TOP 20 /19.12.08/
W ankiecie udziału nie wezmę, bo uważam, że to Twoja suwerenna decyzja i nie chcę na nią wpływać.
A sama lista jak dla mnie najlepsze od dawien dawna.
Paweł napisał(a):05. NE. 01. Kings Of Leon - Use Somebody
08. NE. 01. The Cure - Underneath The Stars
18. NE. 01. Guns N' Roses - This I Love[/b]

WYPADLI:

The Killers - Human
Coldplay - Lost
Bracia - Mnie Nie Zwiedziesz
Madonna - Miles Away
5. Bardzo ładnie, ale
8. i 18. Totalna rewelacja.
Wypadki wymarzone.
19.12.2008 04:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
o Chrystian, 11 nowości w dwudziestce Icon_exclaim Icon_eek2
najbardziej mnie cieszą "Underneath The Stars", "This I Love" i "Wire To Wire", które jakby zaczynało mi się podobać.
z wypadków 1 mnie cieszy, 5 nie cieszy, reszta obojętna, więc bilans średnio pozytywny...
fajnie, że "I'm Outta Time" na pierwszym.
19.12.2008 06:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Prawdziwa niespodzianka Icon_wink - jeszcze wiele razy taki wpis zobaczysz w tego tygodniowym komentarzu. Ja byłem przekonany, że tradycyjnie ze wszystkich kandydatów dotrwa maxymalnie 5 nagrań i one zagoszczą na liście - spodziewałem się też rozszerzenia już w tym tyg. Icon_wink Z nowości wyróżnię: TV, Kjur, Gunsów i KOL - to wielka czwórka. Pozbyłeś się też wielu ''dubrych'' nagrań, dobrych do pozbycia się Icon_wink To niesamowite, że bardzo dobre podium utrzymało swój wynik z poprzedniego tyg, a to co robi Portishead jest cudownie-nieprawdopodobne wręcz Icon_biggrin

Ja w ankiecie wziąłem udział, bo jest ona w jakimś sensie tworzona do mnie, jest przynajmniej publikowania dla mnie jako usera, Paweł może sobie robic top 10, 20, nawet 50 - ale skoro pyta mnie jaka by mi się forma najbardziej podobała to ja głosuję na ''30'', bo to jest w twoim zasięgu Pawle.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
19.12.2008 06:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
aaktt napisał(a):No więc tak: jeśli chodzi o listę, to myślę, że nie powinieneś sugerować się nadto naszą opinią, ale sam stwierdzić jak duża lista jest Ci potrzebna

Dokładnie, to tylko od Ciebie powinno zależeć. Ale skoro pytasz to odpowiadam że opcja nr 1 jak dla mnie. Z reguły przeglądam tylko czołówkę więc im mniejsza lista tym lepsza Icon_smile2

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
19.12.2008 09:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #7
 
aaktt napisał(a):Ale ładnie oficjalnie to wszystko napisałeś Icon_wink2
Starałem się. Icon_wink2
aaktt napisał(a):No więc tak: jeśli chodzi o listę, to myślę, że nie powinieneś sugerować się nadto naszą opinią, ale sam stwierdzić jak duża lista jest Ci potrzebna
chris975 napisał(a):Dokładnie, to tylko od Ciebie powinno zależeć. Ale skoro pytasz to odpowiadam że opcja nr 1 jak dla mnie. Z reguły przeglądam tylko czołówkę więc im mniejsza lista tym lepsza Icon_smile2
Odsyłam do:
Ja napisał(a):PS Jeszcze jedno... wynik ankiety nie wpływa na decyzję końcową... pomaga mi jedynie podjąć decyzję!
Tak jak napisałem... ankietę utworzyłem w celu, byście pomogli mi zadecydować. Oczywiste jest to, że to jest moja lista i ja zrobię z nią co będę chciał, ale mi jest się trudno zdecydować dlatego pytam was o zdanie.
aaktt napisał(a):Zaskoczył mnie totalny przesiew na liście i ogromna ilość nowości! Jeśli planujesz w każdym notowaniu wymieniać 2/3 dwudziestki to może lepiej faktycznie pomyśleć o top 40? Icon_wink2
To raczej był jednorazowy wysyp nowości, inaczej być nie mogło... 21 propozycji.. musiałem coś z nimi zrobić.
kajman napisał(a):W ankiecie udziału nie wezmę, bo uważam, że to Twoja suwerenna decyzja i nie chcę na nią wpływać.
To po co są ankiety?
kajman napisał(a):A sama lista jak dla mnie najlepsze od dawien dawna.
Jak zajrzałem na Twoją listę dziś to aż sam się zaskoczyłem, że mamy teraz więcej kawałków wspólnych i 'lubianych'. Icon_smile2
saferłel napisał(a):To niesamowite, że bardzo dobre podium utrzymało swój wynik z poprzedniego tyg
To są efekty tego systemu który niedawno wprowadziłem. Dzięki temu nie będzie tak, że pierwsze lepsze zawahanie i lider spada o ileś oczek... tylko wykorzystuje przywilej lidera i jednak trochę go na nim trzymam. W ten sposób ciężej jest to miano zdobyć.
19.12.2008 09:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #8
 
Układaj liste wg własnej woli. Ankieta nic w tym przypadku Tobie nie podpowie Icon_wink2
A na liście podoba mi się debiut Zółtego Wróbla i Gunsów , aa i lidera masz cakiem niezłego Icon_wink2
20.12.2008 12:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #9
 
Tak jak zapewne większość niestety nie wezmę udziału w ankiecie Icon_razz

Liczę na skok Karpia po Świętach Icon_wink2
Z nowości kibicuję Gunsom...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
20.12.2008 03:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #10
 
Cytat:Tak jak zapewne większość niestety nie wezmę udziału w ankiecie Icon_razz
O masz... to po co wymyślili taki dodatek na forum jak ankiety jak nikt nie chce w nich brać udziału. Icon_razz
21.12.2008 04:10 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #11
 
Ja wziąłem Icon_biggrin3
21.12.2008 04:39 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #12
 
No i bardzo dobrze. Icon_wink2
21.12.2008 11:28 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #13
 
Paweł napisał(a):to po co wymyślili taki dodatek na forum jak ankiety
aby z nich rozsądnie korzysztać Icon_wink2
Ankieta np. co ma być u mnie na podium jest moim zdaniem nierozsądna podobnie jak Twoja Icon_razz

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
21.12.2008 10:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #14
 
coś mi się porobilo ze nie mogłem wysłać, a jak wysłałem to 3 razy...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
21.12.2008 10:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #15
 
a usunąć nie mogę... Icon_frown

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
21.12.2008 10:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #16
 
Yacy napisał(a):Ankieta np. co ma być u mnie na podium
Dobry pomysł. Icon_mrgreen Wybierzecie se sami i będziecie zachwalać jaka to moja lista jest cool.
22.12.2008 10:26 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
Ale narzekacie na tą jego ankietę. Nie rozumiecie, że chłopak ma problem. Ma zawsze dużo propozycji, które przepadają, a nie zdecydował się jeszcze na 30, która by ten problem rozwiązała. Jest ciekawy naszej opinii i ja jako, że lubię jeśli na liście dzieję się dużo i jest na niej dużo dobrego grania (a w tym momencie są ku temu przesłani by taka sytuacja zaistniała) to z chęcią oddaje głos na opcję 30 piosenek, bo Pawła stać na zrobienie takiej listy. Już prowadził tego typu chart. Tak jak pisałem. Niech w domu sobie robi top 100, ale tu może postować tyle ile MY będziemy chcieli. Lista jest dla nas. Więc ja chętnie decyduje Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
22.12.2008 11:11 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #18
 
No nie do końca. Chodzi o to, że ja sam już od wielu miesięcy rozważam nad ilością miejsc... i sam się nie mogę zdecydować. Dlatego skierowałem się do was jako tych bardziej doświadczonych w tworzeniu list. Liczę, że pomożecie.
22.12.2008 06:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
Ja nie wiem jak ty z czasem stoisz, fajnie byłoby widzieć tą 30 bo to bardzo optymalny zestaw, ale jeśli po 3,4 notowaniach miałbyś z tego zrezygnować to faktycznie to może nie mieć sensu.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
23.12.2008 01:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
saferłel napisał(a):fajnie byłoby widzieć tą 30 bo to bardzo optymalny zestaw
no pewnie, optymalniejszy od innych, najoptymalniejszy nawet Icon_razz Icon_cool2
23.12.2008 01:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości