Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2008:BestAlbums
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #81
 
saferłel napisał(a):britPOPOWA
To akurat kolejna nazwa niestety. Oasis na pierwszych płytach potrafiło być tak "jazgotliwe", że za cholerę mi się to z popem nie kojarzyło. I nie próbuję Ci uparcie wmówić, że coś popem nie jest. Mówię tylko, że każdy ma swoje widzenie muzyki i nazywa ją na różne sposoby i owszem ma do tego prawo. Ostatnio modne jest powiedzieć, że coś jest indie. Śmigając po necie widzę, że nagle wszyscy grają indie. Skoro cos nie brzmi jak przykładowo Metallica, to jest indie-srindie od razu. Bawi mnie to, ale właśnie dzięki takiemu rzucaniu na lewo i prawo nazwami i co za tym idzie muzyką samą w sobie, nie przykładam wagi do nazw, nie chce się na tym znać i nazywam sobie muzykę tylko na swój użytek i na mój sposób.
26.12.2008 12:52 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #82
 
Hehe akurat z Oasis się zgadzam. Na nazwa Britpop zupełnie im nie pasuje. Tu chodzi pewnie o to, że czerpali oni z muzyki popowej lat 60, ale w swojej wersji ją zdecydowanie rozgrzewali...

Mądrze piszesz vingoe - tylko proponuje te słowa skierować do 3 Pana uczestniczącego w tej dyskusji Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
26.12.2008 12:55 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #83
 
Piszę do Ciebie, ale kieruję słowa do wszystkich. Również do aaktt'a Icon_biggrin3
26.12.2008 01:07 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #84
 
Ależ ja rozumiem, że te granice są płynne i czysto umowne Icon_wink2
I proszę mnie nie kktować, bo jam jest aaktt przez jedno "k" i małym "a" pisany, o! Icon_biggrin3

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
26.12.2008 02:06 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #85
 
Rozpędziły mi się paluchy na klawiaturze Icon_mrgreen Też nie lubię jak vingoe piszą Vingoe Icon_smile2 Zatem sorry, poprawiam skutki nocnego adhd Icon_lol
26.12.2008 10:56 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #86
 
Ja też nie lubię jak piszą mój nick dużą literą Icon_razz2 albo przekręcają go wymyślając jakiegoś safelela Icon_razz2 A te wasze zaczepkowe safcie i inne dziwne ksywki, w których specjalizuje się prz są do przyjęcia jak najbardziej Icon_wink2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
26.12.2008 11:03 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #87
 
czytam tą Waszą poważną dysputę na 3 głosy, ale mamy święta, i nie do końca wszystko z niej rozumiem, tak między pierogami z grzybami a sernikiem włącza się nieco inne myślenie Icon_wink2

a Wszystko ma etykietą, ale etykietując coś etykietujemy siebie.
zapamiętajcie to, szczególnie Ty, aaktt'cie Icon_wink2
26.12.2008 04:05 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #88
 
oj ja też nie jestem zwolennikiem szufladkowania, ale nie lubię jak ktoś mi wciska kit, kiedy wiem, że jest inaczej Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
26.12.2008 09:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #89
 
Dokładnie, bo aaktt wie, że jest inaczej...i wie co tak naprawdę kto lubi Icon_wink I nieważne co by mu się wmawiało na temat innych osób i własnych preferencji....

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
26.12.2008 09:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #90
 
Nie dramatyzuj, nie o to mi chodziło przecież Icon_razz
Nevermind, ta dyskusja jest niepotrzebna, do niczego i tak nie dojdziemy, "popboyu" Icon_mrgreen

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
26.12.2008 09:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #91
 
I jeszcze się teraz ze mnie podśmiewa :/ Nie prowokuj takich tematów to nie będziesz musiał mi wypominać, że pop to tylko wąska grupa wykonawców pogrywająca od czasu do czasu na liście prz, twojej, Chrisa czy gabrama (R.I.P)

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
26.12.2008 10:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #92
 
saferłel napisał(a):pop to tylko wąska grupa wykonawców pogrywająca od czasu do czasu

to zdanie, to Ci się udało Icon_mrgreen
26.12.2008 11:22 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #93
 
saferłel napisał(a):I jeszcze się teraz ze mnie podśmiewa :/ Nie prowokuj takich tematów to nie będziesz musiał mi wypominać, że pop to tylko wąska grupa wykonawców pogrywająca od czasu do czasu na liście prz, twojej, Chrisa czy gabrama (R.I.P)
Ależ ja nie napisałem, że to wąska grupa. Tylko po prostu akurat Twój "pop" się nie łapie Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
26.12.2008 11:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #94
 
Spadaj.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
26.12.2008 11:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #95
 
Icon_mrgreen

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
26.12.2008 11:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #96
 
I co się głupio śmiejesz :/ Ja nie mam ochoty dzisiaj wdawać się w żadne dyskusje, bo mam bardzo zły humor i jestem zmęczony :/ Dlatego muszę w ten bezczelny i nietypowy dla mni sposób zakończyć na dziś ten temat, a ty już nie poruszaj tematu tego pieprzonego popu. Nie obchodzi mnie co o mojej wersji myślisz. Nie dzisiaj, może jutro....

Idę czytać o Nirvanie.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
26.12.2008 11:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #97
 
Jej, przepraszam Icon_eek2
Nie wiedziałem, że aż tak Cię dotknie to, że się z Tobą nie zgadzam w tej kwestii Icon_eek2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
27.12.2008 12:06 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #98
 
safer, nie każde krzesło jest z Nowego Stylu, muszą też być na świecie taborety Icon_razz Icon_mrgreen
27.12.2008 12:07 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #99
 
rozumiem, że piszesz o sobie, panie złota rado

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
27.12.2008 01:28 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #100
 
No dobrze Panowie, co za dużo to niezdrowo. Koniec tego, bo się nieprzyjemnie zrobiło i się mi to nie podoba. Nie ma mnie 10h w necie a tu na noże prawie. Niu, niu Icon_razz
Poza tym są ważniejsze tematy, a szczególnie ten, o którym mowa w tym wątku. Spóźnione, ale jest. Moje podsumowanie. I na tym mi się proszę teraz skupić! :->
27.12.2008 04:25 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  2009:BestAlbums / 2009:BestSongs mr.vingoe 67 13 992 02.02.2010 08:08 PM
Ostatni post: ku3a

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości