Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2008:BestAlbums
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
Jestem ciekaw w takim razie ile nie ocenionych płyt masz na RYM-ie, a powinieneś je mieć zaliczone :>

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
23.12.2008 03:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #22
 
saferłel napisał(a):doceniasz pozycję 86 już
Doceniam mnóstwo płyt. Tylko jedne trochę bardziej, drugie trochę mniej. Dorzuć do tych dwóch określeń wszelakie możliwe stopniowanie i wszystko jasne Icon_wink2
23.12.2008 03:58 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
W sumie rację ''dobre słowo'' ja też mógłbym o około 65-70 płytach powiedzieć...chyba :>

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
23.12.2008 03:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #24
 
saferłel napisał(a):Jestem ciekaw w takim razie ile nie ocenionych płyt masz na RYM-ie, a powinieneś je mieć zaliczone
A kto powiedział, że ta najlepsza nie jest oceniona? Icon_biggrin3
23.12.2008 04:00 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
vingoe napisał(a):
saferłel napisał(a):Jestem ciekaw w takim razie ile nie ocenionych płyt masz na RYM-ie, a powinieneś je mieć zaliczone
A kto powiedział, że ta najlepsza nie jest oceniona? Icon_biggrin3

No to jeśli jest oceniona to ja raczej wiem co to Icon_razz2 Chyba, że dałeś jej na razie połówkę dla zmyłki Icon_razz2 No dobra, koniec gadania, bo jeszcze inni zajrzą :>

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
23.12.2008 04:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #26
 
saferłel napisał(a):W sumie rację ''dobre słowo'' ja też mógłbym o około 65-70 płytach powiedzieć
Gdybym nie mógł powiedzieć dobrego słowa o stu płytach, to bym nie robił top 100.
23.12.2008 04:03 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
vingoe napisał(a):
saferłel napisał(a):W sumie rację ''dobre słowo'' ja też mógłbym o około 65-70 płytach powiedzieć
Gdybym nie mógł powiedzieć dobrego słowa o stu płytach, to bym nie robił top 100.
To wytłumaczenie mi wystarczy Chytry

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
23.12.2008 04:05 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #28
 
ja nie zaglądam, czekam na okrywanie kolejnych rąbków tajemnicy tego podsumowania Icon_smile2
23.12.2008 04:05 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #29
 
saferłel napisał(a):No dobra, koniec gadania, bo jeszcze inni zajrzą
Przebiegły, mroczny umysł Vingoe jest nieodgadniony...

Koniec tematu :->

Listoholik napisał(a):ja nie zaglądam, czekam na okrywanie kolejnych rąbków tajemnicy
Słuszne podejście Icon_smile2
23.12.2008 04:10 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #30
 
Ja się w tym roku na top 100 nie rzucam, bo nie śledzę na tyle aktualnych krążków, aby móc się swobodnie wybronić i aby faktycznie wszystkie były na plus. Mój top przemycę raczej bez fajerwerków i będzie miał maksymalnie 40 pozycji. Z Twojej ostatniej 20stki w całości słyszałem tylko Coolki i też myślę, że to taki album pół na pół. W sumie nie wiem czy u mnie się zmieści, chociaż miałem okres, że sporo go słuchałem Icon_smile2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
23.12.2008 06:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #31
 
vingoe napisał(a):
saferłel napisał(a):No dobra, koniec gadania, bo jeszcze inni zajrzą
Przebiegły, mroczny umysł Vingoe jest nieodgadniony...
Ja zaglądam tam regularnie szczerze mówiąc Icon_mrgreen

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
23.12.2008 06:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #32
 
vingoe napisał(a):91. The Cure - 4:13 Dream[/b]
- nigdy nie byłem jakimś wielkim fanem The Cure, tym bardziej zaskakuje mnie ta pozycja. Byłoby lepiej, gdyby wyrzucili wszystkie singlowe nagrania – zdecydowanie najsłabsze odsłony tego albumu..
To co by zostało? Icon_wink2
23.12.2008 07:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #33
 
9 zupełnie przyzwoitych utworów, które tworzą bardzo fajny klimat, te 4 singlowe troche psują obraz całości tego krążka!
23.12.2008 07:03 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
 
abd3mz napisał(a):
vingoe napisał(a):91. The Cure - 4:13 Dream[/b]
- nigdy nie byłem jakimś wielkim fanem The Cure, tym bardziej zaskakuje mnie ta pozycja. Byłoby lepiej, gdyby wyrzucili wszystkie singlowe nagrania – zdecydowanie najsłabsze odsłony tego albumu..
To co by zostało? Icon_wink2

Nie zapominajmy, że na forum istnieją jeszcze dwa single z tej płyty: UTS i Ghost - wtedy to by było kiepsko bez nich Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
23.12.2008 07:05 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #35
 
saferłel napisał(a):Nie zapominajmy, że na forum istnieją jeszcze dwa single z tej płyty: UTS i Ghost
Dla mnie to nie single, psze Pana Icon_razz
24.12.2008 12:01 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #36
 
A szkoda, a szkoda... Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.12.2008 12:03 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #37
 
[center]2008:BestAlbums
czyli mocno subiektywny wybór najlepszych płyt roku 2008
odcinek 2
[/center]



No to lecim dalej…

85. Death Cab for Cutie - Narrow Stairs

84. Wild Beasts - Limbo, Panto

83. M83 - Saturdays = Youth

82. Czesław Śpiewa – Debiut

- niby debiut, niby nie. Niby inaczej niż zwykle na polskim poletku, niby wcale nie inaczej. Sukces odniesiony zasłużenie. Jednak jak pomyślę sobie, co Czesław wyprawia na płytach Tesco Value… sprawdźcie sami.

81. Deerhunter - Microcastle / Weird Era Cont.

80. of Montreal - Skeletal Lamping

79. Kerli - Love Is Dead

- cholernie nierówna płyta, naładowana różnymi stylistykami, ale drzemie w niej moc na przyszłość. Oby Kerli obrała dobry kierunek. Klimat ten album ma. I niech nikt mi nie mówi, że to kolejna Avril, bo zabiję.

78. Yoav - Charmed & Strange

77. Alanis Morissette - Flavors of Entanglement

- czekałem na płytę, na której nie będzie już więcej smęciła na jedno kopyto i doczekałem się. Jest tu kilka zgrzytów, jest… bądźmy szczerzy, ale to i tak jedna z najlepszych płyt kanadyjki.

76. Stereo MC's - Double Bubble

75. Fisz Emade - Heavi Metal

74. The Kooks – Konk

- dwa lata temu ich debiut był numerem jeden w moim podsumowaniu. Tu trochę zawiedli. Brakuje mi tej zadziorności, luzu. Tu jakby się napięli. Na szczęście jest kilka fajnych momentów, ze „Sway” na czele.

73. We Are Scientists - Brain Thrust Mastery

72. Flykkiller - Experiments in Violent Light

71. Razorlight - Slipway Fires

- słuchając tego albumu mam wrażenie jakbym siedział sobie z nimi w hotelowym pokoju, palił fajki i słuchał jak grająâ€Ś ot tak sobie, bo miło jest. Pozytywnie mnie tą płytą zaskoczyli. Naprawdę. No i pobili The Kooks Icon_smile2



odcinek 3: już jutro!
24.12.2008 12:11 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #38
 
Aż sam zapomniałem, że słuchałem tego albumu Alanis. Cóż.. mnie nie ujął. Wolę jej poprzednie smęty, chociaż raczej w wydaniu singlowym, bo przez poprzednie krążki nie udało mi się przebrnąć, mimo kilku prób.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
24.12.2008 12:16 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #39
 
Deerhuter za nisko :/ M83 za nisko :/ Death za nisko :/ Dobra....przymknę już oko Icon_smile Może i nisko, ale poziom mocny!

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.12.2008 12:18 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #40
 
M83 - miło, ładnie i przyjemnie. Dla mnie to trochę za mało.

Death Cab - sam jestem zaskoczony, że tak nisko, bo jeszcze niedawno wydawało mi się, że będzie spokojnie w top 50.

Deerhunter - cóż mogę powiedzieć, nie widzę w tym w sumie nic nadzwyczaj specjalnego (a chyba powinienem sądząc po zachwytach). Nie wiem czemu, ale mam takie odczucie słuchając, że to próba robienia wrażenia, że jest oryginalnie przy jednoczesnym usilnym przekonywaniu, że wcale oryginalnie nie jest.
24.12.2008 12:31 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  2009:BestAlbums / 2009:BestSongs mr.vingoe 67 13 959 02.02.2010 08:08 PM
Ostatni post: ku3a

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości