Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 860 - 02.09.2007
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
notowanie 860 - 02.09.2007
Wpadlem na troche do biblioteki miejskiej, pisze notowanko z komentarzem i uciekam Icon_smile2.

Lista w polowie wyjazdowa i mocno chimeryczna. Przez pol tygodnia bylem w domu i wtedy sluchalem muzyki tyle co zawsze, a przez drugie pol juz na wakacjach i sluchalem bardzo malo, a jesli juz to raczej tego co lecialo w radio albo w sklepach w ktorych bylem. Tak wiec ci ktorzy zalapali sie na kilka odsluchan do srody i wywarli dobre wrazenie, odniesli sukces, inni nie dali juz rady nadrobic pod koniec tygodnia.

Najlepszym przykladem piosenki ktora odniosla sukces jest nowa, piekna piosenka Katie Melua. Wzielo mnie juz za pierwszym razem. Juz w poprzednia niedziele odsluchalem tego kilka razy, a przez nastepne kilka dni jeszcze kilka razy. W normalnych okolicznosciach byla pewnie ok. miejsca 6-8, ale dzieki takim a nie innym okoliczniosciom udalo sie we wspanialym stylu zadebiutowac na drugim miejscu! Podobne okolicznosci towarzysza sukcesowi Korna. Do tej pory tylko "Freak On A Leash" doszlo do dziesiatki. "Evolution" dokonalo tego juz w pierwszym tygodniu pobytu na liscie, choc nie jest to pierwszy tydzien kiedy tego slucham. Powoli zyskiwalo u mnie punkty i tydzien temu juz prawie sie zalapalo. Tym razem mocne uderzenie i bardzo wysoki debiut.

Bardzo sie ciesze z nowej piosenki Marka Knopflera. Jesli taka bedzie cala plyta to bede calkowicie usatysfakcjonowany. W koncu sluchalem tego czesciej i na efekty nie trzeba bylo dlugo czekac. Licze na to, ze w nastepnych tygodniach bedzie jeszcze lepiej. True love will never fade...

Hurt do tej pory nie mial szczescia do mojej listy. Choc podobalo mi sie juz kilka ich kawalkow, zaden nie dal rady sie przebic do trzydziestki. Od pierwszego przesluchania "Ten Ton Brick" wiedzialem jednak, ze to jest to co podoba mi sie najbardziej z ich dorobku, a przynajmniej z tej malej czesci ktora znam. W tym tygodniu Hurt jest w koncu na mojej liscie, a mysle, ze moze liczyc przynajmniej na miejsce o kilka oczek wyzsze.

A co poza tym? Na liscie plyt nie dzieje sie nic. Tak jak sie spodziewalem, Arctic Monkeys dali rade wrocic na liste. Tutaj to jakos naprawde brzmi mi lepiej i bardziej pasuje do wszystkiego. Mam nadzieje, ze w przyszlych tygodniach na liscie plyt cos sie ruszy, przeciez zakupy nie zostaly poczynione na darmo Icon_wink2. Poki co sa to jednak starsze plyty, ale i takie lubie umieszczac na plycie jesli mi sie podobaja, tym bardziej ze sa to krazki stasze, ale mi nie znane, a przynajmniej nie w calosci.

Niektorym piosenkom nie poszczescilo sie tak dobrze jak tym o ktorych napisalem wczesniej. Tori Amos i Lionel Richie to typowe ofiary tygodnia - nie sluchalem ich za wiele. Podobnie jest z kilkoma piosenkami na nizszych pozycjach. Prawdopodobnie jak wroce do domu, to sytuacja wroci do stanu sprzed wyjazdu, choc podobnie myslalem kilka tygodni temu przy okazji MSP - ze maly kryzys byl tylko chwilowy, a okazalo sie, ze od tamtej pory piosenki stopniowo zsuwaja sie w dol.

Notowanie 860:

01. 01. 04. 04. Bleed It Out - Linkin Park
02. NN. 01. 01. If You Were A Sailboat - Katie Melua
03. 03. 07. 07. AutumnSong - Manic Street Preachers
04. 08. 02. 02. M.I.A. - Avenged Sevenfold
05. 05. 12. 12. Map Of The Problematique - Muse
06. 06. 03. 03. The Unthinking Majority - Serj Tankian
07. NN. 01. 01. Evolution - Korn
08. 02. 05. 05. Bouncing Off Clouds - Tori Amos
09. 14. 01. 01. Fluorescent Adolescent - Arctic Monkeys
10. 04. 05. 05. Goodbye - Lionel Richie

11. 11. 25. The 80's - Robbie Williams
12. 09. 13. Imperial Bodybags - Manic Street Preachers
13. 16. 02. 1973 - James Blunt
14. 07. 11. Heart-Shaped Glasses - Marilyn Manson
15. 10. 14. Running Up That Hill - Placebo
16. NN. 01. True Love Will Never Fade - Mark Knopfler
17. 13. 18. Surrender - Billy Talent
18. 12. 09. Rag And Bone - The White Stripes
19. 18. 03. 14 - Paula Cole
20. 21. 10. I'm Just A Patsy - Manic Street Preachers
21. 17. 14. Icky Thump - The White Stripes
22. NN. 01. Ten Ton Brick - Hurt
23. 20. 02. Londyn dzwoni - Radio Bagdad
24. 24. 03. Sympathy For The Devil Part 666 - Sweet Noise
25. 27. 17. Underdogs - Manic Street Preachers
26. 15. 12. Elizabeth - XIII. Stoleti
27. 25. 02. Selfish Jean - Travis
28. 26. 02. Nienasycenie - Less Is More
29. 19. 08. Dlaczego - Kury
30. 30. 14. Rendition - Manic Street Preachers

Wypadły (z którego, ile razy były na liście):

22. 12. Somewhere Over The Rainbow - Katie Melua & Eva Cassidy
23. 12. Tarantula - The Smashing Pumpkins
28. 08. Conquest - The White Stripes
29. 09. Charmer - Kings Of Leon

Legenda:
Pierwsza dziesiatka - miejsce, miejsce tydzien temu, liczba tygodni w dziesiatce, liczba tygodni w dziesiatce pod rzad.
Druga i trzecia dziesiatka - miejsce, miejsce tydzien temu, licza tygodni w trzydziestce.

Lista płyt. Notowanie 848:

01. 01. 10. 10. Send Away The Tigers - Manic Street Preachers
02. 02. 08. 08. Libertad - Velvet Revolver
03. 03. 11. 11. Icky Thump - The White Stripes
04. NN. 05. 01. Favourite Worst Nightmare - Arctic Monkeys
05. 04. 17. 17. Razorlight - Razorlight
06. 05. 11. 11. Because Of The Times - Kings Of Leon
07. 06. 30. 05. 9 - Damien Rice
08. 07. 55. 55. Black Holes And Revelations - Muse
09. 08. 08. 08. Zeitgeist - The Smashing Pumpkins
10. 09. 15. 08. Fear Of The Dark - Iron Maiden
03.09.2007 12:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
ku3a, Myślałem że Tori będzie na 1-szym. Powiem, że dziwie się że ten Linkin ci się tak bardzo podoba. Nowej Katie nie znam Icon_sad

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
03.09.2007 12:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 694
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Nowego Marka słuchałem tylko raz, więc trudno mi cokolwiek o nim powiedzieć. Podobnie z Katie. Wydają się jednak bardzo dobre. Twój numer jeden jak na razie średnio mi się podoba, ale to tez moze byc kwestia czasu. Szkoda, ze juz wypadła "Tarantula" Icon_frown

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
03.09.2007 01:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 127
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #4
 
nr 1 mnie osobiście specjalnie nie grzeje...
ale już nr 2 - świetny!!! zresztą podobnie jak pozostałe nowości - z wyjkątkiem Korn.
Mark u mnie tydzień temu zadebiutował też na 16 a teraz tylko oczko wyżej Icon_smile2
Goodbye - Icon_frown Icon_frown Icon_frown
Tori - Icon_frown Icon_frown Icon_frown a mi właśnie się spodobała ... Trochę mnie zaskoczyłeś...
A Tarantula - podobnie jak u mnie - out - trochę szybko wg mnie...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
03.09.2007 09:30 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Najwyższej nowości nie znam jeszcze, ale jest mało prawdopodobne żeby mnie zainteresowała Icon_wink2 Zupełnie inna sytuacja jest w przypadku drugiej nowości, chociaż u mnie raczej nie mogą liczyć na aż tak wysokie pozycje Icon_smile2 Bardzo mnie cieszy awans na 4, oraz debiut dziesięciotonowej cegły Icon_biggrin3

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
04.09.2007 01:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Bardzo udane notowanie!!! Lider znacznie lepszy niż ten sprzed tygodnia!!! Spośród nowości jedna jest zupełnie nijaka (może jeszcze chwyci, ale wątpię), za to pozostałe trzy to już zupełnie inna bajka. Nowa Katie jest równie dobra, jak te poprzednie, ale ma większe szanse na sukces u mnie na liście, ponieważ jestem teraz bardziej otwarty na tego typu muzykę.
Pozostałe dwie nowości cieszą mnie niezmiernie. Szczególnie debiut Hurt. Myślałem, że Tobie aż tak ten zespół nie podchodzi, ale widać, że jednak się myliłem Icon_smile2 Bardzo się cieszę, że nowa płyta jest zapowiadana równie dobrze jak poprzednia.
Korn debiutuje bardzo wysoko. Spodziewałem się, że wejdzie, ale nie sądziłem, że będzie aż tak dobrze... Ciekawe jak sobie będzie radzić "Hold On", według mnie najlepszy utwór Korna od czasów "Right Now". Ale póki co u mnie będzie się rozkręcał "Evolution".

Do góry idą Arctic Monkeys i Avenged Sevenfold. Dzięki awansowi tych pierwszych, mamy teraz zgodność 4/10 w dziesiątkach. To bardzo dobry wynik. Najnowsza płyta Arcticów pojawia się/powraca na listę płyt. Mam nadzieję, że po wizycie w Anglii będzie numer jeden. U mnie ta płyta nie potrzebowała angielskich klimatów, żeby powrócić na listę płyt w wielkim stylu i po raz trzeci zająć pierwsze miejsce.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
05.09.2007 01:27 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 687
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
Re: notowanie 860 - 02.09.2007
ku3a napisał(a):1. Najlepszym przykladem piosenki ktora odniosla sukces jest nowa, piekna piosenka Katie Melua. Wzielo mnie juz za pierwszym razem.
Bardzo sie ciesze z nowej piosenki Marka Knopflera.
2. Hurt do tej pory nie mial szczescia do mojej listy. Choc podobalo mi sie juz kilka ich kawalkow, zaden nie dal rady sie przebic do trzydziestki. Od pierwszego przesluchania "Ten Ton Brick" wiedzialem jednak, ze to jest to co podoba mi sie najbardziej z ich dorobku, a przynajmniej z tej malej czesci ktora znam.
04. 08. 02. 02. M.I.A. - Avenged Sevenfold
3. Wypadły
28. 08. Conquest - The White Stripes
1. Mam awersję na country albo przynajmniej na coś, co ja określam jako country. Zarówno najnowsze piosenki Katie Melua jak i szczególnie Marka Knopflera mają w sobie tego elementy, co powoduje, że coś mi zgrzyta, jak tego słucham. U Katie nie za mocno, więc piosenka mi się nawet podoba, ale w przeciwieństwie do kilku poprzedich tej pani na moje wsparcie nie ma co liczyć.
2. Tu nasze gusta całkowicie się rozbiegają, to pierwszy utwór, w którym zupełnie nic dla siebie nie znajduję. Nawet w Overdose było coś fajnego, a tutaj zupełnie nic.
4. No i proszę. Niedawno na mojej liście była najwyżej, a tutaj już druga lista, na której M.I.A. wprapało się wyżej niż kiedykolwiek u mnie. To rwewlacyjny utwór, ale tyle teraz słucham rewelacyjnych nagrń, że jakoś ciągle jest poza 10 (w której już była).
3. No i w ten sposób jutro już na mojej liście już tego nie będzie (2 wyloty TWS w 1 zestawieniu - trudno).
05.09.2007 08:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 687
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
mrsap napisał(a):
ku3a napisał(a):01. 01. 04. 04. Bleed It Out - Linkin Park.
Lider znacznie lepszy niż ten sprzed tygodnia!!!.
Jak dla mnie to cytat tygodnia Icon_mrgreen
05.09.2007 08:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 127
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #9
 
kajman napisał(a):
mrsap napisał(a):
ku3a napisał(a):01. 01. 04. 04. Bleed It Out - Linkin Park.
Lider znacznie lepszy niż ten sprzed tygodnia!!!.
Jak dla mnie to cytat tygodnia Icon_mrgreen
dobry jesteś Kajman, że to wychwyciłeś Icon_smile2 Icon_smile2 Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
05.09.2007 11:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 879
Dołączył: Aug 2007
Post: #10
 
kajman napisał(a):
mrsap napisał(a):
ku3a napisał(a):01. 01. 04. 04. Bleed It Out - Linkin Park.
Lider znacznie lepszy niż ten sprzed tygodnia!!!.
Jak dla mnie to cytat tygodnia Icon_mrgreen
Jak to przeczytałam, też wydało mi sie strasznie zabawne Icon_mrgreen
05.09.2007 11:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
No cóż... Taka prawda Icon_wink2

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
06.09.2007 09:47 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
Katie!!!! Fakt, że trochę przesadziłem porównując to do "pająka", ale to są klimaty Katie Meluy, które podobają mi się najbardziej. Oby tylko nie podzieliła losu Tori, którą to obstawiałem, że będzie na 1 miejscu w tym tygodniu. Icon_wink2 Druga znana mi nowość, czyli Mark, będzie jeszcze musiała poczekać na debiut u mnie.
Angielskie niebo wyjątkowo służy Arctic Monkeys. Po takim długim przebijaniu się na listę są już na dziewiątym miejscu. I nawet w płytach się podciągnęli. Jeśli już mowa o płytach to chyba nie ma wątpliwości co będzie płytą lata 2007. Icon_wink2
"RUTH" zalicza podobną obsuwkę jak u mnie. I to właśnie wtedy, gdy przebojem wdziera się do czołówki LP3. Może gdybyś pojechał do innego miasta w Anglii to piosenka z 23 miejsca nie zaliczyłaby niespodziewanego spadku. Icon_wink2
06.09.2007 05:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
mrsap napisał(a):Lider znacznie lepszy niż ten sprzed tygodnia!!!
do tej pory nie rozumiem tego zdania Icon_razz
mrsap napisał(a):Nowa Katie jest równie dobra, jak te poprzednie
jak dla mnie, jest lepsza od wszystkich jej piosenek jakie znam, z wyjatkiem "Spider's Web".
mrsap napisał(a):Szczególnie debiut Hurt. Myślałem, że Tobie aż tak ten zespół nie podchodzi, ale widać, że jednak się myliłem Icon_smile2 Bardzo się cieszę, że nowa płyta jest zapowiadana równie dobrze jak poprzednia.
"Ten Ton Brick" naprawde bardzo mi sie podoba. Jesli na calej plycie obiora taki kierunek jak w tym kawalku, to moze nawet sie skusze. Btw - w zadnym sklepie w trakcie wyjazdu nie widzialem "Vol. 1"...
mrsap napisał(a):Korn debiutuje bardzo wysoko. Spodziewałem się, że wejdzie, ale nie sądziłem, że będzie aż tak dobrze...
ja tez Icon_razz. Ale to tak jak pisalem - troche losowe notowanie, wiec teraz niektore piosenki ktore zostaly z tylu moga sie obudzic i napsuc Kornowi krwi.
mrsap napisał(a):Najnowsza płyta Arcticów pojawia się/powraca na listę płyt. Mam nadzieję, że po wizycie w Anglii będzie numer jeden.
niestety to sie nie szykuje... Jakos jednak ta plyta nie moze do mnie trafic tak jak by mogla.
kajman napisał(a):Tu nasze gusta całkowicie się rozbiegają, to pierwszy utwór, w którym zupełnie nic dla siebie nie znajduję. Nawet w Overdose było coś fajnego, a tutaj zupełnie nic.
co zrobic Icon_smile2
dla mnie to zdecydowanie najlepszy ich kawalek.
kajman napisał(a):Niedawno na mojej liście była najwyżej, a tutaj już druga lista, na której M.I.A. wprapało się wyżej niż kiedykolwiek u mnie.
postawa "M.I.A." jest dla mnie wielka niespodzianka. Co wiecej, teraz wcale nie wyglada na to, zeby A7F mieli oddac pole przeciwnikom, a myslalem, ze tak wlasnie bedzie, bo tak wysokie miejsce bylo dosyc szczesliwe i wynikalo z kryzysu przeciwnikow.
Gary napisał(a):Jeśli już mowa o płytach to chyba nie ma wątpliwości co będzie płytą lata 2007. Icon_wink2
tak bardzo ostatnio przesiaklem MSP, ze w trakcie wyjazdu kupilem sobie skladanke "Forever Delayed" Icon_smile2
08.09.2007 02:44 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
ku3a napisał(a):mrsap napisał/a:
Lider znacznie lepszy niż ten sprzed tygodnia!!!

do tej pory nie rozumiem tego zdania
Widocznie jeszcze nie przeglądałeś mojej listy sprzed tygodnia Icon_wink2

ku3a napisał(a):"Ten Ton Brick" naprawde bardzo mi sie podoba. Jesli na calej plycie obiora taki kierunek jak w tym kawalku, to moze nawet sie skusze. Btw - w zadnym sklepie w trakcie wyjazdu nie widzialem "Vol. 1"...
Nie dziwi mnie to, bo ten zespół w Polsce jest bardziej popularny niż w Anglii. Płyta "Vol. 1" jest dostępna w naszym kraju. Mam nadzieję, że podobnie będzie z jej następczynią.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
08.09.2007 08:57 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
mrsap napisał(a):Widocznie jeszcze nie przeglądałeś mojej listy sprzed tygodnia Icon_wink2
rzeczywiscie nie Icon_smile2
na razie tylko swoj watek przejrzalem. Mam do przeczytania 550 postow i na dobre pewnie dzisiaj sie do tego zabiore.

btw - otworzyli kolejny punkt gdzie mozna odbierac przesylki z Merlina. Znajduje sie on... 200 metrow od mojego domu Icon_biggrin3. Na pierwszy ogien poszly Ira, Happysad, 2 plyty z muzyka filmowa Marka Knopflera po 17 zl i plyta jego brata za 22 zl Icon_smile2.
08.09.2007 12:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
Lider niezły - jak na LP to było miłe zaskoczenie.
Nową Katie muszę jak najszybciej ,,gdzieś'' zdobyć. Manicy na 3 Icon_biggrin i to z singlem..a nie jakimś tam Imperial Bodybags Icon_razz2
Polecany mi zewsząd wokalista Systemu też wysoko. Nie lubie ich, ale nie zaszkodzi posłuchac, prawda? Goodbye to muzyka niskich lotów, sztucznie przez 3 wypromowana :/
Widzę, że Marilyn nadal wysoko..heh ostatnio klip do tego oglądałem Icon_biggrin - aha czekam na nowe jego nagranie, może singlowe?
Mark Knopfler w miarę ok jak na 1 przesłuchanie...oczywiście albumik mam zamiar poznać jak najszybciej.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
08.09.2007 12:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
saferłel napisał(a):Manicy na 3 Icon_biggrin i to z singlem..a nie jakimś tam Imperial Bodybags Icon_razz2
"Imperial Bodybags" to najwiekszy przeboj MSP w historii na mojej liscie Icon_mrgreen
saferłel napisał(a):Goodbye to muzyka niskich lotów, sztucznie przez 3 wypromowana :/
pozwole sobie nie zgodzic sie ani z pierwsza, ani z druga czescia zdania.
saferłel napisał(a):zekam na nowe jego nagranie, może singlowe?
who knows Icon_smile2
08.09.2007 12:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #18
 
ku3a napisał(a):btw - otworzyli kolejny punkt gdzie mozna odbierac przesylki z Merlina. Znajduje sie on... 200 metrow od mojego domu Icon_biggrin3. Na pierwszy ogien poszly Ira, Happysad, 2 plyty z muzyka filmowa Marka Knopflera po 17 zl i plyta jego brata za 22 zl Icon_smile2.
David droższy od Marca Icon_razz
A płytka Happysad w jakiej cenie :?:

.
08.09.2007 01:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
"Nieprzygoda" = 27.50
08.09.2007 01:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #20
 
Cytat:"Nieprzygoda" = 27.50
No to tyle samo co w Empiku, gdyby jeszcze zagraniczne płyty tak kosztowały :roll:

.
08.09.2007 05:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości