Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Maroon 5
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 866
Dołączył: Aug 2007
Post: #21
RE: Mychartsowy Top Maroon 5
Lucky Strike
Love Somebody

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
19.02.2017 09:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
RE: Mychartsowy Top Maroon 5
1981 napisał(a):Nie lepiej sobie odpuścić niesłuchalny zespół?
I punkty?
Ja nie zamierzam.
19.02.2017 09:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Horngacher77
Unregistered

 
Post: #23
RE: Mychartsowy Top Maroon 5
Rag Doll.
Sex and Candy.
19.02.2017 09:49 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
sewerynkicior Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 272
Dołączył: Oct 2016
Post: #24
RE: Mychartsowy Top Maroon 5
Odnośnie Maroon 5. To jest właśnie problem tego całego programu lojalnościowego, który jest niepotrzebny. Po co komplikować życie jakimiś punktami. Dlaczego nie można byłoby przyjąć, że artystów wybierają kolejni userzy w porządku alfabetycznym, a dodatkowo musieliby być to userzy aktywni w zabawie i w momencie ich kolejki zaliczyć np. 3 głosowania na 5 ostatnich edycji?
19.02.2017 09:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #25
RE: Mychartsowy Top Maroon 5
temat wrzucam pod dyskusję
19.02.2017 10:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adameria Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 502
Dołączył: Dec 2014
Post: #26
RE: Mychartsowy Top Maroon 5
Moim zdaniem nie ma o czym dyskutować. sewerynkicior, przepraszam Cię, ale pooglądaj sobie topy,
zobacz jak to się kształtowało przez ostatnie lata (!), jak to wyglądało dawniej, a dopiero potem pisz takie rzeczy.
Nie po to niektórzy gimnastykują się głosując i "pracując" na swoją kolej, żeby nagle obowiązywał
porządek alfabetyczny. Akurat w moim przypadku tak czy siak niebawem przyjdzie na mnie kolej,
ale nie wyobrażam sobie, żeby teraz Tomekk, vingoe, Sundrajata i thestranglets (wszystko końcówka
alfabetu) czekali pół roku lub więcej. Ktoś "pracuje" - ten ma.
Ja jestem przeciwny zmianom. "Po co zmieniać, coś co tej zmiany nie wymaga" (cyt. W. Mann).
Na innym forum jest podobna zabawa i tam wybiera ten, kto ostatnio podliczał.
To jest równie sprawiedliwe jak zasady panujące tutaj, choć oczywiście
słowa uznania nieustannie należą się thestanglersowi.
19.02.2017 10:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
RE: Mychartsowy Top Maroon 5
Ja też jestem przeciw. Rozwiązanie jest dobre. Trzeba tylko wybrać czy sobie odpuścić top czy słuchać czegoś co się nie lubi. Mi do ustalenia kolejności tutaj wystarcza jedno przesłuchanie, więc przeboleję. A może trafi się niespodziewanie coś dobrego to wtedy będzie zysk.
19.02.2017 10:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
sewerynkicior Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 272
Dołączył: Oct 2016
Post: #28
RE: Mychartsowy Top Maroon 5
Dokładnie przejrzałem archiwa tej zabawy.

Teraz najtrudniej byłoby coś zmienić z perspektywy niektórych osób, ale inaczej nigdy nie przerwie się tego cyklu. A można przecież dokończyć zabawę na obecnych zasadach. Np. niech najbliższe 10 topów zrobią osoby z aktualnego top 10 w porządku alfabetycznym. Potem kolejna 10 w ten sam sposób. A potem już zbiorczo od A do Z. Nie mam teraz możliwości posiedzieć nad tym, ale na pewno można by znaleźć atrakcyjny sposób na przejście z jednego systemu do drugiego bez większych strat moralnych. Aczkolwiek także przez te wszystkie lata stratni mogli się czuć Ci, którzy zaczynają zabawę i nie startowali na równych warunkach, bowiem aktualnym liderom rankingu ucinano jedynie określoną liczbę punktów i wciąż byli oni lata świetlne przed resztą. Czy to było uczciwe? Dla mnie to ogromna wada. Jeśli moja propozycja nie przejdzie, to chciałbym, aby dotychczasowy lider startował ponownie od zera.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.02.2017 10:40 PM przez sewerynkicior.)
19.02.2017 10:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adameria Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 502
Dołączył: Dec 2014
Post: #29
RE: Mychartsowy Top Maroon 5
Na temat szczegółowych zasad niech najlepiej wypowie się sam thestranglers.
Nie wiem ile dokładnie i za co obcinane są punkty, ale wierzę, że jest dobrze.
Ja w szczegóły nie wnikam, dlatego też nie potrafiłbym rozstrzygnąć, kiedy ucinać dotychczasowe zasady.
Dlaczego 10 osób, a nie 5 albo 15?

sewerynkicior napisał(a):stratni mogli się czuć Ci, którzy zaczynają zabawę i nie startowali na równych warunkach
Nie rozumiem o jakich równych warunkach piszesz. To jest wiadome, że jak ktoś wchodzi do zaczętej zabawy, to powinien liczyć się z tzw. "frycowym" w związku z tym, że jest nowym.
Efekt "nowicjusza" zdarza się tu i ówdzie, no i nikt nie powinien się o to gniewać ani czuć pokrzywdzonym.
Wiadomo, że po jakimś czasie doskoczy, ba, może nawet przeskoczy starych graczy.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.02.2017 10:58 PM przez adameria.)
19.02.2017 10:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #30
RE: Mychartsowy Top Maroon 5
sewerynkicior napisał(a):Jeśli moja propozycja nie przejdzie, to chciałbym, aby dotychczasowy lider startował ponownie od zera.
tu akurat jestem przeciw, ostatnio AKT! rzucił propozycję ucinania większej ilości punktów niż 20 i po obliczeniu wyszło, że gdyby startował we wszystkim od momentu włączenia się do zabawy czekałby tyle samo co ja, więc i Tobie radzę po prostu bawić się we wszystkich topach
19.02.2017 11:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 648
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #31
RE: Mychartsowy Top Maroon 5
cóż... mi większość tych topów nie podpasowywało, ale mimo wszystko znalazłem troche czasu w ciągu 2 tygodni zeby przeboleć i zagłosować zgodnie z zasadą "mniejsze zło". Jeśli się tego czynić nie chce, to po prostu lepiej sobie odpuścić (też odpuściłem kilka topów). Taka pazerność na własną kolej kosztem miarodajnych wyników to bezsens.
Obecne zasady są wg. mnie ok, nie zmieniałbym ich.
19.02.2017 11:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
miszony Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 619
Dołączył: Jan 2015
Post: #32
RE: Mychartsowy Top Maroon 5
Zasad głosowania bym nie zmieniał i jestem zdania że wszystko jest dla ludzi. Z związku min. z tym żeby szukać na siłę i męczyć się odsłuchem zdecydowałem że nie będę brał udziału w Topie Maroon 5.
20.02.2017 05:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #33
RE: Mychartsowy Top Maroon 5
Też jestem za tym, żeby nie zmieniać reguł. Ostatni (i jak dotąd jedyny) raz wybierałem wykonawcę w czerwcu ubiegłego roku. Na kolejny pewnie jeszcze poczekam maksymalnie ze trzy miesiąc,e czyli będąc aktywnym uczestnikiem topów (rzadko je opuszczam) i tak muszę wg tych zasad czekać prawie rok na następną możliwość zgłoszenia swego wykonawcy. Co jak na moje odczucia jest sprawiedliwe. Icon_idea
21.02.2017 06:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #34
RE: Mychartsowy Top Maroon 5
KONIEC ZGŁASZANIA PROPOZYCJI
23.02.2017 01:09 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #35
RE: Mychartsowy Top Maroon 5
Włączyłem sobie pierwszy utwór (przyjąłem pewną zasadę kolejności odsłuchu, więc nie zdradzę tym jaki to utwór) i przeżyłem szok, bo to był świetny kawałek, zdecydowanie lepszy od tego, z czym mi się kojarzyli. No ale potem się okazało, że to mój nr 1, chociaż miał 2 silnych konkurentów. I jak już pisałem nawet przy najbardziej nielubianych wykonawcach mogą się trafić perełki dla których warto się pomęczyć z tymi fatalnymi kawałkami.
A ogólnie spodziewałem się beznadziei z kilkoma przebłyskami przyzwoitości, a tutaj beznadzieja wprawdzie była, ale przyzwoitych kawałków całkiem sporo, a do tego trochę dobrego i trzy perełki (jedną znałem wcześniej, ale jakoś mnie nie ruszała).
23.02.2017 10:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 648
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #36
RE: Mychartsowy Top Maroon 5
kajman, bardzo mnie zaintrygowałes. Ciekawy jestem twojego top 3 Icon_wink
23.02.2017 10:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #37
RE: Mychartsowy Top Maroon 5
Jak się pomyśli jaką muzykę lubi to nietrudno będzie znaleźć kilku kandydatów, z których część powinna być na moim podium.
Nota bene wrażenie byłoby jeszcze lepsze gdyby nie jedna płyta, z której wszystkie pojawiające się tutaj utwory brzmiały mi fatalnie.
EDIT: Jako ciekawostkę dodam, że chciałem zacząć od utworów najgorszych, żeby potem wszystko brzmiało mi lepiej i trafiłem jak kulą w płot. No ale nr 2 to ostatni utwór, który słuchałem (taka fajna klamra mi się zrobiła).
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.02.2017 11:50 PM przez kajman.)
23.02.2017 11:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #38
RE: Mychartsowy Top Maroon 5
Zgłoszone utwory:

Harder to Breathe
She Will Be Loved
Animals
This Love
Moves Like Jagger
Sugar
Shiver
The Sun
Sunday Morning
Daylight
Makes Me Wonder
Maps
Won't Go Home Without You
Wake Up Call
Misery
One More Night
Goodnight Goodnight
Woman
Sweetest Goodbye
Don't Wanna Know
Come Away to the Water
Give a Little More
This Summer's Gonna Hurt like a MotherFucker
Cold
Never Gonna Leave This Bed
If I Never See Your Face Again
Secret
Through With You
Shoot Love
My Heart is Open
Lucky Strike
Love Somebody
Rag Doll
Sex and Candy

Głosujecie na swoje Top10 systemem eurowizyjnym 12-10-08-07-06-05-04-03-02-01 do mnie na PW do wtorku 7 marca do godziny 19:00. Za swoje głosy otrzymacie po dwa punkty w programie lojalnościowym.

Zagłosowali:

adameria
AKT!
vingoe
Tomekk
1981
Yacy
kajman
piotreklp3
Lilian
stavanger

mike
Sundrajta
marsvolta
Szymek79
thestranglers
06.03.2017 11:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #39
RE: Mychartsowy Top Maroon 5
KONIEC GŁOSOWANIA
07.03.2017 08:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #40
RE: Mychartsowy Top Maroon 5
thestranglers

punkty 1-7

07 This Love
06 Don't Wanna Know
05 Moves Like Jagger
04 Sugar
03 She Will Be Loved
02 Sunday Morning
01 This Summer's Gonna Hurt Like a Motherfucker
07.03.2017 08:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości