Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BLUR wraca
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
BLUR wraca
Doczekałem się Icon_wink Nie ukrywam, że miałem momenty gdy liczyłem, że CUD zdarzy się w przeciągu kilku tyg. (zupełnie nie wiedzieć czemu), ale i tak gdzie wyobrażałem sobie 50 letnich muzyków, którzy zaczynają poważne negocjacje o powrocie w okolicach 2015 roku. Wszystkie te gdybania pogodziła data 9 grudnia. Dziś wszyscy Bluromaniacy mogą i MUSZĄ odwiedzić tą stronę: http://music.livenation.co.uk/blur/.

Tam dowiemy się co planuje Blur, przynajmniej częściowo. Dziś oficjalnie można powiedzieć, że Blur się reaktywował. Co prawda ogłoszone to zostało wcześniej, ale nie było poparte konkretnymi działaniami, a teraz jak widać były zarówno próby, są już zarezerwowane terminy kilku koncertów (BLUR BĘDZIE GWIAZDĄ BLASTONBURY 2009!!!) i była nawet mała sesja zdjęciowa. A co dalej? Płyta. Jakżeby inaczej. Czy po to przeszli przez kilka wspólnych obiadków co kilka miesięcy (mających na celu ponowne zjednoczenie), kłótni, ponownych negocjacji, znów kłótni itp itd...by teraz zagrać 4,5 koncertów na wielkich letnich imprezach i znów się rozpaść. To byłoby takie nielogiczne i tępe Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.12.2008 05:40 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Jopkolog Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 979
Dołączył: Sep 2007
Post: #2
 
Bardzo dobrze, niech wracają! Jedną z moich pierwszych płyt CD był właśnie singielek BLUR wygrany w Trójce Icon_mrgreen Chętnie zatem poszerzę kolekcję Icon_biggrin3
09.12.2008 07:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Jaki jeśli można wiedzieć?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.12.2008 08:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Jopkolog Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 979
Dołączył: Sep 2007
Post: #4
 
"Girls & Boys"...

OMG! Toż to już 14 lat temu było!
Icon_cry Aż się wzruszyłem...
09.12.2008 11:44 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #5
 
ja też kiedyś wygrałem singla BLUR w Trójce oraz kubek z BLUR Icon_smile2
10.12.2008 12:32 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Oo Girls And Boys genialne od końca świata i jeden dzień dłużej...i pewnie masz wersje z mixami made by Pet Shop Boys. Cudo Icon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
10.12.2008 11:35 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Jopkolog Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 979
Dołączył: Sep 2007
Post: #7
 
- Wszystko znowu do siebie pasuje - mówi Damon Albarn w rozmowie z New Musical Express i dodaje, że Blur wciąż ma powody by istnieć.

[Mam nadzieję, że wśród owych powodów nie ma bynajmniej potrzeby zarobienia kasy, by spłacić jakieś zaciągnięte kredyty - jak to określił niedawno jeden krytyk recenzując nową płytę Nosowskiej Icon_lol ]

A TUTAJ można zobaczyć krótki filmik w którym panowie opowiadają o swoim powrocie...
10.12.2008 11:59 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Eh to jest grupa zdolna nagrać płytę dekady - zdecydowanie. Jeśli podążą kierunkiem wytyczonym przez 13 i Think Thank to naprawdę wyjdzie z tego wielka rzecz.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
10.12.2008 12:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #9
RE: BLUR wraca
pora odkopać ten temat, bo sprawa robi się poważna. Na swoim twitterze niejaki William Orbit, tak, ten od "13", zakomunikował, że spotyka się w studiu z muzykami formacji. Ponadto wysłał do Grahama Coxona informację: "Hi Graham! Loving the guitars you laid down! Vocal session March 3!". W wiadomości do wytwórni napisał również: "I just found out that she [Diawara] has done tracks with Damon A, who I'm in the studio with from Wednesday!" .
[Obrazek: william_facebook.png]
Także zapowiada się ciekawie.
Liczę na próbkę nowego materiału na Brits AwardsIcon_smile
23.01.2012 03:35 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #10
RE: BLUR wraca
Wybaczcie, musiałem:
[Obrazek: asdasdhs.png]
Post usunę, ale nie wytrzymałem jak to zobaczyłem Icon_biggrin
23.01.2012 10:33 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #11
RE: BLUR wraca
Icon_lol

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
23.01.2012 10:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #12
RE: BLUR wraca
(23.01.2012 10:33 PM)michal91d napisał(a):  Wybaczcie, musiałem:
[Obrazek: asdasdhs.png]
Post usunę, ale nie wytrzymałem jak to zobaczyłem Icon_biggrin

swietna fotka zespolu Icon_biggrin nowa muzyka, nowy lifting Icon_biggrin hahahahaha

a powaznie-historia sie powtarza-rok 1998 i Ray of Light madonny z Williamem-i wyszla znakomita plyta, rok pozniej BLUR z Williamem i wyszlo arcydzielo Icon_biggrin

teraz nowa plyta madonny z williamem juz jest ukonczona, plyta niedlugo w sklepach i czuje ze bedzie wielki sukces, to teraz czas na BLUR Icon_biggrin

jak ja sobie pomysle,ze znow w jakies przecudne psychodele odjada a'la CARAMEL/BATTLE.......o jezu......
24.01.2012 04:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #13
RE: BLUR wraca




kocham ich :DDDD
20.02.2012 02:55 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #14
RE: BLUR wraca
Taka mieszanka "Winter Shade of Pale" z "Luv" (zespołu Travis - http://www.youtube.com/watch?v=JOhhYJf8I7E - szczególnie to pianino)
20.02.2012 03:09 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
RE: BLUR wraca
Radek, nie psuj ludziom frajdy ze słuchania, wstawiając tu to live wykonywane w dodatku przez połowę zespołu Icon_wink

Ja nie słucham. I mam nadzieję, że będzie lepiej niż w przypadku jakiegokolwiek Travisa Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.02.2012 03:21 PM przez saferłel.)
20.02.2012 03:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #16
RE: BLUR wraca
(20.02.2012 03:19 PM)saferłel napisał(a):  Radek, nie psuj ludziom frajdy ze słuchania, wstawiając tu to live wykonywane w dodatku przez połowę zespołu Icon_wink

Ja nie słucham. I mam nadzieję, że będzie lepiej niż w przypadku jakiegokolwiek Travisa Icon_smile

czxego sie czepiasz. jest link. nikogo nie zmuszam aby sluchal.

i owszem white shade troche przypomina. +bitelsow
20.02.2012 05:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #17
RE: BLUR wraca
A oni się w ogóle rozpadli żeby się reaktywować?Icon_eek
Przecież całkiem niedawno coś wydali.Icon_smile
20.02.2012 07:26 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
RE: BLUR wraca
bugman napisał(a):czxego sie czepiasz. jest link. nikogo nie zmuszam aby sluchal.
Czego tak się wściekasz na post z ''Icon_wink''

emigrant napisał(a):A oni się w ogóle rozpadli żeby się reaktywować?Icon_eek
Przecież całkiem niedawno coś wydali.Icon_smile
Zgadza się. Nikt nie napisał, że się reaktywowali znów Icon_smile Po prostu wracają Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
20.02.2012 08:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #19
RE: BLUR wraca
(20.02.2012 08:12 PM)saferłel napisał(a):  
emigrant napisał(a):A oni się w ogóle rozpadli żeby się reaktywować?Icon_eek
Przecież całkiem niedawno coś wydali.Icon_smile
Zgadza się. Nikt nie napisał, że się reaktywowali znów Icon_smile Po prostu wracają Icon_wink

(09.12.2008 05:40 PM)saferłel napisał(a):  Dziś oficjalnie można powiedzieć, że Blur się reaktywował.
Czyżby nikt ??? Icon_winkIcon_smile
21.02.2012 01:58 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
RE: BLUR wraca
Ale to wpis z 2008 roku Icon_lol Wtedy faktycznie nastąpiła reaktywacja, a przynajmniej wyjście z magicznego statusu ''hiatus''. Natomiast mówimy przecież o ostatnich wydarzeniach (zresztą sam zwróciłeś uwagę na to, że coś wydali już po powrocie w 2008, więc Twoje pytanie dot. ''drugiej reaktywacji''), które są związane jedynie z uaktywnieniem się już reaktywowanej formacji. O, tak ładnie to ujmę Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
21.02.2012 02:20 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  ALAN WILDER wraca do Depeche Mode ?! Yacy 12 7 287 22.04.2010 06:22 PM
Ostatni post: furbul

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości